Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 sierpnia 2008 r.
8:18
Edytuj ten wpis

Jak agent CBA rozpracował urzędnika

0 21 A A

Mirosław B., były dyrektor Departamentu Mienia i Inwestycji Urzędu Marszałkowskiego, został we wtorek oskarżony o korupcję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dowody obciążające byłego urzędnika i biznesmena zdobyło Centralne Biuro Antykorupcyjne, dzięki podstawionemu agentowi.

Ujawniła to we wtorek prokuratura, która nadzorowała śledztwo w tej sprawie.
- CBA przeprowadziło operację specjalną z udziałem agenta, który działał pod przykrywką - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Mirosław B. został oskarżony o to, że składał korupcyjne propozycje puławskim samorządowcom. Chciał, żeby pomogli mu w przejęciu zespołu pałacowo-parkowego w Olesinie w gminie Kurów.

W marcu tego roku obiecywał działkę wartą 80 tys. zł staroście puławskiemu. Chciał, żeby samorządowiec wpłynął na przewodniczącego Rady Gminy w Kurowie. Ten z kolei miał doprowadzić do tego, żeby rada przekazała Mirosławowi B. w wieczyste użytkowanie pałac z parkiem w Olesinie. Miesiąc później Mirosław B. zaproponował działkę bezpośrednio przewodniczącemu rady.

Doszło nawet do podpisania przedwstępnej umowy przekazania działki przewodniczącemu. W akcie oskarżenia prokuratura napisała, że Mirosław B. nie zawarł jej bezpośrednio z samorządowcem z Kurowa lecz z "ustaloną osobą”.

Wszystko wskazuje, że chodzi właśnie o agenta CBA, który podawał się za osobę związaną z samorządowcem. Prokuratura nie chce potwierdzić tych okoliczności.

- Szczegóły operacji CBA objęte są tajemnicą - mówi Syk-Jankowska.

Zaraz po podpisaniu umowy Mirosław B. został zatrzymany przez CBA. Sąd Rejonowy go aresztował. Po kilku tygodniach Sąd Okręgowy w Lublinie uwzględnił zażalenie na areszt jego adwokatów. Nakazał Mirosławowi B. wpłacić 100 tys. zł poręczenia majątkowego. Ręczył za niego Adam Wasilewski, prezydent Lublina i radni z PO.

Mirosław B. nie przyznaje się do winy. Do obrony wynajął trzech adwokatów.

(ER)

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 19:42
W PO są złodzieje i w każdej partii znajdzie się złodziej ,a co tam w partii PSL-ponoć przesłuchali niektórych z CBA i bardzo dobrze może ten motek nici się rozerwie i doprowadzi do Konstantynowa to , może wyjdą na jaw inne skrywane sprawy np. bony paliwowe w Gnojnie . Prawda,że PAN STAROSTA z Białej Podlaskiej bronił w radio podlasie pana Przemusia L.- Przewodniczącego Rady Powiatu i doradcę Pana Ministra Rolnictwa .Może naszą lubelszczyznę uwolnią w końcu od partii zielonych, i urzędy zaczną oddychać
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2008 o 23:25
OBSERWATOR napisał:
WIESZ GOŚCIU ZASTANAWIAM SIĘ JAK DŁUGO MYŚLAŁEŚ AŻ WYMYŚLIŁEŚ ,Z KTÓREJ OPCJI BYŚ NIE BYŁ TO I TAK ŚWIATA NIE ZMIENISZ, PEWNE JEST ZE TO PRZYKŁAD EWIDENTNY NADUZYCIA WŁADZY , DAM CI RADĘ PILNUJ SIEBIE BO LICHO NIE ŚPI/JAK NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU

Czy to są groźby chłystku ????
Avatar
SIOSTRA / 27 sierpnia 2008 o 16:30
[quote name='ola' date='27.08.2008, 13:48' post='48799']
Moje biuro robi sondę, proszę o wybór jednej z dwóch odpowiedzi. Proszę o obiektywną odpowiedź i nie kierowanie się względami politycznymi.
Czy w PO?
a. Wszyscy są złodziejami.
b. Nie wszyscy są złodziejami.

/quote]
ZAMAWIAM W TWOIM BIURZE SONDĘ : A)CZY PIS TO SAMI NIEUDACZNICY ? CZY PIS TO 99% NIEUDACZNIKÓW?
Avatar
OLESINEK / 27 sierpnia 2008 o 16:24
tEN ARTYKUŁ TO KUPA BZDUR, TEMU PROPONOWAŁ TAMTEMU TYLKO KILKA DNI PO AFERZE NAPISALIŚCIE ŻE WYMIENIONE PRZEZ WAS OSOBY MÓWĄ CYTUJĘ"O ZADNEJ KORUPCJI NIE SŁYSZAŁEM" WIĘ MOZE SIĘ ZDECYDUJECJE.
Avatar
~MARIOLKA~ / 27 sierpnia 2008 o 15:33
MIka napisał:
Mów za siebie, nie masz prawa wypowiadać się w imieniu wszystkich mieszkańców Konopnicy. Po drugie pan B. wygnają aż trzech bardzo dobrych i drogich obrońców. Oczywiście każdy ma prawo do obrony, jednak zwykłego człowieka nie stać od razu na 3 adwokatów. Nieźle musiał się nachapać przez lata działalności w Platformie, skoro teraz dysponuje taką kasą.
I jeszcze jedno. [color="#FF0000"][size=3]Do wszystkich, którzy ulegli propagandzie różnych syfiastych TVN, Wyb. Gaz. i innych gadzinówek. CBA działa na podstawie ustawy przyjętej przez parlament, zgodnie z prawem i całkowicie legalnie wykonuje swoje zadania. Do tego w porozumieniu i pod nadzorem prokuratury, a legalność wszelkich działań CBA sprawdzają niezawisłe sądy.[/size][/color] Więc [size=2]przestańcie pisać głupoty, o jakimś zmuszaniu do przestępstw, ich prowokowaniu itp. Są granice śmieszności i lepiej ich nie przekraczać ![/size]


WIESZ MIKA GRANICA ŚMIESZNOŚCI TO ZOSTAŁA DAWNO PRZEKROCZONA JAK CI PANOWIE W KOMINIARKACH ZROBILI TAKI SHOW.
NAJLEPSZY KABARET SIĘ CHOWA.DLACZEGO NIE ODWIEDZAJĄ PRAWDZIWYCH PRZESTĘPCÓW???????


WIESZ MIKA GRANICA ŚMIESZNOŚCI TO ZOSTAŁA DAWNO PRZEKROCZONA JAK CI PANOWIE W KOMINIARKACH ZROBILI TAKI SHOW.
NAJLEPSZY KABARET SIĘ CHOWA.DLACZEGO NIE ODWIEDZAJĄ PRAWDZIWYCH PRZESTĘPCÓW??????? rozwiń
Avatar
OBSERWATOR / 27 sierpnia 2008 o 15:28
Gość napisał:
Aleś mnie "polityk" rozśmieszył. W PO jest najmniej złodziei ( ale sam przyznajesz, że jednak są). Tylko prawda jest taka, że teraz przy PO kreci się masa kombinatorów, tak jak kiedyś przy SLD. Zresztą w większości są to ci sami ludzie.I tak jak pogrążyli postkomunistów, tak pociągną NA DNO aferoliberałów. I c...j wam na grób.


WIESZ GOŚCIU ZASTANAWIAM SIĘ JAK DŁUGO MYŚLAŁEŚ AŻ WYMYŚLIŁEŚ ,Z KTÓREJ OPCJI BYŚ NIE BYŁ TO I TAK ŚWIATA NIE ZMIENISZ, PEWNE JEST ZE TO PRZYKŁAD EWIDENTNY NADUZYCIA WŁADZY , DAM CI RADĘ PILNUJ SIEBIE BO LICHO NIE ŚPI/JAK NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU


WIESZ GOŚCIU ZASTANAWIAM SIĘ JAK DŁUGO MYŚLAŁEŚ AŻ WYMYŚLIŁEŚ ,Z KTÓREJ OPCJI BYŚ NIE BYŁ TO I TAK ŚWIATA NIE ZMIENISZ, PEWNE JEST ZE TO PRZYKŁAD EWIDENTNY NADUZYCIA WŁADZY , DAM CI RADĘ PILNUJ SIEBIE BO LICHO NIE ŚPI/JAK NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2008 o 14:43
polityk napisał:
ZDECYDOWANIE W PO JEST NAJMNIEJ ZŁODZIEJI,INNE OPCJE UBOLEWAJĄ NAD TYM ŻE W PO SĄ LUDZIE KTÓRZY SĄ MYŚLĄCY,NIESTETY U NICH TAKI PRZYMIOTNIK NIE FUNKCJONUJE, IDA DO POLITYKI DLA KASY A TU OKAZUJE SIĘ ŻE TAM JEJ NIE MA,WIĘC ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ POLITYKĄ ZAJMUJĄ SIĘ PO.

Aleś mnie "polityk" rozśmieszył. W PO jest najmniej złodziei ( ale sam przyznajesz, że jednak są). Tylko prawda jest taka, że teraz przy PO kreci się masa kombinatorów, tak jak kiedyś przy SLD. Zresztą w większości są to ci sami ludzie.I tak jak pogrążyli postkomunistów, tak pociągną NA DNO aferoliberałów. I c...j wam na grób.

Aleś mnie "polityk" rozśmieszył. W PO jest najmniej złodziei ( ale sam przyznajesz, że jednak są). Tylko prawda jest taka, że teraz przy PO kreci się masa kombinatorów, tak jak kiedyś przy SLD. Zresztą w większości są to ci sami ludzie.I tak jak pogrążyli postkomunistów, tak pociągną NA DNO aferoliberałów. I c...j wam na grób. rozwiń
Avatar
polityk / 27 sierpnia 2008 o 14:06
ZDECYDOWANIE W PO JEST NAJMNIEJ ZŁODZIEJI,INNE OPCJE UBOLEWAJĄ NAD TYM ŻE W PO SĄ LUDZIE KTÓRZY SĄ MYŚLĄCY,NIESTETY U NICH TAKI PRZYMIOTNIK NIE FUNKCJONUJE, IDA DO POLITYKI DLA KASY A TU OKAZUJE SIĘ ŻE TAM JEJ NIE MA,WIĘC ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ POLITYKĄ ZAJMUJĄ SIĘ PO.
Avatar
ola / 27 sierpnia 2008 o 13:48
Moje biuro robi sondę, proszę o wybór jednej z dwóch odpowiedzi. Proszę o obiektywną odpowiedź i nie kierowanie się względami politycznymi.
Czy w PO?
a. Wszyscy są złodziejami.
b. Nie wszyscy są złodziejami.
Avatar
max37 / 27 sierpnia 2008 o 13:10
mnie to nie dziwi. PO dorwało się do władzy i chce się nachapać. i tyle
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 19:42
W PO są złodzieje i w każdej partii znajdzie się złodziej ,a co tam w partii PSL-ponoć przesłuchali niektórych z CBA i bardzo dobrze może ten motek nici się rozerwie i doprowadzi do Konstantynowa to , może wyjdą na jaw inne skrywane sprawy np. bony paliwowe w Gnojnie . Prawda,że PAN STAROSTA z Białej Podlaskiej bronił w radio podlasie pana Przemusia L.- Przewodniczącego Rady Powiatu i doradcę Pana Ministra Rolnictwa .Może naszą lubelszczyznę uwolnią w końcu od partii zielonych, i urzędy zaczną oddychać
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2008 o 23:25
OBSERWATOR napisał:
WIESZ GOŚCIU ZASTANAWIAM SIĘ JAK DŁUGO MYŚLAŁEŚ AŻ WYMYŚLIŁEŚ ,Z KTÓREJ OPCJI BYŚ NIE BYŁ TO I TAK ŚWIATA NIE ZMIENISZ, PEWNE JEST ZE TO PRZYKŁAD EWIDENTNY NADUZYCIA WŁADZY , DAM CI RADĘ PILNUJ SIEBIE BO LICHO NIE ŚPI/JAK NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU

Czy to są groźby chłystku ????
Avatar
SIOSTRA / 27 sierpnia 2008 o 16:30
[quote name='ola' date='27.08.2008, 13:48' post='48799']
Moje biuro robi sondę, proszę o wybór jednej z dwóch odpowiedzi. Proszę o obiektywną odpowiedź i nie kierowanie się względami politycznymi.
Czy w PO?
a. Wszyscy są złodziejami.
b. Nie wszyscy są złodziejami.

/quote]
ZAMAWIAM W TWOIM BIURZE SONDĘ : A)CZY PIS TO SAMI NIEUDACZNICY ? CZY PIS TO 99% NIEUDACZNIKÓW?
Avatar
OLESINEK / 27 sierpnia 2008 o 16:24
tEN ARTYKUŁ TO KUPA BZDUR, TEMU PROPONOWAŁ TAMTEMU TYLKO KILKA DNI PO AFERZE NAPISALIŚCIE ŻE WYMIENIONE PRZEZ WAS OSOBY MÓWĄ CYTUJĘ"O ZADNEJ KORUPCJI NIE SŁYSZAŁEM" WIĘ MOZE SIĘ ZDECYDUJECJE.
Avatar
~MARIOLKA~ / 27 sierpnia 2008 o 15:33
MIka napisał:
Mów za siebie, nie masz prawa wypowiadać się w imieniu wszystkich mieszkańców Konopnicy. Po drugie pan B. wygnają aż trzech bardzo dobrych i drogich obrońców. Oczywiście każdy ma prawo do obrony, jednak zwykłego człowieka nie stać od razu na 3 adwokatów. Nieźle musiał się nachapać przez lata działalności w Platformie, skoro teraz dysponuje taką kasą.
I jeszcze jedno. [color="#FF0000"][size=3]Do wszystkich, którzy ulegli propagandzie różnych syfiastych TVN, Wyb. Gaz. i innych gadzinówek. CBA działa na podstawie ustawy przyjętej przez parlament, zgodnie z prawem i całkowicie legalnie wykonuje swoje zadania. Do tego w porozumieniu i pod nadzorem prokuratury, a legalność wszelkich działań CBA sprawdzają niezawisłe sądy.[/size][/color] Więc [size=2]przestańcie pisać głupoty, o jakimś zmuszaniu do przestępstw, ich prowokowaniu itp. Są granice śmieszności i lepiej ich nie przekraczać ![/size]


WIESZ MIKA GRANICA ŚMIESZNOŚCI TO ZOSTAŁA DAWNO PRZEKROCZONA JAK CI PANOWIE W KOMINIARKACH ZROBILI TAKI SHOW.
NAJLEPSZY KABARET SIĘ CHOWA.DLACZEGO NIE ODWIEDZAJĄ PRAWDZIWYCH PRZESTĘPCÓW???????


WIESZ MIKA GRANICA ŚMIESZNOŚCI TO ZOSTAŁA DAWNO PRZEKROCZONA JAK CI PANOWIE W KOMINIARKACH ZROBILI TAKI SHOW.
NAJLEPSZY KABARET SIĘ CHOWA.DLACZEGO NIE ODWIEDZAJĄ PRAWDZIWYCH PRZESTĘPCÓW??????? rozwiń
Avatar
OBSERWATOR / 27 sierpnia 2008 o 15:28
Gość napisał:
Aleś mnie "polityk" rozśmieszył. W PO jest najmniej złodziei ( ale sam przyznajesz, że jednak są). Tylko prawda jest taka, że teraz przy PO kreci się masa kombinatorów, tak jak kiedyś przy SLD. Zresztą w większości są to ci sami ludzie.I tak jak pogrążyli postkomunistów, tak pociągną NA DNO aferoliberałów. I c...j wam na grób.


WIESZ GOŚCIU ZASTANAWIAM SIĘ JAK DŁUGO MYŚLAŁEŚ AŻ WYMYŚLIŁEŚ ,Z KTÓREJ OPCJI BYŚ NIE BYŁ TO I TAK ŚWIATA NIE ZMIENISZ, PEWNE JEST ZE TO PRZYKŁAD EWIDENTNY NADUZYCIA WŁADZY , DAM CI RADĘ PILNUJ SIEBIE BO LICHO NIE ŚPI/JAK NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU


WIESZ GOŚCIU ZASTANAWIAM SIĘ JAK DŁUGO MYŚLAŁEŚ AŻ WYMYŚLIŁEŚ ,Z KTÓREJ OPCJI BYŚ NIE BYŁ TO I TAK ŚWIATA NIE ZMIENISZ, PEWNE JEST ZE TO PRZYKŁAD EWIDENTNY NADUZYCIA WŁADZY , DAM CI RADĘ PILNUJ SIEBIE BO LICHO NIE ŚPI/JAK NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2008 o 14:43
polityk napisał:
ZDECYDOWANIE W PO JEST NAJMNIEJ ZŁODZIEJI,INNE OPCJE UBOLEWAJĄ NAD TYM ŻE W PO SĄ LUDZIE KTÓRZY SĄ MYŚLĄCY,NIESTETY U NICH TAKI PRZYMIOTNIK NIE FUNKCJONUJE, IDA DO POLITYKI DLA KASY A TU OKAZUJE SIĘ ŻE TAM JEJ NIE MA,WIĘC ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ POLITYKĄ ZAJMUJĄ SIĘ PO.

Aleś mnie "polityk" rozśmieszył. W PO jest najmniej złodziei ( ale sam przyznajesz, że jednak są). Tylko prawda jest taka, że teraz przy PO kreci się masa kombinatorów, tak jak kiedyś przy SLD. Zresztą w większości są to ci sami ludzie.I tak jak pogrążyli postkomunistów, tak pociągną NA DNO aferoliberałów. I c...j wam na grób.

Aleś mnie "polityk" rozśmieszył. W PO jest najmniej złodziei ( ale sam przyznajesz, że jednak są). Tylko prawda jest taka, że teraz przy PO kreci się masa kombinatorów, tak jak kiedyś przy SLD. Zresztą w większości są to ci sami ludzie.I tak jak pogrążyli postkomunistów, tak pociągną NA DNO aferoliberałów. I c...j wam na grób. rozwiń
Avatar
polityk / 27 sierpnia 2008 o 14:06
ZDECYDOWANIE W PO JEST NAJMNIEJ ZŁODZIEJI,INNE OPCJE UBOLEWAJĄ NAD TYM ŻE W PO SĄ LUDZIE KTÓRZY SĄ MYŚLĄCY,NIESTETY U NICH TAKI PRZYMIOTNIK NIE FUNKCJONUJE, IDA DO POLITYKI DLA KASY A TU OKAZUJE SIĘ ŻE TAM JEJ NIE MA,WIĘC ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ POLITYKĄ ZAJMUJĄ SIĘ PO.
Avatar
ola / 27 sierpnia 2008 o 13:48
Moje biuro robi sondę, proszę o wybór jednej z dwóch odpowiedzi. Proszę o obiektywną odpowiedź i nie kierowanie się względami politycznymi.
Czy w PO?
a. Wszyscy są złodziejami.
b. Nie wszyscy są złodziejami.
Avatar
max37 / 27 sierpnia 2008 o 13:10
mnie to nie dziwi. PO dorwało się do władzy i chce się nachapać. i tyle
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia]
galeria

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia] 0 0

Były azotowe biegi, turniej piłkarski dla młodych zawodników, crashball i tradycyjny mecz pomiędzy drużynami Zakładów Azotowych i Urzędem Miasta. To wszystko w ramach tegorocznych Dni Chemika, które w niedzielę odbyły się na puławskim stadionie.

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem 0 0

W niedzielę dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny o wyłowieniu z rzeki broni.

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany
galeria

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany 0 3

Sąd aresztował na trzy miesiące 19-letniego kierowcę, który wjechał w pieszych w Biłgoraju. W wypadku tym zginęła jedna osoba, druga walczy o życie w szpitalu

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem
Lubelskie Ekstra

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem 0 0

Niepodrabialne dialogi Pilipiuka, cudowne opisy miasta Ćwirleja i wrażliwość na postaci kobiece Ostaszewskiego. Wyszła unikalna potrawa, do której wprawdzie to ja dostarczyłem kilo wołowiny z kością, ale moi koledzy własnych mieszanek przypraw - rozmowa z pisarzem Marcinem Wrońskim.

Puławy: Nie chcą budować ścieżki

Puławy: Nie chcą budować ścieżki 0 0

Mieszkańcy os. Niwa w Puławach na nowy chodnik i ścieżkę rowerową od Pszczelej do Saperów Kaniowskich będą musieli zaczekać. Do przetargu na ten obywatelski projekt, nie wpłynęła żadna oferta.

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system 0 5

To już pewne. Nie w całym mieście wprowadzony będzie od 1 lipca nowy system zbiórki i wywozu śmieci. Inaczej będzie wyglądać segregacja odpadów na Czechowie, inaczej na Bronowicach...

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin 0 11

Cena malin na skupach nie pokrywa nawet kosztów produkcji. Podobnie jest z agrestem i porzeczką – bije na alarm Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. I namawia plantatorów, by od dziś nie zbierali owoców. Aż do odwołania.

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego
18 czerwca 2018, 16:30

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. O szczebrzeszyńskim Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) opowiedzą zaproszeni goście już 18 czerwca o godz. 16.30. Spotkanie odbędzie się na Podniebnych Tarasach CSK.

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie
galeria

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie 0 0

W warsztacie przy kamienicy Żmigród 10 w Lublinie powstało już kilkadziesiąt nietypowych rowerów. Ich autorem jest Krzysztof Chmiel (Rafu Bikes).

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów 0 1

W ubiegłym tygodniu resort inwestycji opublikował ostateczną listę samorządów, których projekty otrzymały dodatkowe rządowe wsparcie.

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 1

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0