Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 listopada 2010 r.
11:56
Edytuj ten wpis

Bychawa: Młodociani bandyci pobili pod restauracją 9 osób

Autor: Zdjęcie autora er
0 129 A A

Brutalni mężczyźni polowali na klientów restauracji w Bychawie. Bili niemal każdego, kto wyszedł na zewnątrz. Wciągu kilku godzin poturbowali dziewięć osób. Wczoraj zostali zatrzymani przez policjantów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyźni grasowali pod lokalem pod koniec października. Najpierw zaatakowali dwie kobiety i towarzyszących dwóch mężczyzn, którzy wyszli z restauracji.

- Szarpali swe ofiary za ubrania, przewracali na ziemię, bili i kopali po całym ciele, rzucali o ścianę – mówi Anna Smarzak, z KWP w Lublinie. – Potem zostawili pobitych i uciekli za róg lokalu.

Kolejnymi ofiarami napastników padło młode małżeństwo. Potem zaatakowali trzech mężczyzn, którzy stali pod restauracją. Jeden z pobitych stracił przytomność, inny ma złamaną rękę. Napastnicy uciekli zanim przyjechała policja.

W środę policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicia: 18-letniego Łukasza W., mieszkańca gminy Bychawa i 22-letniego Michała G. z Bełżec.

Komentarze 129

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
RKSMOTOR / 12 listopada 2011 o 11:46
BRAWO DLA CHŁOPAKÓW Z BYCHAWY WSPÓLNIE TĘPIMY KURESTWO I FRAJERSTWO MY WIEMY GŁOWA DO GÓRY TRZYMAJCIE SIE!!! JESLI KTOŚ NAM WEJDZIE W DROGE MY ZAWSZE POŁOŻYMY ch*** NA WASZE KUREWSKIE DZIAŁALNOSCI I KONSZACHTY POLICYJNE JEBAĆ
Avatar
Emilo / 10 czerwca 2011 o 20:37
Co to dużo pisać-Ci wszyscy dresiarze to jedna wielka patologia,każdy im z drogi schodzi i panoszą się jak szczury w kanałach.
Avatar
Ja / 21 maja 2011 o 21:30
Uwolnić Bychawę od kapturowców bandytów!!!!!!!
Avatar
HUJ CIE TO / 18 kwietnia 2011 o 12:27
JEBAC OSOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
ZDRAPY / 1 lutego 2011 o 15:28
... byhawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Oni / 12 stycznia 2011 o 15:10
szkoda mi
Avatar
i stand alone / 12 stycznia 2011 o 14:59
pedaly z osowy haha policyjne scierwa bardzo dobrze sami kłapią a potem płaczą wieśniaków tępić
Avatar
ogr / 11 grudnia 2010 o 23:44
wy piszecie coś o dziewczynach z bychawy że są rozje***e a wasze że niesą,a to dlatego że dziewczyny z bychawy są napalone na nas ,a wasze trzymają swoje szpary dla przystojniakó,z bychawy,bo przecież niedadzą takim ryjom jak wy się rozj...ć,czekają na nas"chłopaków z bychawy",hahaha.buraki,śmicie
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 o 20:57
[quote name='Ilona' timestamp='1290110684' post='384386']
Niezłe cyrki sie tu dzieja ! Widzę że mamusia zabrała Cie raz do Mc Donalda i juz znasz całe menu, grunt to dobra pamieć, tego mozna Ci pozazdroscic ! Mysle ze sie mylisz, mieszkam w Lublinie na bardzoooo znanej dzielnicy, głównie z tego ze kazdy kto tam przyjedzie i jest konfidentem dostaje w jape ! gwarantuje Ci ze nikt nie lubi i nie pojdzie za frajerstwem oczywiscie mowa tu o Krzczonowie itp bla bla bla. Musze zwrocic Ci uwage na jedno slowo , bo wydaje mi sie ze masz znikome pojecie jezeli chodzi o definicje Frajera ! wiec Ci to wyjasnie ! Frajer ( to taki ktos kto lubi sie z "panami" Policjantami jak mu obija facjate to idzie na komende pije z nimi herbate i opowiada o zdarzeniach wie ze on ani jego oderwani od pługa koledzy nic nie wskoraja wiec zwierza sie ze swego ciezkiego losu na komisariacie a w konsekwencji ktos musi za to odpowiedziec,) ! i tak traf chcial ze jest to dobry chlopak ktorego ta definicja nie dotyczy , skad wiem ? bo znam osobiscie ! i przez wielu ludzi jest szanowany bo załatwia swoje sprawy jezeli nie rozmowa to piesciami ale zawsze sam na sam ! Chce zauwazyc ze do Osowy zostal oddelegowany sam element spoleczny ktory wraz z przeprowadzka stal sie juz nie Bychawskim ale Osowskim ! Co do mieszczochów to teraz zadarłes nie tylko z Bychawa ale takze z Lublinem gdyz wiekszosc ludzi mieszka tam w blokach !!! a i przyznam Ci racje na awanture wylatuja wszyscy. jest to dla Ciebie dziwne ze sie ludzie wspieraja ? moze u was jest inaczej nikt nie idzie za soba jak w dym tylko wypuszcza sie jednego a reszta spier *** do cieplutkiego domku dokladac węgla w piecu !!! Od straszenia sa Duchy ! Mało wiesz synku o zyciu ! realiach jakie panuja w Lublinie wiec nie mow mi ze te smieszne wsie maja placy w Lublinie bo nikt z dobrych ludzi nie lubi KONFIDENTÓW ! czyt. Frajer ( tłumacze gdyz twoj mały rozumek moze nie znac synonimu slowa Frajer !

[/quote]
Taaaaa a my z Lublina już pędzimy ,aby wziąć udział w waszej wiejskiej wojnie!Już ide do piwnicy kosę na sztorc mocować,hahaha
[quote name='Ilona' timestamp='1290110684' post='384386']
Niezłe cyrki sie tu dzieja ! Widzę że mamusia zabrała Cie raz do Mc Donalda i juz znasz całe menu, grunt to dobra pamieć, tego mozna Ci pozazdroscic ! Mysle ze sie mylisz, mieszkam w Lublinie na bardzoooo znanej dzielnicy, głównie z tego ze kazdy kto tam przyjedzie i jest konfidentem dostaje w jape ! gwarantuje Ci ze nikt nie lubi i nie pojdzie za frajerstwem oczywiscie mowa tu o Krzczonowie itp bla bla bla. Musze zwrocic Ci uwage na jedno sl... rozwiń
Avatar
miastowa / 29 listopada 2010 o 20:51
Ot,zwykła rozrywka młodzieży wiejskiej po sezonie prac polowych!!Bur..aki ogarnijcie się!!!
Avatar
RKSMOTOR / 12 listopada 2011 o 11:46
BRAWO DLA CHŁOPAKÓW Z BYCHAWY WSPÓLNIE TĘPIMY KURESTWO I FRAJERSTWO MY WIEMY GŁOWA DO GÓRY TRZYMAJCIE SIE!!! JESLI KTOŚ NAM WEJDZIE W DROGE MY ZAWSZE POŁOŻYMY ch*** NA WASZE KUREWSKIE DZIAŁALNOSCI I KONSZACHTY POLICYJNE JEBAĆ
Avatar
Emilo / 10 czerwca 2011 o 20:37
Co to dużo pisać-Ci wszyscy dresiarze to jedna wielka patologia,każdy im z drogi schodzi i panoszą się jak szczury w kanałach.
Avatar
Ja / 21 maja 2011 o 21:30
Uwolnić Bychawę od kapturowców bandytów!!!!!!!
Avatar
HUJ CIE TO / 18 kwietnia 2011 o 12:27
JEBAC OSOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
ZDRAPY / 1 lutego 2011 o 15:28
... byhawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Oni / 12 stycznia 2011 o 15:10
szkoda mi
Avatar
i stand alone / 12 stycznia 2011 o 14:59
pedaly z osowy haha policyjne scierwa bardzo dobrze sami kłapią a potem płaczą wieśniaków tępić
Avatar
ogr / 11 grudnia 2010 o 23:44
wy piszecie coś o dziewczynach z bychawy że są rozje***e a wasze że niesą,a to dlatego że dziewczyny z bychawy są napalone na nas ,a wasze trzymają swoje szpary dla przystojniakó,z bychawy,bo przecież niedadzą takim ryjom jak wy się rozj...ć,czekają na nas"chłopaków z bychawy",hahaha.buraki,śmicie
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 o 20:57
[quote name='Ilona' timestamp='1290110684' post='384386']
Niezłe cyrki sie tu dzieja ! Widzę że mamusia zabrała Cie raz do Mc Donalda i juz znasz całe menu, grunt to dobra pamieć, tego mozna Ci pozazdroscic ! Mysle ze sie mylisz, mieszkam w Lublinie na bardzoooo znanej dzielnicy, głównie z tego ze kazdy kto tam przyjedzie i jest konfidentem dostaje w jape ! gwarantuje Ci ze nikt nie lubi i nie pojdzie za frajerstwem oczywiscie mowa tu o Krzczonowie itp bla bla bla. Musze zwrocic Ci uwage na jedno slowo , bo wydaje mi sie ze masz znikome pojecie jezeli chodzi o definicje Frajera ! wiec Ci to wyjasnie ! Frajer ( to taki ktos kto lubi sie z "panami" Policjantami jak mu obija facjate to idzie na komende pije z nimi herbate i opowiada o zdarzeniach wie ze on ani jego oderwani od pługa koledzy nic nie wskoraja wiec zwierza sie ze swego ciezkiego losu na komisariacie a w konsekwencji ktos musi za to odpowiedziec,) ! i tak traf chcial ze jest to dobry chlopak ktorego ta definicja nie dotyczy , skad wiem ? bo znam osobiscie ! i przez wielu ludzi jest szanowany bo załatwia swoje sprawy jezeli nie rozmowa to piesciami ale zawsze sam na sam ! Chce zauwazyc ze do Osowy zostal oddelegowany sam element spoleczny ktory wraz z przeprowadzka stal sie juz nie Bychawskim ale Osowskim ! Co do mieszczochów to teraz zadarłes nie tylko z Bychawa ale takze z Lublinem gdyz wiekszosc ludzi mieszka tam w blokach !!! a i przyznam Ci racje na awanture wylatuja wszyscy. jest to dla Ciebie dziwne ze sie ludzie wspieraja ? moze u was jest inaczej nikt nie idzie za soba jak w dym tylko wypuszcza sie jednego a reszta spier *** do cieplutkiego domku dokladac węgla w piecu !!! Od straszenia sa Duchy ! Mało wiesz synku o zyciu ! realiach jakie panuja w Lublinie wiec nie mow mi ze te smieszne wsie maja placy w Lublinie bo nikt z dobrych ludzi nie lubi KONFIDENTÓW ! czyt. Frajer ( tłumacze gdyz twoj mały rozumek moze nie znac synonimu slowa Frajer !

[/quote]
Taaaaa a my z Lublina już pędzimy ,aby wziąć udział w waszej wiejskiej wojnie!Już ide do piwnicy kosę na sztorc mocować,hahaha
[quote name='Ilona' timestamp='1290110684' post='384386']
Niezłe cyrki sie tu dzieja ! Widzę że mamusia zabrała Cie raz do Mc Donalda i juz znasz całe menu, grunt to dobra pamieć, tego mozna Ci pozazdroscic ! Mysle ze sie mylisz, mieszkam w Lublinie na bardzoooo znanej dzielnicy, głównie z tego ze kazdy kto tam przyjedzie i jest konfidentem dostaje w jape ! gwarantuje Ci ze nikt nie lubi i nie pojdzie za frajerstwem oczywiscie mowa tu o Krzczonowie itp bla bla bla. Musze zwrocic Ci uwage na jedno sl... rozwiń
Avatar
miastowa / 29 listopada 2010 o 20:51
Ot,zwykła rozrywka młodzieży wiejskiej po sezonie prac polowych!!Bur..aki ogarnijcie się!!!