Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

23 maja 2011 r.
17:50
Edytuj ten wpis

Babin: Rozkopali dojazd. Ciężarna kobieta nie mogła się wydostać

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 26 A A
- W sobotę wychodząc rano do pracy okazało się, że nie mogę wyjechać z posesji - poinformowała nas C
- W sobotę wychodząc rano do pracy okazało się, że nie mogę wyjechać z posesji - poinformowała nas C

Mieszkanka Babina: Dojazd do mojej posesji został rozkopany. Jestem w 7 miesiącu ciąży, a mój stan zdrowia nie pozwala na pozostawienie mnie bez dojazdu. Zarządca drogi: To ewidentne niedopatrzenie kierownika budowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o rozkopanym wjeździe do posesji otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl. Dziękujemy!

O rozkopanym przez drogowców wjeździe do posesji w miejscowości Babin koło Bełżyc, gdzie obecnie jest remontowana droga poinformowała nas Czytelniczka.

"W sobotę wychodząc rano do pracy okazało się, że nie mogę wyjechać z posesji, z powodu prowadzonych prac” – żali się pani Justyna. "Jestem w 7 miesiącu ciąży i na weekend zostałam pozbawiona możliwości wjazdu i wyjazdu do posesji. Bałam się, ponieważ pod dom nie dojechałaby ani karetka pogotowia ani straż pożarna. Nikt z nami nie uzgadniał tych prac. Do zarządu dróg nie ma oczywiście żadnego telefonu dyżurnego.

Kobieta skarży się również, że jej zdaniem droga nie była należycie zabezpieczona. "Nie ma żadnego oznakowania, że jest tam wykopany dół i wysokie krawężniki” – pisze dalej pani Justyna. "Mało brakowało a wpadłabym do tego wykopu”.

Wczoraj po interwencji mieszkańców wykop został zasypany.

Zarządca drogi jest zaskoczony tą wiadomością. – Taka sytuacja nie powinna była się zdarzyć, żeby mieszkańcy nie mogli wydostać się ze swojej posesji – krytykuje zachowanie drogowców Janusz Watras, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Bełżycach. – To ewidentne niedopatrzenie kierownika budowy.

Wyjaśnię tę sprawę. Zwrócę również uwagę wykonawcy, aby więcej do takich sytuacji nie dochodziło.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Oj tam oj tam / 24 maja 2011 o 15:04
Odbiór
"Ty", "Ci" itd. pisze się z dużej litery. Jak mam być precyzyjny ignorując znowu resztę błędów.
Specjalnie dla Ciebie postaram się unikać przecinka przed "i",fakt to mój błąd, którego nie zauważyłem:)

I nie jestem żadnym polonistą czy kimś takim po prostu szanuję swój język i kraj w którym mieszkam.

Nie chcę poczytać "ą" i "ę" tylko negować coś co w skrajnym przypadku jestem skłonny nazwać "analfabetyzmem".

No cóż to ja już chyba również "bez odbioru".

Idę poczepiać się sąsiada, bo orze przy mojej miedzy.
Odbiór
"Ty", "Ci" itd. pisze się z dużej litery. Jak mam być precyzyjny ignorując znowu resztę błędów.
Specjalnie dla Ciebie postaram się unikać przecinka przed "i",fakt to mój błąd, którego nie zauważyłem:)

I nie jestem żadnym polonistą czy kimś takim po prostu szanuję swój język i kraj w którym mieszkam.

Nie chcę poczytać "ą" i "ę" tylko negować coś co w skrajnym przypadku jestem skłonny nazwać "analfabetyzmem".

No cóż to ja już ... rozwiń
Avatar
Justyna / 24 maja 2011 o 14:48
[quote name='Oj tam oj tam' timestamp='1306240335' post='481913']
Oj Justyna Justyna ja mam w poważaniu to, że nie możesz wjechać do domu, ale irytuje mnie, że Polka pisze jakby nie skończyła podstawówki, a mądrzy się, i wyzywa innych od nieuków, patrzmy najpierw na siebie. Bierz pod uwagę to, że nie jesteś niemylna.

Ciekawi mnie też Twoja wizja rozwiązania problemu z wyjazdem, bo skoro twierdzisz że to takie proste to chętnie dowiem się jak to widzisz?
[/quote]
no wiec skoro ty jestes taki dobry z polskiego to przed "i" tez nie powinienes stawiac przecinka i nie znam slowa "niemylna" byc moze chodzilo o NIEOMYLNA ale tego moge sie tylko domyslac a widze ze poprostu zbywa ci czasu i czepiasz sie szczegolow zeby tylko miec cos do napisania na nikogo nie napisalam ze jest nieukiem wiec nie wmawiaj mi czegos czego nie bylo...

a skoro dla ciebie to takie trudne jak rozwiazac problem to byc moze jestes z tej branzy i chcesz na przyszlosc wiedziec jak masz nie postepowac....
a juz mowie jak: tak jak to zrobili po interwencjach jak rozkopali i nie zamierzali tego dalej robic przez kilka dni to zasypuje sie zwirem i po problemie i wilk syty i owca cala ja tez mam w powazaniu ze chesz poczytac ą i ę jak masz ochote to poklikaj w wordzie w klawiature i naciesz oczy
bez odbioru
[quote name='Oj tam oj tam' timestamp='1306240335' post='481913']
Oj Justyna Justyna ja mam w poważaniu to, że nie możesz wjechać do domu, ale irytuje mnie, że Polka pisze jakby nie skończyła podstawówki, a mądrzy się, i wyzywa innych od nieuków, patrzmy najpierw na siebie. Bierz pod uwagę to, że nie jesteś niemylna.

Ciekawi mnie też Twoja wizja rozwiązania problemu z wyjazdem, bo skoro twierdzisz że to takie proste to chętnie dowiem się jak to widzisz?
[/quote]
no wiec skoro ty jestes t... rozwiń
Avatar
Oj tam oj tam / 24 maja 2011 o 14:32
Oj Justyna Justyna ja mam w poważaniu to, że nie możesz wjechać do domu, ale irytuje mnie, że Polka pisze jakby nie skończyła podstawówki, a mądrzy się, i wyzywa innych od nieuków, patrzmy najpierw na siebie. Bierz pod uwagę to, że nie jesteś niemylna.

Ciekawi mnie też Twoja wizja rozwiązania problemu z wyjazdem, bo skoro twierdzisz że to takie proste to chętnie dowiem się jak to widzisz?
Avatar
Justyna / 24 maja 2011 o 14:28
[quote name='Gość' timestamp='1306237797' post='481892']
nie ekscytuj się tak bo ci żyłka pęknie tragicznie wszechwiedzący
[/quote]
uwazaj na siebie
Avatar
Justyna / 24 maja 2011 o 14:26
[quote name='Oj tam oj tam' timestamp='1306239802' post='481909']
"wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie"

Zostawię to bez komentarza, gdyż pragnę nadmienić, że polski język jest na tyle piękny, że posiada znaki typu ę, ą, ł itd. A do tego przecinki i kropki... Jeśli interpretujesz swoje prawa tak jak piszesz po polsku to nie wydajesz się wiarygodna.
[/quote]

jezeli to jest twoj glowny problem ze nie ma tu przecinkow kropek i ą oraz ę to dziekuje za wypowiedz nie trac tak cennego czasu
[quote name='Oj tam oj tam' timestamp='1306239802' post='481909']
"wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie"

Zostawię to bez komentarza, gdyż pragnę nadmienić, że polski język jest na tyle piękny, że posiada znaki typu ę, ą, ł itd. A do tego przecinki i kropki... Jeśli interpretujesz swoje prawa tak jak piszesz po polsku to... rozwiń
Avatar
Oj tam oj tam / 24 maja 2011 o 14:23
[quote name='Justyna' timestamp='1306236648' post='481881']
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie ;)jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samoja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal....wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobilya chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakowja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem :)i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
[/quote]
"wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie"

Zostawię to bez komentarza, gdyż pragnę nadmienić, że polski język jest na tyle piękny, że posiada znaki typu ę, ą, ł itd. A do tego przecinki i kropki... Jeśli interpretujesz swoje prawa tak jak piszesz po polsku to nie wydajesz się wiarygodna.
[quote name='Justyna' timestamp='1306236648' post='481881']
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze... rozwiń
Avatar
ja / 24 maja 2011 o 14:07
Super że droga bedzie nowa, ale jezdze czesto i naprawde ta cała praca to nie jest ogarnieta. Pracownicy chodzą jak krowy po polu, albo stoją i patrzą sie kto jedzie samochodem. I naprawdę życzę wszystkim tym mądrym żeby nie mieli dojazdu do swojej posesji, a musieliby dojechać. Pozdr.
Avatar
Gość / 24 maja 2011 o 13:49
[quote name='Justyna' timestamp='1306236648' post='481881']
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:
wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?
wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie
jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samo
ja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal....
wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobily
a chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakow
ja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem

i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
[/quote]

nie ekscytuj się tak bo ci żyłka pęknie tragicznie wszechwiedzący
[quote name='Justyna' timestamp='1306236648' post='481881']
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:
wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?
wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie um... rozwiń
Avatar
Justyna / 24 maja 2011 o 13:30
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:
wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?
wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie
jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samo
ja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal....
wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobily
a chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakow
ja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem

i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:
wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?
wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej... rozwiń
Avatar
Zwykły ludź / 24 maja 2011 o 11:16
Tak sobie to czytam i nie rozumiem, bo z tego co wiem kilka dni sołtys poinformował wszystkich mieszkańców których wjazdy zostaną zasypane. Przynajmniej tak twierdził.

"a ten remont to normalnie wola o pomste powinni zamknac jeden pas i go remontowac a nie po kawalku z tysiaca stron, jak sie jedzie to sie podskakuje"

Jak sobie Pan kierowca wyobraża zjazd z wysokiego krawężnika przy zamkniętym jednym pasie? Firma pracując na jednym Pasie zasypałaby drugi żwirem... brawo! Do tego 10 km jednym pasem? Najlepiej byłoby zamknąć drogę to wykonawca nie użerałby się z Polaczkami którym nigdy nie dogodzi.

Pomyślcie trochę zanim zaczniecie narzekać... często jeżdżę tamtą drogą i cieszę się, że wreszcie nie będę niszczył zawieszenia.
Tak sobie to czytam i nie rozumiem, bo z tego co wiem kilka dni sołtys poinformował wszystkich mieszkańców których wjazdy zostaną zasypane. Przynajmniej tak twierdził.

"a ten remont to normalnie wola o pomste powinni zamknac jeden pas i go remontowac a nie po kawalku z tysiaca stron, jak sie jedzie to sie podskakuje"

Jak sobie Pan kierowca wyobraża zjazd z wysokiego krawężnika przy zamkniętym jednym pasie? Firma pracując na jednym Pasie zasypałaby drugi żwirem... brawo! Do tego 10 km jednym pasem? Naj... rozwiń
Avatar
Oj tam oj tam / 24 maja 2011 o 15:04
Odbiór
"Ty", "Ci" itd. pisze się z dużej litery. Jak mam być precyzyjny ignorując znowu resztę błędów.
Specjalnie dla Ciebie postaram się unikać przecinka przed "i",fakt to mój błąd, którego nie zauważyłem:)

I nie jestem żadnym polonistą czy kimś takim po prostu szanuję swój język i kraj w którym mieszkam.

Nie chcę poczytać "ą" i "ę" tylko negować coś co w skrajnym przypadku jestem skłonny nazwać "analfabetyzmem".

No cóż to ja już chyba również "bez odbioru".

Idę poczepiać się sąsiada, bo orze przy mojej miedzy.
Odbiór
"Ty", "Ci" itd. pisze się z dużej litery. Jak mam być precyzyjny ignorując znowu resztę błędów.
Specjalnie dla Ciebie postaram się unikać przecinka przed "i",fakt to mój błąd, którego nie zauważyłem:)

I nie jestem żadnym polonistą czy kimś takim po prostu szanuję swój język i kraj w którym mieszkam.

Nie chcę poczytać "ą" i "ę" tylko negować coś co w skrajnym przypadku jestem skłonny nazwać "analfabetyzmem".

No cóż to ja już ... rozwiń
Avatar
Justyna / 24 maja 2011 o 14:48
[quote name='Oj tam oj tam' timestamp='1306240335' post='481913']
Oj Justyna Justyna ja mam w poważaniu to, że nie możesz wjechać do domu, ale irytuje mnie, że Polka pisze jakby nie skończyła podstawówki, a mądrzy się, i wyzywa innych od nieuków, patrzmy najpierw na siebie. Bierz pod uwagę to, że nie jesteś niemylna.

Ciekawi mnie też Twoja wizja rozwiązania problemu z wyjazdem, bo skoro twierdzisz że to takie proste to chętnie dowiem się jak to widzisz?
[/quote]
no wiec skoro ty jestes taki dobry z polskiego to przed "i" tez nie powinienes stawiac przecinka i nie znam slowa "niemylna" byc moze chodzilo o NIEOMYLNA ale tego moge sie tylko domyslac a widze ze poprostu zbywa ci czasu i czepiasz sie szczegolow zeby tylko miec cos do napisania na nikogo nie napisalam ze jest nieukiem wiec nie wmawiaj mi czegos czego nie bylo...

a skoro dla ciebie to takie trudne jak rozwiazac problem to byc moze jestes z tej branzy i chcesz na przyszlosc wiedziec jak masz nie postepowac....
a juz mowie jak: tak jak to zrobili po interwencjach jak rozkopali i nie zamierzali tego dalej robic przez kilka dni to zasypuje sie zwirem i po problemie i wilk syty i owca cala ja tez mam w powazaniu ze chesz poczytac ą i ę jak masz ochote to poklikaj w wordzie w klawiature i naciesz oczy
bez odbioru
[quote name='Oj tam oj tam' timestamp='1306240335' post='481913']
Oj Justyna Justyna ja mam w poważaniu to, że nie możesz wjechać do domu, ale irytuje mnie, że Polka pisze jakby nie skończyła podstawówki, a mądrzy się, i wyzywa innych od nieuków, patrzmy najpierw na siebie. Bierz pod uwagę to, że nie jesteś niemylna.

Ciekawi mnie też Twoja wizja rozwiązania problemu z wyjazdem, bo skoro twierdzisz że to takie proste to chętnie dowiem się jak to widzisz?
[/quote]
no wiec skoro ty jestes t... rozwiń
Avatar
Oj tam oj tam / 24 maja 2011 o 14:32
Oj Justyna Justyna ja mam w poważaniu to, że nie możesz wjechać do domu, ale irytuje mnie, że Polka pisze jakby nie skończyła podstawówki, a mądrzy się, i wyzywa innych od nieuków, patrzmy najpierw na siebie. Bierz pod uwagę to, że nie jesteś niemylna.

Ciekawi mnie też Twoja wizja rozwiązania problemu z wyjazdem, bo skoro twierdzisz że to takie proste to chętnie dowiem się jak to widzisz?
Avatar
Justyna / 24 maja 2011 o 14:28
[quote name='Gość' timestamp='1306237797' post='481892']
nie ekscytuj się tak bo ci żyłka pęknie tragicznie wszechwiedzący
[/quote]
uwazaj na siebie
Avatar
Justyna / 24 maja 2011 o 14:26
[quote name='Oj tam oj tam' timestamp='1306239802' post='481909']
"wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie"

Zostawię to bez komentarza, gdyż pragnę nadmienić, że polski język jest na tyle piękny, że posiada znaki typu ę, ą, ł itd. A do tego przecinki i kropki... Jeśli interpretujesz swoje prawa tak jak piszesz po polsku to nie wydajesz się wiarygodna.
[/quote]

jezeli to jest twoj glowny problem ze nie ma tu przecinkow kropek i ą oraz ę to dziekuje za wypowiedz nie trac tak cennego czasu
[quote name='Oj tam oj tam' timestamp='1306239802' post='481909']
"wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie"

Zostawię to bez komentarza, gdyż pragnę nadmienić, że polski język jest na tyle piękny, że posiada znaki typu ę, ą, ł itd. A do tego przecinki i kropki... Jeśli interpretujesz swoje prawa tak jak piszesz po polsku to... rozwiń
Avatar
Oj tam oj tam / 24 maja 2011 o 14:23
[quote name='Justyna' timestamp='1306236648' post='481881']
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie ;)jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samoja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal....wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobilya chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakowja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem :)i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
[/quote]
"wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie"

Zostawię to bez komentarza, gdyż pragnę nadmienić, że polski język jest na tyle piękny, że posiada znaki typu ę, ą, ł itd. A do tego przecinki i kropki... Jeśli interpretujesz swoje prawa tak jak piszesz po polsku to nie wydajesz się wiarygodna.
[quote name='Justyna' timestamp='1306236648' post='481881']
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze... rozwiń
Avatar
ja / 24 maja 2011 o 14:07
Super że droga bedzie nowa, ale jezdze czesto i naprawde ta cała praca to nie jest ogarnieta. Pracownicy chodzą jak krowy po polu, albo stoją i patrzą sie kto jedzie samochodem. I naprawdę życzę wszystkim tym mądrym żeby nie mieli dojazdu do swojej posesji, a musieliby dojechać. Pozdr.
Avatar
Gość / 24 maja 2011 o 13:49
[quote name='Justyna' timestamp='1306236648' post='481881']
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:
wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?
wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie
jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samo
ja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal....
wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobily
a chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakow
ja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem

i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
[/quote]

nie ekscytuj się tak bo ci żyłka pęknie tragicznie wszechwiedzący
[quote name='Justyna' timestamp='1306236648' post='481881']
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:
wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?
wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie um... rozwiń
Avatar
Justyna / 24 maja 2011 o 13:30
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:
wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?
wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie
jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samo
ja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal....
wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobily
a chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakow
ja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem

i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:
wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?
wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej... rozwiń
Avatar
Zwykły ludź / 24 maja 2011 o 11:16
Tak sobie to czytam i nie rozumiem, bo z tego co wiem kilka dni sołtys poinformował wszystkich mieszkańców których wjazdy zostaną zasypane. Przynajmniej tak twierdził.

"a ten remont to normalnie wola o pomste powinni zamknac jeden pas i go remontowac a nie po kawalku z tysiaca stron, jak sie jedzie to sie podskakuje"

Jak sobie Pan kierowca wyobraża zjazd z wysokiego krawężnika przy zamkniętym jednym pasie? Firma pracując na jednym Pasie zasypałaby drugi żwirem... brawo! Do tego 10 km jednym pasem? Najlepiej byłoby zamknąć drogę to wykonawca nie użerałby się z Polaczkami którym nigdy nie dogodzi.

Pomyślcie trochę zanim zaczniecie narzekać... często jeżdżę tamtą drogą i cieszę się, że wreszcie nie będę niszczył zawieszenia.
Tak sobie to czytam i nie rozumiem, bo z tego co wiem kilka dni sołtys poinformował wszystkich mieszkańców których wjazdy zostaną zasypane. Przynajmniej tak twierdził.

"a ten remont to normalnie wola o pomste powinni zamknac jeden pas i go remontowac a nie po kawalku z tysiaca stron, jak sie jedzie to sie podskakuje"

Jak sobie Pan kierowca wyobraża zjazd z wysokiego krawężnika przy zamkniętym jednym pasie? Firma pracując na jednym Pasie zasypałaby drugi żwirem... brawo! Do tego 10 km jednym pasem? Naj... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem!
Wiersze między newsami

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem! 1 0

Stanisław Barańczak wykorzystał Lublin w wierszu o… Dublinie. Wysyłając znajomym wierszowaną kartkę pocztową przywołał nasze miasto. Ale jak!

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców 5 4

Jeżeli po 4 czerwca zdacie egzamin na prawo jazdy kategorii B, to szykujcie dodatkowe 300 złotych. Rząd wprowadza obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców.

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina 0 2

Wbrew tendencji do zamykania księgarni stacjonarnych, w budynku Sądu Okręgowego powstała „Księgarnia sądowa”. Ma już pierwszych klientów.

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 7 5

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 13

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 13 20

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 5 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 38 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 50 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 125 24

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 41 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!