Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

14 czerwca 2010 r.
19:27
Edytuj ten wpis

Karczmiska: Wspiął się na 50-metrowy maszt i nie mógł zejść

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 11 A A

Kilka minut po godzinie 19 strażacy dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który wspiął się na maszt telefonii komórkowej w Karczmiskach II.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Maszt może mieć ok. 50 metrów wysokości. Z Lublina wyjechała na pomoc strażacka grupa wysokościowa z podnośnikiem - informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Lublinie.

Nie wiadomo dlaczego mężczyzna wszedł na maszt. Mógł być pod wpływem alkoholu, o czym świadczyły problemy z porozumieniem się z nim. Jak mówią strażacy mężczyzna w pewnym momencie stracił już siły żeby zejść z wysokiej konstrukcji.

- Po pewnym czasie Pan po namowach Policji i Straży przez megafon jednak zszedł - poinformowała nas Internautka Mariola, która wysłała do nas również zdjęcia zrobione telefonem komórkowym. - Na jednym ze zdjęć widać jak strażacy próbują użyć wysięgnika ale był za krótki - dodaje.

Mężczyzną po zejściu z masztu zajęła się policja.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bober / 15 czerwca 2010 o 22:26
A KORZEŃ CHCIAŁ GO KARMIĆ Z PROCY KANAPKAMI
Avatar
~ktos~ / 15 czerwca 2010 o 08:30
Swoją drogą, to sprzęt, którym dysponują nasze służby ratownicze nadaje się co najwyżej do budynków 4-piętrowych. Bo już średniej wielkości wieża (nawet kościelna) byłaby dla nich niedostępna...
Avatar
Incog. / 14 czerwca 2010 o 23:13
To było straszne, szczególnie kiedy facetem telepało. Błędy są okropne! Masz w Karczmiskach I (jak już wspomniano), Z tego co wiadomo to "negocjatorem" był jeden z mieszkańców, ponieważ akcja przebiegała bardzo sprawnie. Szczególnie ujęło mnie to, że przez godzinę na miejscu nie pojawił się negocjator! Mamy z tego wnioskować że straż i pogotowie czekało aż facet spadnie? Wszyscy którzy obserwowali wydarzenie widzieli dokładnie co się działo. Jeżeli faktycznie osobą która namówiła mężczyznę do zejścia był Pan W.Cz. to gratulacje za odwagę!
To było straszne, szczególnie kiedy facetem telepało. Błędy są okropne! Masz w Karczmiskach I (jak już wspomniano), Z tego co wiadomo to "negocjatorem" był jeden z mieszkańców, ponieważ akcja przebiegała bardzo sprawnie. Szczególnie ujęło mnie to, że przez godzinę na miejscu nie pojawił się negocjator! Mamy z tego wnioskować że straż i pogotowie czekało aż facet spadnie? Wszyscy którzy obserwowali wydarzenie widzieli dokładnie co się działo. Jeżeli faktycznie osobą która namówiła mężczyznę do zejścia był Pan W.Cz. to gratul... rozwiń
Avatar
siarzewski / 14 czerwca 2010 o 22:59
A JA MYSLAŁEM ZE TO SAPIECHA BO OSTATNIO SIE WYBIERAŁ . NO PAWEŁKU NIESTETY ALE JUŻ NIE BĘDZIESZ PIERWSZY....... POZDRAWIAM WSZYSTKICH HIMALAISTÓW
Avatar
gośc / 14 czerwca 2010 o 22:04
Ten masz to siec plus w karczmiskach I nie drugich!
Avatar
kkkk / 14 czerwca 2010 o 22:03
A mężczyzną po zejściu z masztu zajęło się pogotowie ratunkowe ponieważ był bardzo wycieńczony ... a nie policja!!!!!
Avatar
pawełcio / 14 czerwca 2010 o 21:58
Wszedł tam pod wpływem alkoholu ale nie dla żartu on poprostu chciał popełnić samobójstwo przez żonę ale uswiadomił sobie zapewne że oprócz niej ma jeszcze syna dla którego powinien żyć i zrezygnował po dwóch godzinach. Zmarznięty zmoknięty i z odrętwiałymi nogami nie miał siły żeby zejść lecz reztkami sił udało mu się. LUDZIE!!! on tam stał na tej metalowej drabince ponad dwie godziny (ponieważ zgłoszenie było po 18 a nie 19 jak napisano w artykule) i to cud że udało mu się zejść żywym ponieważ na tym maszcie dostał dwa razy ataku padaczki i tak nim trzęsło ze az podskakiwał!!! CUD!!! Kto widział na własne oczy potwierdzi że to było straszne!!!
Wszedł tam pod wpływem alkoholu ale nie dla żartu on poprostu chciał popełnić samobójstwo przez żonę ale uswiadomił sobie zapewne że oprócz niej ma jeszcze syna dla którego powinien żyć i zrezygnował po dwóch godzinach. Zmarznięty zmoknięty i z odrętwiałymi nogami nie miał siły żeby zejść lecz reztkami sił udało mu się. LUDZIE!!! on tam stał na tej metalowej drabince ponad dwie godziny (ponieważ zgłoszenie było po 18 a nie 19 jak napisano w artykule) i to cud że udało mu się zejść żywym ponieważ na tym maszcie dostał dwa razy ata... rozwiń
Avatar
ya / 14 czerwca 2010 o 21:34
wieża plusa
Avatar
kokos / 14 czerwca 2010 o 21:31
Pewnie szukał zasięgu Podajcie dokładną lokalizację to zobaczę jakieś sieci ten maszt jest, swoją drogą jak to strzeżone było?
Avatar
obserwator / 14 czerwca 2010 o 20:00
Ale dupsko to mu chyba porządnie zmarzło po ponad godzinie wietrzenia się w mżawce.
Avatar
bober / 15 czerwca 2010 o 22:26
A KORZEŃ CHCIAŁ GO KARMIĆ Z PROCY KANAPKAMI
Avatar
~ktos~ / 15 czerwca 2010 o 08:30
Swoją drogą, to sprzęt, którym dysponują nasze służby ratownicze nadaje się co najwyżej do budynków 4-piętrowych. Bo już średniej wielkości wieża (nawet kościelna) byłaby dla nich niedostępna...
Avatar
Incog. / 14 czerwca 2010 o 23:13
To było straszne, szczególnie kiedy facetem telepało. Błędy są okropne! Masz w Karczmiskach I (jak już wspomniano), Z tego co wiadomo to "negocjatorem" był jeden z mieszkańców, ponieważ akcja przebiegała bardzo sprawnie. Szczególnie ujęło mnie to, że przez godzinę na miejscu nie pojawił się negocjator! Mamy z tego wnioskować że straż i pogotowie czekało aż facet spadnie? Wszyscy którzy obserwowali wydarzenie widzieli dokładnie co się działo. Jeżeli faktycznie osobą która namówiła mężczyznę do zejścia był Pan W.Cz. to gratulacje za odwagę!
To było straszne, szczególnie kiedy facetem telepało. Błędy są okropne! Masz w Karczmiskach I (jak już wspomniano), Z tego co wiadomo to "negocjatorem" był jeden z mieszkańców, ponieważ akcja przebiegała bardzo sprawnie. Szczególnie ujęło mnie to, że przez godzinę na miejscu nie pojawił się negocjator! Mamy z tego wnioskować że straż i pogotowie czekało aż facet spadnie? Wszyscy którzy obserwowali wydarzenie widzieli dokładnie co się działo. Jeżeli faktycznie osobą która namówiła mężczyznę do zejścia był Pan W.Cz. to gratul... rozwiń
Avatar
siarzewski / 14 czerwca 2010 o 22:59
A JA MYSLAŁEM ZE TO SAPIECHA BO OSTATNIO SIE WYBIERAŁ . NO PAWEŁKU NIESTETY ALE JUŻ NIE BĘDZIESZ PIERWSZY....... POZDRAWIAM WSZYSTKICH HIMALAISTÓW
Avatar
gośc / 14 czerwca 2010 o 22:04
Ten masz to siec plus w karczmiskach I nie drugich!
Avatar
kkkk / 14 czerwca 2010 o 22:03
A mężczyzną po zejściu z masztu zajęło się pogotowie ratunkowe ponieważ był bardzo wycieńczony ... a nie policja!!!!!
Avatar
pawełcio / 14 czerwca 2010 o 21:58
Wszedł tam pod wpływem alkoholu ale nie dla żartu on poprostu chciał popełnić samobójstwo przez żonę ale uswiadomił sobie zapewne że oprócz niej ma jeszcze syna dla którego powinien żyć i zrezygnował po dwóch godzinach. Zmarznięty zmoknięty i z odrętwiałymi nogami nie miał siły żeby zejść lecz reztkami sił udało mu się. LUDZIE!!! on tam stał na tej metalowej drabince ponad dwie godziny (ponieważ zgłoszenie było po 18 a nie 19 jak napisano w artykule) i to cud że udało mu się zejść żywym ponieważ na tym maszcie dostał dwa razy ataku padaczki i tak nim trzęsło ze az podskakiwał!!! CUD!!! Kto widział na własne oczy potwierdzi że to było straszne!!!
Wszedł tam pod wpływem alkoholu ale nie dla żartu on poprostu chciał popełnić samobójstwo przez żonę ale uswiadomił sobie zapewne że oprócz niej ma jeszcze syna dla którego powinien żyć i zrezygnował po dwóch godzinach. Zmarznięty zmoknięty i z odrętwiałymi nogami nie miał siły żeby zejść lecz reztkami sił udało mu się. LUDZIE!!! on tam stał na tej metalowej drabince ponad dwie godziny (ponieważ zgłoszenie było po 18 a nie 19 jak napisano w artykule) i to cud że udało mu się zejść żywym ponieważ na tym maszcie dostał dwa razy ata... rozwiń
Avatar
ya / 14 czerwca 2010 o 21:34
wieża plusa
Avatar
kokos / 14 czerwca 2010 o 21:31
Pewnie szukał zasięgu Podajcie dokładną lokalizację to zobaczę jakieś sieci ten maszt jest, swoją drogą jak to strzeżone było?
Avatar
obserwator / 14 czerwca 2010 o 20:00
Ale dupsko to mu chyba porządnie zmarzło po ponad godzinie wietrzenia się w mżawce.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają?

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają? 0 0

W nowym sezonie kibice żółto-biało-niebieskich mogą nie poznać swojej drużyny. Z zespołem pożegna się wielu bardziej doświadczonych zawodników, w tym Marcin Burkhardt. – Kontrakt Marcina wygasa z końcem miesiąca i nie zostanie przedłużony – potwierdza prezes Motoru Leszek Bartnicki.

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej 0 0

W poniedziałek władze miasta oficjalnie przekazały plac budowy przy ul. Lubelskiej nowej hali widowiskowo-sportowej firmie Mostostal Puławy. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach
22 czerwca 2018, 19:00

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach 0 0

W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach (ul. Sieroszewskiego 4) odbędzie się Koncert Finałowy Muzycznej Sceny Młodych.

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne 0 0

Przy ul. Kunickiego nie dojdzie raczej do otwarcia Biura Obsługi Mieszkańców, w którym możliwe byłoby załatwienie spraw związanych z dowodami osobistymi, meldunkami i niektórych innych spraw prowadzonych przez Urząd Miasta.

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną
22 czerwca 2018, 10:15

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną 0 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz czwarty w Lublinie odbędzie się Lubelski Wzór – konferencja łącząca branżę kreatywną z biznesem.

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu 0 0

17-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku na jednym z rond w Zamościu.

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych 0 1

W Kraśniku powstanie oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas sesji sejmiku województwa radni przyjęli jednogłośnie projekt uchwały w tej sprawie.

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia]

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia] 0 2

Kierowca renault podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu ciężarowego i doprowadził do zderzenia. Kilka minut później pasażerka straciła przytomność. Nie udało się jej uratować

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje 0 0

Matka dziecka, które ma niesprawną rękę po porodzie w bialskim szpitalu, walczy jeszcze o rentę dla syna. A lekarz składa apelację

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią
galeria

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią 0 1

Motolotni używali do przemytu towarów członkowie grupy przestępczej, którą rozbili pogranicznicy. Do gangu należeli Polacy i Ukraińcy

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 1

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!