Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 lutego 2014 r.
12:45
Edytuj ten wpis

Dziupla w Rykach. Części z ponad 30 skradzionych aut

Autor: Zdjęcie autora (jotem)
66 10 A A

Silniki, skrzynie biegów, elementy zawieszenia oraz inne części samochodowe pochodzące z ponad 30 skradzionych samochodów znaleźli policjanci w Rykach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Funkcjonariusze dostali informację, że jedna z firm zajmująca się sprzedażą używanych części może handlować przedmiotami pochodzącymi z kradzieży. W piątek policjanci z Ryk wspólnie z funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie zrobili kontrolę. - Mundurowi pracowali na miejscu prze blisko dwa dni. Dokładnie weryfikowali numery seryjne części i sprawdzali skąd pochodzą - wyjaśnia podkom. Jacek Wójcik z policji w Rykach. Okazało się, że na placu oraz w budynku firmy znajdowały się części ponad 30 samochodów zgłoszonych jako skradzione. - Z pociętych już części można złożyć prawie 10 kompletnych samochodów - dodaje podkom. Jacek Wójcik. Zabezpieczone elementy pochodzą z pojazdów skradzionych na terenie Polski, Francji i Niemiec. Dochodziło do nich w 2013 oraz w 2014 roku. 39-letni mieszkaniec Ryk został zatrzymany. Usłyszał zarzut kupowania i ukrywania rzeczy pochodzących z kradzieży. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie. Trwa szacowanie wartości odzyskanych części

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Monika / 19 lutego 2014 o 08:01

...Zaglądnijcie polycjanty do portfeli polytyków, zdziwicie się (albo i nie) ile tam skradzionych pieniędzy. :)

...Zaglądnijcie polycjanty do portfeli polytyków, zdziwicie się (albo i nie) ile tam skradzionych pieniędzy. :)

Dobrze piszesz,tam złodziej na złodzieju,sami aferzyści i nikt sobie z tego żadnych wyrzutów nie robi, dlatego też uważam że Tusk musi odejść.

szesz,tam złodziej na złodzieju,sami aferzyści i nikt sobie z tego żadnych wyrzutów nie robi, dlatego też uważam że Tusk musi odejść.

rozwiń
Avatar
ob1 / 19 lutego 2014 o 00:53

...Zaglądnijcie polycjanty do portfeli polytyków, zdziwicie się (albo i nie) ile tam skradzionych pieniędzy. :)

Avatar
bota / 17 lutego 2014 o 23:36

Robicie afere i z igły widły........macie chociarz o czym pisać teraz....

Avatar
Gość / 16 lutego 2014 o 16:40

Przemysłowa 11?

Avatar
ty / 16 lutego 2014 o 15:53
ty jesteś julin jopku. to jest przemysłowa!
Avatar
Gość / 16 lutego 2014 o 15:38

Ktoś Ci zaplompował pusty garnek,który nosisz na szyi.

Szrot na przemyslowej. Drzwi zaplompowane przez policje.

Avatar
Ktos / 16 lutego 2014 o 15:16
Szrot na przemyslowej. Drzwi zaplompowane przez policje.
Avatar
Kolo / 16 lutego 2014 o 13:59

Za dużo szrotów w powiecie Ryckim nie ma...

Ja znam tylko jeden.

Avatar
gosc / 16 lutego 2014 o 13:53

Julin?

Avatar
bania / 16 lutego 2014 o 13:42

Wie ktoś u kogo to??

Avatar
Monika / 19 lutego 2014 o 08:01

...Zaglądnijcie polycjanty do portfeli polytyków, zdziwicie się (albo i nie) ile tam skradzionych pieniędzy. :)

...Zaglądnijcie polycjanty do portfeli polytyków, zdziwicie się (albo i nie) ile tam skradzionych pieniędzy. :)

Dobrze piszesz,tam złodziej na złodzieju,sami aferzyści i nikt sobie z tego żadnych wyrzutów nie robi, dlatego też uważam że Tusk musi odejść.

szesz,tam złodziej na złodzieju,sami aferzyści i nikt sobie z tego żadnych wyrzutów nie robi, dlatego też uważam że Tusk musi odejść.

rozwiń
Avatar
ob1 / 19 lutego 2014 o 00:53

...Zaglądnijcie polycjanty do portfeli polytyków, zdziwicie się (albo i nie) ile tam skradzionych pieniędzy. :)

Avatar
bota / 17 lutego 2014 o 23:36

Robicie afere i z igły widły........macie chociarz o czym pisać teraz....

Avatar
Gość / 16 lutego 2014 o 16:40

Przemysłowa 11?

Avatar
ty / 16 lutego 2014 o 15:53
ty jesteś julin jopku. to jest przemysłowa!
Avatar
Gość / 16 lutego 2014 o 15:38

Ktoś Ci zaplompował pusty garnek,który nosisz na szyi.

Szrot na przemyslowej. Drzwi zaplompowane przez policje.

Avatar
Ktos / 16 lutego 2014 o 15:16
Szrot na przemyslowej. Drzwi zaplompowane przez policje.
Avatar
Kolo / 16 lutego 2014 o 13:59

Za dużo szrotów w powiecie Ryckim nie ma...

Ja znam tylko jeden.

Avatar
gosc / 16 lutego 2014 o 13:53

Julin?

Avatar
bania / 16 lutego 2014 o 13:42

Wie ktoś u kogo to??

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 19

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!