Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

5 lipca 2014 r.
10:30
Edytuj ten wpis

31-latek z gm. Bełżyce miał w domu pół kilograma amfetaminy

Autor: Zdjęcie autora dudi
13 13 A A

31-latek z gm. Bełżyce miał w domu pół kilograma amfetaminy, 40 krzaków konopii indyjskich i nielegalną amunicję. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci przeszukali jedną z posesji w gminie Bełżyce. Z ich ustaleń wynikało, że młody mężczyzna, który tam mieszka może mieć narkotyki.

- Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy. Była ukryta pod siedziskiem jednego z foteli. Z tak dużej ilości amfetaminy można sporządzić ponad 5 tys. porcji dealerskich - mówi Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

- W poduszce pod fotelem ukryta była również nielegalna amunicja - dodaje Laszczka-Rusek.
Policjanci ujawnili także uprawę konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczono 40 roślin. Konopie znajdowały się w różnym stadium rozwoju.

31-letni Adrian D. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W piątek doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej w Opolu Lubelskim. Będzie odpowiadał za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz uprawę konopi, a także nielegalną amunicję.

W piątek 31-latek został tymczasowo aresztowany. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
... / 17 lipca 2014 o 19:22

Trzymaj się tam ! Czekamy na Ciebie.

Avatar
spokojny / 9 lipca 2014 o 22:15

mam nadzieję że dostanie 10 lat bydlak

a ja mam nadzieje ze ci sie wylecza łeb masz pusty 

Avatar
kibic / 9 lipca 2014 o 21:59

mam nadzieję że dostanie 10 lat bydlak

Avatar
spokojny / 8 lipca 2014 o 23:37

PAŁY TO WY !!!!!kazdy po za oczy jest taki madry zapraszam w cztery oczy zobaczymy ile bedzie takich kozaczków   a co do jezdzenia to wam ch*** do tego a ON ma akurat prawko jebac was

Avatar
spokojny / 8 lipca 2014 o 23:19

na co komu prawko jak  detektyw m.j dr.2xreh.prof.komisarz.rex.mgr.gen. jezdzi bez prawka haha

ch*** wielki ci do tego czy i jak jezdzi ktos pilnuj własnej dupy

Avatar
spokojny / 8 lipca 2014 o 23:16

masz rację kupe chu...dziad to mało powiedziane mam nadzieje że wazelinka bardzo mu sie przyda skończy sie jazda po pijanemu bez prawka i cwaniaczkowanie  :ph34r:

cwaniakujesz idiotko sama nie masz odwagi powiedziec mu to prosto w twarz  tylko za plecami 

Avatar
spokojny / 8 lipca 2014 o 23:13

To jest kupę chuja resztę dziad ! 

 chuja sobie szukaj w rodzinie 

Avatar
koniu / 8 lipca 2014 o 15:37

na co komu prawko jak  detektyw m.j dr.2xreh.prof.komisarz.rex.mgr.gen. jezdzi bez prawka haha

Avatar
jan / 7 lipca 2014 o 09:52

kto to? skąd?

Avatar
BYKU / 6 lipca 2014 o 19:55

masz rację kupe chu...dziad to mało powiedziane mam nadzieje że wazelinka bardzo mu sie przyda skończy sie jazda po pijanemu bez prawka i cwaniaczkowanie  :ph34r:

Bez prawka to teraz pół narodu jeżdzi,PAŁY ogarnęła niemoc !!!

Avatar
... / 17 lipca 2014 o 19:22

Trzymaj się tam ! Czekamy na Ciebie.

Avatar
spokojny / 9 lipca 2014 o 22:15

mam nadzieję że dostanie 10 lat bydlak

a ja mam nadzieje ze ci sie wylecza łeb masz pusty 

Avatar
kibic / 9 lipca 2014 o 21:59

mam nadzieję że dostanie 10 lat bydlak

Avatar
spokojny / 8 lipca 2014 o 23:37

PAŁY TO WY !!!!!kazdy po za oczy jest taki madry zapraszam w cztery oczy zobaczymy ile bedzie takich kozaczków   a co do jezdzenia to wam ch*** do tego a ON ma akurat prawko jebac was

Avatar
spokojny / 8 lipca 2014 o 23:19

na co komu prawko jak  detektyw m.j dr.2xreh.prof.komisarz.rex.mgr.gen. jezdzi bez prawka haha

ch*** wielki ci do tego czy i jak jezdzi ktos pilnuj własnej dupy

Avatar
spokojny / 8 lipca 2014 o 23:16

masz rację kupe chu...dziad to mało powiedziane mam nadzieje że wazelinka bardzo mu sie przyda skończy sie jazda po pijanemu bez prawka i cwaniaczkowanie  :ph34r:

cwaniakujesz idiotko sama nie masz odwagi powiedziec mu to prosto w twarz  tylko za plecami 

Avatar
spokojny / 8 lipca 2014 o 23:13

To jest kupę chuja resztę dziad ! 

 chuja sobie szukaj w rodzinie 

Avatar
koniu / 8 lipca 2014 o 15:37

na co komu prawko jak  detektyw m.j dr.2xreh.prof.komisarz.rex.mgr.gen. jezdzi bez prawka haha

Avatar
jan / 7 lipca 2014 o 09:52

kto to? skąd?

Avatar
BYKU / 6 lipca 2014 o 19:55

masz rację kupe chu...dziad to mało powiedziane mam nadzieje że wazelinka bardzo mu sie przyda skończy sie jazda po pijanemu bez prawka i cwaniaczkowanie  :ph34r:

Bez prawka to teraz pół narodu jeżdzi,PAŁY ogarnęła niemoc !!!

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!