Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 grudnia 2009 r.
20:35
Edytuj ten wpis

Hazard w Bełżycach? To mieszkańcy zdecydują

0 60 A A

Na to, czy w mieście powstanie ośrodek gier na automatach będą mieli wpływ nie tylko radni, ale także mieszkańcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Firma Jackpot Group z Raciborza wystąpiła do radnych z wnioskiem o wydanie opinii o lokalizacji nowoczesnego salonu gier na automatach w Bełżycach przy ulicy Kopernika. Taka opinia jest niezbędna do starań o zezwolenie na prowadzenie m.in. gier cylindrycznych, gier w karty i kości, zakładów wzajemnych.

Teraz automaty znajdują się w lokalnych barach, nie ma większego ośrodka gier. Stąd pomysł na otwarcie takiego przy Kopernika.

– W najbliższym otoczeniu nie ma szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych ani miejsc kultu religijnego – mówi Irena Mandrela z firmy Jackpot.

Radni zapoznali się z wnioskiem inwestora. – Komisja Rozwoju Gospodarczego i Finansów pozytywnie zaopiniowała ten projekt – ogłosił przewodniczący komisji Andrzej Ziemiński.

Z kolei Komisja Zagospodarowania Przestrzennego, Mienia Komunalnego i Porządku Publicznego decyzji jeszcze nie podjęła. Swoje stanowisko uzależni od opinii mieszkańców i rady sołeckiej. Podobnie myśli burmistrz. Rozstrzygnięć w tej sprawie należy spodziewać się na najbliższej sesji Rady Miasta.

– Nie jestem przeciwny, lokalizacja nie jest zła – mówi pan Jan z Bełżyc. – Ale mam nadzieję, że nie będzie tam wagarować młodzież szkolna, zwłaszcza niepełnoletnia.

– A ja jestem zdecydowanie na „nie”. Hazard to nałóg – uważa student Kamil

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 marca 2010 o 21:50
Ludzie już przestańcie takie bzdury wypisywać jaki policjant???? ja już naprawde mam dosyć tego miasteczka, ktoś za przeproszenie głośniej piernie a już ludzie gadają że sie zesrał!!!! to jest dopiero polityka Bełżyc
Avatar
~gość~ / 15 marca 2010 o 11:32
~Gosc~ napisał:
...hm, a mi po przeczytaniu tego wszystkiego, chodzi po glowie... jak ten P. DWOJAK sie dorobil?? Czy napewno wszystkie jego interesy sa uczciwe... ?? No coz, psu sie nie wierzy, a przeciez P. Dwojak to byly policjant... A wogole dlaczego w tak malym miasteczku tyle zawisci i zazdrosci...


Przeczytałem całość i własnym oczom nie wierzę, z czego w tych Bełżycach zrobiliście taki problem, w Poniatowej radni zgodzili się bez mrugnięcia okiem na 2 salony gier z jednorękimi bandytami i nikt nikogo z ambony nie wyczytywał.


Przeczytałem całość i własnym oczom nie wierzę, z czego w tych Bełżycach zrobiliście taki problem, w Poniatowej radni zgodzili się bez mrugnięcia okiem na 2 salony gier z jednorękimi bandytami i nikt nikogo z ambony nie wyczytywał. rozwiń
Avatar
~Gosc~ / 15 marca 2010 o 01:06
...hm, a mi po przeczytaniu tego wszystkiego, chodzi po glowie... jak ten P. DWOJAK sie dorobil?? Czy napewno wszystkie jego interesy sa uczciwe... ?? No coz, psu sie nie wierzy, a przeciez P. Dwojak to byly policjant... A wogole dlaczego w tak malym miasteczku tyle zawisci i zazdrosci...
Avatar
rychu / 9 lutego 2010 o 22:11
jozek napisał:
Szkoda ze to forum zostalo na "bocznym torze" kosztem przedszkola.
Ale jaja , no nie
Mówią że hazard tak wciąga, a tu się okazuje, że przedszkole... czyżby przedszkolaki już tak biegle za kompem ...?
Avatar
jozek / 9 lutego 2010 o 22:07
Szkoda ze to forum zostalo na "bocznym torze" kosztem przedszkola.
Avatar
~gość~ / 1 lutego 2010 o 19:50
ioruehoho napisał:
"Bełżycoki" - nie musicie już nic robić ze swoim ryneczkiem, za kilka lat kierowcy ominą waszą mieścinę szerokim łukiem po obwodnicy, już teraz sobie skracają, mieliście tyle lat by pokazać coś światu a tu tylko obdrapany ryneczek, kilka sklepów, przedpotopowy dworzec
lepiej wystąpić o aneksję do Lublina bo przecież w Bełżycach i tak większość z was tylko śpi,
i nie podawajcie się za Lubelaków bo każdy się skapnie po rejestracjach skąd przyjeżdżacie

szkoda, bo to stare miasteczko a zostało z niego tak niewiele,



A byłeś kiedyś w Zakopanem czy w Kołobrzegu na stacji PKP lub PKS niby wielkie miasta ale syf,brud i nie ma nawet na czym usiąść więc czego ty wymagasz od Bełżyc????



A byłeś kiedyś w Zakopanem czy w Kołobrzegu na stacji PKP lub PKS niby wielkie miasta ale syf,brud i nie ma nawet na czym usiąść więc czego ty wymagasz od Bełżyc???? rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2010 o 19:40
w groszku już nie ma automatu podobnie jak w wieku innych miejscach tylko p.Dwojak je jeszcze posiada
Avatar
józik / 18 stycznia 2010 o 19:48
[color="#FF0000"][/color]
Gość napisał:
Dla tych, co jeszcze nie wiedzą kto rządzi w Bełżycach;
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?showtopic=24705&st=60&gopid=218781&#entry218781"]http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...mp;#entry218781[/url]


OBOWIAZKOWO KAZDY POWINIEN ZAPOZNAC SIE Z PODANYM ADRESEM
Avatar
Gość / 16 stycznia 2010 o 15:51
Dla tych, co jeszcze nie wiedzą kto rządzi w Bełżycach;
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?showtopic=24705&st=60&gopid=218781&#entry218781"]http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...mp;#entry218781[/url]
Avatar
bywalec / 14 stycznia 2010 o 22:11
Gość z klasą napisał:
pier*** się frajerze.
Trzeba się pogodzić z utratą władzy koniec i kropka.
Przypomnijcie sobie tamtą radę która powstała z baniek mydlanych.


sam jesteś frajer
co masz w tych Bełżycach?
weź je porównaj chociażby do miasteczek tej wielkości na Pomorzu!
człowieku, tak obskurnej mieściny ze świeczką szukać
normalnie wstyd i dobrze, że obwodnica zaoszczędzi kierowcom z innych części kraju tego żałosnego widoku
obdarte chałupy między gołymi polami, czym tu się chwalić?


sam jesteś frajer
co masz w tych Bełżycach?
weź je porównaj chociażby do miasteczek tej wielkości na Pomorzu!
człowieku, tak obskurnej mieściny ze świeczką szukać
normalnie wstyd i dobrze, że obwodnica zaoszczędzi kierowcom z innych części kraju tego żałosnego widoku
obdarte chałupy między gołymi polami, czym tu się chwalić? rozwiń
Avatar
Gość / 28 marca 2010 o 21:50
Ludzie już przestańcie takie bzdury wypisywać jaki policjant???? ja już naprawde mam dosyć tego miasteczka, ktoś za przeproszenie głośniej piernie a już ludzie gadają że sie zesrał!!!! to jest dopiero polityka Bełżyc
Avatar
~gość~ / 15 marca 2010 o 11:32
~Gosc~ napisał:
...hm, a mi po przeczytaniu tego wszystkiego, chodzi po glowie... jak ten P. DWOJAK sie dorobil?? Czy napewno wszystkie jego interesy sa uczciwe... ?? No coz, psu sie nie wierzy, a przeciez P. Dwojak to byly policjant... A wogole dlaczego w tak malym miasteczku tyle zawisci i zazdrosci...


Przeczytałem całość i własnym oczom nie wierzę, z czego w tych Bełżycach zrobiliście taki problem, w Poniatowej radni zgodzili się bez mrugnięcia okiem na 2 salony gier z jednorękimi bandytami i nikt nikogo z ambony nie wyczytywał.


Przeczytałem całość i własnym oczom nie wierzę, z czego w tych Bełżycach zrobiliście taki problem, w Poniatowej radni zgodzili się bez mrugnięcia okiem na 2 salony gier z jednorękimi bandytami i nikt nikogo z ambony nie wyczytywał. rozwiń
Avatar
~Gosc~ / 15 marca 2010 o 01:06
...hm, a mi po przeczytaniu tego wszystkiego, chodzi po glowie... jak ten P. DWOJAK sie dorobil?? Czy napewno wszystkie jego interesy sa uczciwe... ?? No coz, psu sie nie wierzy, a przeciez P. Dwojak to byly policjant... A wogole dlaczego w tak malym miasteczku tyle zawisci i zazdrosci...
Avatar
rychu / 9 lutego 2010 o 22:11
jozek napisał:
Szkoda ze to forum zostalo na "bocznym torze" kosztem przedszkola.
Ale jaja , no nie
Mówią że hazard tak wciąga, a tu się okazuje, że przedszkole... czyżby przedszkolaki już tak biegle za kompem ...?
Avatar
jozek / 9 lutego 2010 o 22:07
Szkoda ze to forum zostalo na "bocznym torze" kosztem przedszkola.
Avatar
~gość~ / 1 lutego 2010 o 19:50
ioruehoho napisał:
"Bełżycoki" - nie musicie już nic robić ze swoim ryneczkiem, za kilka lat kierowcy ominą waszą mieścinę szerokim łukiem po obwodnicy, już teraz sobie skracają, mieliście tyle lat by pokazać coś światu a tu tylko obdrapany ryneczek, kilka sklepów, przedpotopowy dworzec
lepiej wystąpić o aneksję do Lublina bo przecież w Bełżycach i tak większość z was tylko śpi,
i nie podawajcie się za Lubelaków bo każdy się skapnie po rejestracjach skąd przyjeżdżacie

szkoda, bo to stare miasteczko a zostało z niego tak niewiele,



A byłeś kiedyś w Zakopanem czy w Kołobrzegu na stacji PKP lub PKS niby wielkie miasta ale syf,brud i nie ma nawet na czym usiąść więc czego ty wymagasz od Bełżyc????



A byłeś kiedyś w Zakopanem czy w Kołobrzegu na stacji PKP lub PKS niby wielkie miasta ale syf,brud i nie ma nawet na czym usiąść więc czego ty wymagasz od Bełżyc???? rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2010 o 19:40
w groszku już nie ma automatu podobnie jak w wieku innych miejscach tylko p.Dwojak je jeszcze posiada
Avatar
józik / 18 stycznia 2010 o 19:48
[color="#FF0000"][/color]
Gość napisał:
Dla tych, co jeszcze nie wiedzą kto rządzi w Bełżycach;
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?showtopic=24705&st=60&gopid=218781&#entry218781"]http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...mp;#entry218781[/url]


OBOWIAZKOWO KAZDY POWINIEN ZAPOZNAC SIE Z PODANYM ADRESEM
Avatar
Gość / 16 stycznia 2010 o 15:51
Dla tych, co jeszcze nie wiedzą kto rządzi w Bełżycach;
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?showtopic=24705&st=60&gopid=218781&#entry218781"]http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...mp;#entry218781[/url]
Avatar
bywalec / 14 stycznia 2010 o 22:11
Gość z klasą napisał:
pier*** się frajerze.
Trzeba się pogodzić z utratą władzy koniec i kropka.
Przypomnijcie sobie tamtą radę która powstała z baniek mydlanych.


sam jesteś frajer
co masz w tych Bełżycach?
weź je porównaj chociażby do miasteczek tej wielkości na Pomorzu!
człowieku, tak obskurnej mieściny ze świeczką szukać
normalnie wstyd i dobrze, że obwodnica zaoszczędzi kierowcom z innych części kraju tego żałosnego widoku
obdarte chałupy między gołymi polami, czym tu się chwalić?


sam jesteś frajer
co masz w tych Bełżycach?
weź je porównaj chociażby do miasteczek tej wielkości na Pomorzu!
człowieku, tak obskurnej mieściny ze świeczką szukać
normalnie wstyd i dobrze, że obwodnica zaoszczędzi kierowcom z innych części kraju tego żałosnego widoku
obdarte chałupy między gołymi polami, czym tu się chwalić? rozwiń