Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 stycznia 2010 r.
13:37
Edytuj ten wpis

Córka aresztowana za zabójstwo ojca

Autor: Zdjęcie autora er
0 31 A A

Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim aresztował dzisiaj 17-letnią Katarzynę O., podejrzaną o zamordowanie ojca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna został zabity 18 stycznia, podczas awantury w swoim mieszkaniu.

- Podejrzana przyznała się i przedstawiła swoją wersję tego zdarzenia – mówi Marzena Maciąg, prokurator rejonowy w Opolu Lubelskim. – Będziemy ja weryfikować.

Rannego Dariusza O. znalazła sąsiadka na klatce schodowej bloku przy ul. Nałęczowskiej w Poniatowej. Mężczyzna zmarł w szpitalu.


Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~ktos~ / 10 lutego 2010 o 18:32
Lubelak1 napisał:
Dziennikarze Dziennika Wschodniego , jeżeli tych ludzi można nazwać dziennikarzami popełniają błędy stylistyczne , ortograficzne na poziomie początkowych klas szkoły podstawowej.

podpisuje sie pod tym i mam do nich prozbe nie piszcie nie sprawdzonych informacji!ponoc macie rzetelna prawde pisac?!
Avatar
Zdarzenia / 26 stycznia 2010 o 01:54
[url="http://www.youtube.com/watch?v=A13x0Qo5rIU"]http://www.youtube.com/watch?v=A13x0Qo5rIU[/url]
Avatar
iroko / 23 stycznia 2010 o 22:00
Dzisiaj jedni występują w obronie dziewczyny,a inni ją potępiają.Ojciec alkoholik-kat domowy.Gdzie byli sąsiedzi bogobojni katolicy jak katował dziecko,jak się nad nią znęcał?Dlaczego nikt jej nie pomógł?Nikt nie reagował,kiedy dziecku krzywda się działa.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2010 o 21:17
województwa opolskiego...hmm mnie w szkole uczono o powiecie opolskim, ale cóż jeżeli ma się takie "bogate słownictwo" to nie można wymagać podstawowej wiedzy współczuje poziomu wiedzy i kultury
Avatar
-mala- / 22 stycznia 2010 o 11:46
[quote name='1234' date='22.01.2010, 10:54:14' post='221868']
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta...."
Nie będę cytowała całości, bo naprawdę szkoda tu miejsca na takie cosik
Powiem tylko tyle, ze odnośnie Twojej groźby" ze to może się dla mnie złe skończyć "
normalnie cala jestem w strachu.. i po nocach z wrażenia spać nie mogę
Ogólny komentarz do Ciebie i twojej wypowiedzi -KURCZE, ALE RYNSZTOK!!!!
[quote name='1234' date='22.01.2010, 10:54:14' post='221868']
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta...."
Nie będę cytowała całości, bo naprawdę szkoda tu miejsca na takie cosik
Powiem tylko tyle, ze odnośnie Twojej groźby" ze to może się dla mnie złe skończyć "
normalnie cala j... rozwiń
Avatar
1234 / 22 stycznia 2010 o 10:54
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta, jak ktos przezywa taka euforie jak ona to nie jest z wyjscie z sytuacji zeby jednej osobie odebrała zycie. A moze ty wiesz czy zabila go tym nozem co robil jej kanapki do szkoly je***a ku*** zabujczyni. A ten ku*** jej Jacus jest pewne ze ku*** ja podjudzal bo on tez do swietych nie zaliczal.... ciekawe kogo teraz ma na calowniku zeby sobie podporzadkowac, poruchac i pozyczac 5 zl na winko nie badz taka pewna bo to mozesz ty byc ..... I nie pisz takich ku*** poje***ych rzeczy jak nie bylas tam na miejscu to sie nawet nie wypowiadaj bo moze to sie zle dla ciebie skonczyc!!!!!!! A co do ojca byl jaki byl miala dobrze u niego bo chciala co miala a wy ku*** ludzie obracacie to przeciwko niemu...... kaski nigdy nie uderzyl tylko od razu byla wzywana interwencja policyjna... jak wracala na czworaka do domu to nawet nie miala sily krzyknac przychodzila rozneglizowana bo niewiadomo co gdzie i z kim to robila... i z tad te dziecko ktore poronila bo dziewczyna w ciazy nie pije nie pali i nie puszcza sie z innymi co ona robila. Mam nadzieje ze dostanie ku*** dozywocie i ze sie szarpnie w wiezieniu moje najskrytsze marzenie. A i jeszcze jedno czego nie jest powiedziane ze tyle razy na dolku byla matka jej majtki zawozila ..... nie miala co jest pic.... tez wpadla w szal i pobila policjanta czy to jest normalne zachowanie;>??? No nie wydaje mi sie Policjanci z calego województwa opolskiego znają tą dziewczyne na wylot...
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta, jak ktos przezywa taka euforie jak ona to nie jest z wyjscie z sytuacji zeby jednej osobie odebrała zycie. A moze ty wiesz czy zabila go tym nozem co robil jej kanapki do szkoly je***a ku*** zabujczyni. A ten ku*** jej Jacus jest pewne ze ku*** ja podjudzal bo on tez do swietych nie zaliczal.... ciekaw... rozwiń
Avatar
JA / 22 stycznia 2010 o 10:39
JUZ DAJCIE SOBIE LUDZIE SPOKOJ NIE SZUKAJCIE WINNEGO. WINNA TU LEZY PO OBU STRONACH. JEDNO LEPSZE OD DRUGIEGO!!! JAKI OJCIEC TAKA CORKA!!!!!!!!
Avatar
jola / 22 stycznia 2010 o 04:42
Własnie o to chodzi DZIADKOWI nieba jej uchylali, chcieli ja wychowywac i próbowali to robic, a ona ich tylko wykorzystywała i naciagała na kase. ile razy juz miała zatargi z policja i usprawiedliwianie ze tatus był TYM ZŁYM to najlepsze rozwiazanie. miała kochajacych dziadków których poprostu olewała. trzeba sie zastanowic tez na tym, ze tego dnia wszyscy tj. tatus i córeczka PILI WSPÓLNIE ALKOHOL, o czym to swiadczy, a miał tak tatus był zły a do wspólnej biesiady to ok. Nie załuje jej, ZAL MI DZIADKÓW BO TO PORZĄDNI LUDZIE.
Avatar
0ja- / 21 stycznia 2010 o 23:30
NIE WAŻNE KTO napisał:
ZNAM KASIE OD MAŁEGO I WIEM ZE NIE MIAŁA SŁODKIEGO ŻYCIA TO BYŁ KOSZMAR OJCIEC WIECZNIE PIJANY CIĄGŁE AWANTÓRY BICIE ITD; NON STO BYŁ W ZAKŁADZIE KARNYM ZA ZNĘCANIE SIE NAD RODZIŃA LUDZIE KTO BY COŚ TAKIEGO WYTRZYMAŁ MATKA KASI UCIEKŁA Z TEGO PIEKŁA ZOSTAWIJĄC JĄ SAMĄ W TYM KOSZMARZE MOIM ZDANIEM NIKT NIE CHCIAŁBY PRZEŻY POŁOWE TEGO CO PRZECHODZIŁA TA DZIEWCZYNA WIĘC NIE OCENIAJCIE JEJ BO NIE NAM OCENIAĆ .

hymn pochwalny na cześć Kaski
Zgadzam się, ze miała naprawdę przechlapane.Matka ja zostawiła, zero zainteresowania z jej strony , ojciec - szkoda gadać.
Ale, do k**** nędzy, to ze miała beznadziejna rodzinę wcale jej nie usprawiedliwia!
Znam dzieci z rodzin alkoholików, które wyszły na prosta, wcale nie pija, maja normalne domy, prace...
Może ktoś wspomni o tym, jak dziewczyna się prowadziła????TO ciekawy watek. I dlaczego babcia miała jej dość???Inna ciekawa sprawa - dziewczyna - mimo ze nieletnia, już miała zatargi z policja.
Kurde, nie róbcie z niej takiego anioła..

hymn pochwalny na cześć Kaski
Zgadzam się, ze miała naprawdę przechlapane.Matka ja zostawiła, zero zainteresowania z jej strony , ojciec - szkoda gadać.
Ale, do k**** nędzy, to ze miała beznadziejna rodzinę wcale jej nie usprawiedliwia!
Znam dzieci z rodzin alkoholików, które wyszły na prosta, wcale nie pija, maja normalne domy, prace...
Może ktoś wspomni o tym, jak dziewczyna się prowadziła????TO ciekawy watek. I dlaczego babcia miała jej dość???Inna ciekawa sprawa - dziewczyna - mimo ze ni... rozwiń
Avatar
~ANONIM~ / 21 stycznia 2010 o 22:13
DOBRZE JEJ TAK
Avatar
~ktos~ / 10 lutego 2010 o 18:32
Lubelak1 napisał:
Dziennikarze Dziennika Wschodniego , jeżeli tych ludzi można nazwać dziennikarzami popełniają błędy stylistyczne , ortograficzne na poziomie początkowych klas szkoły podstawowej.

podpisuje sie pod tym i mam do nich prozbe nie piszcie nie sprawdzonych informacji!ponoc macie rzetelna prawde pisac?!
Avatar
Zdarzenia / 26 stycznia 2010 o 01:54
[url="http://www.youtube.com/watch?v=A13x0Qo5rIU"]http://www.youtube.com/watch?v=A13x0Qo5rIU[/url]
Avatar
iroko / 23 stycznia 2010 o 22:00
Dzisiaj jedni występują w obronie dziewczyny,a inni ją potępiają.Ojciec alkoholik-kat domowy.Gdzie byli sąsiedzi bogobojni katolicy jak katował dziecko,jak się nad nią znęcał?Dlaczego nikt jej nie pomógł?Nikt nie reagował,kiedy dziecku krzywda się działa.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2010 o 21:17
województwa opolskiego...hmm mnie w szkole uczono o powiecie opolskim, ale cóż jeżeli ma się takie "bogate słownictwo" to nie można wymagać podstawowej wiedzy współczuje poziomu wiedzy i kultury
Avatar
-mala- / 22 stycznia 2010 o 11:46
[quote name='1234' date='22.01.2010, 10:54:14' post='221868']
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta...."
Nie będę cytowała całości, bo naprawdę szkoda tu miejsca na takie cosik
Powiem tylko tyle, ze odnośnie Twojej groźby" ze to może się dla mnie złe skończyć "
normalnie cala jestem w strachu.. i po nocach z wrażenia spać nie mogę
Ogólny komentarz do Ciebie i twojej wypowiedzi -KURCZE, ALE RYNSZTOK!!!!
[quote name='1234' date='22.01.2010, 10:54:14' post='221868']
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta...."
Nie będę cytowała całości, bo naprawdę szkoda tu miejsca na takie cosik
Powiem tylko tyle, ze odnośnie Twojej groźby" ze to może się dla mnie złe skończyć "
normalnie cala j... rozwiń
Avatar
1234 / 22 stycznia 2010 o 10:54
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta, jak ktos przezywa taka euforie jak ona to nie jest z wyjscie z sytuacji zeby jednej osobie odebrała zycie. A moze ty wiesz czy zabila go tym nozem co robil jej kanapki do szkoly je***a ku*** zabujczyni. A ten ku*** jej Jacus jest pewne ze ku*** ja podjudzal bo on tez do swietych nie zaliczal.... ciekawe kogo teraz ma na calowniku zeby sobie podporzadkowac, poruchac i pozyczac 5 zl na winko nie badz taka pewna bo to mozesz ty byc ..... I nie pisz takich ku*** poje***ych rzeczy jak nie bylas tam na miejscu to sie nawet nie wypowiadaj bo moze to sie zle dla ciebie skonczyc!!!!!!! A co do ojca byl jaki byl miala dobrze u niego bo chciala co miala a wy ku*** ludzie obracacie to przeciwko niemu...... kaski nigdy nie uderzyl tylko od razu byla wzywana interwencja policyjna... jak wracala na czworaka do domu to nawet nie miala sily krzyknac przychodzila rozneglizowana bo niewiadomo co gdzie i z kim to robila... i z tad te dziecko ktore poronila bo dziewczyna w ciazy nie pije nie pali i nie puszcza sie z innymi co ona robila. Mam nadzieje ze dostanie ku*** dozywocie i ze sie szarpnie w wiezieniu moje najskrytsze marzenie. A i jeszcze jedno czego nie jest powiedziane ze tyle razy na dolku byla matka jej majtki zawozila ..... nie miala co jest pic.... tez wpadla w szal i pobila policjanta czy to jest normalne zachowanie;>??? No nie wydaje mi sie Policjanci z calego województwa opolskiego znają tą dziewczyne na wylot...
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta, jak ktos przezywa taka euforie jak ona to nie jest z wyjscie z sytuacji zeby jednej osobie odebrała zycie. A moze ty wiesz czy zabila go tym nozem co robil jej kanapki do szkoly je***a ku*** zabujczyni. A ten ku*** jej Jacus jest pewne ze ku*** ja podjudzal bo on tez do swietych nie zaliczal.... ciekaw... rozwiń
Avatar
JA / 22 stycznia 2010 o 10:39
JUZ DAJCIE SOBIE LUDZIE SPOKOJ NIE SZUKAJCIE WINNEGO. WINNA TU LEZY PO OBU STRONACH. JEDNO LEPSZE OD DRUGIEGO!!! JAKI OJCIEC TAKA CORKA!!!!!!!!
Avatar
jola / 22 stycznia 2010 o 04:42
Własnie o to chodzi DZIADKOWI nieba jej uchylali, chcieli ja wychowywac i próbowali to robic, a ona ich tylko wykorzystywała i naciagała na kase. ile razy juz miała zatargi z policja i usprawiedliwianie ze tatus był TYM ZŁYM to najlepsze rozwiazanie. miała kochajacych dziadków których poprostu olewała. trzeba sie zastanowic tez na tym, ze tego dnia wszyscy tj. tatus i córeczka PILI WSPÓLNIE ALKOHOL, o czym to swiadczy, a miał tak tatus był zły a do wspólnej biesiady to ok. Nie załuje jej, ZAL MI DZIADKÓW BO TO PORZĄDNI LUDZIE.
Avatar
0ja- / 21 stycznia 2010 o 23:30
NIE WAŻNE KTO napisał:
ZNAM KASIE OD MAŁEGO I WIEM ZE NIE MIAŁA SŁODKIEGO ŻYCIA TO BYŁ KOSZMAR OJCIEC WIECZNIE PIJANY CIĄGŁE AWANTÓRY BICIE ITD; NON STO BYŁ W ZAKŁADZIE KARNYM ZA ZNĘCANIE SIE NAD RODZIŃA LUDZIE KTO BY COŚ TAKIEGO WYTRZYMAŁ MATKA KASI UCIEKŁA Z TEGO PIEKŁA ZOSTAWIJĄC JĄ SAMĄ W TYM KOSZMARZE MOIM ZDANIEM NIKT NIE CHCIAŁBY PRZEŻY POŁOWE TEGO CO PRZECHODZIŁA TA DZIEWCZYNA WIĘC NIE OCENIAJCIE JEJ BO NIE NAM OCENIAĆ .

hymn pochwalny na cześć Kaski
Zgadzam się, ze miała naprawdę przechlapane.Matka ja zostawiła, zero zainteresowania z jej strony , ojciec - szkoda gadać.
Ale, do k**** nędzy, to ze miała beznadziejna rodzinę wcale jej nie usprawiedliwia!
Znam dzieci z rodzin alkoholików, które wyszły na prosta, wcale nie pija, maja normalne domy, prace...
Może ktoś wspomni o tym, jak dziewczyna się prowadziła????TO ciekawy watek. I dlaczego babcia miała jej dość???Inna ciekawa sprawa - dziewczyna - mimo ze nieletnia, już miała zatargi z policja.
Kurde, nie róbcie z niej takiego anioła..

hymn pochwalny na cześć Kaski
Zgadzam się, ze miała naprawdę przechlapane.Matka ja zostawiła, zero zainteresowania z jej strony , ojciec - szkoda gadać.
Ale, do k**** nędzy, to ze miała beznadziejna rodzinę wcale jej nie usprawiedliwia!
Znam dzieci z rodzin alkoholików, które wyszły na prosta, wcale nie pija, maja normalne domy, prace...
Może ktoś wspomni o tym, jak dziewczyna się prowadziła????TO ciekawy watek. I dlaczego babcia miała jej dość???Inna ciekawa sprawa - dziewczyna - mimo ze ni... rozwiń
Avatar
~ANONIM~ / 21 stycznia 2010 o 22:13
DOBRZE JEJ TAK
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 0

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 7

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 0

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 8

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 15

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 26

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 63

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 3

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina