Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

31 października 2011 r.
18:17
Edytuj ten wpis

Wielkolas: 8-latek zginął potrącony przez nietrzeźwego kierowcę

Autor: Zdjęcie autora dudi
2 48 A A
 (Policja)
(Policja)

Tragedia w miejscowości Wielkolas (pow. lubartowski). 8-latek zginął potrącony przez nietrzeźwego kierowcę, który jechał bez prawa jazdy. Policjanci zabrali mu je dwa tygodnie wcześniej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wyświetl większą mapę

- Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący samochodem osobowym opel omega, 30-letni mieszkaniec gm. Abramów, na prostym odcinku drogi potrącił jadącego w tym samym kierunku 8-letniego rowerzystę. Potem zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji - wyjaśnia Artur Marczuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Na miejsce tragedii przybyła załoga lotniczego pogotowia ratunkowego, która reanimowała 8 latka. Niestety, chłopiec zmarł na miejscu, kilkanaście metrów od domu.

Policjanci zatrzymali 30-letniego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pojazd, którym kierował, nie miał ważnych badań technicznych ani też ubezpieczenia.

Dwa tygodnie wcześniej 30-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Okazało się, że kierował samochodem po alkoholu, miał 0,8 promila. Policjanci zatrzymali mu wówczas uprawnienia do kierowania pojazdami i zostało wszczęte dochodzenie.

- Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym 30 latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności - mówi Marczuk.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 05:00
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
monk / 7 listopada 2011 o 21:04
[quote name='Jakoś tam' timestamp='1320684425' post='555682']
Po pierwsze widzę , że wszyscy byli w momencie zdarzenia na miejscu , i znają doskonale okoliczności wypadku . ( Ciekawe )
Po drugie niektórzy mogli by się nauczyć pisać .
Po trzecie widzę , że tu sami święci , tylko brak im wychowania i kultury. W domach też tak przeklinacie ?
[/quote]

Po pierwsze mógłbyś się nauczyć czytać ze zrozumieniem, po drugie sam nie piszesz bezbłędnie, po trzecie idź do okulisty, jeśli widzisz tylko "świętych" lub przeklinających. Po prostu żal....
[quote name='Jakoś tam' timestamp='1320684425' post='555682']
Po pierwsze widzę , że wszyscy byli w momencie zdarzenia na miejscu , i znają doskonale okoliczności wypadku . ( Ciekawe )
Po drugie niektórzy mogli by się nauczyć pisać .
Po trzecie widzę , że tu sami święci , tylko brak im wychowania i kultury. W domach też tak przeklinacie ?
[/quote]

Po pierwsze mógłbyś się nauczyć czytać ze zrozumieniem, po drugie sam nie piszesz bezbłędnie, po trzecie idź do okulisty, jeśli widzisz ... rozwiń
Avatar
Jakoś tam / 7 listopada 2011 o 17:47
Po pierwsze widzę , że wszyscy byli w momencie zdarzenia na miejscu , i znają doskonale okoliczności wypadku . ( Ciekawe )
Po drugie niektórzy mogli by się nauczyć pisać .
Po trzecie widzę , że tu sami święci , tylko brak im wychowania i kultury. W domach też tak przeklinacie ?
Avatar
gość / 5 listopada 2011 o 15:31
Zastosować wobec takiego łajna podobna karę , jaką on dokonał temu dzieciakowi. Konkretnie idzie o kodeks HAMURABIEGO, oko za oko ząb za ząb!!
Avatar
gość / 5 listopada 2011 o 15:30
Zastosować wobec takiego łajna podobna karę , jaką on dokonał temu dzieciakowi. Konkretnie idzie o kodeks HAMURABIEGO, oko za oko ząb za ząb!!
Avatar
j***b / 4 listopada 2011 o 17:33
niewinne dziecko potrącił byłem dziś na pogrzebie żal rozpacz :(
Avatar
p*****k / 4 listopada 2011 o 17:22
widziałem ten wypadek coś strasznego głupi sylwester s przejechał niewinne dziecko sukinsyn wiedział że gdzieś jechał po co pił h*j jeden i tyle
Avatar
michael / 2 listopada 2011 o 15:22
to mógł koparke wjechac nikt by nie ucierpial tylko on a nie dziecko!!!
Avatar
ja18 / 2 listopada 2011 o 14:33
[quote name='Gutek' timestamp='1320086577' post='553454']
wszyscy wiedzieli że S(...) bez prawaka pił w sklepie w Wielkolesie a pużniej siadał za kierownicą i jechał
ale Wielkolas to dziki zachód tu policja nie zagląda a w sklepie każdy i o każdej porze kupi alkochol
zmowa milczenia
[/quote]



niewiem skąd jesteś ale na wielkolesie często odwiedza policja
Avatar
waldemon / 2 listopada 2011 o 10:35
[quote name='Paweł' timestamp='1320142581' post='553666']
A dziecko wyjechało z mostka od razu pod koła, a z naprzeciwka jechała koparka więc on nawet nie miał gdzie uciec!
[/quote]
Zryty łbie!!! I to go usprawiedliwia , to akurat wybrał dziecko a nie koparke !? Jechał po wódzie i bez prawka , ale to dobry kolo tak taki sam jak ty razem chlaliście a winne jest dziecko bo bez opieki na drodze - poczytajcie przepisy od kiedy dziecko może się poruszać samodzielnie i w jakich warunkach. Nie b yło chodnika to jechało ulicą. To nie ważne , ważne jest to , że nie żyje i współczuję rodzinie. Mój ojciec tez zginął z ręki pijanego operatora maszyny budowlanej i co i nc .Operator ok. bo ojcieca tam nie powinno tam być - wypowiedź "Niedorzecznika " Praw Obywatelskich..
[quote name='Paweł' timestamp='1320142581' post='553666']
A dziecko wyjechało z mostka od razu pod koła, a z naprzeciwka jechała koparka więc on nawet nie miał gdzie uciec!
[/quote]
Zryty łbie!!! I to go usprawiedliwia , to akurat wybrał dziecko a nie koparke !? Jechał po wódzie i bez prawka , ale to dobry kolo tak taki sam jak ty razem chlaliście a winne jest dziecko bo bez opieki na drodze - poczytajcie przepisy od kiedy dziecko może się poruszać samodzielnie i w jakich warunka... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 05:00
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
monk / 7 listopada 2011 o 21:04
[quote name='Jakoś tam' timestamp='1320684425' post='555682']
Po pierwsze widzę , że wszyscy byli w momencie zdarzenia na miejscu , i znają doskonale okoliczności wypadku . ( Ciekawe )
Po drugie niektórzy mogli by się nauczyć pisać .
Po trzecie widzę , że tu sami święci , tylko brak im wychowania i kultury. W domach też tak przeklinacie ?
[/quote]

Po pierwsze mógłbyś się nauczyć czytać ze zrozumieniem, po drugie sam nie piszesz bezbłędnie, po trzecie idź do okulisty, jeśli widzisz tylko "świętych" lub przeklinających. Po prostu żal....
[quote name='Jakoś tam' timestamp='1320684425' post='555682']
Po pierwsze widzę , że wszyscy byli w momencie zdarzenia na miejscu , i znają doskonale okoliczności wypadku . ( Ciekawe )
Po drugie niektórzy mogli by się nauczyć pisać .
Po trzecie widzę , że tu sami święci , tylko brak im wychowania i kultury. W domach też tak przeklinacie ?
[/quote]

Po pierwsze mógłbyś się nauczyć czytać ze zrozumieniem, po drugie sam nie piszesz bezbłędnie, po trzecie idź do okulisty, jeśli widzisz ... rozwiń
Avatar
Jakoś tam / 7 listopada 2011 o 17:47
Po pierwsze widzę , że wszyscy byli w momencie zdarzenia na miejscu , i znają doskonale okoliczności wypadku . ( Ciekawe )
Po drugie niektórzy mogli by się nauczyć pisać .
Po trzecie widzę , że tu sami święci , tylko brak im wychowania i kultury. W domach też tak przeklinacie ?
Avatar
gość / 5 listopada 2011 o 15:31
Zastosować wobec takiego łajna podobna karę , jaką on dokonał temu dzieciakowi. Konkretnie idzie o kodeks HAMURABIEGO, oko za oko ząb za ząb!!
Avatar
gość / 5 listopada 2011 o 15:30
Zastosować wobec takiego łajna podobna karę , jaką on dokonał temu dzieciakowi. Konkretnie idzie o kodeks HAMURABIEGO, oko za oko ząb za ząb!!
Avatar
j***b / 4 listopada 2011 o 17:33
niewinne dziecko potrącił byłem dziś na pogrzebie żal rozpacz :(
Avatar
p*****k / 4 listopada 2011 o 17:22
widziałem ten wypadek coś strasznego głupi sylwester s przejechał niewinne dziecko sukinsyn wiedział że gdzieś jechał po co pił h*j jeden i tyle
Avatar
michael / 2 listopada 2011 o 15:22
to mógł koparke wjechac nikt by nie ucierpial tylko on a nie dziecko!!!
Avatar
ja18 / 2 listopada 2011 o 14:33
[quote name='Gutek' timestamp='1320086577' post='553454']
wszyscy wiedzieli że S(...) bez prawaka pił w sklepie w Wielkolesie a pużniej siadał za kierownicą i jechał
ale Wielkolas to dziki zachód tu policja nie zagląda a w sklepie każdy i o każdej porze kupi alkochol
zmowa milczenia
[/quote]



niewiem skąd jesteś ale na wielkolesie często odwiedza policja
Avatar
waldemon / 2 listopada 2011 o 10:35
[quote name='Paweł' timestamp='1320142581' post='553666']
A dziecko wyjechało z mostka od razu pod koła, a z naprzeciwka jechała koparka więc on nawet nie miał gdzie uciec!
[/quote]
Zryty łbie!!! I to go usprawiedliwia , to akurat wybrał dziecko a nie koparke !? Jechał po wódzie i bez prawka , ale to dobry kolo tak taki sam jak ty razem chlaliście a winne jest dziecko bo bez opieki na drodze - poczytajcie przepisy od kiedy dziecko może się poruszać samodzielnie i w jakich warunkach. Nie b yło chodnika to jechało ulicą. To nie ważne , ważne jest to , że nie żyje i współczuję rodzinie. Mój ojciec tez zginął z ręki pijanego operatora maszyny budowlanej i co i nc .Operator ok. bo ojcieca tam nie powinno tam być - wypowiedź "Niedorzecznika " Praw Obywatelskich..
[quote name='Paweł' timestamp='1320142581' post='553666']
A dziecko wyjechało z mostka od razu pod koła, a z naprzeciwka jechała koparka więc on nawet nie miał gdzie uciec!
[/quote]
Zryty łbie!!! I to go usprawiedliwia , to akurat wybrał dziecko a nie koparke !? Jechał po wódzie i bez prawka , ale to dobry kolo tak taki sam jak ty razem chlaliście a winne jest dziecko bo bez opieki na drodze - poczytajcie przepisy od kiedy dziecko może się poruszać samodzielnie i w jakich warunka... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 2

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010