Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 lutego 2012 r.
12:26
Edytuj ten wpis

Katarzyna O. zabiła ojca, bo ją bił. Wyższego wyroku nie będzie

0 14 A A
Katarzyna O. zatrzymana przez policję (archiwum)
Katarzyna O. zatrzymana przez policję (archiwum)

Choć prokuratura początkowo domagała się 10 lat więzienia Katarzyny O. z Poniatowej za zabójstwo ojca, to ostatecznie zmieniła zdanie. Na apelację zdecydował się za to adwokat skazanej na 6 lat więzienia dziewczyny. Uważa, że została ukarana zbyt surowo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W apelacji wskazujemy, że mamy do czynienia z przypadkiem obrony koniecznej. Na dodatek pani Katarzyna działała w silnym afekcie związanym z wieloletnim znęcaniem się nad nią przez ojca – mówi adwokat Stanisław Estreich, obrońca dziewczyny.

18 stycznia 2010 roku 17-letnia wówczas Katarzyna O. kilkanaście razy ugodziła nożem pijanego ojca. Ranny mężczyzna zmarł tego samego dnia w szpitalu. Prokuratura oskarżyła dziewczynę o zabójstwo. W ubiegłym roku Sąd Okręgowy w Lublinie skazał ją na sześć lat więzienia. Wydał taki wyrok, bo znalazł okoliczności pozwalające na nadzwyczajne złagodzenie kary.

– Sąd nie mógł nie wziąć pod uwagę tego, co w domu rodziny O. działo się przed 18 stycznia 2010 roku – stwierdził w uzasadnieniu wyroku sędzia Mirosław Brzozowski.

Katarzyna O. była kiedyś wzorową uczennicą. Po rozwodzie rodziców zamieszkała z ojcem, który nadużywał alkoholu, wyzywał i bił córkę. 18 stycznia dziewczyna była świadkiem kolejnej libacji w mieszkaniu. Najpierw zraniła nożem kompana ojca a potem jego samego.

Podczas rozprawy w sądzie Katarzyna O. twierdziła, że działała w swojej obronie. Po zabójstwie została aresztowana. Na wolność wyszła po półtora roku i przed sądem odpowiadała z wolnej stopy. W areszcie urodziła dziecko.

Sprawa wkrótce zostanie przekazana do Sądu Apelacyjnego w Lublinie. Ponieważ prokuratura nie zdecydowała się na apelację, to wiadomo, że oskarżona wyższego wyroku już nie usłyszy.

– Zaakceptowaliśmy orzeczenie sądu pierwszej instancji – mówi Marzena Maciąg, prokurator rejonowy w Opolu Lubelskim.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 lutego 2012 o 04:43
"18 stycznia 2010 dziewczyna była świadkiem kolejnej libacji w mieszkaniu.
Najpierw zraniła nożem kompana ojca a potem jego samego.
Po zabójstwie została aresztowana.
Na wolność wyszła po półtora roku i przed Sądem odpowiadała z wolnej stopy.
W areszcie urodziła dziecko"


[size="2"]... z tego wynika, że zaszła w ciążę podczas pobytu w areszcie - a nie przed zabójstwem.
Pewnie chciała tą ciążą skrócić sobie późniejszy wyrok (okoliczność, która pozwalałaby na zmniejszenie lub złagodzenie wyroku - przedterminowe zwolnienie).
Wiele skazanych kobiet tak robi.
[/size]
"18 stycznia 2010 dziewczyna była świadkiem kolejnej libacji w mieszkaniu.
Najpierw zraniła nożem kompana ojca a potem jego samego.
Po zabójstwie została aresztowana.
Na wolność wyszła po półtora roku i przed Sądem odpowiadała z wolnej stopy.
W areszcie urodziła dziecko"


[size="2"]... z tego wynika, że zaszła w ciążę podczas pobytu w areszcie - a nie przed zabójstwem.
Pewnie chciała tą ciążą skrócić sobie późniejszy wyrok (okoliczność, która pozwalałaby na zmn... rozwiń
Avatar
Poleski / 11 lutego 2012 o 03:53
Można dojść z opowiadania, że z tej "dziewczyny" to był i jest dobry kryminał. Nawet matka jej nie chciała, a miała już 17 lat w czasie mordu ojca i jego kolegi do picia. Mogła pójść na swoje. W dodatku postarała się bajstruka. Dać jej 25 lat bez apelacji. Z niej i tak nic dobrego nie będzie z korzyścią dla społeczeństwa. Tylko będą karmić bandytkę.
Avatar
julka / 11 lutego 2012 o 00:12
[quote name='Shaw' timestamp='1328894059' post='595032']
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Może teraz swobodnie szalec ze swoją d...ą ponieważ nikt już jej nie będzie w tym procederze przeszkadzał. Jeszcze trochę, a zabicie ojca przez córkę będzie nagradzane. Wystarczy że wymyśli sobie jakąś łzawą bajeczkę. Tabuny chorych z nienawiści feministek już zadbają by "kobietę" uwolnic od kary.
[/quote]
Od znalazł się mądry Co ma wspólngo z tym feminizm? A gdyby to syn zabił ojca pijaka,to jakie wytłumaczenie dla tego faktu byś znalazł?
Widać w tym domu musiało się naprawdę źle dziać skoro sąd zastosował tak niski wyrok.
Wypowiedzi takie jak Twoja świadczą jedynie o deb***iźmie co poniektórych w naszym narodzie i wiesz co lepiej nie zabieraj zdania Żal niszczyć oczy dla takich wypocin
[quote name='Shaw' timestamp='1328894059' post='595032']
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Moż... rozwiń
Avatar
Aska / 10 lutego 2012 o 20:49
przed aresztowaniem zaszla w ciaze... a przyszlo komus do glowy,ze byc moze ojciec badz kolega compana zgwalcil ja tamtej nocy???? Ona musiala byc naprawde pod ogromna presja aby dokonac czegos takiego!!

Sama sie wychowalam z ojcem pijakiem, nienawidzilam go kiedy byl pijany! Krzyczalam, prosilam, blagalam by przestal... wstyd mi prznosil. w szkole bylam szykonawana za tagiegi ojca... nie mialam przyjaciol ani nawet znaj,ych bo nikt nie chcial sie ze mna zadawac bo przeciez ja to patologia... Mimo wscieklosi i nie gorszych mysli jednak ja bym czegos takiego nie zrobila... stad nasuwa mi sie mysl ,ze ta dziewczyna musiala byc albo zgwalcona tamtej nocy albo wczesniej cos niedobrego sie zdarzylo... nagromadzenie zlych emocji musialo miec gdzies ujscie
przed aresztowaniem zaszla w ciaze... a przyszlo komus do glowy,ze byc moze ojciec badz kolega compana zgwalcil ja tamtej nocy???? Ona musiala byc naprawde pod ogromna presja aby dokonac czegos takiego!!

Sama sie wychowalam z ojcem pijakiem, nienawidzilam go kiedy byl pijany! Krzyczalam, prosilam, blagalam by przestal... wstyd mi prznosil. w szkole bylam szykonawana za tagiegi ojca... nie mialam przyjaciol ani nawet znaj,ych bo nikt nie chcial sie ze mna zadawac bo przeciez ja to patologia... Mimo wscieklosi i nie go... rozwiń
Avatar
białostoczanin / 10 lutego 2012 o 20:24
[quote name='Shaw' timestamp='1328894059' post='595032']
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Może teraz swobodnie szalec ze swoją d...ą ponieważ nikt już jej nie będzie w tym procederze przeszkadzał. Jeszcze trochę, a zabicie ojca przez córkę będzie nagradzane. Wystarczy że wymyśli sobie jakąś łzawą bajeczkę. Tabuny chorych z nienawiści feministek już zadbają by "kobietę" uwolnic od kary.
[/quote]

Nie mogę wypowiadać się co do zaistniałej tragedii ,gdyż nie są mi znane szczegóły.

Spotykałem się jednak wielokrotnie z sytuacjami gdzie jedno z rodziców piło .
W tych domach jednak nie było normalnego życia.Nie dość że taka osoba
nie pracuje to na domiar złego wynosi i wyprzedaje za bezcen rzeczy
z mieszkania .
Pozostali członkowie rodziny oczekują w strachu kiedy pijaczyna "zwlecze "
się do domu i czy będą mogli odpocząć od trudów dnia codziennego-cokolwiek
zjeść.
Z doświadczenia swego uważam ,że dla takich nie ma miejsca wśród normalnych ludzi.
Oni winni być izolowani nie tylko od rodziny ale i całego społeczeństwa.
To są istoty nie godne zwierząt.
Ze zwierząt jak wiemy jest spory pożytek a co mamy z pijaka-same koszty .
Nie ma pożytku rodzina ani kraj .
Dla takich powinny być tworzone obozy o zaostrzonym rygorze /takie jak mamy
na wschód od naszych granic/.
[quote name='Shaw' timestamp='1328894059' post='595032']
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Moż... rozwiń
Avatar
Shaw / 10 lutego 2012 o 18:14
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Może teraz swobodnie szalec ze swoją d...ą ponieważ nikt już jej nie będzie w tym procederze przeszkadzał. Jeszcze trochę, a zabicie ojca przez córkę będzie nagradzane. Wystarczy że wymyśli sobie jakąś łzawą bajeczkę. Tabuny chorych z nienawiści feministek już zadbają by "kobietę" uwolnic od kary.
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Może teraz swobodnie szalec ze swoją d...ą ponieważ nikt już jej nie będzie w tym proceder... rozwiń
Avatar
... / 10 lutego 2012 o 16:21
Do wszystkich potępiających i świętych.
Gdy piszecie te słowa pewnie każdy z was siedzi wygodnie w foteliku, nie drżą wam ręce ze strachu, nie nasłuchujecie i nie boicie się każdego kroku w korytarzu, każdego otwierania drzwi, bo nie wiadomo co dzisiaj będzie.
I pewnie nie przeżyliście codziennych wyzwisk, bicia i beznadziei, która trwa ... trwa wiele lat.
Pewnie nigdy nie drżeliście na samą świadomość ,że o to kat wraca do domu. Nie widzieliście wściekłej
twarzy własnego ojca, który was wyzywa, niszczy, miesza z błotem, rujnuje wam wszystko.
Ci co tylko od rad są radzą - zawsze można się wyprowadzić, można było to zmienić.
Nie wiecie jak człowiekowi wraca się ciężko do normalności po takich przeżyciach i ten wstyd. Hamuje człowieka,
odbiera nadzieje, człowiek nie jest w stanie się wyrwać, wstać z łóżka ... i choć starał się być najlepszy
już nawet na starania nie starcza mu sił. Nie wiecie pewnie co to znęcanie psychiczne ...
Policja itd. nic nie pomoże, bo co mogą - przyjechać na interwencję i ?...
Wszędzie się słyszy, że nikt nic nie może pomóc.
I przychodzi taki dzień, człowiek drży cały i staje naprzeciwko ojciec...czy ojciec czy to jakiś demon okropny , oczy szaleńcze, pełno wyzwisk, krzyki, bicie i poniewieranie i ze strachu beznadziei bezsensu robi Ci się ciemno przed oczami, już Ci wszystko jedno co się stanie, jak się stanie dla Ciebie upodlonej i już chyba nic nie wartej mniej wartej niż ta szmata z podłogi - a przecież miałaś tyle marzeń i budziłaś się co dzień z myślą dam radę, wyrwę się, nie poddam - a teraz nagle myślisz - mogłabym go zabić, jak go nienawidzę...w tym afekcie ze łzami w oczach, pełna rozgoryczenia, żalu, pretensji nagle sama nie wiesz ... dlaczego tak się stało.

Nie oceniajcie.
Źle się stało dla tej biednej dziewczyny, że to ją spotkało, ojciec zmarnował jej życie wcześniej a teraz tym bardziej z tym piętnem będzie jej ciężej.
Nikogo nie usprawiedliwiam, lecz czasem głupie dywagacje osób, które nie przeżyły takiego strachu jaki jest udziałem wielu osób, o których nawet nie wiedza - są nie na miejscu.

Nie, nie zabiłam swego ojca, to jest potworne straszne ... ale są chwile, kiedy swoimi wyborami i zachowaniem, poniewieraniem prowadzi do tego ,ze go nienawidzę.
Do wszystkich potępiających i świętych.
Gdy piszecie te słowa pewnie każdy z was siedzi wygodnie w foteliku, nie drżą wam ręce ze strachu, nie nasłuchujecie i nie boicie się każdego kroku w korytarzu, każdego otwierania drzwi, bo nie wiadomo co dzisiaj będzie.
I pewnie nie przeżyliście codziennych wyzwisk, bicia i beznadziei, która trwa ... trwa wiele lat.
Pewnie nigdy nie drżeliście na samą świadomość ,że o to kat wraca do domu. Nie widzieliście wściekłej
twarzy własnego ojca, który was wyzywa, niszczy, miesza z błot... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lutego 2012 o 15:24
[quote name='apocalyptica' timestamp='1328882562' post='594946']
Dzieci mordują swych wyrodnych ale nadal RODZICÓW - ku czemu zmierza nasza zgniła cywilizacja??
[/quote]
to lepiej byłoby gdyby to wyrodni rodzili i mordowali swoje niczemu winne dzieci?
nasza zgniła cywilizacja zmierza do zagłady takich typów jak ,,ojciec" tej biednej dziewczyny
Avatar
apocalyptica / 10 lutego 2012 o 15:02
Dzieci mordują swych wyrodnych ale nadal RODZICÓW - ku czemu zmierza nasza zgniła cywilizacja??
Avatar
Gość / 10 lutego 2012 o 14:52
Nie szkoda pijaka-sadysty, ale jej tak. Ze 2 lata później mogła się usamodzielnić i uwolnić od ojca.
Avatar
Gość / 11 lutego 2012 o 04:43
"18 stycznia 2010 dziewczyna była świadkiem kolejnej libacji w mieszkaniu.
Najpierw zraniła nożem kompana ojca a potem jego samego.
Po zabójstwie została aresztowana.
Na wolność wyszła po półtora roku i przed Sądem odpowiadała z wolnej stopy.
W areszcie urodziła dziecko"


[size="2"]... z tego wynika, że zaszła w ciążę podczas pobytu w areszcie - a nie przed zabójstwem.
Pewnie chciała tą ciążą skrócić sobie późniejszy wyrok (okoliczność, która pozwalałaby na zmniejszenie lub złagodzenie wyroku - przedterminowe zwolnienie).
Wiele skazanych kobiet tak robi.
[/size]
"18 stycznia 2010 dziewczyna była świadkiem kolejnej libacji w mieszkaniu.
Najpierw zraniła nożem kompana ojca a potem jego samego.
Po zabójstwie została aresztowana.
Na wolność wyszła po półtora roku i przed Sądem odpowiadała z wolnej stopy.
W areszcie urodziła dziecko"


[size="2"]... z tego wynika, że zaszła w ciążę podczas pobytu w areszcie - a nie przed zabójstwem.
Pewnie chciała tą ciążą skrócić sobie późniejszy wyrok (okoliczność, która pozwalałaby na zmn... rozwiń
Avatar
Poleski / 11 lutego 2012 o 03:53
Można dojść z opowiadania, że z tej "dziewczyny" to był i jest dobry kryminał. Nawet matka jej nie chciała, a miała już 17 lat w czasie mordu ojca i jego kolegi do picia. Mogła pójść na swoje. W dodatku postarała się bajstruka. Dać jej 25 lat bez apelacji. Z niej i tak nic dobrego nie będzie z korzyścią dla społeczeństwa. Tylko będą karmić bandytkę.
Avatar
julka / 11 lutego 2012 o 00:12
[quote name='Shaw' timestamp='1328894059' post='595032']
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Może teraz swobodnie szalec ze swoją d...ą ponieważ nikt już jej nie będzie w tym procederze przeszkadzał. Jeszcze trochę, a zabicie ojca przez córkę będzie nagradzane. Wystarczy że wymyśli sobie jakąś łzawą bajeczkę. Tabuny chorych z nienawiści feministek już zadbają by "kobietę" uwolnic od kary.
[/quote]
Od znalazł się mądry Co ma wspólngo z tym feminizm? A gdyby to syn zabił ojca pijaka,to jakie wytłumaczenie dla tego faktu byś znalazł?
Widać w tym domu musiało się naprawdę źle dziać skoro sąd zastosował tak niski wyrok.
Wypowiedzi takie jak Twoja świadczą jedynie o deb***iźmie co poniektórych w naszym narodzie i wiesz co lepiej nie zabieraj zdania Żal niszczyć oczy dla takich wypocin
[quote name='Shaw' timestamp='1328894059' post='595032']
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Moż... rozwiń
Avatar
Aska / 10 lutego 2012 o 20:49
przed aresztowaniem zaszla w ciaze... a przyszlo komus do glowy,ze byc moze ojciec badz kolega compana zgwalcil ja tamtej nocy???? Ona musiala byc naprawde pod ogromna presja aby dokonac czegos takiego!!

Sama sie wychowalam z ojcem pijakiem, nienawidzilam go kiedy byl pijany! Krzyczalam, prosilam, blagalam by przestal... wstyd mi prznosil. w szkole bylam szykonawana za tagiegi ojca... nie mialam przyjaciol ani nawet znaj,ych bo nikt nie chcial sie ze mna zadawac bo przeciez ja to patologia... Mimo wscieklosi i nie gorszych mysli jednak ja bym czegos takiego nie zrobila... stad nasuwa mi sie mysl ,ze ta dziewczyna musiala byc albo zgwalcona tamtej nocy albo wczesniej cos niedobrego sie zdarzylo... nagromadzenie zlych emocji musialo miec gdzies ujscie
przed aresztowaniem zaszla w ciaze... a przyszlo komus do glowy,ze byc moze ojciec badz kolega compana zgwalcil ja tamtej nocy???? Ona musiala byc naprawde pod ogromna presja aby dokonac czegos takiego!!

Sama sie wychowalam z ojcem pijakiem, nienawidzilam go kiedy byl pijany! Krzyczalam, prosilam, blagalam by przestal... wstyd mi prznosil. w szkole bylam szykonawana za tagiegi ojca... nie mialam przyjaciol ani nawet znaj,ych bo nikt nie chcial sie ze mna zadawac bo przeciez ja to patologia... Mimo wscieklosi i nie go... rozwiń
Avatar
białostoczanin / 10 lutego 2012 o 20:24
[quote name='Shaw' timestamp='1328894059' post='595032']
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Może teraz swobodnie szalec ze swoją d...ą ponieważ nikt już jej nie będzie w tym procederze przeszkadzał. Jeszcze trochę, a zabicie ojca przez córkę będzie nagradzane. Wystarczy że wymyśli sobie jakąś łzawą bajeczkę. Tabuny chorych z nienawiści feministek już zadbają by "kobietę" uwolnic od kary.
[/quote]

Nie mogę wypowiadać się co do zaistniałej tragedii ,gdyż nie są mi znane szczegóły.

Spotykałem się jednak wielokrotnie z sytuacjami gdzie jedno z rodziców piło .
W tych domach jednak nie było normalnego życia.Nie dość że taka osoba
nie pracuje to na domiar złego wynosi i wyprzedaje za bezcen rzeczy
z mieszkania .
Pozostali członkowie rodziny oczekują w strachu kiedy pijaczyna "zwlecze "
się do domu i czy będą mogli odpocząć od trudów dnia codziennego-cokolwiek
zjeść.
Z doświadczenia swego uważam ,że dla takich nie ma miejsca wśród normalnych ludzi.
Oni winni być izolowani nie tylko od rodziny ale i całego społeczeństwa.
To są istoty nie godne zwierząt.
Ze zwierząt jak wiemy jest spory pożytek a co mamy z pijaka-same koszty .
Nie ma pożytku rodzina ani kraj .
Dla takich powinny być tworzone obozy o zaostrzonym rygorze /takie jak mamy
na wschód od naszych granic/.
[quote name='Shaw' timestamp='1328894059' post='595032']
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Moż... rozwiń
Avatar
Shaw / 10 lutego 2012 o 18:14
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Może teraz swobodnie szalec ze swoją d...ą ponieważ nikt już jej nie będzie w tym procederze przeszkadzał. Jeszcze trochę, a zabicie ojca przez córkę będzie nagradzane. Wystarczy że wymyśli sobie jakąś łzawą bajeczkę. Tabuny chorych z nienawiści feministek już zadbają by "kobietę" uwolnic od kary.
Widac jakie spustoszenie w świadomości publiki spowodował feminizm. Wszyscy potępiają zamordowanego ojca a współczują morderczyni, nie znając dokładnie racji jednej i DRUGIEJ, ojcowskiej strony. Fakt zajścia w ciążę i poród w więzieniu a poczęcie przed aresztowaniem, każe się domyślac że byc może ojciec karał córkę za to że się puściła i zaszła w ciążę. Spryciula, dzięki lobby feministycznemu uniknęła należącej się jej wielkości kary za ten ohydny czyn.Może teraz swobodnie szalec ze swoją d...ą ponieważ nikt już jej nie będzie w tym proceder... rozwiń
Avatar
... / 10 lutego 2012 o 16:21
Do wszystkich potępiających i świętych.
Gdy piszecie te słowa pewnie każdy z was siedzi wygodnie w foteliku, nie drżą wam ręce ze strachu, nie nasłuchujecie i nie boicie się każdego kroku w korytarzu, każdego otwierania drzwi, bo nie wiadomo co dzisiaj będzie.
I pewnie nie przeżyliście codziennych wyzwisk, bicia i beznadziei, która trwa ... trwa wiele lat.
Pewnie nigdy nie drżeliście na samą świadomość ,że o to kat wraca do domu. Nie widzieliście wściekłej
twarzy własnego ojca, który was wyzywa, niszczy, miesza z błotem, rujnuje wam wszystko.
Ci co tylko od rad są radzą - zawsze można się wyprowadzić, można było to zmienić.
Nie wiecie jak człowiekowi wraca się ciężko do normalności po takich przeżyciach i ten wstyd. Hamuje człowieka,
odbiera nadzieje, człowiek nie jest w stanie się wyrwać, wstać z łóżka ... i choć starał się być najlepszy
już nawet na starania nie starcza mu sił. Nie wiecie pewnie co to znęcanie psychiczne ...
Policja itd. nic nie pomoże, bo co mogą - przyjechać na interwencję i ?...
Wszędzie się słyszy, że nikt nic nie może pomóc.
I przychodzi taki dzień, człowiek drży cały i staje naprzeciwko ojciec...czy ojciec czy to jakiś demon okropny , oczy szaleńcze, pełno wyzwisk, krzyki, bicie i poniewieranie i ze strachu beznadziei bezsensu robi Ci się ciemno przed oczami, już Ci wszystko jedno co się stanie, jak się stanie dla Ciebie upodlonej i już chyba nic nie wartej mniej wartej niż ta szmata z podłogi - a przecież miałaś tyle marzeń i budziłaś się co dzień z myślą dam radę, wyrwę się, nie poddam - a teraz nagle myślisz - mogłabym go zabić, jak go nienawidzę...w tym afekcie ze łzami w oczach, pełna rozgoryczenia, żalu, pretensji nagle sama nie wiesz ... dlaczego tak się stało.

Nie oceniajcie.
Źle się stało dla tej biednej dziewczyny, że to ją spotkało, ojciec zmarnował jej życie wcześniej a teraz tym bardziej z tym piętnem będzie jej ciężej.
Nikogo nie usprawiedliwiam, lecz czasem głupie dywagacje osób, które nie przeżyły takiego strachu jaki jest udziałem wielu osób, o których nawet nie wiedza - są nie na miejscu.

Nie, nie zabiłam swego ojca, to jest potworne straszne ... ale są chwile, kiedy swoimi wyborami i zachowaniem, poniewieraniem prowadzi do tego ,ze go nienawidzę.
Do wszystkich potępiających i świętych.
Gdy piszecie te słowa pewnie każdy z was siedzi wygodnie w foteliku, nie drżą wam ręce ze strachu, nie nasłuchujecie i nie boicie się każdego kroku w korytarzu, każdego otwierania drzwi, bo nie wiadomo co dzisiaj będzie.
I pewnie nie przeżyliście codziennych wyzwisk, bicia i beznadziei, która trwa ... trwa wiele lat.
Pewnie nigdy nie drżeliście na samą świadomość ,że o to kat wraca do domu. Nie widzieliście wściekłej
twarzy własnego ojca, który was wyzywa, niszczy, miesza z błot... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lutego 2012 o 15:24
[quote name='apocalyptica' timestamp='1328882562' post='594946']
Dzieci mordują swych wyrodnych ale nadal RODZICÓW - ku czemu zmierza nasza zgniła cywilizacja??
[/quote]
to lepiej byłoby gdyby to wyrodni rodzili i mordowali swoje niczemu winne dzieci?
nasza zgniła cywilizacja zmierza do zagłady takich typów jak ,,ojciec" tej biednej dziewczyny
Avatar
apocalyptica / 10 lutego 2012 o 15:02
Dzieci mordują swych wyrodnych ale nadal RODZICÓW - ku czemu zmierza nasza zgniła cywilizacja??
Avatar
Gość / 10 lutego 2012 o 14:52
Nie szkoda pijaka-sadysty, ale jej tak. Ze 2 lata później mogła się usamodzielnić i uwolnić od ojca.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 231 50

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!