Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 listopada 2013 r.
19:52
Edytuj ten wpis

Bełżyce: Ktoś wyrzucił szczeniaki do śmietnika

Autor: Zdjęcie autora oprac jotem
0 41 A A
 (Czytelniczka)
(Czytelniczka)

W czwartek wieczorem nasza Czytelnika wyrzucając śmieci usłyszała piski wydobywające się z jednego z kontenerów na śmieci. W koszu znalazła szczeniaki schowane do reklamówki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pani Katarzyna napisała do naszej redakcji list, w który prosi o pomoc w namierzeniu sprawcy. Poniżej pełna treść listu.

W czwartek około godziny 20 w miejscowości Bełżyce wyrzucając śmieci do kontenera znajdującego się przed blokiem, usłyszeliśmy przeraźliwe piski. Kontenery były puste, a na ich dnie znajdowała się reklamówka.

Po jej wyjęciu i otworzeniu ujrzeliśmy worek, a z niego wydobywał się rozpaczliwy pisk szczeniąt.

Nie zastanawialiśmy się ani chwili i zabraliśmy je do domu.

Początkowo myśleliśmy, że większość jest już martwa - były wychłodzone i głodne. Pieski na oko miały 1 dzień (są ślepe i miały pępowiny). Wyglądało to tak, jakby właściciel przeczekał do wieczora, by po nastaniu nocy pozbyć się niechcianych zwierząt.

Z sześciu szczeniąt, piątka jeszcze żyła chociaż były na granicy wyczerpania.

Ogrzaliśmy je i nakarmiliśmy. O całej sprawie powiadomiliśmy weterynarza, który powiedział nam jak mamy zająć się psami i je karmić.

Do tej pory psy są u nas w domu. Są w dużo lepszej kondycji niż w czwartek. Nie możemy jednak zatrzymać szczeniąt ze względu na 3-miesięczne dziecko. W sobotę weterynarz ma pomóc w znalezieniu schroniska dla tak małych psów.

Chcemy nagłośnić tę sprawę. Może uda się znaleźć sprawcę, albo przestraszy się na tyle, że nigdy więcej czegoś takiego już nie zrobi. Myślę, że 5 minut później szczenięta były by już martwe. Nie możemy być obojętni wobec takiego okrucieństwa! Czegoś takiego nikt nie ma prawa robić! Nie możemy milczeć.

Czytelniczka

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 26 listopada 2013 o 18:30

czy wiadomo w którym schronisku znajduja sie pieski?

Avatar
gość / 26 listopada 2013 o 18:29

czy wiadomo w którym schronisku znajduja sie pieski?

Avatar
iwona / 24 listopada 2013 o 11:19

prosze o jakis kontakt do siebie w sprawie adopcji moze byc mailowy :)


Mój adres email iwona0305@op.pl
Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:24

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
błż / 24 listopada 2013 o 00:37

     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.

ja pierdziele zaszyj sie w tej dziurze i karm swoje swinki czy co tam masz i nie pisz glupot

ja pierdziele zaszyj sie w tej dziurze i karm swoje swinki czy co tam masz i nie pisz glupot

rozwiń
Avatar
błż / 24 listopada 2013 o 00:36

Jesteś żenujący jak ostatnia niedziela z Panem/ią Grodzką omg jak czytam co anpisałeś to zastanawiam się czy w tym Chmielu to jest choć jeszcze jedna szara komórka który przypomina Ci o tym, że jesteś człowiekiem.

ja pierdziele zaszyj sie w tej dziurze i karm swoje swinki czy co tam masz i nie pisz glupot

Avatar
Dawid / 23 listopada 2013 o 23:27

     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.

Jesteś żenujący jak ostatnia niedziela z Panem/ią Grodzką omg jak czytam co anpisałeś to zastanawiam się czy w tym Chmielu to jest choć jeszcze jedna szara komórka który przypomina Ci o tym, że jesteś człowiekiem.

Jesteś żenujący jak ostatnia niedziela z Panem/ią Grodzką omg jak czytam co anpisałeś to zastanawiam się czy w tym Chmielu to jest choć jeszcze jedna szara komórka który przypomina Ci o tym, że jesteś człowiekiem.

rozwiń
Avatar
chmielak / 23 listopada 2013 o 19:02

Prymitywni ludzie, na niskim poziomie rozwoju osobistego oglądają ten boży świat przez pryzmat pieniędzy. Dlatego kura ma większą wartość dla  nich niż pies. Wieśku, współczuję ci. W imieniu swoim i całej Kolonii Chmiel.

Avatar
wiesiek / 23 listopada 2013 o 15:58

     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.

     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na gł... rozwiń

Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 14:06

a dzisiaj moją sąsiadka zabiła kurę na rosół, czy też mam zgłosić, 

Avatar
gość / 26 listopada 2013 o 18:30

czy wiadomo w którym schronisku znajduja sie pieski?

Avatar
gość / 26 listopada 2013 o 18:29

czy wiadomo w którym schronisku znajduja sie pieski?

Avatar
iwona / 24 listopada 2013 o 11:19

prosze o jakis kontakt do siebie w sprawie adopcji moze byc mailowy :)


Mój adres email iwona0305@op.pl
Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:24

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
błż / 24 listopada 2013 o 00:37

     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.

ja pierdziele zaszyj sie w tej dziurze i karm swoje swinki czy co tam masz i nie pisz glupot

ja pierdziele zaszyj sie w tej dziurze i karm swoje swinki czy co tam masz i nie pisz glupot

rozwiń
Avatar
błż / 24 listopada 2013 o 00:36

Jesteś żenujący jak ostatnia niedziela z Panem/ią Grodzką omg jak czytam co anpisałeś to zastanawiam się czy w tym Chmielu to jest choć jeszcze jedna szara komórka który przypomina Ci o tym, że jesteś człowiekiem.

ja pierdziele zaszyj sie w tej dziurze i karm swoje swinki czy co tam masz i nie pisz glupot

Avatar
Dawid / 23 listopada 2013 o 23:27

     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.

Jesteś żenujący jak ostatnia niedziela z Panem/ią Grodzką omg jak czytam co anpisałeś to zastanawiam się czy w tym Chmielu to jest choć jeszcze jedna szara komórka który przypomina Ci o tym, że jesteś człowiekiem.

Jesteś żenujący jak ostatnia niedziela z Panem/ią Grodzką omg jak czytam co anpisałeś to zastanawiam się czy w tym Chmielu to jest choć jeszcze jedna szara komórka który przypomina Ci o tym, że jesteś człowiekiem.

rozwiń
Avatar
chmielak / 23 listopada 2013 o 19:02

Prymitywni ludzie, na niskim poziomie rozwoju osobistego oglądają ten boży świat przez pryzmat pieniędzy. Dlatego kura ma większą wartość dla  nich niż pies. Wieśku, współczuję ci. W imieniu swoim i całej Kolonii Chmiel.

Avatar
wiesiek / 23 listopada 2013 o 15:58

     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.

     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na gł... rozwiń

Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 14:06

a dzisiaj moją sąsiadka zabiła kurę na rosół, czy też mam zgłosić,