sobota, 17 marca 2018 r.

Lubelskie

27-latek wyszedł nad ranem z wesela. Znaleźli jego ciało

Dodano: 30 sierpnia 2016, 16:14
Autor: jsz

Poszukiwania mężczyzny zaginionego po weselu w Panieńszyźnie zakończyły się tragicznie. We wtorek po południu odnaleziono zwłoki 27-latka. Najprawdopodobniej popełnił on samobójstwo.

W nocy z soboty na niedzielę młody mieszkaniec Gdańska bawił się na weselu w hotelu In Between w miejscowości Panieńszczyzna. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nad ranem pokłócił się z innymi weselnikami i opuścił lokal. Rodzina i przyjaciele nie mogli się z nim później skontaktować.

Rodzina i przyjaciele mężczyzny rozpoczęli poszukiwania. Informację o zaginionym oraz jego zdjęcia trafiły do mediów. Świadkowie zgłaszali, że mężczyzna widziany był m.in. w miejscowości Sadurki. Policjanci ustalili jednak, że był to inny człowiek.

Oficjalne zgłoszenie o zaginięciu 27-latka trafiło do policjantów dopiero dobę po fakcie. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. We wtorek po południu odnaleziono ciało mężczyzny. Powiesił się niedaleko miejscowości, w której bawili się weselnicy.

– Odnaleźliśmy zwłoki zaginionego 27-latka – przyznaje nadkom. Renata Laszczka – Rusek, rzecznik lubelskiej policji. – Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Dokładne okoliczności oraz czas śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

Czytaj więcej o: zaginięcie wesele Panieńszczyzna

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!