Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 marca 2013 r.
15:08
Edytuj ten wpis

Dziennik budowy S17: Obwodnica wyszła z ziemi (zdjęcia)

0 9 A A
 (Krzysztof Nalewajko)
(Krzysztof Nalewajko)

Najnowsze zdjęcia z budowy drogi ekspresowej S17 na odcinku między węzłem Dąbrowica, a węzłem Lubartów oraz Witosa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
astim / 6 marca 2013 o 18:18
Skoro są już nowe nazwy węzłów, to dlaczego ich nie używacie?
Avatar
lubelak / 4 marca 2013 o 01:48
Jak budują to i zbudują tylko chyba nie dadzą rady do końca roku- a taki jest termin
Avatar
majki / 4 marca 2013 o 00:16
przydałyby się jakies konkretne podpisy do zdjęć, np gdzie to zostało zrobione i kiedy, a także co tu ma być.
same zdjęcia niewiele mówią, ciągle są te same.
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 18:28
[quote name='jaro' timestamp='1362308490' post='740653']
a co z s19 i zachodnią obwodnicą miasta?
[/quote]

Ryży chój nas wydymał. Nie będzie S19
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 14:39
Wszystko wychodzi i wraca do ziemi.
Avatar
Django / 3 marca 2013 o 12:07
A może napiszecie jak tam na BUDOWIE odcinka Witosa-Piaski? Czy wykonawca co nie może skończyć od ponad pół roku budowy płaci już kary? - Mam nadzieję, że duże. Od początku przyglądam się tej budowie i od początku się z tym brandzlowali, a później jak mało czasu się zrobiło to robiło się nawet w mróz. Ta nawierzchnia to tragedia i nie mówcie żebym się cieszył że w ogóle jest - nie cieszę się - to fuszerka, zwałowana niejednokrotnie przy minusie krzywa nawierzchnia, krzywe słupy oświetleniowe które prostują, do tej pory nie podłączone oświetlenie, brak betonowych band pod wiaduktami i kładkami. To nie jest droga kategorii S, co więcej to nie jest nawet droga dwujezdniowa bo po takiej można jeździć100. Po tym "czymś" można jeździć 90 do 70 pod wiaduktami, gdzie stoją miśki z laserówką i suszą. Można się tylko na to wyrzygać...
A może napiszecie jak tam na BUDOWIE odcinka Witosa-Piaski? Czy wykonawca co nie może skończyć od ponad pół roku budowy płaci już kary? - Mam nadzieję, że duże. Od początku przyglądam się tej budowie i od początku się z tym brandzlowali, a później jak mało czasu się zrobiło to robiło się nawet w mróz. Ta nawierzchnia to tragedia i nie mówcie żebym się cieszył że w ogóle jest - nie cieszę się - to fuszerka, zwałowana niejednokrotnie przy minusie krzywa nawierzchnia, krzywe słupy oświetleniowe które prostują, do tej pory nie podłączone oświetl... rozwiń
Avatar
jaro / 3 marca 2013 o 12:01
a co z s19 i zachodnią obwodnicą miasta?
Avatar
kkk / 3 marca 2013 o 09:25
Kiedy otwarcie Bogucin-Sielce
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 09:19
Może autor używałby obowiązujących nazw?


[color=#4D4D4D][font=arial]"Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała oficjalne nazwy węzłów drogowych na całym przebiegu S17. Do tej pory drogowcy posługiwali się nazwami roboczymi."[/font][/color]

[img]http://i.imgur.com/s7O0Xmv.jpg[/img]
Avatar
astim / 6 marca 2013 o 18:18
Skoro są już nowe nazwy węzłów, to dlaczego ich nie używacie?
Avatar
lubelak / 4 marca 2013 o 01:48
Jak budują to i zbudują tylko chyba nie dadzą rady do końca roku- a taki jest termin
Avatar
majki / 4 marca 2013 o 00:16
przydałyby się jakies konkretne podpisy do zdjęć, np gdzie to zostało zrobione i kiedy, a także co tu ma być.
same zdjęcia niewiele mówią, ciągle są te same.
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 18:28
[quote name='jaro' timestamp='1362308490' post='740653']
a co z s19 i zachodnią obwodnicą miasta?
[/quote]

Ryży chój nas wydymał. Nie będzie S19
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 14:39
Wszystko wychodzi i wraca do ziemi.
Avatar
Django / 3 marca 2013 o 12:07
A może napiszecie jak tam na BUDOWIE odcinka Witosa-Piaski? Czy wykonawca co nie może skończyć od ponad pół roku budowy płaci już kary? - Mam nadzieję, że duże. Od początku przyglądam się tej budowie i od początku się z tym brandzlowali, a później jak mało czasu się zrobiło to robiło się nawet w mróz. Ta nawierzchnia to tragedia i nie mówcie żebym się cieszył że w ogóle jest - nie cieszę się - to fuszerka, zwałowana niejednokrotnie przy minusie krzywa nawierzchnia, krzywe słupy oświetleniowe które prostują, do tej pory nie podłączone oświetlenie, brak betonowych band pod wiaduktami i kładkami. To nie jest droga kategorii S, co więcej to nie jest nawet droga dwujezdniowa bo po takiej można jeździć100. Po tym "czymś" można jeździć 90 do 70 pod wiaduktami, gdzie stoją miśki z laserówką i suszą. Można się tylko na to wyrzygać...
A może napiszecie jak tam na BUDOWIE odcinka Witosa-Piaski? Czy wykonawca co nie może skończyć od ponad pół roku budowy płaci już kary? - Mam nadzieję, że duże. Od początku przyglądam się tej budowie i od początku się z tym brandzlowali, a później jak mało czasu się zrobiło to robiło się nawet w mróz. Ta nawierzchnia to tragedia i nie mówcie żebym się cieszył że w ogóle jest - nie cieszę się - to fuszerka, zwałowana niejednokrotnie przy minusie krzywa nawierzchnia, krzywe słupy oświetleniowe które prostują, do tej pory nie podłączone oświetl... rozwiń
Avatar
jaro / 3 marca 2013 o 12:01
a co z s19 i zachodnią obwodnicą miasta?
Avatar
kkk / 3 marca 2013 o 09:25
Kiedy otwarcie Bogucin-Sielce
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 09:19
Może autor używałby obowiązujących nazw?


[color=#4D4D4D][font=arial]"Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała oficjalne nazwy węzłów drogowych na całym przebiegu S17. Do tej pory drogowcy posługiwali się nazwami roboczymi."[/font][/color]

[img]http://i.imgur.com/s7O0Xmv.jpg[/img]
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 0

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 0

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej 0 2

Lubelska klasa okręgowa W środę o godz. 18 zmierzą się dwaj najlepsi wicemistrzowie A klasy – KS Drzewce i LKS Stróża. Obie ekipy marzą o awansie do wyższej ligi

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 3 3

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 2 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 1 14

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 1 3

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!