wtorek, 23 maja 2017 r.

Lubelskie

Czarna seria

Dodano: 10 lutego 2002, 21:45
Autor: (rad, zsaw)

Trzy osoby zginęły na drogach podczas weekendu, a trzech pieszych zostało rannych

Pasmo nieszczęść rozpoczęło się w nocy z piątku na sobotę. W miejscowości Paary (gm. Susiec) kierowca najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i zbiegł z miejsca wypadku. Ofiara, 31-letni mieszkaniec Tomaszowa Lub., poniosła śmierć na miejscu. Dzień później w miejscowości Parafianka (gm. Żyrzyn) 26-letni mieszkaniec Chełma potrącił na przejściu pieszego. Przechodzień zginął na miejscu.

Wczoraj w miejscowości Kolonia Pobołowice (gm. Żmudź) zginął 22-latek kierujący fiatem sieną. Mężczyzna wyprzedzał na mokrej jezdni. Tuż po zakończeniu manewru stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.

W trzech następnych wypadkach na Zamojszczyźnie ucierpieli kolejni piesi. Sprawca nieszczęścia, do którego doszło w Tarnoszynie, zbiegł z miejsca wypadku.

Dziewczyna nie żyje

Nielisz na Zamojszczyźnie. Bulwersujący wypadek drogowy, o którym pisaliśmy w piątek, okazał się śmiertelny dla jednej z ofiar. Młodsza z potrąconych dziewczynek, 14-latka ze Złojca zmarła w sobotę w szpitalu nie odzyskawszy przytomności. Policja zatrzymała podejrzanych. (zsaw)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24