niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Lubartów

Z komputerów dwóch urzędów obrażano w internecie radną z Lubartowa

  Edytuj ten wpis

Policja ustaliła adresy IP komputerów z których obrażano Bogumiłę Lisek-Jublewską, lubartowską radną. Wpisy pochodziły z komputerów należących do urzędów z Lublina i Lubartowa.

Radna ujawniła policyjne ustalenia wczoraj podczas obrad Rady Miasta w Lubartowie. - Wystąpiłam o ustalenie autorów tych wpisów, bo miałam już dość opluwania w Internecie – mówi radna.

Z komputerów należących do jakich urzędów pochodziły wpisy - czytaj więcej na MM Lubartów: Policja namierzyła adresy IP, z których była obrażana radna. Należą do urzędów
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Bogumiła
leon
Bogumiła
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Bogumiła
Bogumiła (26 października 2010 o 05:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
DW miał w tym jedynie taki udział, że komentarze pojawiły się na jego portalu. Dochodzenie trwało pół roku i wszystko odbywało się zgodnie z literą prawa.Żadnych materiałów policja mi NIE UDOSTĘPNIŁA.
Rozwiń
leon
leon (24 października 2010 o 12:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Może jednak DW wyjaśni cztelnikom kwestie ujawnienia przez Policję żródeł komentarzy-bez zgody Sądu i jaki DW miał w tym udział? To jest bardzo poważna sprawa i jeżeli to prawda,to DW powinien ponieś poważne konsekwencje takich działań.Białoruś,to kraina wolności w porównaniu z tym zajściem.
Rozwiń
Bogumiła
Bogumiła (24 października 2010 o 06:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Komentarz radnej K.Bajdy zawierał treści niezgodne z prawdą.Wszystkie swoje prywatne sprawy załatwiam za własne pieniądze!Fragment dotyczący braku chodnika na ulicy Lipowej był wyjątkowo złośliwy.Dokładnie wiedziała,że chodnika nie ma,gdyż brak jest współpracy pomiędzy burmistrzem,a starostą.Ja ze swej strony robiłam wszystko jako radna,co można było w tej sprawie zrobić.Trwało to dwie kadencje, ale chodnik będzie - po stronie zabudowań,2-metrowej szerokości.Będąc radną koalicyjną P.Bajda załatwiła sprawę pedagogów na początku kadencji - przy pomocy jednej uchwały.Zmniejszono pensum,czyli obowiązującą ilość godzin pracy w tygodniu - przy tym samym wynagrodzeniu.Pokazuję, jak to działa.Zagłosowałam "za",gdyż w poprzedniej kadencji miałam takie samo zdanie,ale jako radna opozycyjna - nie byłam w stanie jego obronić.Co do samego komentarza.Pani radna stwierdziła,że poniosły ją emocje.Za doradców dziękujemy! Bogumiła Jublewska.
Rozwiń
8et paskned
8et paskned (23 października 2010 o 21:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
no cóż. W ramach taniego państwa Donalda Tuska, zwiększono liczbę urzędników o parę tysięcy. Nie mają co robić to siedzą na necie za nasze pieniądze. Biorą przykład z tego rudego lenia, co w czasie pracy biega po boisku za piłką, jak gówniarz.
Rozwiń
Gość
Gość (23 października 2010 o 20:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='obywatel' date='23 październik 2010 - 17:15 ' timestamp='1287846924' post='366472']
A mówią że policja nic nie wart.
[/quote]

Trzeci wpis, który na wniosek radnej Jublewskiej, namierzyła policja został wprowadzony z komputera z mieszkania radnej Krystyny Bajdy. Nie zawierał jednak treści obraźliwych ale ostrą krytykę Jublewskiej.


Od kiedy i na podstawie jakiego to prawa i jakich przepisów, policja namierza obywateli za "ostrą krytykę" ??? Czy dalej tkwimy w głębokiej komunie ?? Dziennikarze powinni podjąć ten wątek i dowiedzieć się kto i dlaczego bo za chwilę okaże się że będą ludzi ścigać za słowa "pani się myli".
Czy to czasem nie jest łamanie prawa ?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!