Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 marca 2011 r.
16:23
Edytuj ten wpis

3 mln w Lotto w Bełżycach: Milioner skreślał u mnie

0 15 A A
- W mojej kolekturze zdarza się, że klienci trafiają trójki, czwórki – wylicza Marta Stachyra. – Ost
- W mojej kolekturze zdarza się, że klienci trafiają trójki, czwórki – wylicza Marta Stachyra. – Ost

2 899 347,9 zł – taką kwotę wygrała osoba, która w minioną sobotę zagrała z Lotto w Bełżycach koło Lublina. To pierwsza tego typu wygrana w tym mieście. Zwycięzca sam wytypował cyfry i puścił 4 zakłady. Zapłacił w sumie 12 zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Też kiedyś wygrałam w Lotto – wspomina Bożena Walczak, mieszkanka, Stasina, którą dziś spotkaliśmy w kolekturze w Bełżycach, gdzie padła rekordowa wygrana. – 11 lat temu trafiłam z mężem piątkę na chybił trafił. Los kupiliśmy w innym miejscu, ale też w Bełżycach.

W minioną sobotę w jednej z czterech kolektur Totalizatora Sportowego w Bełżycach ktoś puścił zwycięski kupon. – Nie wiem, kim jest ta osoba, nawet nie mam żadnych przypuszczeń, czy to jest kobieta czy mężczyzna – mówi Marta Stachyra, która od ponad roku prowadzi salonik prasowy w budynku gdzie mieści się sklep Biedronka. – Żadna z grających osób nie utkwiła mi w pamięci. Na pewno robiła w sklepie zakupy, a później przyszła do mnie, tak jak robi to większość osób.

Prawdopodobnie zwycięski kupon został puszczony w piątek. – Miałam wtedy dużo klientów, myślę, że około 100 osób obstawiało wygraną. W większości są to osoby po trzydziestce.

Poza Bełżycami, zwycięskie cyfry wytypowano również w dwóch innych miastach w Polsce: w Gdańsku i Olszanicy, województwo podkarpackie.

– Gracze z Bełżyc i Olszanicy samodzielnie wytypowali szczęśliwe liczby obstawiając odpowiednio cztery (12 zł) i jeden zakład (3 zł) – wyjaśnia Piotr Gawron, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego. – Wygrana z Gdańska została trafiona na dziesięciozakładowym kuponie (30 zł), a "szóstkę” wytypował automat metodą na chybił trafił.

Prowadząca kolekturę w Bełżycach ma nadzieję, że będzie miała okazję poznać milionera. – Gracze często żartują, że jak wygrają to się podzielą pieniędzmi – śmieje się pani Marta. – Może osoba, która wygrała się ujawni, nie sądzę jednak, żeby to było wcześniej niż za kilka miesięcy.

O tym, że w Bełżycach padła wysoka wygrana burmistrz miasta dowiedział się od nas. – Nie dotarła do mnie jeszcze ta wiadomość, ale gratuluję zwycięzcy, zwłaszcza, jeśli się okaże, że jest to mieszkaniec naszej gminy – mówi Ryszard Góra. – Wątpię jednak, żeby chciał tutaj inwestować.

To pierwsza ponadmilionowa wygrana w Bełżycach, ale za to kolejna w naszym województwie. – Największa wygrana w województwie lubelskim miała miejsce w 2006 roku, w Puławach. Gracz trafił 9,69 mln zł – dodaje rzecznik Totalizatora Sportowego.

Ranking Lottomilionerów otwiera trafienie z kwietnia ubiegłego roku z Elbląga, gdzie jedna osoba wygrała 24 636 124 zł. Kolejne dwie pozycje zajmują wygrane z Warszawy - warte 23 378 863,2 zł i 20 119 858,2 zł.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 14:18
Znalazł się milioner?
Avatar
elo / 9 marca 2011 o 16:03
niech sie nie ujwania bo go okradna
Avatar
marts / 9 marca 2011 o 08:52
[quote name='emigrant' timestamp='1299522625' post='447497']
Co to za burmistrz, który reprezentuje miasto i gminę a mówi "wątpię, żeby tutaj inwestował"
Czyli co Burmistrz wie, że Bełżyce to wiocha i nie warto tu wracać ?
Dziękuję za taką władzę !!
Nigdy tam nie wróce o nie, skoro o swoim mieście tak się wypowiada przedstawiciel ludu.
[/quote]

Myślę, że burmistrz miał na myśli to, że ta osoba nie będzie chciała się ujawnić ze swoimi pieniędzmi w naszym małym miasteczku ( i słusznie - proszę się nie ujawniać). Więc jeżeli się nie ujawni to i nie będzie inwestować.
Ja gdybym wygrała też bym się nie ujawniła. Tu jest specyficzne środowisko, wszyscy tylko zazdroszczą,jeżeli komuś troszeczkę lepiej jak sąsiadowi to go obmówią, obśmieją, zrobią wszystko żeby zniszczyć.
A i jeszcze jedno zaraz będą przychodzić pożyczać, rodzinka się przyznawać zacznie i złodzieje też na to czyhają.
Z tego co wyczytałam kiedyś w gazetach to zdecydowana większość tych co wygrali duże pieniądze się nie ujawniają.
I chyba p. burmistrz to miał na myśli mówiąc,że ta osoba nie będzie tu inwestowała i sądzę, że nie powinna tego robić z troski o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
marta
[quote name='emigrant' timestamp='1299522625' post='447497']
Co to za burmistrz, który reprezentuje miasto i gminę a mówi "wątpię, żeby tutaj inwestował"
Czyli co Burmistrz wie, że Bełżyce to wiocha i nie warto tu wracać ?
Dziękuję za taką władzę !!
Nigdy tam nie wróce o nie, skoro o swoim mieście tak się wypowiada przedstawiciel ludu.
[/quote]

Myślę, że burmistrz miał na myśli to, że ta osoba nie będzie chciała się ujawnić ze swoimi pieniędzmi w naszym mał... rozwiń
Avatar
Blz / 8 marca 2011 o 21:24
szczęście ...
Avatar
BURMISTRZ / 8 marca 2011 o 17:23
Belzyce nie wioska, papierosy sa w kioskach!
Avatar
xyz / 8 marca 2011 o 17:14
to ja wygralem ale nie mam zamiaru sie ujawniac...a burmistrzowi gowno dam i nie bede tu inwestowal. podziele sie tylko z pania z kolektury fifty fifty, pozdrawiam!
Avatar
iwi / 8 marca 2011 o 11:51
ludzie jak wygrał to dla siebie a tu wójt juz o inwestowaniu wspomina
Avatar
soldi / 8 marca 2011 o 11:13
http://miejski.org http://miejski.org/kategoria/galeria/ http://miejski.org/kategoria/wiadomosci/ http://miejski.org/kategoria/edukacja/ http://miejski.org/galeria/korowod-grup-zapustnych-przeszedl-ulicami-wloclawka/ http://miejski.org/kultura/dobry-koncert-janusza-radka/ http://miejski.org/kategoria/sport/
Avatar
pola / 8 marca 2011 o 11:11
weż tu człowieku i wygraj ,zaraz wójt wie i cała gromada ,a potem żyć nie dają,to powinna być tajemnica i tyle
Avatar
pola / 8 marca 2011 o 11:11
weż tu człowieku i wygraj ,zaraz wójt wie i cała gromada ,a potem żyć nie dają,to powinna być tajemnica i tyle
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 14:18
Znalazł się milioner?
Avatar
elo / 9 marca 2011 o 16:03
niech sie nie ujwania bo go okradna
Avatar
marts / 9 marca 2011 o 08:52
[quote name='emigrant' timestamp='1299522625' post='447497']
Co to za burmistrz, który reprezentuje miasto i gminę a mówi "wątpię, żeby tutaj inwestował"
Czyli co Burmistrz wie, że Bełżyce to wiocha i nie warto tu wracać ?
Dziękuję za taką władzę !!
Nigdy tam nie wróce o nie, skoro o swoim mieście tak się wypowiada przedstawiciel ludu.
[/quote]

Myślę, że burmistrz miał na myśli to, że ta osoba nie będzie chciała się ujawnić ze swoimi pieniędzmi w naszym małym miasteczku ( i słusznie - proszę się nie ujawniać). Więc jeżeli się nie ujawni to i nie będzie inwestować.
Ja gdybym wygrała też bym się nie ujawniła. Tu jest specyficzne środowisko, wszyscy tylko zazdroszczą,jeżeli komuś troszeczkę lepiej jak sąsiadowi to go obmówią, obśmieją, zrobią wszystko żeby zniszczyć.
A i jeszcze jedno zaraz będą przychodzić pożyczać, rodzinka się przyznawać zacznie i złodzieje też na to czyhają.
Z tego co wyczytałam kiedyś w gazetach to zdecydowana większość tych co wygrali duże pieniądze się nie ujawniają.
I chyba p. burmistrz to miał na myśli mówiąc,że ta osoba nie będzie tu inwestowała i sądzę, że nie powinna tego robić z troski o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
marta
[quote name='emigrant' timestamp='1299522625' post='447497']
Co to za burmistrz, który reprezentuje miasto i gminę a mówi "wątpię, żeby tutaj inwestował"
Czyli co Burmistrz wie, że Bełżyce to wiocha i nie warto tu wracać ?
Dziękuję za taką władzę !!
Nigdy tam nie wróce o nie, skoro o swoim mieście tak się wypowiada przedstawiciel ludu.
[/quote]

Myślę, że burmistrz miał na myśli to, że ta osoba nie będzie chciała się ujawnić ze swoimi pieniędzmi w naszym mał... rozwiń
Avatar
Blz / 8 marca 2011 o 21:24
szczęście ...
Avatar
BURMISTRZ / 8 marca 2011 o 17:23
Belzyce nie wioska, papierosy sa w kioskach!
Avatar
xyz / 8 marca 2011 o 17:14
to ja wygralem ale nie mam zamiaru sie ujawniac...a burmistrzowi gowno dam i nie bede tu inwestowal. podziele sie tylko z pania z kolektury fifty fifty, pozdrawiam!
Avatar
iwi / 8 marca 2011 o 11:51
ludzie jak wygrał to dla siebie a tu wójt juz o inwestowaniu wspomina
Avatar
soldi / 8 marca 2011 o 11:13
http://miejski.org http://miejski.org/kategoria/galeria/ http://miejski.org/kategoria/wiadomosci/ http://miejski.org/kategoria/edukacja/ http://miejski.org/galeria/korowod-grup-zapustnych-przeszedl-ulicami-wloclawka/ http://miejski.org/kultura/dobry-koncert-janusza-radka/ http://miejski.org/kategoria/sport/
Avatar
pola / 8 marca 2011 o 11:11
weż tu człowieku i wygraj ,zaraz wójt wie i cała gromada ,a potem żyć nie dają,to powinna być tajemnica i tyle
Avatar
pola / 8 marca 2011 o 11:11
weż tu człowieku i wygraj ,zaraz wójt wie i cała gromada ,a potem żyć nie dają,to powinna być tajemnica i tyle
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 35

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 17

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!