Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 grudnia 2010 r.
18:59
Edytuj ten wpis

Gierniak: Zderzenie forda i toyoty. Jedna osoba zginęła

0 24 A A

Około godziny 17 doszło do zderzenia forda i toyoty w m. Gierniak (gm. Krzczonów). Jedna osoba zginęła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Drugi z uczestników wypadku został w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala - mówi Renata Laszczka-Rusek, z KWP w Lublinie. - Ruch odbywa się wahadłowo.



Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
goska / 11 lutego 2011 o 13:35
słyszałam ze Paweł jest w coraz lepszym stanie ciesze sie ze przynajmniej on jakos z tego wyszedł
Avatar
goska / 27 stycznia 2011 o 11:04
OSOBOM Z TOYOTY NIC SIE NIE STAŁO OWSZEM BYŁO TAM DZIECKO ALE Z TEGO CO WIDZIAŁAM NIC IM SIE NIE STAŁO OPRÓCZ SZOKU I STRESU
Avatar
Kuba / 24 stycznia 2011 o 18:14
Ciekawe co z pasażerami Toyoty,podobno były tam dzieci...
Avatar
gosc; / 18 stycznia 2011 o 18:30
Pawełku zdrowiej szybko.. tęsknimy za tobą i mamy nadzieje ze szybko wrocisz do domu! jestes silny wyzdrowiejesz. wszyscy cie potrzebujemy.
pozdrawiam
Avatar
goska / 11 stycznia 2011 o 12:26
WITAM MAM PYTANIE W JAKIM STANIE JEST TERAZ PAWEŁ? CO MÓWIĄ LEKARZE? MODLĘ SIE OP JEGO WYZDROWEINIE I MYSLE ZE TO SIE UDA ODEZWE SIE NIEDŁUGO NA NUMER GG SIOSTRY PAWŁA POZDRAWIAM I TRZYMAJCIE SIE W TYM CIEZKIM OKRESIE WASZEGO ZYCIA
Avatar
goska / 11 stycznia 2011 o 12:19
[quote name='Magda Świdnik' timestamp='1294094329' post='416233']
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582.

Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega".

Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
[/quote]
[quote name='Magda Świdnik' timestamp='1294094329' post='416233']
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdz... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 23:51
[quote name='Magda Świdnik' timestamp='1294094329' post='416233']
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582.

Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega".

Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
[/quote]



mój nr gg to 5715282
[quote name='Magda Świdnik' timestamp='1294094329' post='416233']
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdz... rozwiń
Avatar
Magda Świdnik / 3 stycznia 2011 o 23:38
[quote name='Max' timestamp='1293806857' post='414545']
To jak możesz odezwij się do mnie na e-maila, wtedy ci powiem
[/quote]


W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582.

Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega".

Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
[quote name='Max' timestamp='1293806857' post='414545']
To jak możesz odezwij się do mnie na e-maila, wtedy ci powiem
[/quote]


W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z... rozwiń
Avatar
Max / 31 grudnia 2010 o 15:47
To jak możesz odezwij się do mnie na e-maila, wtedy ci powiem
Avatar
goska / 31 grudnia 2010 o 13:40
chce złozyc szczere kondolencje rodzinie sama bardzo osobiscie to przeżyłam
Avatar
goska / 11 lutego 2011 o 13:35
słyszałam ze Paweł jest w coraz lepszym stanie ciesze sie ze przynajmniej on jakos z tego wyszedł
Avatar
goska / 27 stycznia 2011 o 11:04
OSOBOM Z TOYOTY NIC SIE NIE STAŁO OWSZEM BYŁO TAM DZIECKO ALE Z TEGO CO WIDZIAŁAM NIC IM SIE NIE STAŁO OPRÓCZ SZOKU I STRESU
Avatar
Kuba / 24 stycznia 2011 o 18:14
Ciekawe co z pasażerami Toyoty,podobno były tam dzieci...
Avatar
gosc; / 18 stycznia 2011 o 18:30
Pawełku zdrowiej szybko.. tęsknimy za tobą i mamy nadzieje ze szybko wrocisz do domu! jestes silny wyzdrowiejesz. wszyscy cie potrzebujemy.
pozdrawiam
Avatar
goska / 11 stycznia 2011 o 12:26
WITAM MAM PYTANIE W JAKIM STANIE JEST TERAZ PAWEŁ? CO MÓWIĄ LEKARZE? MODLĘ SIE OP JEGO WYZDROWEINIE I MYSLE ZE TO SIE UDA ODEZWE SIE NIEDŁUGO NA NUMER GG SIOSTRY PAWŁA POZDRAWIAM I TRZYMAJCIE SIE W TYM CIEZKIM OKRESIE WASZEGO ZYCIA
Avatar
goska / 11 stycznia 2011 o 12:19
[quote name='Magda Świdnik' timestamp='1294094329' post='416233']
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582.

Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega".

Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
[/quote]
[quote name='Magda Świdnik' timestamp='1294094329' post='416233']
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdz... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 23:51
[quote name='Magda Świdnik' timestamp='1294094329' post='416233']
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582.

Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega".

Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
[/quote]



mój nr gg to 5715282
[quote name='Magda Świdnik' timestamp='1294094329' post='416233']
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdz... rozwiń
Avatar
Magda Świdnik / 3 stycznia 2011 o 23:38
[quote name='Max' timestamp='1293806857' post='414545']
To jak możesz odezwij się do mnie na e-maila, wtedy ci powiem
[/quote]


W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582.

Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega".

Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
[quote name='Max' timestamp='1293806857' post='414545']
To jak możesz odezwij się do mnie na e-maila, wtedy ci powiem
[/quote]


W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka
Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami.

Gosiu dziękujemy Ci z... rozwiń
Avatar
Max / 31 grudnia 2010 o 15:47
To jak możesz odezwij się do mnie na e-maila, wtedy ci powiem
Avatar