Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 kwietnia 2016 r.
22:30

Krężnica Jara: Potrącił 13-latka i uciekł. Policjanci go zatrzymali. Miał 1,1 promila

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 10 A A
Fot. Policja
Fot. Policja

Policjanci znaleźli kierowcę, który potrącił 13-latka w Krężnicy Jarej i odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu

Aktualizacja artykułu: 19 kwietnia 2016 r. 10:47
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 18. W Krężnicy Jarej 13-letni chłopak na rowerze wyjeżdżał z posesji i został potrącony przez volkswagena golfa. Kierowca auta nie udzielił pomocy poszkodowanemu chłopakowi i odjechał z miejsca zdarzenia. Nastolatka w ciężkim stanie przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy chłopak przeszedł operację.

- Na miejsce wysłano policjantów którzy przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Mundurowi znaleźli m.in. szybę przednią volkswagena - mówi Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Informacja o wypadku została przekazana do wszystkich pobliskich komend i komisariatów. Mundurowi zaczęli szukać sprawcy. Sporo sygnałów pochodziło również od mieszkańców. - Ludzie dzwonili i wskazywali różne miejsca. Dokonaliśmy kilkunastu przeszukań. Sprawdziliśmy bardzo dużo informacji - tłumaczy Gołębiowski.

Przed godz. 2 w nocy policjanci z Bychawy zatrzymali w gm. Bychawa 40-letniego mężczyznę. Mężczyzna był przy przystanku autobusowym, nieopodal miejsca zdarzenia. Miał 1,16 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi odnaleźli również samochód na którym były widoczne uszkodzenia. Sprawca ukrył go na jednej z posesji w gm. Bychawa.

40-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu będzie przesłuchany. Pobrano od niego także krew do badań żeby ustalić czy był nietrzeźwy w momencie wypadku.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. We wtorek biegły ma zająć się oględzinami auta, policjanci przesłuchują świadków. Prawdopodobnie w środę 40-letni mężczyzna trafi do prokuratury. - Za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia może grozić mu kara do 12 lat więzienia - mówi Gołębiowski.

Fot. Policja
Fot. Policja

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Archiwista / 20 kwietnia 2016 o 06:33

GUEST jak zwykle udzielasz się w każdym temacie, daj sobie spokój i idź na kawę!

Jełopie -Guest- to nick nadawany z automatu tym, co pisząc robią to jako niezalogowany (gość).

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 06:31
Nie powinno być litości dla tych co będąc pod wpływem alkoholu świadomie wsiadają za kółko. Kara winna wynosić od 25 lat wzwyż. Tylko to odstraszy. A dlaczego tylko chla i jedzie? Bo wiedzą, że często kara jest w zawieszeniu....
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 14:50
"Przed godz. 2 w nocy policjanci z Bychawy zatrzymali w gm. Bychawa 40-letniego mężczyznę. Mężczyzna był przy przystanku autobusowym, nieopodal miejsca zdarzenia." To gdzie był ten przystanek w Bychawie, czy w Krężnicy? Z tego co wiadomo to gość wrócił prawie na miejsce kolizji, czyli do Krężnicy Jarej, na przystanek MPK. Poprawcie swój wpis.
Avatar
620 / 19 kwietnia 2016 o 10:19

GUEST jak zwykle udzielasz się w każdym temacie, daj sobie spokój i idź na kawę!

Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 08:20

Chłopak musi mieć czas na wytrzeźwienie. Już wyjechał. Po odpowiednich środkach odwadniających nikt mu nie udowodni, iż był np. nacpany. Zdąży brudy wypłukać. A później naskoczą mu na KANT. Ma znajomości i pieniądze.

powinni go zabić, tak jak ciebie. Strzał w kolano a potem w pusty łeb !!!! Chłopiec miał 13 lat !!!! a potrącił go pijany sku***.......z naćpaną mordą. Dobrze że w areszcie są chłopcy co wiedzą jak zniszczyć smiecia

powinni go zabić, tak jak ciebie. Strzał w kolano a potem w pusty łeb !!!! Chłopiec miał 13 lat !!!! a potrącił go pijany sku***.......z naćpaną mordą. Dobrze że w areszcie są chłopcy co wiedzą jak zniszczyć smiecia

rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 07:11
JUŻ GO ZŁAPALI CO ZA KIEPSKA GAZETA
Avatar
wuu / 19 kwietnia 2016 o 05:50
Samochód został wyrejestrowany, więc szyba pewnie ze szrotu, brak danych
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 01:53
Chłopak musi mieć czas na wytrzeźwienie. Już wyjechał. Po odpowiednich środkach odwadniających nikt mu nie udowodni, iż był np. nacpany. Zdąży brudy wypłukać. A później naskoczą mu na KANT. Ma znajomości i pieniądze.
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 23:12
Mają numery rejestracyjne, dlaczego nie sprawdzą na kogo auto jest zarejestrowane? Tam jest adres... i zawitać w jego skromnych lub nie skromnych progach...
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 22:36
Jak udowodnić, że był pod wpływem alkoholu lub narkotyków? Musiał zbiec, albowiem niektórzy tak mają. A skoro tak mają, to są niewinni.
Avatar
Archiwista / 20 kwietnia 2016 o 06:33

GUEST jak zwykle udzielasz się w każdym temacie, daj sobie spokój i idź na kawę!

Jełopie -Guest- to nick nadawany z automatu tym, co pisząc robią to jako niezalogowany (gość).

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 06:31
Nie powinno być litości dla tych co będąc pod wpływem alkoholu świadomie wsiadają za kółko. Kara winna wynosić od 25 lat wzwyż. Tylko to odstraszy. A dlaczego tylko chla i jedzie? Bo wiedzą, że często kara jest w zawieszeniu....
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 14:50
"Przed godz. 2 w nocy policjanci z Bychawy zatrzymali w gm. Bychawa 40-letniego mężczyznę. Mężczyzna był przy przystanku autobusowym, nieopodal miejsca zdarzenia." To gdzie był ten przystanek w Bychawie, czy w Krężnicy? Z tego co wiadomo to gość wrócił prawie na miejsce kolizji, czyli do Krężnicy Jarej, na przystanek MPK. Poprawcie swój wpis.
Avatar
620 / 19 kwietnia 2016 o 10:19

GUEST jak zwykle udzielasz się w każdym temacie, daj sobie spokój i idź na kawę!

Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 08:20

Chłopak musi mieć czas na wytrzeźwienie. Już wyjechał. Po odpowiednich środkach odwadniających nikt mu nie udowodni, iż był np. nacpany. Zdąży brudy wypłukać. A później naskoczą mu na KANT. Ma znajomości i pieniądze.

powinni go zabić, tak jak ciebie. Strzał w kolano a potem w pusty łeb !!!! Chłopiec miał 13 lat !!!! a potrącił go pijany sku***.......z naćpaną mordą. Dobrze że w areszcie są chłopcy co wiedzą jak zniszczyć smiecia

powinni go zabić, tak jak ciebie. Strzał w kolano a potem w pusty łeb !!!! Chłopiec miał 13 lat !!!! a potrącił go pijany sku***.......z naćpaną mordą. Dobrze że w areszcie są chłopcy co wiedzą jak zniszczyć smiecia

rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 07:11
JUŻ GO ZŁAPALI CO ZA KIEPSKA GAZETA
Avatar
wuu / 19 kwietnia 2016 o 05:50
Samochód został wyrejestrowany, więc szyba pewnie ze szrotu, brak danych
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 01:53
Chłopak musi mieć czas na wytrzeźwienie. Już wyjechał. Po odpowiednich środkach odwadniających nikt mu nie udowodni, iż był np. nacpany. Zdąży brudy wypłukać. A później naskoczą mu na KANT. Ma znajomości i pieniądze.
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 23:12
Mają numery rejestracyjne, dlaczego nie sprawdzą na kogo auto jest zarejestrowane? Tam jest adres... i zawitać w jego skromnych lub nie skromnych progach...
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 22:36
Jak udowodnić, że był pod wpływem alkoholu lub narkotyków? Musiał zbiec, albowiem niektórzy tak mają. A skoro tak mają, to są niewinni.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 3

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych