Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

26 kwietnia 2016 r.
16:02

Końskowola: Dyrektor ośrodka zdrowia dostaje nagrodę, a lekarki odchodzą

0 24 A A

Dwie doświadczone lekarki mogą odejść z Gminnego Ośrodka Zdrowia w Końskowoli. Anna Polak i Iwona Giza na ręce kierownik Marzanny Skwarek złożyły wypowiedzenia. Dyrektor zapowiada walkę o ich zatrzymanie w pracy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informacja o możliwym odejściu lekarek z kilkunastoletnim doświadczeniem zaniepokoiła mieszkańców oraz samorządowców gminy Końskowola. Anna Polak i Iwona Giza cieszą się dużym zaufaniem pacjentów. Gdy złożyły wypowiedzenia, początkowo nikt o tej sprawie nie został poinformowany.

– Na razie jest za wcześnie, żeby o tym mówić. Uważam, że każdy ma prawo znaleźć sobie lepsze miejsce pracy. My jesteśmy obecnie w trakcie poszukiwania lekarzy. Na pewno będę starała się utrzymać standard świadczonych usług na dotychczasowym poziomie – mówi Marzanna Skwarek, dyrektor ośrodka, która podkreśla, że obie panie jeszcze nie odeszły i cały czas istnieje szansa na to, że zostaną.

Podobnego zdania jest wójt Stanisław Gołębiowski, który narzeka na zbyt duże zainteresowanie tą sprawą, szczególnie ze strony radnych.

– Szum wokół tej sprawy na pewno nie pomaga. Problem możliwego odejścia lekarek to nie jest zmartwienie radnych, tylko dyrektora ośrodka zdrowia, a w następnej kolejności wójta. Obie panie będą pracowały do końca czerwca i w tym czasie mogą zmienić zdanie – tłumaczy wójt.
Radni doszukują się powodów, dla których cenione w lokalnym środowisku lekarki zamierzają opuścić dotychczasowe miejsce pracy. Zdaniem radnego Janusza Próchniaka, problemem nie jest wysokość ich wynagrodzeń.

– Sądzę, że jest to rodzaj wotum nieufności wobec pani kierownik ośrodka. Nieprzypadkowe wydaje się także to, że termin złożenia tych wypowiedzeń zbiegł się z ostatnim posiedzeniem rady społecznej przy naszym SP ZOZ, która pozytywnie zaopiniowała przyznanie Marzannie Skwarek premii w wysokości 20 tysięcy złotych – mówi radny, który nie kryje, że jego zdaniem, to zbyt wysoka nagroda.

Zdaniem radnego, te pieniądze można było przeznaczyć na inne cele, np. zatrudniając dodatkowego lekarza. Innego zdania jest przewodniczący rady społecznej, a także wójt gminy Stanisław Gołębiowski.

– Jeśli chodzi o ilość lekarzy, to obecnie mamy ich trzech i mieścimy się w normach, nawet je przekraczając, a co do nagrody, jest ona dowodem uznania za dobrze wykonywaną pracę. Bilans GOZ za ubiegły rok zakończył się nadwyżką w wysokości 150 tys. złotych, a nowy kontrakt wzrósł o prawie 100 tys. Czy 20 tys. złotych nagrody to naprawdę tak wiele? To tylko dwukrotność miesięcznego wynagrodzenia – tłumaczy wójt.

Czy decyzje podejmowane przez radę społeczną i wójta należy łączyć z wypowiedzeniami? O powody rezygnacji z pracy w Końskowoli chcieliśmy zapytać obie lekarki, ale jedna z nich odmówiła komentarza, a druga przebywa obecnie na urlopie.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 22:51

Żenada to dopiero będzie, jak odejdą obie lekarki, które od lat nas leczą i znają nasze choroby.Jedyne wyjście to przepisać się za nimi do Puław.

Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 20:52
Ja już dawno zabrałem karty i przeniósłem moją rodzinę do innego ośrodka. Nie ma kompetentnych lekarzy a rejestracja to koszmar.Ta przychodnia to żenada!!!
Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 20:52
Ja już dawno zabrałem karty i przeniósłem moją rodzinę do innego ośrodka. Nie ma kompetentnych lekarzy a rejestracja to koszmar.Ta przychodnia to żenada!!!
Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 17:45
Podobno DOKTOR TARACHA ma teraz nas leczyc.to jest smieszne,on moze co najwyzej blednie zdjagnozowac.tak zrobil w moim przypadku,i gdybym go posluchala nie bylo by juz mojej corci ze mna.PANI dyrektor chce doprowadzic osrodek do ruiny
Avatar
Rudy-MarKos / 3 maja 2016 o 17:22

 A tak na marginesie tym "Poprawnym" napisze, że jakoś nie zdarzyło mi się spotkać nasze doktorki np. w Kościele na Mszy Świętej lub przy jakiejkolwiek innej okazji.... Czy na pewno chcemy te osoby u nas jeśli nie umieją poszanować wiarę i uczucia religijne? Nie odbierajcie tego, jako atak, ale głębokie przemyślenia osoby nie związanej ani z Plebanią, ani z wójtowską władzą, bo tak nie jest

Własnym oczom nie wierze! Jak trzeba być ograniczonym intelektualnie by w ogóle wysuwać taki argument!

- fakty są takie - nawet najgorsze szuje, psychopaci, bandyci, pedofile często siedzą w pierwszej ławce, najgłośniej śpiewają psalmy, dają najwięcej na tace a nie przeszkadza im to w krzywdzeniu bliźniego. Katolicyzm nie ma żadnego przełożenia na to jakim ktoś jest lekarzem! Przerażające jest to jaki ten ktoś wystawia obraz K-li. Szanowni Państwo, w gminie Końskowola są też ludzie, którzy mają własny rozum i potrafią z niego korzystać - chociaż zaściankowych ćwierć mózgów też sporo ... :/
 

Własnym oczom nie wierze! Jak trzeba być ograniczonym intelektualnie by w ogóle wysuwać taki argument!

- fakty są takie - nawet najgorsze szuje, psychopaci, bandyci, pedofile często siedzą w pierwszej ławce, najgłośniej śpiewają psalmy, dają najwięcej na tace a nie przeszkadza im to w krzywdzeniu bliźniego. Katolicyzm nie ma żadnego przełożenia na to jakim ktoś jest lekarzem! Przerażające jest to jaki ten ktoś wystawia obraz K-li. Szanowni Państwo, w gminie Końskowola są też ludzie, którzy mają własny rozum i potrafi... rozwiń

Avatar
wędrowiec / 1 maja 2016 o 19:46

W Końskowoli za przykładem pani dyrektor nawet pielęgniarki mają pacjentów w głębokim poważaniu. Fukają i łaskę robią, że zarejestrują. Od dawna miałem przenieść się do Internusa ale jak p. Polak i p. Giza odejdą to i ja zmienię przychodnię. P. Dyrektor to faktycznie ma jeszcze etat konsultanta telefonicznego. Może czipa warto by było wszyć to rękę miała by wolną. A propos kościoła to obie panie doktor z rodzinami widzę co niedziela na mszy.  Jak ktoś nie chodzi to nie zobaczy. A wójt ma to w nosie bo niedługo ucieka do nowego domku i nie będzie się leczył w Końskowoli ani nie będzie wąchał smrodów z ubojni.

W Końskowoli za przykładem pani dyrektor nawet pielęgniarki mają pacjentów w głębokim poważaniu. Fukają i łaskę robią, że zarejestrują. Od dawna miałem przenieść się do Internusa ale jak p. Polak i p. Giza odejdą to i ja zmienię przychodnię. P. Dyrektor to faktycznie ma jeszcze etat konsultanta telefonicznego. Może czipa warto by było wszyć to rękę miała by wolną. A propos kościoła to obie panie doktor z rodzinami widzę co niedziela na mszy.  Jak ktoś nie chodzi to nie zobaczy. A wójt ma to w nosie bo niedługo ucieka do nowego domku ... rozwiń

Avatar
Gość / 1 maja 2016 o 17:48
zgadzam sie .Pani kierownik zawsze kiedy do niej sie wchodzi odbebnia swoje wzgledem pacjenta,a pozniej kaze siedziec i czekac az zalatwi swoje sprawy,wtedy pozwala wyjsc.bo gdyby wypuscila pacjenta ,wszedlby nastepny i nie mogla by sobie zadzwonic tu i tam.za to jest ta nagroda.SMIESZNE.Mam nadzieje ze wojt moze zmieni najpierw pania kierownik a pozniej bedzie dawal nagrody.Aha podobno Pani KIEROWNIK chce sprywatyzowac osrodek zdrowia.CZY NA TO TEZ POZWOLI PAN WOJT?????????? ?
Avatar
Szczęśliwa mama / 29 kwietnia 2016 o 22:49

A ja jestem pacjentką Internusa i nieraz korzystałam prywatnie z porad Pani Dr Polak -

moje dzieci nie mogły się doczekać kiedy pojadą do ulubionej Pani doktor na wizytę.

Zawsze wychodziliśmy z uśmiechem i zadowoleni.Ja już nie mogę się doczekać kiedy

dr Polak będzie przyjmować w Puławach.A już miałam przepisać synków do ośrodka

w Końskowoli właśnie dla Pani Doktor..

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 22:26
W tej gminie się wszystko sypie, jak długo można tolerować taką sytuację.Co z naszymi dziećmi w tej sytuacji, przecież były prowadzone przez panią Polak w odpowiedni miły i dostępny sposób.Ale i tak wytrzymywały długo tą chorą organizację ośrodka.Cały ten dodatni bilans finansowy szlak trafi po odejściu lekarek, bo to one są autorkami w dużej mierze dopływu kasy do ośrodka zdrowia,bo większość pacjentów korzysta z ich porad. A pani kierownik to pani kierownik-choć teraz ma trudne chwile i nie do pozazdroszczenia.Ale większy problem będziemy mieć my, jak zatrudni się cieniasów.
W tej gminie się wszystko sypie, jak długo można tolerować taką sytuację.Co z naszymi dziećmi w tej sytuacji, przecież były prowadzone przez panią Polak w odpowiedni miły i dostępny sposób.Ale i tak wytrzymywały długo tą chorą organizację ośrodka.Cały ten dodatni bilans finansowy szlak trafi po odejściu lekarek, bo to one są autorkami w dużej mierze dopływu kasy do ośrodka zdrowia,bo większość pacjentów korzysta z ich porad. A pani kierownik to pani kierownik-choć teraz ma trudne chwile i nie do pozazdroszczenia.Ale większy problem będziemy ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 15:06

Wg. wójta "w normie" jest ilość lekarzy? A czy według niego "w normie" jest ustawianie się o 6 rano w kolejkę przed ośrodkiem, nawet mimo mrozu w zimie, żeby się dostać do lekarza? Jeśli nie ma Cię kto zarejestrować, to musisz się ustawiać z gorączką 40 stopni na mrozie w kolejce, żeby się dostać do lekarza, bo jeśli uda Ci się dodzwonić do rejestracji, to już niestety nie ma numerków. Taka jest rzeczywistość tego Ośrodka Zdrowia.

Potwierdzam i zgadzam się w 100%.

Potwierdzam i zgadzam się w 100%.

rozwiń
Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 22:51

Żenada to dopiero będzie, jak odejdą obie lekarki, które od lat nas leczą i znają nasze choroby.Jedyne wyjście to przepisać się za nimi do Puław.

Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 20:52
Ja już dawno zabrałem karty i przeniósłem moją rodzinę do innego ośrodka. Nie ma kompetentnych lekarzy a rejestracja to koszmar.Ta przychodnia to żenada!!!
Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 20:52
Ja już dawno zabrałem karty i przeniósłem moją rodzinę do innego ośrodka. Nie ma kompetentnych lekarzy a rejestracja to koszmar.Ta przychodnia to żenada!!!
Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 17:45
Podobno DOKTOR TARACHA ma teraz nas leczyc.to jest smieszne,on moze co najwyzej blednie zdjagnozowac.tak zrobil w moim przypadku,i gdybym go posluchala nie bylo by juz mojej corci ze mna.PANI dyrektor chce doprowadzic osrodek do ruiny
Avatar
Rudy-MarKos / 3 maja 2016 o 17:22

 A tak na marginesie tym "Poprawnym" napisze, że jakoś nie zdarzyło mi się spotkać nasze doktorki np. w Kościele na Mszy Świętej lub przy jakiejkolwiek innej okazji.... Czy na pewno chcemy te osoby u nas jeśli nie umieją poszanować wiarę i uczucia religijne? Nie odbierajcie tego, jako atak, ale głębokie przemyślenia osoby nie związanej ani z Plebanią, ani z wójtowską władzą, bo tak nie jest

Własnym oczom nie wierze! Jak trzeba być ograniczonym intelektualnie by w ogóle wysuwać taki argument!

- fakty są takie - nawet najgorsze szuje, psychopaci, bandyci, pedofile często siedzą w pierwszej ławce, najgłośniej śpiewają psalmy, dają najwięcej na tace a nie przeszkadza im to w krzywdzeniu bliźniego. Katolicyzm nie ma żadnego przełożenia na to jakim ktoś jest lekarzem! Przerażające jest to jaki ten ktoś wystawia obraz K-li. Szanowni Państwo, w gminie Końskowola są też ludzie, którzy mają własny rozum i potrafią z niego korzystać - chociaż zaściankowych ćwierć mózgów też sporo ... :/
 

Własnym oczom nie wierze! Jak trzeba być ograniczonym intelektualnie by w ogóle wysuwać taki argument!

- fakty są takie - nawet najgorsze szuje, psychopaci, bandyci, pedofile często siedzą w pierwszej ławce, najgłośniej śpiewają psalmy, dają najwięcej na tace a nie przeszkadza im to w krzywdzeniu bliźniego. Katolicyzm nie ma żadnego przełożenia na to jakim ktoś jest lekarzem! Przerażające jest to jaki ten ktoś wystawia obraz K-li. Szanowni Państwo, w gminie Końskowola są też ludzie, którzy mają własny rozum i potrafi... rozwiń

Avatar
wędrowiec / 1 maja 2016 o 19:46

W Końskowoli za przykładem pani dyrektor nawet pielęgniarki mają pacjentów w głębokim poważaniu. Fukają i łaskę robią, że zarejestrują. Od dawna miałem przenieść się do Internusa ale jak p. Polak i p. Giza odejdą to i ja zmienię przychodnię. P. Dyrektor to faktycznie ma jeszcze etat konsultanta telefonicznego. Może czipa warto by było wszyć to rękę miała by wolną. A propos kościoła to obie panie doktor z rodzinami widzę co niedziela na mszy.  Jak ktoś nie chodzi to nie zobaczy. A wójt ma to w nosie bo niedługo ucieka do nowego domku i nie będzie się leczył w Końskowoli ani nie będzie wąchał smrodów z ubojni.

W Końskowoli za przykładem pani dyrektor nawet pielęgniarki mają pacjentów w głębokim poważaniu. Fukają i łaskę robią, że zarejestrują. Od dawna miałem przenieść się do Internusa ale jak p. Polak i p. Giza odejdą to i ja zmienię przychodnię. P. Dyrektor to faktycznie ma jeszcze etat konsultanta telefonicznego. Może czipa warto by było wszyć to rękę miała by wolną. A propos kościoła to obie panie doktor z rodzinami widzę co niedziela na mszy.  Jak ktoś nie chodzi to nie zobaczy. A wójt ma to w nosie bo niedługo ucieka do nowego domku ... rozwiń

Avatar
Gość / 1 maja 2016 o 17:48
zgadzam sie .Pani kierownik zawsze kiedy do niej sie wchodzi odbebnia swoje wzgledem pacjenta,a pozniej kaze siedziec i czekac az zalatwi swoje sprawy,wtedy pozwala wyjsc.bo gdyby wypuscila pacjenta ,wszedlby nastepny i nie mogla by sobie zadzwonic tu i tam.za to jest ta nagroda.SMIESZNE.Mam nadzieje ze wojt moze zmieni najpierw pania kierownik a pozniej bedzie dawal nagrody.Aha podobno Pani KIEROWNIK chce sprywatyzowac osrodek zdrowia.CZY NA TO TEZ POZWOLI PAN WOJT?????????? ?
Avatar
Szczęśliwa mama / 29 kwietnia 2016 o 22:49

A ja jestem pacjentką Internusa i nieraz korzystałam prywatnie z porad Pani Dr Polak -

moje dzieci nie mogły się doczekać kiedy pojadą do ulubionej Pani doktor na wizytę.

Zawsze wychodziliśmy z uśmiechem i zadowoleni.Ja już nie mogę się doczekać kiedy

dr Polak będzie przyjmować w Puławach.A już miałam przepisać synków do ośrodka

w Końskowoli właśnie dla Pani Doktor..

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 22:26
W tej gminie się wszystko sypie, jak długo można tolerować taką sytuację.Co z naszymi dziećmi w tej sytuacji, przecież były prowadzone przez panią Polak w odpowiedni miły i dostępny sposób.Ale i tak wytrzymywały długo tą chorą organizację ośrodka.Cały ten dodatni bilans finansowy szlak trafi po odejściu lekarek, bo to one są autorkami w dużej mierze dopływu kasy do ośrodka zdrowia,bo większość pacjentów korzysta z ich porad. A pani kierownik to pani kierownik-choć teraz ma trudne chwile i nie do pozazdroszczenia.Ale większy problem będziemy mieć my, jak zatrudni się cieniasów.
W tej gminie się wszystko sypie, jak długo można tolerować taką sytuację.Co z naszymi dziećmi w tej sytuacji, przecież były prowadzone przez panią Polak w odpowiedni miły i dostępny sposób.Ale i tak wytrzymywały długo tą chorą organizację ośrodka.Cały ten dodatni bilans finansowy szlak trafi po odejściu lekarek, bo to one są autorkami w dużej mierze dopływu kasy do ośrodka zdrowia,bo większość pacjentów korzysta z ich porad. A pani kierownik to pani kierownik-choć teraz ma trudne chwile i nie do pozazdroszczenia.Ale większy problem będziemy ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 15:06

Wg. wójta "w normie" jest ilość lekarzy? A czy według niego "w normie" jest ustawianie się o 6 rano w kolejkę przed ośrodkiem, nawet mimo mrozu w zimie, żeby się dostać do lekarza? Jeśli nie ma Cię kto zarejestrować, to musisz się ustawiać z gorączką 40 stopni na mrozie w kolejce, żeby się dostać do lekarza, bo jeśli uda Ci się dodzwonić do rejestracji, to już niestety nie ma numerków. Taka jest rzeczywistość tego Ośrodka Zdrowia.

Potwierdzam i zgadzam się w 100%.

Potwierdzam i zgadzam się w 100%.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!