Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 listopada 2013 r.
17:10
Edytuj ten wpis

Biedronka w Bełżycach: Najpierw pająk, teraz trutka

Autor: Zdjęcie autora aa
0 26 A A
– Nie wiem czy to trutka na pająka czy na szczury, ale pudełko jest na widoku – opisuje nasz Czyteln
– Nie wiem czy to trutka na pająka czy na szczury, ale pudełko jest na widoku – opisuje nasz Czyteln

W czwartek inspektorzy sanepidu znaleźli w supermarkecie Biedronka w Bełżycach odchody myszy i pudełko z trutką. Wcześniej dostaliśmy taką informację od naszego Czytelnika. Sanepid postanowił zamknąć sklep.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sklep portugalskiej sieci w Bełżycach nie ma ostatnio najlepszej passy. Na przełomie sierpnia i września tego roku był zamknięty z powodu… pająka. Miał dotrzeć do sklepu razem z dostawą bananów. Specjalistom nie udało się go jednak odnaleźć, dlatego dla bezpieczeństwa personelu i klientów, użyli specjalistycznego środka chemicznego.

– Nie wiem czy to trutka na pająka czy na szczury, ale pudełko jest na widoku – opisuje nasz Czytelnik, który przysłał nam też zdjęcia. – Nie jest to odpowiednie miejsce. Do tej trutki mogą przecież podejść dzieci.

Informację potwierdza sanepid, który w czwartek kontrolował sklep. – W sali sprzedaży, blisko urządzeń chłodniczych, za paletą z wodą mineralną, leżało tekturowe pudełko z informacją "Trutka, chronić przed dziećmi i zwierzętami” – informuje Irmina Nikiel, dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

W sklepie były też odchody myszy, inspektorzy znaleźli je m.in. w magazynie żywności. Ale na tym nie koniec. – Podłoga w miejscach trudno dostępnych była brudna, zaśmiecona i zakurzona – dodaje dyrektorka PSSE w Lublinie.

Inspektorzy zdecydowali o zamknięciu supermarketu do czasu usunięcia nieprawidłowości. Nałożyli również mandat w wysokości 500 zł.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy właściciela sieci Biedronka. W czwartek nie dostaliśmy odpowiedzi.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
uśmiechnięty / 9 listopada 2013 o 16:58

co ty gadasz? Ja często robię zdjęcia kiedy nie potrafię wyjaśnić jaką herbatę kupić to cyk - mms i już wiadomo. Jeszcze nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Tak samo robiłam w Tesco i w Lecrecu, nie wiem skąd takie głupoty bierzesz?

Raz nagrywaliśmy jakieś głupoty jak przygotowujemy się na melanż i któraś z Pań nas zjebała że tu nie można robić zdjęć, po czym wyszliśmy na zewnątrz gdzie pokazała mi taki mały napis na drzwiach.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2013 o 07:20

hahah Handel szczurami w biedronce ciekawe ile kilogram szczura :D nie zła promocja hahaha 

Avatar
gosc / 9 listopada 2013 o 07:18

ups nie będę więcej w biedronce 

Avatar
Anonim / 8 listopada 2013 o 19:44

Mnie się wydaje, że ta cała trutka została podłożona przez konkurencje (Inter Marche) która jest w budowie. i te Biedronkę możecie już otworzyć.

Avatar
Gość / 8 listopada 2013 o 15:16

Dobrze że sprawca się znalazł (mysz), bo podejrzenia już padały na ochroniarza że bułki wygryza i kiełbasę podgryza.... :D

Avatar
mordotymoja / 8 listopada 2013 o 08:26

Afera może być nakręcona ,ale brud nie .

Avatar
Pączek / 8 listopada 2013 o 08:03

We Włodawie takie frykasy biedronka sprzedaje https://www.facebook.com/photo.php?fbid=729790183701061&set=a.207901002556651.65293.100000102598196&type=1&theater

Avatar
martin / 8 listopada 2013 o 07:02
W cebularzowie to ty cieciu mieszkasz sam pewnie że wsi do miassta przyjechales i za wielkiego mieszczucha się uwazasz...

może to konkurencja bo coś za często o sklepie w Cebularzowie słychać

Avatar
Karol / 7 listopada 2013 o 23:10

"pytanie po co"?konkurencja juz prawie ukonczyła budowe- niedługo na bychawskiej się otwiera nowy market i im nie w smak stojąca nieopodal Biedro do której wszyscy się już przyzwyczaili...

Avatar
supman / 7 listopada 2013 o 22:41

nie od dziś wiadomo że w Bełżycach to szczury mieszkają, szkoda że biorą się za nich dopiero dziś ahahah <trlololo>

Swoją drogą, o ile wiem to, w tym sklepie jest zakaz robienia zdjęć! Przypadek? NIE SĄDZĘ! buahah.


nie od dziś wiadomo że w Bełżycach to szczury mieszkają, szkoda że biorą się za nich dopiero dziś ahahah <trlololo>

Swoją drogą, o ile wiem to, w tym sklepie jest zakaz robienia zdjęć! Przypadek? NIE SĄDZĘ! buahah.

co ty gadasz? Ja często robię zdjęcia kiedy nie potrafię wyjaśnić jaką herbatę kupić to cyk - mms i już wiadomo. Jeszcze nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Tak samo robiłam w Tesco i w Lecrecu, nie wiem skąd takie głupoty bierzesz?

co ty gadasz? Ja często robię zdjęcia kiedy nie potrafię wyjaśnić jaką herbatę kupić to cyk - mms i już wiadomo. Jeszcze nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Tak samo robiłam w Tesco i w Lecrecu, nie wiem skąd takie głupoty bierzesz?

rozwiń
Avatar
uśmiechnięty / 9 listopada 2013 o 16:58

co ty gadasz? Ja często robię zdjęcia kiedy nie potrafię wyjaśnić jaką herbatę kupić to cyk - mms i już wiadomo. Jeszcze nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Tak samo robiłam w Tesco i w Lecrecu, nie wiem skąd takie głupoty bierzesz?

Raz nagrywaliśmy jakieś głupoty jak przygotowujemy się na melanż i któraś z Pań nas zjebała że tu nie można robić zdjęć, po czym wyszliśmy na zewnątrz gdzie pokazała mi taki mały napis na drzwiach.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2013 o 07:20

hahah Handel szczurami w biedronce ciekawe ile kilogram szczura :D nie zła promocja hahaha 

Avatar
gosc / 9 listopada 2013 o 07:18

ups nie będę więcej w biedronce 

Avatar
Anonim / 8 listopada 2013 o 19:44

Mnie się wydaje, że ta cała trutka została podłożona przez konkurencje (Inter Marche) która jest w budowie. i te Biedronkę możecie już otworzyć.

Avatar
Gość / 8 listopada 2013 o 15:16

Dobrze że sprawca się znalazł (mysz), bo podejrzenia już padały na ochroniarza że bułki wygryza i kiełbasę podgryza.... :D

Avatar
mordotymoja / 8 listopada 2013 o 08:26

Afera może być nakręcona ,ale brud nie .

Avatar
Pączek / 8 listopada 2013 o 08:03

We Włodawie takie frykasy biedronka sprzedaje https://www.facebook.com/photo.php?fbid=729790183701061&set=a.207901002556651.65293.100000102598196&type=1&theater

Avatar
martin / 8 listopada 2013 o 07:02
W cebularzowie to ty cieciu mieszkasz sam pewnie że wsi do miassta przyjechales i za wielkiego mieszczucha się uwazasz...

może to konkurencja bo coś za często o sklepie w Cebularzowie słychać

Avatar
Karol / 7 listopada 2013 o 23:10

"pytanie po co"?konkurencja juz prawie ukonczyła budowe- niedługo na bychawskiej się otwiera nowy market i im nie w smak stojąca nieopodal Biedro do której wszyscy się już przyzwyczaili...

Avatar
supman / 7 listopada 2013 o 22:41

nie od dziś wiadomo że w Bełżycach to szczury mieszkają, szkoda że biorą się za nich dopiero dziś ahahah <trlololo>

Swoją drogą, o ile wiem to, w tym sklepie jest zakaz robienia zdjęć! Przypadek? NIE SĄDZĘ! buahah.


nie od dziś wiadomo że w Bełżycach to szczury mieszkają, szkoda że biorą się za nich dopiero dziś ahahah <trlololo>

Swoją drogą, o ile wiem to, w tym sklepie jest zakaz robienia zdjęć! Przypadek? NIE SĄDZĘ! buahah.

co ty gadasz? Ja często robię zdjęcia kiedy nie potrafię wyjaśnić jaką herbatę kupić to cyk - mms i już wiadomo. Jeszcze nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Tak samo robiłam w Tesco i w Lecrecu, nie wiem skąd takie głupoty bierzesz?

co ty gadasz? Ja często robię zdjęcia kiedy nie potrafię wyjaśnić jaką herbatę kupić to cyk - mms i już wiadomo. Jeszcze nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Tak samo robiłam w Tesco i w Lecrecu, nie wiem skąd takie głupoty bierzesz?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 0

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 0

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 46 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 5

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 6

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 43 44

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!