Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 kwietnia 2009 r.
9:33
Edytuj ten wpis

Karetka pogotowia tylko dla chorego

Autor: Zdjęcie autora Anna Hereta
0 17 A A

Żona wezwała karetkę do chorego męża. Ratownicy położyli nieprzytomnego 77-latka na noszach, po czym wsiedli do kabiny kierowcy i odjechali. Pozostając głusi na błagania kobiety, chcącej towarzyszyć mężowi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Hieronim Kaczor z Chruślanek Józefowskich miał 77 lat, był cukrzykiem. Dodatkowo cierpiał na szereg innych chorób.

- Wezwałam karetkę, ponieważ mąż źle się poczuł. Miał bardzo wysoki poziom cukru - opowiadała nam Janina Kaczor, żona Hieronima.

Pani Janina chciała razem z mężem pojechać do szpitala
- Bo chciałam przy nim być - płacze. - Wcześniej, kiedy wzywałam karetkę, zawsze zabierali mnie ze sobą.

Tym razem było inaczej. Karetka zabrała tylko chorego. A Kaczorowie nie mają swojego samochodu.

Pani Janina: To nieludzkie!

Pani Janina twierdzi też, że mąż został przez ratownika i kierowcę położony na nosze, opasany pasami i pozostawiony sam w karetce bez opieki.

- Widzieliśmy z synem na własne oczy, jak lekarka z ratownikiem usiedli z przodu - denerwuje się kobieta, ocierając łzy. - A oprócz tego mamy nagranie z kamery zamontowanej przed domem. Droga do szpitala jest długa. Mieszkamy w lesie. Kawałek jedzie się przez las, wyboistą drogą. I w czasie takiej podróży do szpitala nikt nie był przy chorym! I jeszcze mnie nie chcieli wziąć do karetki. To nieludzkie!

Szpital odpiera zarzuty

"Ze względu na swój stan zdrowia, chory podczas transportu znajdował się pod bezpośrednią opieką ratownika medycznego, przebywającego wraz z nim w przedziale medycznym” - poinformowała pisemnie Elżbieta Korszla, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Opolu Lubelskim.

Na pytanie, dlaczego żona nie mogła pojechać razem ze swoim mężem do szpitala odpowiada:

"Zgodnie z obowiązującymi przepisami, oprócz chorego do karetki może wsiąść prawny opiekun chorego dziecka lub osoby ubezwłasnowolnionej - co w tym przypadku nie miało miejsca. Związane jest to z warunkami umowy dotyczącej odszkodowań z tytułu NW osób transportowanych w karetce”.

Życie nie toczy się dalej

Wczoraj dowiedzieliśmy się od pani Janiny, że jej mąż nie żyje.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
luiza / 21 maja 2009 o 14:20
A te wszystkie nasze żale dlatego , że zwyczajnie potrzebujemy czuć się bezpiecznie i mieć pewność że jest ktoś /nieważne że za grubą kasę/
komu na nas bardzo zależy.............
Tylko tyle........
Avatar
ratmed / 20 maja 2009 o 10:36
1. nie wolno brać pasażerów - takie osoby mogły by przeszkadzać podczas czynności ratunkowych.
2. obok kierowcy jest jeden fotel - jak tam zmieścił się ratownik i doktorka?
3. pomiędzy przestrzenią medyczna a kabina kierowcy są odsuwane drzwi ( prawie zawsze otwarte )- ratownik moze z tego miejsca obserowac pacjenta.
4. W razie wypadku kto by odpowiedział za uraz tej kobiety?
Avatar
ratownik / 3 kwietnia 2009 o 10:39
panowie pogotowie nie jest od zabierania calych rodzin,a pani jak ma nagranie niech ujawni go i wtedy dokladnie sie przekonamy jak jest a nie pani mowi w zlosci bo ja nie wzieli.
Avatar
normalny / 2 kwietnia 2009 o 08:39
Słomka napisał:
Jak sie czyta takie komentarze to sie dopiero rzygać chce idąc na dyżur... Człowieku! Ty chyba nie wiesz jak wygląda praca w pogotowiu! Zapraszam Cię serdecznie-"pośpisz" sobie na dyżurze, "potrzymasz doktoreczke za kolano", pozapieprzasz z noszami po piętrach przez całą noc, weźmiesz 1200 i pójdziesz rano rześki do następnej roboty bo nie powiesz dzieciom żeby sie napiły wody jeśli są głodne. Służba zdrowia może jest chora ale społeczeństwo zdrowe też nie jest :/ ..... ale zawsze sobie można pisać takie głupoty siedząc w fotelu przed komputerem....


Panowie Ratownicy Medyczni i Kierowcy karetek - jesli dochodza do Was takie niegodziwe komentarze, slyszycie krytykę takich zlosliwych - nie przejmujcie sie, niech Was to nie rani - ludzie sa podli.
A Wasza praca jest wazna - ratujecie zycie - i macie racje - karetka to nie taksówka. Ilez razy zdarza sie ze nie ustapi jakis "kierowca' Wam na drodze lub ktos w Was wjedzie. Co wtedy powiedzieli by ci tu komentatorzy - kto winien bylby , gdyby ten pasazer - doznal obrazen - ..

Ludzie normalni, których w naszym spoleczenstwie jest zdecydowanie wiecej (tylko oni najczesciej nie pisz tu, bo nie chca mieszac sie z takim plugawym ponizaniem, z takim poziomem rynsztoka tych Forów) sa z WAMI. Ufamy Wam. POZDR.

Normalny mam nadzieje jak wiekszesc.

PS. Dzisiaj rocznica smierci Papieza - niech sie ci "pisarze" i "madrzy" zastanowią i przypomna sobie nauke Jana Pawła.


Panowie Ratownicy Medyczni i Kierowcy karetek - jesli dochodza do Was takie niegodziwe komentarze, slyszycie krytykę takich zlosliwych - nie przejmujcie sie, niech Was to nie rani - ludzie sa podli.
A Wasza praca jest wazna - ratujecie zycie - i macie racje - karetka to nie taksówka. Ilez razy zdarza sie ze nie ustapi jakis "kierowca' Wam na drodze lub ktos w Was wjedzie. Co wtedy powiedzieli by ci tu komentatorzy - kto winien bylby , gdyby ten pasazer - doznal obrazen - ..

Ludzie norma... rozwiń
Avatar
Słomka / 2 kwietnia 2009 o 07:28
domel napisał:
Bo zapewne nie dala Pani w łapę lekarce a ratownik wolał siedzieć koło pięknej Doktoreczki może potrzymałć za kolano a w przedziale medycznym jeszcze by go pacjent zachlapal wymiocinami,a zapewne wezwała Pani pogotowie pużno w nocy kiedy zespół smacznie spał na kimś się musieli wyżyć że się nie wyspali bo lekarka rano wstaje na dyżur w szpitalu lub w przychodni ratownik jedzie na następny dyżur do innej podstacji a kierowca idzie wiosna trzeba pole zasiać taka jest zapewne prawda jak się domyślam a co tam dla pogotowia pacjent.


Jak sie czyta takie komentarze to sie dopiero rzygać chce idąc na dyżur... Człowieku! Ty chyba nie wiesz jak wygląda praca w pogotowiu! Zapraszam Cię serdecznie-"pośpisz" sobie na dyżurze, "potrzymasz doktoreczke za kolano", pozapieprzasz z noszami po piętrach przez całą noc, weźmiesz 1200 i pójdziesz rano rześki do następnej roboty bo nie powiesz dzieciom żeby sie napiły wody jeśli są głodne. Służba zdrowia może jest chora ale społeczeństwo zdrowe też nie jest :/ ..... ale zawsze sobie można pisać takie głupoty siedząc w fotelu przed komputerem....


Jak sie czyta takie komentarze to sie dopiero rzygać chce idąc na dyżur... Człowieku! Ty chyba nie wiesz jak wygląda praca w pogotowiu! Zapraszam Cię serdecznie-"pośpisz" sobie na dyżurze, "potrzymasz doktoreczke za kolano", pozapieprzasz z noszami po piętrach przez całą noc, weźmiesz 1200 i pójdziesz rano rześki do następnej roboty bo nie powiesz dzieciom żeby sie napiły wody jeśli są głodne. Służba zdrowia może jest chora ale społeczeństwo zdrowe też nie jest :/ ..... ale zawsze sobie ... rozwiń
Avatar
zy / 1 kwietnia 2009 o 23:52
przepisy przepisami ale gdzie ludzkie wspołczucie ,zwykły zyczliwy odruch gest. wychodzi na to ze ludzie którzy powinni nam pomagać,odnosza sie do nas obojętnością i antypatią
Avatar
x / 1 kwietnia 2009 o 23:38
Ludzie wasze pojecie na temat ratownictwa medycznege pochodzi z serialu Na Dobre I Na Zle.Kierowca nie moze zabierac nikogo oprocz opiekuna osoby nieletniej i ubezwlasnowolnionej.A to ze zespol siedzial z przodu nie oznacza ze ten Pan zmarl z powodu zlej opieki.Jesli zaszła by taka potrzeba to ktos z zalogi siedzialby obok pacjenta.Dlaczego w tym kraju pogotowie jest postrzegane jako synonim zla.Jesli takie zle sa uslugi prowadzone przez Zespoly Rqatownictwa Medycznego to po co wciaz sa one wzywane do pacjentow???
Avatar
domel / 1 kwietnia 2009 o 23:03
Bo zapewne nie dala Pani w łapę lekarce a ratownik wolał siedzieć koło pięknej Doktoreczki może potrzymałć za kolano a w przedziale medycznym jeszcze by go pacjent zachlapal wymiocinami,a zapewne wezwała Pani pogotowie pużno w nocy kiedy zespół smacznie spał na kimś się musieli wyżyć że się nie wyspali bo lekarka rano wstaje na dyżur w szpitalu lub w przychodni ratownik jedzie na następny dyżur do innej podstacji a kierowca idzie wiosna trzeba pole zasiać taka jest zapewne prawda jak się domyślam a co tam dla pogotowia pacjent.
Avatar
pom / 1 kwietnia 2009 o 22:55
mialem podobna sytuacje ze karetka z ciezko chorym wujkiem niechciala mnie zabrac w nocy razem z nim do szpitala.zabrali go 70km od domu do szpitala.nie udzielono mi zadnych informacji a rano przywieziono wujka bezzadnego uprzedzenia,czy telefonu. a jakbym wyszedl do szkoly to pocalowali by klamke i jezdzili jak durni
Avatar
rat med z o..... / 1 kwietnia 2009 o 21:12
Jak pani ma nagranie to niech pani udostępni publicznie to się okaże gdzie siedział ratownik , a nie opowiadać głupoty.
karetka to nie Taxi.
Avatar
luiza / 21 maja 2009 o 14:20
A te wszystkie nasze żale dlatego , że zwyczajnie potrzebujemy czuć się bezpiecznie i mieć pewność że jest ktoś /nieważne że za grubą kasę/
komu na nas bardzo zależy.............
Tylko tyle........
Avatar
ratmed / 20 maja 2009 o 10:36
1. nie wolno brać pasażerów - takie osoby mogły by przeszkadzać podczas czynności ratunkowych.
2. obok kierowcy jest jeden fotel - jak tam zmieścił się ratownik i doktorka?
3. pomiędzy przestrzenią medyczna a kabina kierowcy są odsuwane drzwi ( prawie zawsze otwarte )- ratownik moze z tego miejsca obserowac pacjenta.
4. W razie wypadku kto by odpowiedział za uraz tej kobiety?
Avatar
ratownik / 3 kwietnia 2009 o 10:39
panowie pogotowie nie jest od zabierania calych rodzin,a pani jak ma nagranie niech ujawni go i wtedy dokladnie sie przekonamy jak jest a nie pani mowi w zlosci bo ja nie wzieli.
Avatar
normalny / 2 kwietnia 2009 o 08:39
Słomka napisał:
Jak sie czyta takie komentarze to sie dopiero rzygać chce idąc na dyżur... Człowieku! Ty chyba nie wiesz jak wygląda praca w pogotowiu! Zapraszam Cię serdecznie-"pośpisz" sobie na dyżurze, "potrzymasz doktoreczke za kolano", pozapieprzasz z noszami po piętrach przez całą noc, weźmiesz 1200 i pójdziesz rano rześki do następnej roboty bo nie powiesz dzieciom żeby sie napiły wody jeśli są głodne. Służba zdrowia może jest chora ale społeczeństwo zdrowe też nie jest :/ ..... ale zawsze sobie można pisać takie głupoty siedząc w fotelu przed komputerem....


Panowie Ratownicy Medyczni i Kierowcy karetek - jesli dochodza do Was takie niegodziwe komentarze, slyszycie krytykę takich zlosliwych - nie przejmujcie sie, niech Was to nie rani - ludzie sa podli.
A Wasza praca jest wazna - ratujecie zycie - i macie racje - karetka to nie taksówka. Ilez razy zdarza sie ze nie ustapi jakis "kierowca' Wam na drodze lub ktos w Was wjedzie. Co wtedy powiedzieli by ci tu komentatorzy - kto winien bylby , gdyby ten pasazer - doznal obrazen - ..

Ludzie normalni, których w naszym spoleczenstwie jest zdecydowanie wiecej (tylko oni najczesciej nie pisz tu, bo nie chca mieszac sie z takim plugawym ponizaniem, z takim poziomem rynsztoka tych Forów) sa z WAMI. Ufamy Wam. POZDR.

Normalny mam nadzieje jak wiekszesc.

PS. Dzisiaj rocznica smierci Papieza - niech sie ci "pisarze" i "madrzy" zastanowią i przypomna sobie nauke Jana Pawła.


Panowie Ratownicy Medyczni i Kierowcy karetek - jesli dochodza do Was takie niegodziwe komentarze, slyszycie krytykę takich zlosliwych - nie przejmujcie sie, niech Was to nie rani - ludzie sa podli.
A Wasza praca jest wazna - ratujecie zycie - i macie racje - karetka to nie taksówka. Ilez razy zdarza sie ze nie ustapi jakis "kierowca' Wam na drodze lub ktos w Was wjedzie. Co wtedy powiedzieli by ci tu komentatorzy - kto winien bylby , gdyby ten pasazer - doznal obrazen - ..

Ludzie norma... rozwiń
Avatar
Słomka / 2 kwietnia 2009 o 07:28
domel napisał:
Bo zapewne nie dala Pani w łapę lekarce a ratownik wolał siedzieć koło pięknej Doktoreczki może potrzymałć za kolano a w przedziale medycznym jeszcze by go pacjent zachlapal wymiocinami,a zapewne wezwała Pani pogotowie pużno w nocy kiedy zespół smacznie spał na kimś się musieli wyżyć że się nie wyspali bo lekarka rano wstaje na dyżur w szpitalu lub w przychodni ratownik jedzie na następny dyżur do innej podstacji a kierowca idzie wiosna trzeba pole zasiać taka jest zapewne prawda jak się domyślam a co tam dla pogotowia pacjent.


Jak sie czyta takie komentarze to sie dopiero rzygać chce idąc na dyżur... Człowieku! Ty chyba nie wiesz jak wygląda praca w pogotowiu! Zapraszam Cię serdecznie-"pośpisz" sobie na dyżurze, "potrzymasz doktoreczke za kolano", pozapieprzasz z noszami po piętrach przez całą noc, weźmiesz 1200 i pójdziesz rano rześki do następnej roboty bo nie powiesz dzieciom żeby sie napiły wody jeśli są głodne. Służba zdrowia może jest chora ale społeczeństwo zdrowe też nie jest :/ ..... ale zawsze sobie można pisać takie głupoty siedząc w fotelu przed komputerem....


Jak sie czyta takie komentarze to sie dopiero rzygać chce idąc na dyżur... Człowieku! Ty chyba nie wiesz jak wygląda praca w pogotowiu! Zapraszam Cię serdecznie-"pośpisz" sobie na dyżurze, "potrzymasz doktoreczke za kolano", pozapieprzasz z noszami po piętrach przez całą noc, weźmiesz 1200 i pójdziesz rano rześki do następnej roboty bo nie powiesz dzieciom żeby sie napiły wody jeśli są głodne. Służba zdrowia może jest chora ale społeczeństwo zdrowe też nie jest :/ ..... ale zawsze sobie ... rozwiń
Avatar
zy / 1 kwietnia 2009 o 23:52
przepisy przepisami ale gdzie ludzkie wspołczucie ,zwykły zyczliwy odruch gest. wychodzi na to ze ludzie którzy powinni nam pomagać,odnosza sie do nas obojętnością i antypatią
Avatar
x / 1 kwietnia 2009 o 23:38
Ludzie wasze pojecie na temat ratownictwa medycznege pochodzi z serialu Na Dobre I Na Zle.Kierowca nie moze zabierac nikogo oprocz opiekuna osoby nieletniej i ubezwlasnowolnionej.A to ze zespol siedzial z przodu nie oznacza ze ten Pan zmarl z powodu zlej opieki.Jesli zaszła by taka potrzeba to ktos z zalogi siedzialby obok pacjenta.Dlaczego w tym kraju pogotowie jest postrzegane jako synonim zla.Jesli takie zle sa uslugi prowadzone przez Zespoly Rqatownictwa Medycznego to po co wciaz sa one wzywane do pacjentow???
Avatar
domel / 1 kwietnia 2009 o 23:03
Bo zapewne nie dala Pani w łapę lekarce a ratownik wolał siedzieć koło pięknej Doktoreczki może potrzymałć za kolano a w przedziale medycznym jeszcze by go pacjent zachlapal wymiocinami,a zapewne wezwała Pani pogotowie pużno w nocy kiedy zespół smacznie spał na kimś się musieli wyżyć że się nie wyspali bo lekarka rano wstaje na dyżur w szpitalu lub w przychodni ratownik jedzie na następny dyżur do innej podstacji a kierowca idzie wiosna trzeba pole zasiać taka jest zapewne prawda jak się domyślam a co tam dla pogotowia pacjent.
Avatar
pom / 1 kwietnia 2009 o 22:55
mialem podobna sytuacje ze karetka z ciezko chorym wujkiem niechciala mnie zabrac w nocy razem z nim do szpitala.zabrali go 70km od domu do szpitala.nie udzielono mi zadnych informacji a rano przywieziono wujka bezzadnego uprzedzenia,czy telefonu. a jakbym wyszedl do szkoly to pocalowali by klamke i jezdzili jak durni
Avatar
rat med z o..... / 1 kwietnia 2009 o 21:12
Jak pani ma nagranie to niech pani udostępni publicznie to się okaże gdzie siedział ratownik , a nie opowiadać głupoty.
karetka to nie Taxi.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!