Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 lipca 2011 r.
12:02
Edytuj ten wpis

Dzielnicowy złapał złodziei w drodze do pracy

Autor: Zdjęcie autora KWP MB
0 9 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Dzielnicowy z komendy w Bełżycach w drodze do pracy zatrzymał sprawców włamania do budynku gospodarczego. Złodzieje ukradli m.in. kosę spalinową.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mł. asp. Robert Pruszkowski w czwartek ok. godz. 7 rano szedł do pracy. W pobliżu stacji paliw w Radawcu Dużym zauważył trzech młodych mężczyzn. Policjant znał ich, ponieważ w przeszłości mieli na swoim koncie włamania oraz kradzieże. Młodzi mężczyźni kręcili się koło fiata 126p. Policjant postanowił sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Kiedy zbliżał się do nich, ci najpierw zaczęli się nerwowo rozglądać, a później rzucili się do ucieczki. Policjant skontaktował się z dyżurnym KP w Bełżycach, by na miejsce wysłać patrol. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 17, 18 i 19 lat.

Bardzo szybko okazało się, dlaczego dwaj bracia i ich 17-letni kompan postanowili uciekać przed policjantem. W fiacie 126 p, którym przyjechali na stację, znajdowała kosa spalinowa. Zatrzymani początkowo nie chcieli powiedzieć, skąd mają ten sprzęt. Jak się okazało, kosa o wartości około 1500 zł pochodziła z kradzieży, do której doszło w nocy z 29 na 30 czerwca. Właściciel skradzionego sprzętu odzyskał swoją własność, zanim jeszcze zdążył o kradzieży powiadomić policję.

To niestety nie koniec "grzechów” zatrzymanych. Cała trójka ma na swoim koncie także włamanie do jednego z budynków mieszkalnych w Radawcu Dużym. Złodzieje zabrali ze środka piłę spalinową, piecyk gazowy, butle gazowe oraz agregaty do lodówki. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na blisko 4000 zł.

Ponadto policjanci ustalili, że 17- latek pod koniec kwietnia bieżącego roku także w Radawcu Dużym włamał się do budynku gospodarczego. Ze środka wyniósł silniki elektryczne i przewody o wartości około 1000 zł.

Cała trojka wczoraj została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Wobec podejrzanych zastosowany został dozór policji.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KP / 5 lipca 2011 o 14:43
Cóż Robert prawdziwy Policjant to wie jak się policyjną robot robi a byle gówniarze nie będą mu podskakiwać. Tylko najgorsze w tym wszystkim to to że zastosowano "dozory" więc po co ich w ogóle łapać takich złodziei jak i tak Prokuratura i Sądy ich wypuszczają i robią nadal to samo. Aż się nóż w kieszeni otwiera. Jeszcze raz BRAWO ROBINIO TAK TRZYMAJ DALEJ!!!!!!
Avatar
mieszkaniec Bełżyc / 3 lipca 2011 o 09:33
Brawo Robert !. Znam tego policjanta i wierzę że jeszcze nie popadł w policyjną rutynę i dobrze, że nie odwraca głowy na widok przestępców. Sam byłem kiedyś okradziony z podobnego sprzętu i wiem jak to boli i wtedy również policjanci z Bełżyc złapali tą szajkę.Wierzę,że nowy szef bełżyckiego komisariatu będzie wymagającym przełożonym, ale również doceniajacym podobne zachowania policjantów.
Avatar
Gość / 3 lipca 2011 o 05:25
[quote name='pb23' timestamp='1309638643' post='497062']
17-latek to jeszcze nie mężczyzna, tylko gówniarz !!!
[/quote]

Fakt, to nie mężczyzna tylko zwykły złodziej, to wszystko.

A w temacie karania ...

"Nieletni według prawa polskiego, który po ukończeniu 15 lat dopuszcza się określonych czynów, może odpowiadać tak jak dorosły"

... więc ten 17-latek będzie sądzony jak dorosły. Tyle, że przesłuchają go w obecności rodziców, którzy wyhodowali ten złodziejski pomiot.
[quote name='pb23' timestamp='1309638643' post='497062']
17-latek to jeszcze nie mężczyzna, tylko gówniarz !!!
[/quote]

Fakt, to nie mężczyzna tylko zwykły złodziej, to wszystko.

A w temacie karania ...

"Nieletni według prawa polskiego, który po ukończeniu 15 lat dopuszcza się określonych czynów, może odpowiadać tak jak dorosły"

... więc ten 17-latek będzie sądzony jak dorosły. Tyle, że przesłuchają go w obecności rodziców, którzy... rozwiń
Avatar
pb23 / 2 lipca 2011 o 22:30
17-latek to jeszcze nie mężczyzna, tylko gówniarz!!! W sumie to wszyscy Ci trzej kolesie to gówniarze, chociaż dwaj są pełnoletni.
Avatar
abc / 2 lipca 2011 o 18:59
[quote name='123' timestamp='1309621342' post='497006']
CO ZA DUREŃ PISAŁ TEN TEKST
[/quote]
popatrz na siebie bo sam nie jesteś lepszy, paluch Ci przywarł do Shift'a?
Caps Lock znów nie wiadomo po co wduszony? Trochę kultury, a nie tylko krzyk.
Avatar
123 / 2 lipca 2011 o 17:42
CO ZA DUREŃ PISAŁ TEN TEKST - KTO ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJASZKÓW PAN DZIELNICOWY, CZY WEZWANY PATROL. CZY DZIENNIK WSCHODNI JEST W STANIE ZATRUDNIĆ LUDZI UMIEJĄCYCH PISAĆ POPRAWNIE W JĘZYKU POLSKIM ?
Avatar
sonka / 2 lipca 2011 o 13:23
No to się wykazał. Gratulacje
Avatar
Gość / 2 lipca 2011 o 13:03
no ja tez to widze, p----..o---...je...bani sa dziennikarze psuja nam oczy mozna dostac oczopląsu

[img]http://i51.tinypic.com/4jw8wj.jpg[/img]
Avatar
izcra / 2 lipca 2011 o 12:41
"Ponadto policjanci ustalili, że 1- latek pod koniec kwietnia bieżącego roku także w Radawcu Dużym włamał się do budynku gospodarczego. Ze środka wyniósł silniki elektryczne i przewody o wartości około 1000 zł."



Jak ten JEDNO latek to zrobił??? Mnóstwo błędów w całym artykule.
Avatar
KP / 5 lipca 2011 o 14:43
Cóż Robert prawdziwy Policjant to wie jak się policyjną robot robi a byle gówniarze nie będą mu podskakiwać. Tylko najgorsze w tym wszystkim to to że zastosowano "dozory" więc po co ich w ogóle łapać takich złodziei jak i tak Prokuratura i Sądy ich wypuszczają i robią nadal to samo. Aż się nóż w kieszeni otwiera. Jeszcze raz BRAWO ROBINIO TAK TRZYMAJ DALEJ!!!!!!
Avatar
mieszkaniec Bełżyc / 3 lipca 2011 o 09:33
Brawo Robert !. Znam tego policjanta i wierzę że jeszcze nie popadł w policyjną rutynę i dobrze, że nie odwraca głowy na widok przestępców. Sam byłem kiedyś okradziony z podobnego sprzętu i wiem jak to boli i wtedy również policjanci z Bełżyc złapali tą szajkę.Wierzę,że nowy szef bełżyckiego komisariatu będzie wymagającym przełożonym, ale również doceniajacym podobne zachowania policjantów.
Avatar
Gość / 3 lipca 2011 o 05:25
[quote name='pb23' timestamp='1309638643' post='497062']
17-latek to jeszcze nie mężczyzna, tylko gówniarz !!!
[/quote]

Fakt, to nie mężczyzna tylko zwykły złodziej, to wszystko.

A w temacie karania ...

"Nieletni według prawa polskiego, który po ukończeniu 15 lat dopuszcza się określonych czynów, może odpowiadać tak jak dorosły"

... więc ten 17-latek będzie sądzony jak dorosły. Tyle, że przesłuchają go w obecności rodziców, którzy wyhodowali ten złodziejski pomiot.
[quote name='pb23' timestamp='1309638643' post='497062']
17-latek to jeszcze nie mężczyzna, tylko gówniarz !!!
[/quote]

Fakt, to nie mężczyzna tylko zwykły złodziej, to wszystko.

A w temacie karania ...

"Nieletni według prawa polskiego, który po ukończeniu 15 lat dopuszcza się określonych czynów, może odpowiadać tak jak dorosły"

... więc ten 17-latek będzie sądzony jak dorosły. Tyle, że przesłuchają go w obecności rodziców, którzy... rozwiń
Avatar
pb23 / 2 lipca 2011 o 22:30
17-latek to jeszcze nie mężczyzna, tylko gówniarz!!! W sumie to wszyscy Ci trzej kolesie to gówniarze, chociaż dwaj są pełnoletni.
Avatar
abc / 2 lipca 2011 o 18:59
[quote name='123' timestamp='1309621342' post='497006']
CO ZA DUREŃ PISAŁ TEN TEKST
[/quote]
popatrz na siebie bo sam nie jesteś lepszy, paluch Ci przywarł do Shift'a?
Caps Lock znów nie wiadomo po co wduszony? Trochę kultury, a nie tylko krzyk.
Avatar
123 / 2 lipca 2011 o 17:42
CO ZA DUREŃ PISAŁ TEN TEKST - KTO ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJASZKÓW PAN DZIELNICOWY, CZY WEZWANY PATROL. CZY DZIENNIK WSCHODNI JEST W STANIE ZATRUDNIĆ LUDZI UMIEJĄCYCH PISAĆ POPRAWNIE W JĘZYKU POLSKIM ?
Avatar
sonka / 2 lipca 2011 o 13:23
No to się wykazał. Gratulacje
Avatar
Gość / 2 lipca 2011 o 13:03
no ja tez to widze, p----..o---...je...bani sa dziennikarze psuja nam oczy mozna dostac oczopląsu

[img]http://i51.tinypic.com/4jw8wj.jpg[/img]
Avatar
izcra / 2 lipca 2011 o 12:41
"Ponadto policjanci ustalili, że 1- latek pod koniec kwietnia bieżącego roku także w Radawcu Dużym włamał się do budynku gospodarczego. Ze środka wyniósł silniki elektryczne i przewody o wartości około 1000 zł."



Jak ten JEDNO latek to zrobił??? Mnóstwo błędów w całym artykule.