Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 lipca 2015 r.
15:00

Celowo przejechał psa? Od tygodnia szukają go policjanci, chociaż łatwo do niego dotrzeć

2 42 A A

Kierowca celowo przejechał leżącego na jezdni psa – twierdzą świadkowie, którzy spisali numery rejestracyjne jego samochodu. Policja bezskutecznie szuka go od tygodnia. My znaleźliśmy go w kwadrans. Mężczyzna broni się: „To nie ja. Zaszła pomyłka”.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 lipca 2016 o 08:57
co człowiek jak robi co ten pies winy jemu był
Avatar
Ktoś.. / 3 sierpnia 2015 o 14:14

Nic dobrego nie zrobil.Jednak ciekawe jest to,ze gdy czlowiek jest poszkodowany w wyniku wypadku,to wtedy Policja szuka swiadkow,a kiedy o psa chodzi,to swiadkowie nawet nr rejertracyjny zapisali.

Zbieg okoliczności jest tak mocno indywidualny jak samo zdarzenie..

- nie generalizuj, to nie ma sensu.

Avatar
Ktoś.. / 3 sierpnia 2015 o 14:12

Są świadkowie, samochód celowo zjechał i przejechał psa !!! czyli samochód nie cofał, pies nie wyskoczył na drogę, nie przechodził i nie przecinał pasa wchodząc wprost pod BMW jakiegoś frajera.. to BMW zjechało, zmieniło tor drogi i przejechało psa.. jeszcze raz powtórzę, to nie inny pas ruchu z leżącym psem wyskoczyło kierowcy pod koła !!!

- więc jeżeli są świadkowie, to wierze w całe zdarzenie.

Do "innych" Lubie Wasze wypowiedzi  

- " to na pewno nie on" - aż tak dobrze znasz tego Pana, czy może jesteś jego rodzinnym psychologiem świeżo po przeprowadzonych badaniach ?

- " tak to szum a suka z młodymi szczeniakami w polu siedzi i nikt jej nie pomaga", człowieku po prostu pomóż to nie boli i daje dużo satysfakcji.. jak widzisz brak wsparcia, odłóż klawiaturę wyłącz komputer i idź pomóż zwierzakowi !!! Na co czekasz ? wiem, łatwiej jest napisać i poczekać aż ktoś za nas to zrobi ale nie żyjemy w idealnym świecie.

Dla mnie brak słów, dalsze komentarze są zbędne.

Są świadkowie, samochód celowo zjechał i przejechał psa !!! czyli samochód nie cofał, pies nie wyskoczył na drogę, nie przechodził i nie przecinał pasa wchodząc wprost pod BMW jakiegoś frajera.. to BMW zjechało, zmieniło tor drogi i przejechało psa.. jeszcze raz powtórzę, to nie inny pas ruchu z leżącym psem wyskoczyło kierowcy pod koła !!!

- więc jeżeli są świadkowie, to wierze w całe zdarzenie.

Do "innych" Lubie Wasze wypowiedzi  

- " to na pewno nie on" - aż tak dobrze znasz tego Pana, czy może jesteś jego ro... rozwiń

Avatar
kicia / 26 lipca 2015 o 14:52

Życzę takiego podobnego losu dla was Guest i Potępiony i tym , korzy podobnie myślą.. Żaden pies nie jest winny , tylko i wyłącznie właściciel.. A taka wsza, korą podnieca krzywda innych to dawno ju powinna piach gryźć lub zdychać w gorszych męczarniach.. Właściciel psa, powinien dostać kare za nie pilnowanie i narażenie go na niebezpieczeństwo....

Avatar
tomaas / 22 lipca 2015 o 17:15

A co zamierzasz się zabić kundlu ? ........ zrób to .............. ziemia nie powinna nosić takich jak ty kundlu

aha czyli kundla samobójcy...nom fakt

Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 09:41
Znam tego gościa i nie wierzę że zrobił to specjalnie ! Mało takich psów co chodzą bezpańsko po wsiach. W takiej miejscowości jak Chrzanów w okresach grudzień-styczeń masę przyjeżdżających na stok narciarski pozbywa się psów i kotów( pierwsze ładnie pięknie bo dziecko zadowolone,bo to fajna maskotka,prezent na urodziny a jak zwierzę urośnie to wypad) Ludzie pomyślcie trochę. Mam koleżankę właśnie tam na wsi i opowiadała mi o suce która żyje na polach z 2 szczeniakami.Żywi się tym co znajdzie a jak jest pora godowa to tam aż roi się od psów,a nikt nie pomyślał że taki pies jest groźny,może mieć wściekliznę może zaatakować kogoś kto się nawet nie spodziewa psa na polach.Każdy rzuca się na sprawę jak tylko się coś stanie a nikt nie reaguję żeby zapobiedz. Władze nie reagują.Można złapać tę sukę co mieszka na polach z psiakami ,ulokować w schronisku nawet dla jej dobra i żeby dalej się nie rozmnażała.Taka przemądra pani dziennikarz co prowadzi sprawę Rudzika zrobiła szum na całą Polskę ok szkoda mi psa ale chłopak z BMW nie zrobił tego z premedytacją.
Znam tego gościa i nie wierzę że zrobił to specjalnie ! Mało takich psów co chodzą bezpańsko po wsiach. W takiej miejscowości jak Chrzanów w okresach grudzień-styczeń masę przyjeżdżających na stok narciarski pozbywa się psów i kotów( pierwsze ładnie pięknie bo dziecko zadowolone,bo to fajna maskotka,prezent na urodziny a jak zwierzę urośnie to wypad) Ludzie pomyślcie trochę. Mam koleżankę właśnie tam na wsi i opowiadała mi o suce która żyje na polach z 2 szczeniakami.Żywi się tym co znajdzie a jak jest pora godowa to tam aż roi się od psów,a... rozwiń
Avatar
Gość / 19 lipca 2015 o 23:22

Idź do szkoły analfabeto, dokształć się zanim zaczniesz zatruwać atmosferę bezsensownymi pierdami ze tępej łepetyny

Ty też wróć do szkoły. Jeśli nawet jesteś upośledzony, są klasy integracyjne. Może nauczą Cię podstaw pisowni i czytania ze zrozumieniem.

Avatar
empatyk / 19 lipca 2015 o 14:26

Idź do szkoły analfabeto, dokształć się zanim zaczniesz zatruwać atmosferę bezsensownymi pierdami ze tępej łepetyny

Tobie też by się przydało trochę szkoły"ze tępej łepetyny".

Avatar
Gość / 19 lipca 2015 o 13:46
Frybra,o, bycysko! Jego by się przypadkowo na drodze przetrąciło, jakby łeb mu rozwalić to może by się rozum znalazł
Avatar
keana / 18 lipca 2015 o 23:35

...należy mieć nadzieję, że faktycznie człowiek nie spowodował tego z rozmysłem! W innym wypadku, uprzejmie proszę o wydanie owej osoby gatunku (ponoć) ludzkiego w moje łapska...

No jak nie z rozmyslem??! Ewidentnie chcial zabic tego psiaka, mam tylko nadzieje, ze madrzy ludzie zrobia z nim porzadek. Strach zeby to gowno do auta wchodzilo. Kiedys dzieciaka potraci, to na pewno.

Avatar
Gość / 26 lipca 2016 o 08:57
co człowiek jak robi co ten pies winy jemu był
Avatar
Ktoś.. / 3 sierpnia 2015 o 14:14

Nic dobrego nie zrobil.Jednak ciekawe jest to,ze gdy czlowiek jest poszkodowany w wyniku wypadku,to wtedy Policja szuka swiadkow,a kiedy o psa chodzi,to swiadkowie nawet nr rejertracyjny zapisali.

Zbieg okoliczności jest tak mocno indywidualny jak samo zdarzenie..

- nie generalizuj, to nie ma sensu.

Avatar
Ktoś.. / 3 sierpnia 2015 o 14:12

Są świadkowie, samochód celowo zjechał i przejechał psa !!! czyli samochód nie cofał, pies nie wyskoczył na drogę, nie przechodził i nie przecinał pasa wchodząc wprost pod BMW jakiegoś frajera.. to BMW zjechało, zmieniło tor drogi i przejechało psa.. jeszcze raz powtórzę, to nie inny pas ruchu z leżącym psem wyskoczyło kierowcy pod koła !!!

- więc jeżeli są świadkowie, to wierze w całe zdarzenie.

Do "innych" Lubie Wasze wypowiedzi  

- " to na pewno nie on" - aż tak dobrze znasz tego Pana, czy może jesteś jego rodzinnym psychologiem świeżo po przeprowadzonych badaniach ?

- " tak to szum a suka z młodymi szczeniakami w polu siedzi i nikt jej nie pomaga", człowieku po prostu pomóż to nie boli i daje dużo satysfakcji.. jak widzisz brak wsparcia, odłóż klawiaturę wyłącz komputer i idź pomóż zwierzakowi !!! Na co czekasz ? wiem, łatwiej jest napisać i poczekać aż ktoś za nas to zrobi ale nie żyjemy w idealnym świecie.

Dla mnie brak słów, dalsze komentarze są zbędne.

Są świadkowie, samochód celowo zjechał i przejechał psa !!! czyli samochód nie cofał, pies nie wyskoczył na drogę, nie przechodził i nie przecinał pasa wchodząc wprost pod BMW jakiegoś frajera.. to BMW zjechało, zmieniło tor drogi i przejechało psa.. jeszcze raz powtórzę, to nie inny pas ruchu z leżącym psem wyskoczyło kierowcy pod koła !!!

- więc jeżeli są świadkowie, to wierze w całe zdarzenie.

Do "innych" Lubie Wasze wypowiedzi  

- " to na pewno nie on" - aż tak dobrze znasz tego Pana, czy może jesteś jego ro... rozwiń

Avatar
kicia / 26 lipca 2015 o 14:52

Życzę takiego podobnego losu dla was Guest i Potępiony i tym , korzy podobnie myślą.. Żaden pies nie jest winny , tylko i wyłącznie właściciel.. A taka wsza, korą podnieca krzywda innych to dawno ju powinna piach gryźć lub zdychać w gorszych męczarniach.. Właściciel psa, powinien dostać kare za nie pilnowanie i narażenie go na niebezpieczeństwo....

Avatar
tomaas / 22 lipca 2015 o 17:15

A co zamierzasz się zabić kundlu ? ........ zrób to .............. ziemia nie powinna nosić takich jak ty kundlu

aha czyli kundla samobójcy...nom fakt

Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 09:41
Znam tego gościa i nie wierzę że zrobił to specjalnie ! Mało takich psów co chodzą bezpańsko po wsiach. W takiej miejscowości jak Chrzanów w okresach grudzień-styczeń masę przyjeżdżających na stok narciarski pozbywa się psów i kotów( pierwsze ładnie pięknie bo dziecko zadowolone,bo to fajna maskotka,prezent na urodziny a jak zwierzę urośnie to wypad) Ludzie pomyślcie trochę. Mam koleżankę właśnie tam na wsi i opowiadała mi o suce która żyje na polach z 2 szczeniakami.Żywi się tym co znajdzie a jak jest pora godowa to tam aż roi się od psów,a nikt nie pomyślał że taki pies jest groźny,może mieć wściekliznę może zaatakować kogoś kto się nawet nie spodziewa psa na polach.Każdy rzuca się na sprawę jak tylko się coś stanie a nikt nie reaguję żeby zapobiedz. Władze nie reagują.Można złapać tę sukę co mieszka na polach z psiakami ,ulokować w schronisku nawet dla jej dobra i żeby dalej się nie rozmnażała.Taka przemądra pani dziennikarz co prowadzi sprawę Rudzika zrobiła szum na całą Polskę ok szkoda mi psa ale chłopak z BMW nie zrobił tego z premedytacją.
Znam tego gościa i nie wierzę że zrobił to specjalnie ! Mało takich psów co chodzą bezpańsko po wsiach. W takiej miejscowości jak Chrzanów w okresach grudzień-styczeń masę przyjeżdżających na stok narciarski pozbywa się psów i kotów( pierwsze ładnie pięknie bo dziecko zadowolone,bo to fajna maskotka,prezent na urodziny a jak zwierzę urośnie to wypad) Ludzie pomyślcie trochę. Mam koleżankę właśnie tam na wsi i opowiadała mi o suce która żyje na polach z 2 szczeniakami.Żywi się tym co znajdzie a jak jest pora godowa to tam aż roi się od psów,a... rozwiń
Avatar
Gość / 19 lipca 2015 o 23:22

Idź do szkoły analfabeto, dokształć się zanim zaczniesz zatruwać atmosferę bezsensownymi pierdami ze tępej łepetyny

Ty też wróć do szkoły. Jeśli nawet jesteś upośledzony, są klasy integracyjne. Może nauczą Cię podstaw pisowni i czytania ze zrozumieniem.

Avatar
empatyk / 19 lipca 2015 o 14:26

Idź do szkoły analfabeto, dokształć się zanim zaczniesz zatruwać atmosferę bezsensownymi pierdami ze tępej łepetyny

Tobie też by się przydało trochę szkoły"ze tępej łepetyny".

Avatar
Gość / 19 lipca 2015 o 13:46
Frybra,o, bycysko! Jego by się przypadkowo na drodze przetrąciło, jakby łeb mu rozwalić to może by się rozum znalazł
Avatar
keana / 18 lipca 2015 o 23:35

...należy mieć nadzieję, że faktycznie człowiek nie spowodował tego z rozmysłem! W innym wypadku, uprzejmie proszę o wydanie owej osoby gatunku (ponoć) ludzkiego w moje łapska...

No jak nie z rozmyslem??! Ewidentnie chcial zabic tego psiaka, mam tylko nadzieje, ze madrzy ludzie zrobia z nim porzadek. Strach zeby to gowno do auta wchodzilo. Kiedys dzieciaka potraci, to na pewno.

Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 0 0

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 7 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 15 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 36 8

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 17 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 27 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 34 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 330 11

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!