wtorek, 20 marca 2018 r.

Lubelskie

Jak uniwersytety i akademie walczą o studentów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 marca 2011, 21:01

Żadna promocja nas nie przekona. Idziemy na studia do Krakowa i Warszawy, bo tam jest praca dla abso
Żadna promocja nas nie przekona. Idziemy na studia do Krakowa i Warszawy, bo tam jest praca dla abso

Wielkie akcje promocyjne, indeksy w nagrodę, zwolnienia z wpisowego i obniżka czesnego nawet
o 25 proc. Szkoły wyższe zrobią w tym roku wszystko, żeby zdobyć studentów. Powód? Niż demograficzny.

Politechnika i Uniwersytet Przyrodniczy już rok temu miały kłopot z zapełnieniem miejsc, nawet na studiach dziennych. KUL i UMCS mają problem zwłaszcza z zamiejscowymi kolegiami.

– Dzięki Bogu na razie nie odczuwamy tak bardzo niżu na studiach dziennych w Lublinie. Kilka lat temu mieliśmy ok. 35 tys. kandydatów, teraz ok. 30 tys. – mówi dr Wiesław Grzegorczyk z komisji rekrutacyjnej na UMCS. – Ale statystyki mogą okazać się złudne, bo kandydaci zapisują się na różne uczelnie. I nie muszą ostatecznie studiować u nas – podkreśla Grzegorczyk.

Arleta Sidor, maturzystka lubelskiego II LO, będzie składać dokumenty na geodezję. – Do Krakowa i na Politechnikę Lubelską. Ale lubelską uczelnię traktuję awaryjnie, gdyby nie udało się z Krakowem – przyznaje Arleta.

Poza Lublinem chce studiować dwie trzecie uczniów z klasy Arlety. – Energetykę na AGH – zapowiada Anna Talarowska. – Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – dodaje Michał Erazmus. – Tam jest praca i większe możliwości.

– Każdego roku liczba kandydatów zmniejsza się o 15–20 procent – mówi Anna Selwa, szefowa marketingu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. – To problem wszystkich uczelni.
Dla szkół publicznych większa liczba studentów, to większa dotacja z ministerstwa. Dla prywatnych – większe wpływy z czesnego. Nic dziwnego, że szkoły już od kilku miesięcy szykowały się do wiosennej batalii o kandydatów. Ci do czerwca muszą zdecydować, co i gdzie będą studiować.

Uniwersytet Marii CurieSkłodowskiej już dziś zaprasza na tzw. drzwi otwarte – największe w historii uczelni. Będą konkursy, nagrody i wykłady na temat patronki uczelni (przy okazji Roku Marii Skłodowskiej-Curie).

Zmasowaną promocję zapowiada też Politechnika Lubelska. M.in. w czasie tzw. drzwi otwartych, które będą co miesiąc. – To czas, żeby poznać uczelnię, porozmawiać z pracownikami i studentami – mówi Iwona Czajkowska-Deneka, rzecznik PL. Dla uczelni to okazja, żeby przekonać do siebie kandydatów.

Publiczne chcą przyciągnąć nowymi kierunkami i dobrą promocją. Prywatne – rabatami. – Podpisaliśmy umowy z kilkoma szkołami średnimi. Absolwenci, którzy zdecydują się na studia u nas, będą mieli czesne o 10 proc. niższe – zapowiada Selwa.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie ma z kolei "bonifikatę rodzinną”. Druga osoba z rodziny studiująca w WSEI ma jeden semestr o 20 proc. taniej, trzecia – o 25 proc. A kandydaci na studia dzienne są zwolnieni z wpisowego.

– To jest rok prawdy: zobaczymy, kto będzie potrafił poradzić sobie z niżem najlepiej – dodaje Anna Selwa.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Pan Buk
bilgoraj
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Pan Buk
Pan Buk (12 marca 2011 o 20:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"]KUL-awy Szatan:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

a)[color="#FF0000"] Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne[/color] (Wyższe)[color="#FF0000"] przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat[/color]! Axcelencja abp [color="#FF0000"]ŻYCIŃSKI JÓZEF[/color] sięgając zaś do współczesnego języka [color="#FF0000"]RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO[/color] i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN([color="#FF0000"]19.VIII.2010 "Fakty po Faktach"[/color])! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał „HEPNING” i „...MAN...” (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...

 Z KULei [color="#FF0000"]w Częstochowie[/color] (w VIII.2010 r.) grzmiał[color="#FF0000"] abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA[/color]! - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY – kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach – PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK [color="#FF0000"]OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego – CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA"[/color]. 

c)[color="#FF0000"] Nikt tak nie daje przykładu w obrażaniu Prezydenta R.P. i Polityków Jak Kościół[/color]:
poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO – PREZYDENTA – PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ! To [color="#FF0000"]w roku 1995 Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP[/color] ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że „[color="#FF0000"]PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY[/color]”! Po czym [color="#FF0000"]spier[/color]...niczył głosować do Polonii Amerykańskiej – [color="#FF0000"]tak na wszelki wypadek.[/color]
[color="#FF0000"]OBECNEGO ZAŚ PREZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW [/color]KSIĄDZ Z KRAŚNIKA!: ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „[color="#FF0000"]KRAŚNIK: KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA[/color]”. Pamiętne zaś słowa „[color="#FF0000"]PRZEPRASZAM[/color]” wypowiedziane po tragedii smoleńskiej przez Bronisława Komorowskiego naczelny Tygodnika Powszechnego [color="#FF0000"]ks. ADAM BONIECKI[/color] tak tłumaczył w TVP [color="#FF0000"]21.X.2010 r.[/color], że [color="#FF0000"]zrobił z Prezydenta R.P. Idiotę[/color].

d) [color="#FF0000"]1.III.2011 r.[/color] w TVN „FAKTY”godz. 19;oo Poseł Janusz Palikot w sejmie zawiesił wiele innych symboli religijnych różnych wyznań obok wiszącego krzyża, które w efekcie inni posłowie zdjęli ze ściany. Skomentował to jakiś DOMINIKANIN (odziany na biało [color="#FF0000"]Ojciec PAWEŁ GUŻYŃSKI[/color]) porównując samego [color="#FF0000"]Janusza Palikota do OSIOŁKA[/color], któremu trzeba pozwolić działać z „Przymrużeniem oka”... Problem tylko w tym, że ani Palikotowi, ani tym, co zdejmowali, ani nawet tym, co wieszali różne krzyże nycz się nie stało poza tym, że [color="#FF0000"]księŻULOM odbija szajba[/color] – na co od dawna zwraca uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC.

Zapomniał [color="#FF0000"]bidny Ojczulek Paweł GUŻYŃSKI[/color], że:

Już [color="#FF0000"]12 -letni Jezus nauczał Kapłanów w Świątyni[/color];
Od ponad 2000 lat [color="#FF0000"]zamieniają jedno na drugie[/color] (chorych na zdrowych; wodę na wino...) twierdząc, że to CUDA, a[color="#FF0000"] cała Święta reszta [/color]z Ojczulkiem Pawłem Giżyńskim[color="#FF0000"] uczy, że to COŚ Z NICZEGO[/color]...Nie mogą ino zamienić głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - [color="#FF0000"]tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus[/color]!
Nadeszła też[color="#FF0000"] Era Mikołaja Kopernika[/color] i to On pokazał Panu Bogu, że [color="#FF0000"]coś pokręcił stwarzając świat i kręci nie tym, co się kręci[/color]...
Tworzyła się Historia Kościoła wraz z upływem czasu i [color="#FF0000"]w latach 1980-tych KUL-awy ks. mgr-ant uczył Lud Boży z błędami[/color], których nie widziały nawet tęgie umysły pół[color="#FF0000"]Świat[/color](k)[color="#FF0000"]a Naukowego[/color], do tej pory [color="#FF0000"]na[/color] (o)[color="#FF0000"]błędnej nauce zdobywane są KUL-awe tytuły naukowe jak Mańka [/color](g)[color="#FF0000"]ruchała z Gołębiem, a te sprawy w Polsce załatwił Jan Parandowski w „Mitologii greckiej”[/color] , co zawarł więc ArcyPasterz w swojej teorii ewolucji – chyba jedynie to, że pominął Benka XVI przemienionego na drodze KUL-awej ewolucji [color="#FF0000"]ze Szkopa na Boga[/color], a jak się dowiedział - to zawał gotów!

Zjechała się cała potęga Niebieskich Umysłów[color="#FF0000"] z Prymasem – Emerytem Józefem Glempem[/color] włącznie (2x na Liście Wildsteina), który za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego i sprawy Jedwabnego dał KUL-awy i PAT-ologiczny[color="#FF0000"] PO-PiS elokwencji płynącej z Natchnienia Ducha Św.[/color](irniętego) „[color="#FF0000"]ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ[/color]” ([color="#FF0000"]rok 1991[/color]) - odszedł na emeryturę i[color="#FF0000"] za swoją nie przeprosił! Czas płynie, reklama półŚwiat(k)a Naukowego KUL-awego i PAT-ologicznego osiągnęła punkt KULminacyjny i sięga n[/color][color="#FF0000"]ieba[/color], a tu [color="#FF0000"]rok 2011[/color] i lubelscy [color="#FF0000"]Pallotyni[/color],a może już [color="#FF0000"]Pall[/color]...[color="#FF0000"]anty[/color] (al. Warszawska, Lublin)[color="#FF0000"] od X lat zapier...niczają każdej niedzieli w południe „AVE MARIA” F. Schuberta mającego tylko 50% wspólnego z tym, co napisał Schubert – tylko dla Półgłówków[/color]...Pokazywanie samego ArcyPasterza w pozytywnym świetle też wygląda dziwnie, bo:
rozmowy z Nim żadnej nie było – z Jego strony leciały same monologi (materiały nawet w TVP Lublin).

Pokazywanie „[color="#FF0000"]wysokiego poziomu intelektualnego[/color]” występującego na KUL-u i pozostałych KATolickich wyrażonego w KATolickich nomenklaturach stopni naukowych:

a) mgr - to [color="#FF0000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
 dr - to [color="#FF0000"]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
c) hab. - to [color="#FF0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
d) prof. - to [color="#FF0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające [color="#FF0000"]Poziom Pożal Się Boże[/color]...

Od roku 1980 KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW określany był [color="#FF0000"]przez[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color] jako „[color="#FF0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA[/color]”.
Po jednym z zebrań ks. Edward Pudełko dyktował LOJALKI o treści: 

[color="#FF0000"]„ZAWSZE BĘDE POPIERAŁ WLADZĘ DUCHOWNĄ”, a dla opornych w pisaniu miał osobisty komentarz:
„BO JAK NIE, TO MY WAM DAMY”[/color]

Kur...iewny kanclerz ks. Stanisław Rojek wściekał się:[color="#FF0000"] ”ROBOTY W DIECEZJI NIE DOSTANIETA; PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRZNICO TO NIE WIEM”.[/color]

W roku [color="#FF0000"]2002 lub 03 [/color](już w internecie) jakiś watykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) "[color="#FF0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color]"


oto najnowsze:

„[color="#FF0000"]No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” . - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. [/color]„ 

1) e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]z[/color])[color="#FF0000"]KOP[/color]at powinien dołożyć wszelkich starań, aby Boski Następca ArcyPasterza nie miał uboższej historii od poprzednika(„Filozof”).
2) W tym też celu należ słać gorące modły do B(L)OGA o szczęśliwe wybory zawarte w [color="#FF0000"]Polskiej Litanii Do Wszystkich Św.[/color](irniętych) [color="#FF0000"]SB-ków[/color]:

Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:
[color="#FF0000"]Św. Filozofie,
Św. Glonie.
Św. Józefie[/color]...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)
[color="#FF0000"]Św. Henryku[/color]....
[color="#FF0000"]Św. Karolu[/color].... 
i tylko jeden problem z odzewem publiczności MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE?

Oraz "[color="#FF0000"]AVE MAFIJA[/color]":

"[color="#FF0000"]Zdrowaś Mafijo, Łaskiś Pełna - 
Pan z Tobą.
B(L)OGoslawionaś Ty między Mafijami
i B(L)OGoslawiony Owoc Żywota Twojego!
Święta Mafijo, Matko Boża[/color]*
[color="#FF0000"]Módl się za Nami grzecznymi teraz
i w Godzinę Śmierci Naszej. Amen[/color]".

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOP[/color]at[color="#FF0000"]owi[/color] [color="#FF0000"]i wszystkim[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKOM[/color]:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej[/color]!

jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/color]...”

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,[color="#FF0000"] CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Wszelkie Ołtarze Pańskie, Ambony i Stadiony wraz z Halami i najnowszy Plac KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC deKUL-uje[color="#FF0000"] kąKUL-ami[/color] – jest to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą Święconą[/color] oraz [color="#FF0000"]Różą Duchowną[/color].

[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska to kąKULe też wyjdą[/color]!

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI:

1)[color="#FF0000"] OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

I pomyśleć, że już [color="#FF0000"]12 – letni Jezus[/color] – jak czytają „Słowo Pańskie” [color="#FF0000"]nauczał Kapłanów w Świątyni! - [/color]
Problem ino w tym, że filozofia nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka[color="#FF0000"] przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/color]– na to już nie raz zwracał uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC. Święta Przypadłość Biblija [color="#FF0000"]obowiązuje do dziś[/color]...

Wypowiedź zaś ([color="#FF0000"]6.III.2011[/color]) Benka XVI potępiająca agresję w Libii [color="#FF0000"]pokazuje Świętą Sklerozę roku 1939 i agresję szkopów m.in. na Polskę[/color], w której osobiście brał udział [color="#FF0000"]Ojciec Święty[/color], Papież Benedykt XVI jako [color="#FF0000"]Josef Ratzinger w Hitlerjugend[/color]!

Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA [/color]z objawami [color="#FF0000"]ECCKLESIOFOBII[/color], a [color="#FF0000"]sama TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia[/color]!, a [color="#FF0000"]TEOFILIĘ księŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi[/color], a temu Błogosławią nawet Powołani [color="#FF0000"]KURIAtorzy[/color] Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich pro[color="#FF0000"]KURIA[/color]turach na stanowiskach proKURIAtorów!

W tym Świetle Ducha Św. nawet Uniwersytet [color="#FF0000"]MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ [/color]wygląda dziwnie i sam rok 2011 pod Wezwaniem [color="#FF0000"]MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ[/color] pretenduje do rangi LUBLIN EUROPEJSKA STOLICA KULtury 2016!

Jak widać nie tylko Jezus był kuszony przez Diabła, ale studenci też... z tym, że [color="#FF0000"]przez KUL[/color]-awego...


Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni! 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
* BOŻ – Członek Mafijny. 
Rozwiń
bilgoraj
bilgoraj (10 marca 2011 o 22:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Mlodzi niedoswiadczeni studęci -moja kuzynka ukoczyla w Krakowie i tam pracowala za 1400 bruttow spólce zagranicznej pooplaceniu miszkania doiazdow do pracy pozostawlo jej na kosmetyki po 3 miesiacach wyjechala do Anglii-Nie podniecajcie się Warszawą czy Krakowem ale musicie spróbowa c sami Samo utrzymaniekosztuje duzo więcej ,chyba ze nie zechcecie być pod kontrolą rodziców w minimalnym stopniu.Po Lubelskiej szkole byla ministrem w rzadzie Z> Gilowska a ostatnio E> Kopacz konczyla Lubelską uczelnie Kazimiera Sztuka i wielu innych.Dziś najlepsza szkoła jest Politechnika Lubelska czy U-M U-P UMCS-czy KUL
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!