Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

20 marca 2012 r.
12:59
Edytuj ten wpis

Energetycy zablokują w proteście krajową "19" w trzech miejscach

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 41 A A

Data: Czwartek, 22 marca. Miejsca: Kraśnik, Lubartów i Radzyń Podlaski. Początek: Godz. 15.15. Cel: Protest przeciwko planowanym przez PGE Dystrybucja zmianom. Organizator: Związki zawodowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chcielibyśmy dojść do porozumienia a nie wychodzić na ulice i protestować – przekonuje Jerzy Pielaszkiewicz, związkowiec z Zakładu Energetycznego w Kraśniku.

W proteście energetyków z Kraśnika ma wziąć udział od 50 do 300 osób. Będą blokować przejazd drogą krajową nr 19 przy wjeździe do miasta od strony Lublina. – Będziemy chodzić po przejściu dla pieszych prawdopodobnie przez ok. 2,5 godziny – uprzedza związkowiec z Kraśnika. – Samochody będą przepuszczane co kilkanaście minut.

Pikietujących będzie wspierał burmistrz miasta. – W perspektywie rozwoju miasta planowane zmiany nie są dobrym rozwiązaniem. Dlatego postaram się przyjechać na miejsce – podkreśla Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika.

To nie jedyne miasto, gdzie kierowcy mogą mieć w czwartek problem z przejazdem "19”. – Blokady dróg zaplanowano również w Radzyniu Podlaskim i w Lubartowie – mówi Krzysztof Marzec, przewodniczący komisji międzyzakładowej NSZZ "Solidarność” w Lubelskich Zakładach Energetycznych. W tych miastach protest rozpocznie się także o godz. 15.15.

W gotowości są kolejne regiony energetyczne w miastach, które dotkną zmiany. – Zamość przygotowuje się do protestu, podobnie jak Łódź – wylicza Edmund Myszka, zastępca przewodniczącego Sekcji Krajowej Energetyki NSZZ "Solidarność" w PGE Dystrybucja. – Niebawem mogą być kolejne blokady. Możliwe jest też, że od tej formy protestu odstąpimy. Wszystko zależy od PGE Dystrybucji i Ministerstwa Gospodarki.

Związkowcom nie podoba się program konsolidacji rejonów i posterunków energetycznych w PGE Dystrybucja. W latach 2012-13 ma objąć 7 oddziałów spółki: Białystok, Lublin, Łódź-Teren, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Warszawa i Zamość. Obecnie funkcjonuje tam 66 rejonów i 218 posterunków; docelowa struktura zakłada funkcjonowanie 40 rejonów i 143 posterunki.


Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 marca 2012 o 07:47
[quote name='Gość' timestamp='1332360220' post='612911']
taaaaak jestem za !!!! ZABRAĆ MARSZAŁKOWI LASKĘ
[/quote]
To przecież BABA jest.
Avatar
Gość / 21 marca 2012 o 21:03
[quote name='Jacenty' timestamp='1332249652' post='612252']
Moze nie być taniej. Jestem za likwidacją wszelkich przywilejów w różnych branżach!
[/quote]
taaaaak jestem za !!!! ZABRAĆ MARSZAŁKOWI LASKĘ
Avatar
Gość / 21 marca 2012 o 16:08
[quote name='radek' timestamp='1332332987' post='612660']
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto
[/quote]
Z grubsza ... trzy błędy ortograficzne w jednym "zdaniu".
Lepiej łaź po słupach niż w poprzek drogi....kolego
[quote name='radek' timestamp='1332332987' post='612660']
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto
[/quote]
Z grubsza ... trzy błędy ortograficzne w jednym "zdaniu".
Lepiej łaź po słupach niż w poprzek drogi....kolego rozwiń
Avatar
radek / 21 marca 2012 o 13:29
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto [quote name='Kajo...' timestamp='1332249807' post='612254']
...podziekowac za chodzenie po slupach?????? czyzby Oni (z calym szacunkiem) robili to za darmo?
Mogli pokonczyc Politechniki i nie musieliby chodzic po slupach, tylko zajac sie projektowaniem...na ten przyklad!
Kazdy z nas wybiera w mlodosci jakas droge zycia i jedni chca leczyc ludzi lub zwierzeta, inni zas dowodzic flota, a inni ...chodzic po slupach lub sprzedawac samochody!
Dziekuje natomiast nalezy sie kazdemu czlowiekowi z grzecznosci i przychylnosci, a nie za wykonywanie (mam nadzieje) solidnej pracy!
[/quote]
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto [quote name='Kajo...' timestamp='1332249807' post='612254']
...podziekowac za chodzenie po slupach?????? czyzby Oni (z calym szacunkiem) robili to za darmo?
Mogli pokonczyc Politechniki i nie musieliby chodzic po slupach, tylko zajac sie projektowaniem...na ten przyklad!
Kazdy z nas wybiera w mlodosci jakas droge zycia i jedni chca leczyc ludzi lub zwierz... rozwiń
Avatar
energetyk / 21 marca 2012 o 12:53
Ci energetycy tacy cwani zawsze byli niech sobie dadzą radę w działalności gospodarczej , a nie jak posadka państwowa i dorabianie dzięki układowi w firmie, nie mają krzywdy, nie ma co się litować, lepiej litować się nad fabryką, a Burmistrz taki wysoki to dobrze będzie go widać wśród tej manifestacji, ma okazję ulżyć ludziom nie podnosząc za przedszkole i podatków ale to go nie obchodzi widać.
Avatar
Patriot / 21 marca 2012 o 11:10
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332319684' post='612539']
CWANIACZKU, to podaj wreszcie swój adres, to urządzę ci blokadę klatki schodowej w ramach protestu dotyczącego rosnących cen jaj. Aha, pretensji o blokadę swojej klatki schodowej nie miej do mnie tylko do RZĄDZĄCYCH. I módl się, by zrozumieli, bo inaczej k... z domu przez tydzień nie wyjdziesz, taka blokada będzie.
[/quote]

A dlaczego Ty nie podasz swojego adresu? Boisz się dostać w swoją głupią antenkę!!!! Nie bądź takim cwaniakiem za monitorem, klepiąc w klawiaturę. Jak chcesz podyskutować przyjdź na jedno ze skrzyżowań i wywal swoje racje- bohaterze!!!!
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332319684' post='612539']
CWANIACZKU, to podaj wreszcie swój adres, to urządzę ci blokadę klatki schodowej w ramach protestu dotyczącego rosnących cen jaj. Aha, pretensji o blokadę swojej klatki schodowej nie miej do mnie tylko do RZĄDZĄCYCH. I módl się, by zrozumieli, bo inaczej k... z domu przez tydzień nie wyjdziesz, taka blokada będzie.
[/quote]

A dlaczego Ty nie podasz swojego adresu? Boisz się dostać w swoją głupią antenkę!!!&... rozwiń
Avatar
Margarita / 21 marca 2012 o 10:33
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332249997' post='612258']
Nie mam nic do energetyków (jak i do innych grup zawodowych). Nie rozumiem jedynie, dlaczego przez ich protest mam cierpieć ja i inni zwykli ludzie. Czy ja im k... coś zawiniłem, że będą mi drogę blokować? Czy jeśli ja będę miał zatarg ze swoim pracodawcą to mogę zablokować im drogę dojazdową do domu? By było fair? Zrozumcie IDIOCI, że nie wolno protestować utrudniając innym życia. A burmistrz, który popiera takie działania to taki sam BARAN i na drugi dzień powinien stawić się w pośredniaku po robotę, bo nie nadaje się do pracy na rzecz społeczeństwa.
[/quote]
O co ci chodzi zwykły człowieku ???? Wszyscy wielcy tak zaczynali,BOLEK nawet za to dostał NOBLA.Masz teraz internet dzięki temu,możesz swobodnie w nim pyskować,to wszystko wywalczyła dla ciebie ulica i to własnie w ten a nie inny sposób,gdy ty w tym czasie w ciepełku i pod kołderką gruche waliłeś.
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332249997' post='612258']
Nie mam nic do energetyków (jak i do innych grup zawodowych). Nie rozumiem jedynie, dlaczego przez ich protest mam cierpieć ja i inni zwykli ludzie. Czy ja im k... coś zawiniłem, że będą mi drogę blokować? Czy jeśli ja będę miał zatarg ze swoim pracodawcą to mogę zablokować im drogę dojazdową do domu? By było fair? Zrozumcie IDIOCI, że nie wolno protestować utrudniając innym życia. A burmistrz, który popiera takie działania to taki sam B... rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 21 marca 2012 o 10:27
[quote name='ZOMO' timestamp='1332321705' post='612556']
Masz tu CYCU adres W-wa ul.Wiejska 10.12,14.Przyjedż czekamy-ZOMO.
[/quote]

Ty jesteś idealnym dowodem na to, że policja powinna rozganiać takie blokady dróg na cztery wiatry, bo jesteście tylko bezmyślnymi szkodnikami, bez grama rozsądku. Tacy najpierw krzyczą, a dopiero potem zastanawiają się dlaczego. EOT.
Avatar
ZOMO / 21 marca 2012 o 10:21
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332313754' post='612489']
To teraz jeszcze napisz baranie w jaki sposób blokowanie mi (oraz tysiącom zwykłych ludzi) przejazdu do domu/pracy jest równoznaczne z przeciwstawianiem się "systemowi rządów". Tylko k... prosto napisz, bo ja tego nie rozumiem.

Wiesz co, mam pomysł. W weekend mam ochotę poprotestować sobie przeciwko rosnącym cenom jajek. Podaj mi swój adres to zorganizuję blokadę twojej drogi dojazdowej albo garażu. Ja też chcę powalczyć z "systemem rządów". Co za jełop.
[/quote]
Masz tu CYCU adres W-wa ul.Wiejska 10.12,14.Przyjedż czekamy-ZOMO.
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332313754' post='612489']
To teraz jeszcze napisz baranie w jaki sposób blokowanie mi (oraz tysiącom zwykłych ludzi) przejazdu do domu/pracy jest równoznaczne z przeciwstawianiem się "systemowi rządów". Tylko k... prosto napisz, bo ja tego nie rozumiem.

Wiesz co, mam pomysł. W weekend mam ochotę poprotestować sobie przeciwko rosnącym cenom jajek. Podaj mi swój adres to zorganizuję blokadę twojej drogi dojazdowej albo garażu. Ja też chcę pow... rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 21 marca 2012 o 10:08
[quote name='konsul' timestamp='1332320012' post='612543']
Mnie czerwony BUCU to możesz skoczyć na kant h..ja aż ci się ten głupi łeb zabuja.Mieszkam w willi nad pacyfikiem.
[/quote]

Widzę, że dyskusja - z racji braku jakichkolwiek racjonalnych argumentów za blokadą dróg - rozwija się w przewidywalnym kierunku. Aha, jeśli już, to powinieneś był napisać "możesz mi skoczyć na ch...ja" - przez CH. Ale teraz rozumiem już trochę bardziej ten bezmyślny wybór formy protestu. Braki w wykształceniu wynikające z niskiego IQ.
[quote name='konsul' timestamp='1332320012' post='612543']
Mnie czerwony BUCU to możesz skoczyć na kant h..ja aż ci się ten głupi łeb zabuja.Mieszkam w willi nad pacyfikiem.
[/quote]

Widzę, że dyskusja - z racji braku jakichkolwiek racjonalnych argumentów za blokadą dróg - rozwija się w przewidywalnym kierunku. Aha, jeśli już, to powinieneś był napisać "możesz mi skoczyć na ch...ja" - przez CH. Ale teraz rozumiem już trochę bardziej ten bezmyślny wybór formy protestu... rozwiń
Avatar
Gość / 22 marca 2012 o 07:47
[quote name='Gość' timestamp='1332360220' post='612911']
taaaaak jestem za !!!! ZABRAĆ MARSZAŁKOWI LASKĘ
[/quote]
To przecież BABA jest.
Avatar
Gość / 21 marca 2012 o 21:03
[quote name='Jacenty' timestamp='1332249652' post='612252']
Moze nie być taniej. Jestem za likwidacją wszelkich przywilejów w różnych branżach!
[/quote]
taaaaak jestem za !!!! ZABRAĆ MARSZAŁKOWI LASKĘ
Avatar
Gość / 21 marca 2012 o 16:08
[quote name='radek' timestamp='1332332987' post='612660']
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto
[/quote]
Z grubsza ... trzy błędy ortograficzne w jednym "zdaniu".
Lepiej łaź po słupach niż w poprzek drogi....kolego
[quote name='radek' timestamp='1332332987' post='612660']
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto
[/quote]
Z grubsza ... trzy błędy ortograficzne w jednym "zdaniu".
Lepiej łaź po słupach niż w poprzek drogi....kolego rozwiń
Avatar
radek / 21 marca 2012 o 13:29
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto [quote name='Kajo...' timestamp='1332249807' post='612254']
...podziekowac za chodzenie po slupach?????? czyzby Oni (z calym szacunkiem) robili to za darmo?
Mogli pokonczyc Politechniki i nie musieliby chodzic po slupach, tylko zajac sie projektowaniem...na ten przyklad!
Kazdy z nas wybiera w mlodosci jakas droge zycia i jedni chca leczyc ludzi lub zwierzeta, inni zas dowodzic flota, a inni ...chodzic po slupach lub sprzedawac samochody!
Dziekuje natomiast nalezy sie kazdemu czlowiekowi z grzecznosci i przychylnosci, a nie za wykonywanie (mam nadzieje) solidnej pracy!
[/quote]
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto [quote name='Kajo...' timestamp='1332249807' post='612254']
...podziekowac za chodzenie po slupach?????? czyzby Oni (z calym szacunkiem) robili to za darmo?
Mogli pokonczyc Politechniki i nie musieliby chodzic po slupach, tylko zajac sie projektowaniem...na ten przyklad!
Kazdy z nas wybiera w mlodosci jakas droge zycia i jedni chca leczyc ludzi lub zwierz... rozwiń
Avatar
energetyk / 21 marca 2012 o 12:53
Ci energetycy tacy cwani zawsze byli niech sobie dadzą radę w działalności gospodarczej , a nie jak posadka państwowa i dorabianie dzięki układowi w firmie, nie mają krzywdy, nie ma co się litować, lepiej litować się nad fabryką, a Burmistrz taki wysoki to dobrze będzie go widać wśród tej manifestacji, ma okazję ulżyć ludziom nie podnosząc za przedszkole i podatków ale to go nie obchodzi widać.
Avatar
Patriot / 21 marca 2012 o 11:10
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332319684' post='612539']
CWANIACZKU, to podaj wreszcie swój adres, to urządzę ci blokadę klatki schodowej w ramach protestu dotyczącego rosnących cen jaj. Aha, pretensji o blokadę swojej klatki schodowej nie miej do mnie tylko do RZĄDZĄCYCH. I módl się, by zrozumieli, bo inaczej k... z domu przez tydzień nie wyjdziesz, taka blokada będzie.
[/quote]

A dlaczego Ty nie podasz swojego adresu? Boisz się dostać w swoją głupią antenkę!!!! Nie bądź takim cwaniakiem za monitorem, klepiąc w klawiaturę. Jak chcesz podyskutować przyjdź na jedno ze skrzyżowań i wywal swoje racje- bohaterze!!!!
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332319684' post='612539']
CWANIACZKU, to podaj wreszcie swój adres, to urządzę ci blokadę klatki schodowej w ramach protestu dotyczącego rosnących cen jaj. Aha, pretensji o blokadę swojej klatki schodowej nie miej do mnie tylko do RZĄDZĄCYCH. I módl się, by zrozumieli, bo inaczej k... z domu przez tydzień nie wyjdziesz, taka blokada będzie.
[/quote]

A dlaczego Ty nie podasz swojego adresu? Boisz się dostać w swoją głupią antenkę!!!&... rozwiń
Avatar
Margarita / 21 marca 2012 o 10:33
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332249997' post='612258']
Nie mam nic do energetyków (jak i do innych grup zawodowych). Nie rozumiem jedynie, dlaczego przez ich protest mam cierpieć ja i inni zwykli ludzie. Czy ja im k... coś zawiniłem, że będą mi drogę blokować? Czy jeśli ja będę miał zatarg ze swoim pracodawcą to mogę zablokować im drogę dojazdową do domu? By było fair? Zrozumcie IDIOCI, że nie wolno protestować utrudniając innym życia. A burmistrz, który popiera takie działania to taki sam BARAN i na drugi dzień powinien stawić się w pośredniaku po robotę, bo nie nadaje się do pracy na rzecz społeczeństwa.
[/quote]
O co ci chodzi zwykły człowieku ???? Wszyscy wielcy tak zaczynali,BOLEK nawet za to dostał NOBLA.Masz teraz internet dzięki temu,możesz swobodnie w nim pyskować,to wszystko wywalczyła dla ciebie ulica i to własnie w ten a nie inny sposób,gdy ty w tym czasie w ciepełku i pod kołderką gruche waliłeś.
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332249997' post='612258']
Nie mam nic do energetyków (jak i do innych grup zawodowych). Nie rozumiem jedynie, dlaczego przez ich protest mam cierpieć ja i inni zwykli ludzie. Czy ja im k... coś zawiniłem, że będą mi drogę blokować? Czy jeśli ja będę miał zatarg ze swoim pracodawcą to mogę zablokować im drogę dojazdową do domu? By było fair? Zrozumcie IDIOCI, że nie wolno protestować utrudniając innym życia. A burmistrz, który popiera takie działania to taki sam B... rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 21 marca 2012 o 10:27
[quote name='ZOMO' timestamp='1332321705' post='612556']
Masz tu CYCU adres W-wa ul.Wiejska 10.12,14.Przyjedż czekamy-ZOMO.
[/quote]

Ty jesteś idealnym dowodem na to, że policja powinna rozganiać takie blokady dróg na cztery wiatry, bo jesteście tylko bezmyślnymi szkodnikami, bez grama rozsądku. Tacy najpierw krzyczą, a dopiero potem zastanawiają się dlaczego. EOT.
Avatar
ZOMO / 21 marca 2012 o 10:21
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332313754' post='612489']
To teraz jeszcze napisz baranie w jaki sposób blokowanie mi (oraz tysiącom zwykłych ludzi) przejazdu do domu/pracy jest równoznaczne z przeciwstawianiem się "systemowi rządów". Tylko k... prosto napisz, bo ja tego nie rozumiem.

Wiesz co, mam pomysł. W weekend mam ochotę poprotestować sobie przeciwko rosnącym cenom jajek. Podaj mi swój adres to zorganizuję blokadę twojej drogi dojazdowej albo garażu. Ja też chcę powalczyć z "systemem rządów". Co za jełop.
[/quote]
Masz tu CYCU adres W-wa ul.Wiejska 10.12,14.Przyjedż czekamy-ZOMO.
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1332313754' post='612489']
To teraz jeszcze napisz baranie w jaki sposób blokowanie mi (oraz tysiącom zwykłych ludzi) przejazdu do domu/pracy jest równoznaczne z przeciwstawianiem się "systemowi rządów". Tylko k... prosto napisz, bo ja tego nie rozumiem.

Wiesz co, mam pomysł. W weekend mam ochotę poprotestować sobie przeciwko rosnącym cenom jajek. Podaj mi swój adres to zorganizuję blokadę twojej drogi dojazdowej albo garażu. Ja też chcę pow... rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 21 marca 2012 o 10:08
[quote name='konsul' timestamp='1332320012' post='612543']
Mnie czerwony BUCU to możesz skoczyć na kant h..ja aż ci się ten głupi łeb zabuja.Mieszkam w willi nad pacyfikiem.
[/quote]

Widzę, że dyskusja - z racji braku jakichkolwiek racjonalnych argumentów za blokadą dróg - rozwija się w przewidywalnym kierunku. Aha, jeśli już, to powinieneś był napisać "możesz mi skoczyć na ch...ja" - przez CH. Ale teraz rozumiem już trochę bardziej ten bezmyślny wybór formy protestu. Braki w wykształceniu wynikające z niskiego IQ.
[quote name='konsul' timestamp='1332320012' post='612543']
Mnie czerwony BUCU to możesz skoczyć na kant h..ja aż ci się ten głupi łeb zabuja.Mieszkam w willi nad pacyfikiem.
[/quote]

Widzę, że dyskusja - z racji braku jakichkolwiek racjonalnych argumentów za blokadą dróg - rozwija się w przewidywalnym kierunku. Aha, jeśli już, to powinieneś był napisać "możesz mi skoczyć na ch...ja" - przez CH. Ale teraz rozumiem już trochę bardziej ten bezmyślny wybór formy protestu... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 3 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 5

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 26 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 49 18

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę