Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 lipca 2011 r.
17:33
Edytuj ten wpis

Babin: Samochód potrącił rowerzystkę

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 14 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Kierowcy jadący z Bełżyc do Strzeszkowic powinni liczyć się z utrudnieniami. W Babinie doszło do wypadku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O wypadku poinformował nasz Czytelnik. Policja potwierdza te informacje.

– Około godziny 16:30 w Babinie samochód osobowy potrącił rowerzystkę – mówi Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Na trasie pomiędzy Strzeszkowicami a Bełżycami należy się liczyć z utrudnieniami w jeździe – dodaje.

Policjanci wyznaczyli objazdy przez Zosin i Niedrzwicę.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jgh / 16 lipca 2011 o 09:21
Myślę, że może mieszkańcy najbliższych domów coś widzieli.
Trzeba by ich zapytać.
Widocznie jej rodzina nie widziała jej jak jeździ.
Avatar
ja / 15 lipca 2011 o 21:57
nie znam chlopaka ktory ja potracil ale mam nadzieje ze nie bedzie to jego wina bo niestety ale nie jedna osoba mowila zaraz po wypadku ze ona tak jezdzila ze nie nadawala sie do jazdy ale znajac zycie moze byc roznie....
chlopak ma juz na cale zycie ryse na psychice i to gleboka a podejrzewam ze to nie z jego winy...
Avatar
... / 14 lipca 2011 o 09:23
Jestem z rodziny chłopaka,który potrącił rowerzystkę. Kobieta niestety nie żyje. Zastanawia mnie tylko to dlaczego ktoś pozwalał jej wsiąść na rower skoro twierdzicie, że jeździła jak jeździła. To jej rodzina wystawiła ją na niebezpieczeństwo. Niestety ale ludzi w starszym wieku trzeba pilnować jak dzieci. A skoro miała już jakieś podobne zdarzenia to tym bardziej nie powinna jeździć rowerem i zagrażać ruchu drogowemu oraz przede wszystkim samej sobie. Rodzina oczywiście nie czuje się w żaden sposób winna, dlatego ważne jest by ktoś kto może wypowiedzieć się na ten temat lub był świadkiem zdarzenia zabrał głos w tej sprawie. Oczywiście współczuję rodzinie zmarłej kobiety, jednak współczuje też chłopakowi,który zapewne teraz będzie o tym do końca swojego życia. To wcale nie musiało się wydarzyć. Teraz i jedna i druga strona ma problem.

######artykuly/pokaz/18109/lublin,poszukiwani,swiadkowie,wypadku,w,babinie/
Jestem z rodziny chłopaka,który potrącił rowerzystkę. Kobieta niestety nie żyje. Zastanawia mnie tylko to dlaczego ktoś pozwalał jej wsiąść na rower skoro twierdzicie, że jeździła jak jeździła. To jej rodzina wystawiła ją na niebezpieczeństwo. Niestety ale ludzi w starszym wieku trzeba pilnować jak dzieci. A skoro miała już jakieś podobne zdarzenia to tym bardziej nie powinna jeździć rowerem i zagrażać ruchu drogowemu oraz przede wszystkim samej sobie. Rodzina oczywiście nie czuje się w żaden sposób winna, dlatego ważne jest by ktoś kto może... rozwiń
Avatar
w / 14 lipca 2011 o 09:07
Słuchajcie, jeśli ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat lub był świadkiem zdarzenia zgłaszajcie się na policję.
Avatar
buka / 14 lipca 2011 o 00:02
[quote name='realny' timestamp='1310413332' post='500256']
Odpowiem w podobny sposób.
Bredzisz jak potłuczony.
Może podaj art. z PORD i zacytuj jego treść zamiast pisać głupoty.
[/quote]
http://www.tvn24.pl/12690,1703832,0,1,kierowco-od-dzis-rowerzysta-moze-wiecej,wiadomosc.html
Avatar
sl / 12 lipca 2011 o 14:32
Jednak ślady są dopiero na drugim pasie..
Avatar
ja / 11 lipca 2011 o 22:04
dodam jeszcze ze to nie jest jej pierwsza przygoda z potraceniem wiec o czyms to tez swiadczy mnie tam nikt nie potraca....
Avatar
pat / 11 lipca 2011 o 21:48
Dodam że ślady hamowania zaczynały się na pasie, może ok połowy albo i wcześniej a kończyły na drugim pasie, na końcu.
Policja zresztą je zaznaczyła. Dobrze że budują chodnik...
Avatar
pat / 11 lipca 2011 o 21:42
[quote name='ja' timestamp='1310404256' post='500188']
zabral ja eurokopter ciekawe kto sie okaze winny bo niestety ale kobita byla znana z jazdy BRAWUROWEJ ludzie tacy jak ona nie nadaja sie juz na rower kiwala sie na kazda strone kiedys jechala na czolowke ze mna bo ja tak wywialo na srodek asfaltu (dodam zeby bylo jasne nie jezdzila po alkoholu) wiec bidny chlopaczyna oby nie mial problemow a ona powinna dostac zakaz wsiadania na rower a piechota tez po polach z dala od asfaltu
[/quote]
Ślady opon na asfalcie nie wskazywały na bardzo wolną jazdę...
raczej nie przepisowe 50km/h, ale może się nie znam.
Nie ma nic gorszego od żula który musi się napić i się bujać po całej ulicy, a i gibające się starsze osoby zajmujące cały pas bo im ciężko utrzymać równowagę powodują zagrożenie.
[quote name='ja' timestamp='1310404256' post='500188']
zabral ja eurokopter ciekawe kto sie okaze winny bo niestety ale kobita byla znana z jazdy BRAWUROWEJ ludzie tacy jak ona nie nadaja sie juz na rower kiwala sie na kazda strone kiedys jechala na czolowke ze mna bo ja tak wywialo na srodek asfaltu (dodam zeby bylo jasne nie jezdzila po alkoholu) wiec bidny chlopaczyna oby nie mial problemow a ona powinna dostac zakaz wsiadania na rower a piechota tez po polach z dala od asfaltu
[/quote]
Ślady opon... rozwiń
Avatar
realny / 11 lipca 2011 o 21:42
[quote name='buka' timestamp='1310407460' post='500200']
bredzisz jak potłuczony! rowerzysta jest pełnoprawnym członkiem ruchu i według nowych przepisów połowa jezdni należy do niego. [/quote]
Odpowiem w podobny sposób.
Bredzisz jak potłuczony.
Może podaj art. z PORD i zacytuj jego treść zamiast pisać głupoty.
Avatar
jgh / 16 lipca 2011 o 09:21
Myślę, że może mieszkańcy najbliższych domów coś widzieli.
Trzeba by ich zapytać.
Widocznie jej rodzina nie widziała jej jak jeździ.
Avatar
ja / 15 lipca 2011 o 21:57
nie znam chlopaka ktory ja potracil ale mam nadzieje ze nie bedzie to jego wina bo niestety ale nie jedna osoba mowila zaraz po wypadku ze ona tak jezdzila ze nie nadawala sie do jazdy ale znajac zycie moze byc roznie....
chlopak ma juz na cale zycie ryse na psychice i to gleboka a podejrzewam ze to nie z jego winy...
Avatar
... / 14 lipca 2011 o 09:23
Jestem z rodziny chłopaka,który potrącił rowerzystkę. Kobieta niestety nie żyje. Zastanawia mnie tylko to dlaczego ktoś pozwalał jej wsiąść na rower skoro twierdzicie, że jeździła jak jeździła. To jej rodzina wystawiła ją na niebezpieczeństwo. Niestety ale ludzi w starszym wieku trzeba pilnować jak dzieci. A skoro miała już jakieś podobne zdarzenia to tym bardziej nie powinna jeździć rowerem i zagrażać ruchu drogowemu oraz przede wszystkim samej sobie. Rodzina oczywiście nie czuje się w żaden sposób winna, dlatego ważne jest by ktoś kto może wypowiedzieć się na ten temat lub był świadkiem zdarzenia zabrał głos w tej sprawie. Oczywiście współczuję rodzinie zmarłej kobiety, jednak współczuje też chłopakowi,który zapewne teraz będzie o tym do końca swojego życia. To wcale nie musiało się wydarzyć. Teraz i jedna i druga strona ma problem.

######artykuly/pokaz/18109/lublin,poszukiwani,swiadkowie,wypadku,w,babinie/
Jestem z rodziny chłopaka,który potrącił rowerzystkę. Kobieta niestety nie żyje. Zastanawia mnie tylko to dlaczego ktoś pozwalał jej wsiąść na rower skoro twierdzicie, że jeździła jak jeździła. To jej rodzina wystawiła ją na niebezpieczeństwo. Niestety ale ludzi w starszym wieku trzeba pilnować jak dzieci. A skoro miała już jakieś podobne zdarzenia to tym bardziej nie powinna jeździć rowerem i zagrażać ruchu drogowemu oraz przede wszystkim samej sobie. Rodzina oczywiście nie czuje się w żaden sposób winna, dlatego ważne jest by ktoś kto może... rozwiń
Avatar
w / 14 lipca 2011 o 09:07
Słuchajcie, jeśli ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat lub był świadkiem zdarzenia zgłaszajcie się na policję.
Avatar
buka / 14 lipca 2011 o 00:02
[quote name='realny' timestamp='1310413332' post='500256']
Odpowiem w podobny sposób.
Bredzisz jak potłuczony.
Może podaj art. z PORD i zacytuj jego treść zamiast pisać głupoty.
[/quote]
http://www.tvn24.pl/12690,1703832,0,1,kierowco-od-dzis-rowerzysta-moze-wiecej,wiadomosc.html
Avatar
sl / 12 lipca 2011 o 14:32
Jednak ślady są dopiero na drugim pasie..
Avatar
ja / 11 lipca 2011 o 22:04
dodam jeszcze ze to nie jest jej pierwsza przygoda z potraceniem wiec o czyms to tez swiadczy mnie tam nikt nie potraca....
Avatar
pat / 11 lipca 2011 o 21:48
Dodam że ślady hamowania zaczynały się na pasie, może ok połowy albo i wcześniej a kończyły na drugim pasie, na końcu.
Policja zresztą je zaznaczyła. Dobrze że budują chodnik...
Avatar
pat / 11 lipca 2011 o 21:42
[quote name='ja' timestamp='1310404256' post='500188']
zabral ja eurokopter ciekawe kto sie okaze winny bo niestety ale kobita byla znana z jazdy BRAWUROWEJ ludzie tacy jak ona nie nadaja sie juz na rower kiwala sie na kazda strone kiedys jechala na czolowke ze mna bo ja tak wywialo na srodek asfaltu (dodam zeby bylo jasne nie jezdzila po alkoholu) wiec bidny chlopaczyna oby nie mial problemow a ona powinna dostac zakaz wsiadania na rower a piechota tez po polach z dala od asfaltu
[/quote]
Ślady opon na asfalcie nie wskazywały na bardzo wolną jazdę...
raczej nie przepisowe 50km/h, ale może się nie znam.
Nie ma nic gorszego od żula który musi się napić i się bujać po całej ulicy, a i gibające się starsze osoby zajmujące cały pas bo im ciężko utrzymać równowagę powodują zagrożenie.
[quote name='ja' timestamp='1310404256' post='500188']
zabral ja eurokopter ciekawe kto sie okaze winny bo niestety ale kobita byla znana z jazdy BRAWUROWEJ ludzie tacy jak ona nie nadaja sie juz na rower kiwala sie na kazda strone kiedys jechala na czolowke ze mna bo ja tak wywialo na srodek asfaltu (dodam zeby bylo jasne nie jezdzila po alkoholu) wiec bidny chlopaczyna oby nie mial problemow a ona powinna dostac zakaz wsiadania na rower a piechota tez po polach z dala od asfaltu
[/quote]
Ślady opon... rozwiń
Avatar
realny / 11 lipca 2011 o 21:42
[quote name='buka' timestamp='1310407460' post='500200']
bredzisz jak potłuczony! rowerzysta jest pełnoprawnym członkiem ruchu i według nowych przepisów połowa jezdni należy do niego. [/quote]
Odpowiem w podobny sposób.
Bredzisz jak potłuczony.
Może podaj art. z PORD i zacytuj jego treść zamiast pisać głupoty.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria