Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 lutego 2016 r.
19:47

Bizneswoman Roku z Janowa Lubelskiego

Autor: Zdjęcie autora ask
0 12 A A
Monika Żochowska i Ewa Dudzic (z prawej) otrzymały tytuł Bizneswoman rokuw kat. Moja Firma oraz Nagroda Publiczności
Monika Żochowska i Ewa Dudzic (z prawej) otrzymały tytuł Bizneswoman rokuw kat. Moja Firma oraz Nagroda Publiczności

Ewa Dudzic, pochodząca z Janowa Lubelskiego współzałożycielka firmy Glove Polska, zdobyła tytuł Bizneswoman Roku w kategorii Moja Firma – nagrodę przyznał portal Sukces Pisany Szminką.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dudzic wraz z koleżanką ze studiów przez kilka lat szukały produktu, który pomógłby kobietom w demakijażu. Początkowo cudowne mikrowłókna nie miały być pomysłem na biznes, ale po prostu ułatwić codzienne życie młodych pań.

– Mam skórę atopową i wiem, jak wielkim problemem bywa demakijaż – mówi Ewa Dudzic. Znalezienie właściwego materiału było więc wielką radością. Kobiety nie tylko używały go same, ale także dały do testowania mamom, siostrom i koleżankom. A te stwierdziły, że to strzał w dziesiątkę. Wszystkie chciały zatrzymać go na zawsze.

– Wtedy pojawił się pomysł na skomercjalizowanie przedsięwzięcia – przyznaje Dudzic. – Żeby założyć firmę wzięłyśmy udział w konkursie dofinansowania na rozwój. Konkurowałyśmy w nim z wieloma firmami technologicznymi. Wcale nie liczyłyśmy na to, że się uda. Nasz pomysł okazał się jednak najlepszy i w zamian za 15 proc. udziałów dostałyśmy 100 tys. zł. – opowiada współwłaścicielka Glove Polska.

Zaczynały jako start-up, a dziś są kosmetycznym gigantem. Produkowane w Janowie Lubelskim rękawiczki do zmywania makijażu można kupić w ponad 40 krajach, w tym w Indiach, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wkrótce pojawią się także w Stanach Zjednoczonych. Nic dziwnego, że półki biura Glov Polska uginają się od nagród otrzymanych za innowacyjny wynalazek od przemysłu kosmetycznego i zachwyconych produktem czytelniczek prasy kobiecej oraz nagród stricte biznesowych. Teraz dołączyła do nich kolejna.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ambitny / 29 lutego 2016 o 16:29

Elita da najwięcej ;).

Avatar
144 / 29 lutego 2016 o 10:19

Dama  zmywająca makijaż rękawiczką w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.-potencjalna klientka

Avatar
Gość / 29 lutego 2016 o 09:47
Widżę że hejterów nie brakuje. Jak znam życie to jesteście niewolnikami w corpo i boli was że dziewczyny coś osiągnęły ... nauczcie się być dumnymi ze sukcesów Rodaków! Good job girls!
Avatar
ESWEWRR / 29 lutego 2016 o 08:39

hmmmmmmmmm ścierka z mikrofibry kosztuje 2 zł. One to gufniane cudo sprzedają za 80 zł.

Oskara i nobla  im trzeba dać za to że guoano sprzedają w cenie złota.

Dwie sprytne baby ustawiły sobie ścierki a inne durne baby kupują że to niby cud i miód dla biednej cery.

POWTARZAM TO ZWYKŁA ŚCIERKA Z MIKROFIBRY !!!!!!!!!!!

Avatar
144 / 29 lutego 2016 o 08:27

Dobry towar nie wymaga jakiejkolwiek reklamy.

A to już drugi raz w dzienniku ten sam temat wałkowany na nowo tylko pod inną nazwą ,no i ten reklamowany produkt troszkę jak dla przysłowiowych blondynek.mnie osobiście się kojarzy z uciętą bezpalczastą  rękawiczką

Tak więc dlatego padło pytanie ,ile już na tym zarobiły.

Avatar
Gość / 29 lutego 2016 o 08:14
ładne świnie
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 23:20
"Polaczki zazdrośniaczki, nikt Wam nie broni ruszyć tyłka i czegoś dokonać w życiu, a nie tylko zazdrościć i szukać dziury w całym. Brawo dziewczyny! Trzymam kciuki za Was ! Jesteście inspiracją!" Większość komentarzy jest pozytywna - ludzie gratulują i życzą dalszych sukcesów więc nie wiem skąd u Ciebie ten jad "polaczku"...
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 22:38
Polaczki zazdrośniaczki, nikt Wam nie broni ruszyć tyłka i czegoś dokonać w życiu, a nie tylko zazdrościć i szukać dziury w całym. Brawo dziewczyny! Trzymam kciuki za Was ! Jesteście inspiracją!
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 22:09
Brawo dziewczyny!!!!
Avatar
144 / 28 lutego 2016 o 20:53

Ile milionów już zarobiły ? :) :D

Avatar
ambitny / 29 lutego 2016 o 16:29

Elita da najwięcej ;).

Avatar
144 / 29 lutego 2016 o 10:19

Dama  zmywająca makijaż rękawiczką w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.-potencjalna klientka

Avatar
Gość / 29 lutego 2016 o 09:47
Widżę że hejterów nie brakuje. Jak znam życie to jesteście niewolnikami w corpo i boli was że dziewczyny coś osiągnęły ... nauczcie się być dumnymi ze sukcesów Rodaków! Good job girls!
Avatar
ESWEWRR / 29 lutego 2016 o 08:39

hmmmmmmmmm ścierka z mikrofibry kosztuje 2 zł. One to gufniane cudo sprzedają za 80 zł.

Oskara i nobla  im trzeba dać za to że guoano sprzedają w cenie złota.

Dwie sprytne baby ustawiły sobie ścierki a inne durne baby kupują że to niby cud i miód dla biednej cery.

POWTARZAM TO ZWYKŁA ŚCIERKA Z MIKROFIBRY !!!!!!!!!!!

Avatar
144 / 29 lutego 2016 o 08:27

Dobry towar nie wymaga jakiejkolwiek reklamy.

A to już drugi raz w dzienniku ten sam temat wałkowany na nowo tylko pod inną nazwą ,no i ten reklamowany produkt troszkę jak dla przysłowiowych blondynek.mnie osobiście się kojarzy z uciętą bezpalczastą  rękawiczką

Tak więc dlatego padło pytanie ,ile już na tym zarobiły.

Avatar
Gość / 29 lutego 2016 o 08:14
ładne świnie
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 23:20
"Polaczki zazdrośniaczki, nikt Wam nie broni ruszyć tyłka i czegoś dokonać w życiu, a nie tylko zazdrościć i szukać dziury w całym. Brawo dziewczyny! Trzymam kciuki za Was ! Jesteście inspiracją!" Większość komentarzy jest pozytywna - ludzie gratulują i życzą dalszych sukcesów więc nie wiem skąd u Ciebie ten jad "polaczku"...
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 22:38
Polaczki zazdrośniaczki, nikt Wam nie broni ruszyć tyłka i czegoś dokonać w życiu, a nie tylko zazdrościć i szukać dziury w całym. Brawo dziewczyny! Trzymam kciuki za Was ! Jesteście inspiracją!
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 22:09
Brawo dziewczyny!!!!
Avatar
144 / 28 lutego 2016 o 20:53

Ile milionów już zarobiły ? :) :D

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 2 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 3 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 11 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0