niedziela, 18 marca 2018 r.

Lubelskie

Kolejne ofiary mrozów. Nie żyje 54-latek i 64-latek

Dodano: 7 stycznia 2017, 09:53
Autor: dudi

Kolejne dwie osoby zmarły na skutek wychłodzenia organizmu. Nie żyje 54-latek z gm. Dołhobyczów i 64-latek, którego znaleziono w gm. Konopnica.

Jedną z ofiar wychłodzenia jest 54-letni mieszkaniec gm. Dołhobyczów. Leżące na polu ciało mężczyzny przysypane śniegiem znaleźli będący na polowaniu myśliwi. Lekarz na miejscu stwierdził zgon mężczyzny, który nastąpił najprawdopodobniej z powodu wychłodzenia.

- Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna wracając do domu, chciał skrócić sobie drogę przez pola - mówi Anna Kamola z lubelskiej policji.

Do kolejnej tragedii doszło w gm. Konopnica. Kilkaset metrów od zabudowań odnalezione zostało ciało 64-letniego mężczyzny. Jak ustalili policjanci z komisariatu w Bełżycach, mężczyzna dzień wcześniej wyszedł z domu. - Na ciele mężczyzny nie ujawniono żadnych śladów świadczących o udziale osób trzecich - tłumaczy Kamola.

Czytaj więcej o: policja mróz zamarźnięcie
Gosc
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(11) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gosc
Gosc (7 stycznia 2017 o 16:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W końcu mamy demokrację więc nauczmy się że każdy człowiek odpowiada za siebie i nie pomożemy nikomu na siłę. Jeśli ktoś chce idzie do noclegowni jeśli nie chce zostaje w altance i musi się liczyć z tym że może zamarznąć. Już  podatnicy nie dadzą rady utrzymywać wszystkich potrzebujacych, rzadzacych, nie zainteresowanych pracą,  alkoholików nie ubezpieczonych, niedorajdow życiowych i innych czerpiących zasiłki, renty, zapomogi. Albo jesteśmy krajem demokratycznym albo modelowym krajem komunistycznym.
Rozwiń
Gość
Gość (7 stycznia 2017 o 15:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tu nic nie pomoże ani Wojewoda ani żaden Żuk ani żadna partia polityczna czy organizacja pozarządowa tu należy mieć rozum zabezpieczyć się przed zimą a jeżeli ten okres się zmarnowało to należy porzucić nałogi i udać się z pokorą do noclegowni. Tam nie ma luksusów ale można przetrwać ten najgorszy czas. Są też różne sytuacje losowe ale chętnie każdy pomoże jeżeli ta osoba na to zasługuje.
Rozwiń
Gość
Gość (7 stycznia 2017 o 14:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wojewoda ma narzędzia może pomóc ale woli bawić się w polityczne utarczki
Rozwiń
ddfd
ddfd (7 stycznia 2017 o 14:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
CYT, "tylko, że tu zamarzły nie małolaty a stare chłopy, jeżeli z powodu choroby to wyray współczuia, jeżeli przez wódę to dobrze im," JESTEŚ GŁUPEK.  CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM..........
E, GŁUPEK, gdzie tu pisze z jakiego powodu, z wychłodzenia no to moze być tak, że zasłabł i leżał i z powodu mrozów, albo uchlany leżał iz powodu wychłodzenia, i jeżeli przez zasłabnięcie to wyrazy współczucia, a jeżeli przez wódę leżał, to pijaków mniej
Rozwiń
Gość
Gość (7 stycznia 2017 o 14:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
CYT, "tylko, że tu zamarzły nie małolaty a stare chłopy, jeżeli z powodu choroby to wyray współczuia, jeżeli przez wódę to dobrze im," JESTEŚ GŁUPEK. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM..........
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (11)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!