Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 września 2008 r.
17:43
Edytuj ten wpis

Kowala: Konflikt w szkole trwa, ale dzieci wróciły do ławek

0 8 A A

Krzyki, pretensje i żale - emocji na środowym spotkaniu rodziców z kuratorem oświaty nie brakowało.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kurator apelował, by rodzice wysłali dzieci do szkoły. I od czwartku mają lekcje w starej szkole z emerytowanymi nauczycielami.

W czwartek wizytator lubelskiego Kuratorium Oświaty sprawdzał, czy dzieci z klas 4-6 w Kowali dopełniają obowiązku szkolnego. Okazało się, że rodzice przyszli z dziećmi na lekcje, ale do starej szkoły. Zajęcia poprowadzili emerytowani nauczyciele, m.in. z języka polskiego, matematyki i przyrody. Nauczyciele deklarują, że są w stanie tak uczyć nawet przez miesiąc.

Konflikt w Kowali trwa od kilku dni. W ubiegły piątek - trzy dni przed pierwszym dzwonkiem - radni Poniatowej przegłosowali uchwałę o przekształceniu szkoły podstawowej w Kowali w filię szkoły w Kraczewicach tylko z klasami 1-3. Starsze dzieci miały dojeżdżać do Kraczewic. Na to zgodziło się Ministerstwo Edukacji.

Rodzice są jednak przeciwni dowożeniu dzieci do Kraczewic. Od początku roku szkolnego nie posyłali ich do szkoły. We wtorek poprosili o mediację kuratora oświaty. W środę po południu kurator przybył do Kowali i apelował do rodziców, by do czasu rozwiązania sporu zapewnili dzieciom edukację.

- Uchwałę Rady Gminy może uchylić tylko wojewoda - tłumaczył rodzicom Krzysztof Babisz, lubelski kurator oświaty. - W tym konflikcie nie znajdziemy złotego środka, ktoś musi ustąpić. Zależy mi na tym, żeby dzieci chodziły do szkoły. Deklarowaliście, że będą się uczyły, ale tak nie jest. Dzieci przychodzą na 15 minut do szkoły rano, pograją w piłkę i idą do domów. Jeśli nie pobierają nauki, to taka sytuacja podlega surowej karze.

- Kurator nas straszy, a miał mediować. Jest stronniczy! - przerywały mu okrzyki rodziców.

Babisz zapewnił, że oglądał obie szkoły i lepsze warunki dzieci będą miały w Kraczewicach. Te słowa zostały zagłuszone przez śmiech.

- W tym momencie w Kowali nie ma już klas 4-6 - nie ustępował kurator. - I nie oczekujcie ode mnie, że zmienię prawo.

- Nie puścimy naszych dzieci do innej szkoły! U nas nie ma narkotyków, a w mieście są - przekrzykiwali się rodzice. - Dlaczego to my mamy ustąpić? Jakie ustępstwa proponuje burmistrz?

- Możecie zapisać dzieci do miasta, do Poniatowej - mówiła Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej. To nie zadowoliło rodziców i do porozumienia nie doszło. Teraz mieszkańcy Kowali czekają na decyzję wojewody. Jedyne co udało się uzyskać, to powrót dzieci do szkoły. Choć niezupełnie legalny. Bo dzieci uczą emerytowani nauczyciele, którzy nie są nigdzie zatrudnieni.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 września 2008 o 09:05
~gość~ napisał:
A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden

Te - austriak, nie bądż taki mądry a zarazem chamski! Dlaczego ty nie wybudowałeś fabryki i nie rozpocząłeś własnej działalności gospodarczej jak wróciłeś z Austrii? Lepiej było wylądować na intratnym stołku z-cy burmistrza i nic nie robić?
A może w końcu przyznasz się publicznie dlaczego musiałeś wracać do Polski?????????
Miałeś tam podobno ciepłe posadki za duże pieniądz i co - wykopali?????

Te - austriak, nie bądż taki mądry a zarazem chamski! Dlaczego ty nie wybudowałeś fabryki i nie rozpocząłeś własnej działalności gospodarczej jak wróciłeś z Austrii? Lepiej było wylądować na intratnym stołku z-cy burmistrza i nic nie robić?
A może w końcu przyznasz się publicznie dlaczego musiałeś wracać do Polski?????????
Miałeś tam podobno ciepłe posadki za duże pieniądz i co - wykopali????? rozwiń
Avatar
~gość~ / 11 września 2008 o 19:28
wzburzony poniatowianin napisał:
Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć o przyziemnych sprawach!Juz chcą nastepny market stawiać w srodku miasta!Ty austriak, wzorem zachodu powinienes wiedzieć że takie rzeczy stawia się z dala od centrum!na uboczy miasta, jeżdzą potem te tiry pod te biedronki, nie biedronki, wyrobic sie nie mogą!, brak parkingów ciasno wszędzie i o wypadek nie trudno. Najpierw trzeba dostosować coś do czegoś, a nie powysprzedawać. Lepiej byście inwestora jakiegos ściągneli, by ludzie mieli pracę!

A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden

A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden rozwiń
Avatar
1818rgg / 9 września 2008 o 22:10
Co do tej ,,pani burmistrz" to ona dobrze sobie kombinuje. Zamyka szkoły... chce sprzedać OSP w Kowali ... także budynek przedszkola (obecnie znajduje się tam biblioteka)... . A remontuje np. Klubową... . Według mnie [color="#FF0000"]NIEDOUCZONĄ I PIJANĄ[/color] społecznością łatwiej się steruje ... łebska kobitka a przy tym żałosna ....
Avatar
poniatówka / 8 września 2008 o 21:21
Mysle ze szkola powinna zostac..zreszta szkola w kraczewicach wcale nie jest lepsza a co dopiero pani dyrektor szkoly w Kraczewicach..TRAGEDIA.strach tam dzieci posylac...tylko terror i krzyki...a jesli chodzi o panią burmistrz...to porażka.nie robi nic dla miasta...po co remont klubowej???nikt tam nie chodzi..oj przepraszam sa tam zebrania i imprezy miejscowych radnych i ludzi z kasą...tylko po to jest ta klubowa...nic tylko czekac do przyszlych wyborow...
Avatar
wzburzony poniatowianin / 5 września 2008 o 08:57
Jola napisał:
ta burmistrz zamyka szkołę oszczędza na edukacji dzieci(!!) a równocześnie prowadzi remont dyskoteki tzw. klubowej, bo na to wg. niej pieniądz muszą być. SKANDAL jakich mało

Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć o przyziemnych sprawach!Juz chcą nastepny market stawiać w srodku miasta!Ty austriak, wzorem zachodu powinienes wiedzieć że takie rzeczy stawia się z dala od centrum!na uboczy miasta, jeżdzą potem te tiry pod te biedronki, nie biedronki, wyrobic sie nie mogą!, brak parkingów ciasno wszędzie i o wypadek nie trudno. Najpierw trzeba dostosować coś do czegoś, a nie powysprzedawać. Lepiej byście inwestora jakiegos ściągneli, by ludzie mieli pracę!

Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć ... rozwiń
Avatar
Jola / 5 września 2008 o 08:43
ta burmistrz zamyka szkołę oszczędza na edukacji dzieci(!!) a równocześnie prowadzi remont dyskoteki tzw. klubowej, bo na to wg. niej pieniądz muszą być. SKANDAL jakich mało
Avatar
Gość / 4 września 2008 o 23:43
Burmistrz Poniatowej związany z PO, kurator z PO, wojewoda z koalicyjnego PSL. Sprawa jest już dawno przesądzona i na pewno wojewoda nie zmieni decyzji rady.
Avatar
kirk / 4 września 2008 o 22:33
K.Babisz mediatorem...?
To go zupełnie przerasta...................
Avatar
Gość / 13 września 2008 o 09:05
~gość~ napisał:
A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden

Te - austriak, nie bądż taki mądry a zarazem chamski! Dlaczego ty nie wybudowałeś fabryki i nie rozpocząłeś własnej działalności gospodarczej jak wróciłeś z Austrii? Lepiej było wylądować na intratnym stołku z-cy burmistrza i nic nie robić?
A może w końcu przyznasz się publicznie dlaczego musiałeś wracać do Polski?????????
Miałeś tam podobno ciepłe posadki za duże pieniądz i co - wykopali?????

Te - austriak, nie bądż taki mądry a zarazem chamski! Dlaczego ty nie wybudowałeś fabryki i nie rozpocząłeś własnej działalności gospodarczej jak wróciłeś z Austrii? Lepiej było wylądować na intratnym stołku z-cy burmistrza i nic nie robić?
A może w końcu przyznasz się publicznie dlaczego musiałeś wracać do Polski?????????
Miałeś tam podobno ciepłe posadki za duże pieniądz i co - wykopali????? rozwiń
Avatar
~gość~ / 11 września 2008 o 19:28
wzburzony poniatowianin napisał:
Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć o przyziemnych sprawach!Juz chcą nastepny market stawiać w srodku miasta!Ty austriak, wzorem zachodu powinienes wiedzieć że takie rzeczy stawia się z dala od centrum!na uboczy miasta, jeżdzą potem te tiry pod te biedronki, nie biedronki, wyrobic sie nie mogą!, brak parkingów ciasno wszędzie i o wypadek nie trudno. Najpierw trzeba dostosować coś do czegoś, a nie powysprzedawać. Lepiej byście inwestora jakiegos ściągneli, by ludzie mieli pracę!

A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden

A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden rozwiń
Avatar
1818rgg / 9 września 2008 o 22:10
Co do tej ,,pani burmistrz" to ona dobrze sobie kombinuje. Zamyka szkoły... chce sprzedać OSP w Kowali ... także budynek przedszkola (obecnie znajduje się tam biblioteka)... . A remontuje np. Klubową... . Według mnie [color="#FF0000"]NIEDOUCZONĄ I PIJANĄ[/color] społecznością łatwiej się steruje ... łebska kobitka a przy tym żałosna ....
Avatar
poniatówka / 8 września 2008 o 21:21
Mysle ze szkola powinna zostac..zreszta szkola w kraczewicach wcale nie jest lepsza a co dopiero pani dyrektor szkoly w Kraczewicach..TRAGEDIA.strach tam dzieci posylac...tylko terror i krzyki...a jesli chodzi o panią burmistrz...to porażka.nie robi nic dla miasta...po co remont klubowej???nikt tam nie chodzi..oj przepraszam sa tam zebrania i imprezy miejscowych radnych i ludzi z kasą...tylko po to jest ta klubowa...nic tylko czekac do przyszlych wyborow...
Avatar
wzburzony poniatowianin / 5 września 2008 o 08:57
Jola napisał:
ta burmistrz zamyka szkołę oszczędza na edukacji dzieci(!!) a równocześnie prowadzi remont dyskoteki tzw. klubowej, bo na to wg. niej pieniądz muszą być. SKANDAL jakich mało

Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć o przyziemnych sprawach!Juz chcą nastepny market stawiać w srodku miasta!Ty austriak, wzorem zachodu powinienes wiedzieć że takie rzeczy stawia się z dala od centrum!na uboczy miasta, jeżdzą potem te tiry pod te biedronki, nie biedronki, wyrobic sie nie mogą!, brak parkingów ciasno wszędzie i o wypadek nie trudno. Najpierw trzeba dostosować coś do czegoś, a nie powysprzedawać. Lepiej byście inwestora jakiegos ściągneli, by ludzie mieli pracę!

Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć ... rozwiń
Avatar
Jola / 5 września 2008 o 08:43
ta burmistrz zamyka szkołę oszczędza na edukacji dzieci(!!) a równocześnie prowadzi remont dyskoteki tzw. klubowej, bo na to wg. niej pieniądz muszą być. SKANDAL jakich mało
Avatar
Gość / 4 września 2008 o 23:43
Burmistrz Poniatowej związany z PO, kurator z PO, wojewoda z koalicyjnego PSL. Sprawa jest już dawno przesądzona i na pewno wojewoda nie zmieni decyzji rady.
Avatar
kirk / 4 września 2008 o 22:33
K.Babisz mediatorem...?
To go zupełnie przerasta...................
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak
30 czerwca 2018, 0:00

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 30 czerwca - 1 lipca we Włodawie na Placu Targowym przy ul. Lubelskiej odbędzie się wielkie święto miasta - Dni Włodawy 2018. Obchody uświetni występ Beaty Kozidrak!

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie
9 listopada 2018, 19:00

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku słynny Garou obchodzi jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji Kanadyjczyk rusza w trasę koncertową po Polsce, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 9 listopada o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu autobusowym [zdjęcia]
galeria

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu autobusowym [zdjęcia] 0 1

O zasadach bezpiecznego podróżowania przypominano na dworcu autobusowym w Lublinie. Dwugodzinną akcję z okazji rozpoczęcia wakacji zorganizowała zarządzająca obiektem spółka Lubelskie Dworce.

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK
25 czerwca 2018, 21:00

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK 1 0

W poniedziałek, wtorek i środę na Wirydarzu Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) spektakl, który swoją premierę miał już dziewięć lat temu, ale nadal cieszy się wielkim uznaniem nie tylko lubelskiej publiczności.

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani
galeria

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani 23 5

Nocą wchodzili do mieszkań, wiązali swoje ofiary i okradali z kosztowności. Policjanci zatrzymali czterech Ukraińców.

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin 0 3

PIŁKARSKA III LIGA Leszek Bartnicki żegna się ze stanowiskiem prezesa Motoru Lublin. To efekt kolejnego nieudanego sezonu żółto-biało-niebieskich zakończonego kolejnym brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA]

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA] 13 4

Proboszcz z Markuszowa (powiat puławski) pokieruje parafią w Fajsławicach (powiat krasnostawski). Zaś w podlubelskich Niemcach po przejściu na emeryturę ks. kan. Krzysztofa Galewskiego nowym gospodarzem parafii będzie ks. dr Mirosław Skałban. W niedzielę wierni parafii archidiecezji lubelskiej poznali szczegóły podjętych przez abpa Stanisława Budzika decyzji personalnych.

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?"
25 czerwca 2018, 19:00

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza na premierę filmu Czy czeka nas koniec? w reżyserii Fishera Stevensa. Produkcję z Leonardo DiCaprio zobaczymy 25 czerwca o godz. 19 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12).

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję 1 1

32 konie zostaną wystawione na aukcjach Pride of Poland i Summer Sale w Janowie Podlaskim. Właśnie odbyła się premiera aukcyjnego katalogu.

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem
galeria

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem 18 5

Policjanci zatrzymali 72-latka, który podpalił kombajn i ciągnik należący do jego syna. Straty? 80 tys. zł.

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry
galeria

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry 0 1

MUNDIAL 2018 Po wysokiej porażce z Kolumbią selekcjoner Adam Nawałka i kapitan kadry Robert Lewandowski spotkali się z dziennikarzami. Selekcjoner nie chciał powiedzieć czy po Mundialu pożegna się z kadrą i starał się wyjaśnić przyczyny dwóch porażek na turnieju w Rosji

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka 4 2

Dawid poczuł szczypanie i dostrzegł spływającą krew. Dopiero po chwili zrozumiał, że został dźgnięty nożem w okolice serca. Ugodził go kolega, któremu teraz grozi nawet dożywocie. Na wyrok czeka także matka napastnika, która kazała mu wyrzucić narzędzie zbrodni oraz siostra, która umyła nóż.

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii 0 0

Reprezentacja Polski przegrała dwa spotkania z Japonią. W konfrontacjach z Azjatkami wystąpiło aż 5 zawodniczek MKS Perła

Kino na piątkę w DDK Czechów
25 czerwca 2018, 12:00

Kino na piątkę w DDK Czechów 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów zaprasza dzieci na filmowy cykl Kino za piątkę w pierwszy tydzień wakacji. Codziennie od poniedziałku 25 czerwca do piątku 29 czerwca prezentowane będą dwie produkcje filmowe.

Sklep dla najmłodszych z bogatą ofertą klocków LEGO®

Sklep dla najmłodszych z bogatą ofertą klocków LEGO® 1 0

Zapraszamy do sklepu internetowego www.krolestwodzieci.pl. Prosimy serdecznie i zachęcamy Cię, byś rozejrzał się po naszej wesołej i obfitującej w atrakcje krainie. A jest na co popatrzeć! U nas w każdym z zakątków znajdziesz mieniące się licznymi barwami, przyciągające oko oraz uwagę zabawki oraz akcesoria. Mamy ich tutaj już ponad 1500! Tak pokaźna liczba daje pewność, że każda pociecha wyszuka dla siebie coś wyjątkowego, sprawiającego jej nieskrywaną radość.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!