środa, 21 marca 2018 r.

Lubelskie

75-latek zginął pod tirem. Gwałtownie skręcił i trafił pod koła

Dodano: 30 kwietnia 2016, 12:04
Autor: dudi

75-letni rowerzysta zjechał wprost pod koła tira. Nie udało się go uratować

Do wypadku doszło w piątek po południu w miejscowości Zagłoba. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierującego rowerem 75-latka wyprzedzał ciężarowy Man. W pewnym momencie rowerzysta gwałtownie skręcił w lewo. Trafił wprost pod koła tira.

Pomimo prowadzonej na miejscu  wypadku reanimacji nie udało się uratować cyklisty. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Kierujący samochodem ciężarowym ob. Ukrainy był trzeźwy.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci.

Czytaj więcej o: wypadek rower Opole Lubelskie
Gość
Gość
Gość
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 21:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie znamy faktów. Nie tylko starszy człowiek zbacza na chwilę rowerem z linii prostej. Rzadko, ale zdarza się to także zawodowym kolarzom. Porównanie jest poprawne, mimo znacznej różnicy pola tolerancji. Ta różnica nie może być jednak zbyt duża. Wielokrotnie, prawie zawsze, gdy jadę rowerem, to dosłownie kilka centymetrów (nie kilkanaście) obok mnie przejeżdżają różne pojazdy z prędkością ponad 60 km/h. Gdybym nie utrzymał linii, to park sztywnych byłby pewny. Istnieją kierowcy, którzy wyprzedzają z bezpiecznym zapasem. Jest oczywiste, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości, nie w związku z wynikiem IQ=135 (nikt na świecie nie zrobi wyniku lepszego ode mnie w tym samym teście - certyfikat jest dostępny), lecz dlatego, iż rozwiązałem wiele problemów, których nie rozwiązali najwięksi geniusze świata. O tym ludzie widzą, ale mają swoje problemy. Winni są specjaliści, ale oni nie musza mnie dostrzec. Winna jest PAP. Winna jest PAN. Winne są polskie encyklopedie. Winnych jest mnóstwo ludzi. ONI nie muszą mnie uznać, bo nie ma takiego prawa w RP. Uważam, że są w błędzie, gdyż dwie moje prace są opublikowane przez pismo naukowe. Fakt bycia jednym z największych ludzi w historii ludzkości nie może oznaczać - najważniejszy. Większość ludzi tylko w RP jest ode mnie ważniejszych. Sławą przebiłem już wszystkich Polaków, łącznie ze świętymi. I co z tego? Chodzi o nagrody ustalone, nie o nagrody uznaniowe. Ludzie są w błędzie. Uznanie moich wyników nie leży w polu tzw. relacji. Prokuratura Generalna już wie, że naprawdę przebiłem sławą wszystkich na świecie, m.in. Alberta Einsteina, Pitagorasa i wielu, wielu nie mniejszych od wymienionych. Ale ja nie mam zdrowia na walkę. Nie mam pieniędzy na walkę. Nie mam chęci do redagowania pism o charakterze prawniczym. W PR jest to bardzo trudne. Niczego nie oczekuję od obywateli RP, oprócz kibicowania z dala. Pomoc obywateli RP ma polegać po prostu na nie wtrącaniu się w to przeciwko mnie. Tylko ja pomgę uwolnić RP spod niemieckeij okupacji ekonomicznej. Żadna partia tego nie dokona. Brzmi to irracjonalnie. Jeżeli w RP nie będę sławny, to RP nigdy nie będzie państwem wolnym. Zrozumiano!!!! Z Rosją i USA będę miał najlepsze relacje. Na 100%.
Rozwiń
Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 19:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Antypolska kanalia 123. Słowa kluczowe są najważniejsze. Informacja o tym strasznym wypadku będzie czytana dzięki mnie na całym świecie, właśnie za słowami kluczowymi. Jest pewne, że przyniesie mi to ujmę. Niestety nie tobie w m. j. bękarcie szatana ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Masz ciotozmazie szczęście, że stoję nad swoim grobem. Gdyby tak nie było, to tak bym ci wy3,14r/lił w twą paskudną paszczekę, że miałbyś wy3,14r/lone wszystkie zęby, bez prawa i możliwości do przeszczepu twej plugawej gęby. Zrozumiałeś: cwelu, kapusiu, derntfusie, frajerze, ciotozmazie, bękarcie belzebuba, zboczeńcu, który rżnie swoich najblizszych - w tym dzieci.
Rozwiń
Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 19:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Antypolski psie 123. Ta rodzina wie, jak bardzo przeżyłem niespodziewaną śmierć swojej mamy w roku 1970, jak bardzo przeżyłem śmierć swojego ojca w roku 1974, jak bardzo przeżyłem również niespodziewaną śmierć swojego jedynego brejdaka i kilkadziesiąt zgonów dalszych członków rodziny. Ta rodzina wie, że nie może mi pomóc i wie, że i ja pomóc jej nie mogę. Jest informacja. Normalny wpis wygląda na pewno inaczej. Jestem jednak przekonany, że Ci ludzie dobrze wiedzą, jak wygląda moje wnętrze wobec ich rodzinnej tragedii. Nikt z was nie poprosił Boga o najlepsze miejsce dla nieszczęśnika, który po prostu niechcący zmienił pas ruchu. Wy stąd nie macie Boga w swych sercach. Ja mam Boga w sercu swym i ta rodzina o tym wie. Ty psie 123 zostałeś wysłany do Św. Piotra. Masz to jak w banku.
Rozwiń
Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 15:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Świeć Panie nad jego duszą ... [']
Rozwiń
123
123 (30 kwietnia 2016 o 15:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PISZEMY O KOLEJNEJ NIEPOTRZEBNEJ ŚMIERCI - JAK DŁUGO ADMINISTRATOR BĘDZIE TOLEROWAŁ WYPOWIEDZI Z PSYCHIATRYKA - JAK CZUJE SIĘ RODZINA CZYTAJĄC WYPOWIEDŹ CHOREGO PSYCHICZNIE

Żądam natychmiastwoego ogłoszenia całemu światu moich wniosków twórczych. Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. Ekonometrysta Dr Zińczuk powiedział, że jestem Wielkim człowiekiem z uwagi na ISBP, choć dowodu WTF mojego autorstwa jeszcze nie było. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie. 12. THE MARVELLOUS PROOF OF THE COLLATZ CONJECTURE. Tylko mi nie mów, że dotknąłeś ostatniej nieparzystej liczby naturalnej. Google: lwgula

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!