Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 grudnia 2008 r.
12:49
Edytuj ten wpis

Dzieci osłoniły matkę przed ojcem z nożem

0 9 A A

Pijany Leszek M. zaatakował nożem byłą żonę. Udało mu się zadać jeden cios. Nóż wyrwała mu 12-letnia córka. Wczoraj mężczyzna został aresztowany. Do zdarzenia doszło w Niemcach koło Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Leszek M. jest rozwiedziony. Ma na swym koncie wyroki za znęcanie nad rodziną. We wrześniu warunkowo opuścił zakład karny. Mężczyzna po wyjściu z więzienia zamieszkał w tym samym domu, który zajmuje była żona z dziećmi. Leszek M. spał w suterenie.

W piątek rano mężczyzna przyniósł dzieciom prezenty. Potem jednak zaczął pić alkohol. Zjawił się w pomieszczeniach, które zajmowała była żona. Kobieta kazała mu wyjść. Zagroziła wezwaniem policji. Mężczyzna chwycił za nóż. Zadał jej cios w klatkę piersiową.

- W jej obronie stanęła 12-letnia córka, która chwyciła za ostrze noża i wyrwała go mężczyźnie - mówi Arkadiusz Arciszewski, z lubelskiej policji. - Na pomoc przybiegły również inne dzieci, które zasłoniły kobietę własnym ciałem.

Mężczyzna wycofał się do piwnicy. Ranna kobieta zadzwoniła po policję po czym straciła przytomność.

Nożownik został zatrzymany. Prokuratura zarzuciła Leszkowi M. usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zadania ciosu, ale zaprzeczał, żeby chciał zabić byłą żonę.

Kobieta wyszła już ze szpitala. Według lekarzy miało dużo szczęścia. Nóż zatrzymał się na mostku.
(er)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
madzi / 13 grudnia 2008 o 23:08
Ludzie co Wy robicie? Kiedy to Polskie prawo będzie za kobietami które już tyle złego przeżyły w swoim życiu? Gdzie tu jest prawo człowieka???Czy tak skrzywdzona osoba nie może już normalnie żyć?tylko całe życie ma się bać?A co z DZIEĆMI??? Czy nie lepiej by było dla nich gdyby tego ojca nigdy więcej nie widziały na oczy??? co te małe dzieciaczki zawiniły że muszą życie nadstawiać za swoją mamę która je samotnie wychowuje, która poświęciła wszytko by je godnie wychować. A gdyby jej zabrakło???co by z nimi się stało???Polskie prawo..... Poprostu brakuje mi słów... tylko płakać się chcę, ale moje łzy nie są porównywalne z tym co czują te dzieciaczki i ich mama która chce zacząć wszystko na nowo.Tyle.
Ludzie co Wy robicie? Kiedy to Polskie prawo będzie za kobietami które już tyle złego przeżyły w swoim życiu? Gdzie tu jest prawo człowieka???Czy tak skrzywdzona osoba nie może już normalnie żyć?tylko całe życie ma się bać?A co z DZIEĆMI??? Czy nie lepiej by było dla nich gdyby tego ojca nigdy więcej nie widziały na oczy??? co te małe dzieciaczki zawiniły że muszą życie nadstawiać za swoją mamę która je samotnie wychowuje, która poświęciła wszytko by je godnie wychować. A gdyby jej zabrakło???co by z nimi się stało???Polskie prawo..... Popro... rozwiń
Avatar
Sophie / 13 grudnia 2008 o 12:35
W tym momencie wszystko jest w porządku. Mama czuje sie lepiej, na szczęście to nie było nic poważnego.
Jednak należy zastanowić się dlaczego musiało dość do czegoś takiego by policja zainteresowała się moim ojcem? Czy musi dojść do tragedii by coś się zmieniło? Bo nie jesteśmy wyjątkiem. Do takich zdarzeń dochodzi prawie codziennie.
On sam przebywa teraz w więzieniu. Nie wiem jak długo tam pozostanie i boje się że któregoś dnia ujrzę go w progu domu, z nożem w dłoni i tym okrutnym, szaleńczym uśmiechem na twarzy. I tym razem nie uda mi sie uratować mojej rodziny.
W tym momencie wszystko jest w porządku. Mama czuje sie lepiej, na szczęście to nie było nic poważnego.
Jednak należy zastanowić się dlaczego musiało dość do czegoś takiego by policja zainteresowała się moim ojcem? Czy musi dojść do tragedii by coś się zmieniło? Bo nie jesteśmy wyjątkiem. Do takich zdarzeń dochodzi prawie codziennie.
On sam przebywa teraz w więzieniu. Nie wiem jak długo tam pozostanie i boje się że któregoś dnia ujrzę go w progu domu, z nożem w dłoni i tym okrutnym, szaleńczym uśmiechem na twarzy. I tym razem n... rozwiń
Avatar
Gość / 10 grudnia 2008 o 09:17
zaprowadzić go do drewnianej szopy, wsadzić h... w imadło i położyć mu obok nóż, wyjść szope podpalić i albo spali się żywcem albo se jaja obetnie
Avatar
olo / 10 grudnia 2008 o 07:12
Powinni przywrócić karę śmierci. Chętnie pociągnąłbym za spust..... !!!!!
Avatar
prymityw / 9 grudnia 2008 o 15:37
W niektórych przypadkach byłbym za wprowadzeniem eutanazji dla takich osobników. Przez połowę życia żyje toto na koszt nas wszystkich w przytulnej celi, żre toto za moje pieniądze, leczy się u opłaconego z moich podatków lekarza a w krótkich przerwach między wyrokami jest realnym zagrożeniem dla normalnej części społeczeństwa. Dwa wyjścia - do kamieniołomów, albo kulka w łeb i na organy.
Avatar
marlenkac4 / 9 grudnia 2008 o 15:32
w Polsce to bandyci maja wiecej praw niż normalny porządny człowiek,i na każdym kroku niestety to widać dokąd ta Polska zmierza ....
Avatar
marlenkac4 / 9 grudnia 2008 o 15:32
w Polsce to bandyci maja wiecej praw niż normalny porządny człowiek,i na każdym kroku niestety to widać dokąd ta Polska zmierza ....
Avatar
Alex. / 9 grudnia 2008 o 14:26
Nie ma sposobu na odseperowanie bydlaka od rodziny?
Przeciez cos takiego nie jest gode miana czlowieka!
Avatar
RICCARDO / 9 grudnia 2008 o 13:26
ch*** NAD CHUJE DO POTĘGI N-TEJ !!!!! OBCIĄĆ MU JAJA I DO KAMIENIOŁOMÓW.
Avatar
madzi / 13 grudnia 2008 o 23:08
Ludzie co Wy robicie? Kiedy to Polskie prawo będzie za kobietami które już tyle złego przeżyły w swoim życiu? Gdzie tu jest prawo człowieka???Czy tak skrzywdzona osoba nie może już normalnie żyć?tylko całe życie ma się bać?A co z DZIEĆMI??? Czy nie lepiej by było dla nich gdyby tego ojca nigdy więcej nie widziały na oczy??? co te małe dzieciaczki zawiniły że muszą życie nadstawiać za swoją mamę która je samotnie wychowuje, która poświęciła wszytko by je godnie wychować. A gdyby jej zabrakło???co by z nimi się stało???Polskie prawo..... Poprostu brakuje mi słów... tylko płakać się chcę, ale moje łzy nie są porównywalne z tym co czują te dzieciaczki i ich mama która chce zacząć wszystko na nowo.Tyle.
Ludzie co Wy robicie? Kiedy to Polskie prawo będzie za kobietami które już tyle złego przeżyły w swoim życiu? Gdzie tu jest prawo człowieka???Czy tak skrzywdzona osoba nie może już normalnie żyć?tylko całe życie ma się bać?A co z DZIEĆMI??? Czy nie lepiej by było dla nich gdyby tego ojca nigdy więcej nie widziały na oczy??? co te małe dzieciaczki zawiniły że muszą życie nadstawiać za swoją mamę która je samotnie wychowuje, która poświęciła wszytko by je godnie wychować. A gdyby jej zabrakło???co by z nimi się stało???Polskie prawo..... Popro... rozwiń
Avatar
Sophie / 13 grudnia 2008 o 12:35
W tym momencie wszystko jest w porządku. Mama czuje sie lepiej, na szczęście to nie było nic poważnego.
Jednak należy zastanowić się dlaczego musiało dość do czegoś takiego by policja zainteresowała się moim ojcem? Czy musi dojść do tragedii by coś się zmieniło? Bo nie jesteśmy wyjątkiem. Do takich zdarzeń dochodzi prawie codziennie.
On sam przebywa teraz w więzieniu. Nie wiem jak długo tam pozostanie i boje się że któregoś dnia ujrzę go w progu domu, z nożem w dłoni i tym okrutnym, szaleńczym uśmiechem na twarzy. I tym razem nie uda mi sie uratować mojej rodziny.
W tym momencie wszystko jest w porządku. Mama czuje sie lepiej, na szczęście to nie było nic poważnego.
Jednak należy zastanowić się dlaczego musiało dość do czegoś takiego by policja zainteresowała się moim ojcem? Czy musi dojść do tragedii by coś się zmieniło? Bo nie jesteśmy wyjątkiem. Do takich zdarzeń dochodzi prawie codziennie.
On sam przebywa teraz w więzieniu. Nie wiem jak długo tam pozostanie i boje się że któregoś dnia ujrzę go w progu domu, z nożem w dłoni i tym okrutnym, szaleńczym uśmiechem na twarzy. I tym razem n... rozwiń
Avatar
Gość / 10 grudnia 2008 o 09:17
zaprowadzić go do drewnianej szopy, wsadzić h... w imadło i położyć mu obok nóż, wyjść szope podpalić i albo spali się żywcem albo se jaja obetnie
Avatar
olo / 10 grudnia 2008 o 07:12
Powinni przywrócić karę śmierci. Chętnie pociągnąłbym za spust..... !!!!!
Avatar
prymityw / 9 grudnia 2008 o 15:37
W niektórych przypadkach byłbym za wprowadzeniem eutanazji dla takich osobników. Przez połowę życia żyje toto na koszt nas wszystkich w przytulnej celi, żre toto za moje pieniądze, leczy się u opłaconego z moich podatków lekarza a w krótkich przerwach między wyrokami jest realnym zagrożeniem dla normalnej części społeczeństwa. Dwa wyjścia - do kamieniołomów, albo kulka w łeb i na organy.
Avatar
marlenkac4 / 9 grudnia 2008 o 15:32
w Polsce to bandyci maja wiecej praw niż normalny porządny człowiek,i na każdym kroku niestety to widać dokąd ta Polska zmierza ....
Avatar
marlenkac4 / 9 grudnia 2008 o 15:32
w Polsce to bandyci maja wiecej praw niż normalny porządny człowiek,i na każdym kroku niestety to widać dokąd ta Polska zmierza ....
Avatar
Alex. / 9 grudnia 2008 o 14:26
Nie ma sposobu na odseperowanie bydlaka od rodziny?
Przeciez cos takiego nie jest gode miana czlowieka!
Avatar
RICCARDO / 9 grudnia 2008 o 13:26
ch*** NAD CHUJE DO POTĘGI N-TEJ !!!!! OBCIĄĆ MU JAJA I DO KAMIENIOŁOMÓW.