poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lubelskie

Królewska Republika Roleski w Trasie. Przystanek Lublin

Dodano: 13 sierpnia 2015, 00:00
Autor: REKLAMA

Założyciele Królewskiej Republiki Roleski zdecydowali się na rozszerzenie swoich granic i zaproszenie do współrządzenia nowych mieszkańców. Przez całe lato w wybranych miejscach w Polsce odbywają się castingi na Nowych Obywateli Republiki, których ostatecznie wybierze sam mistrz fotografii – Oliviero Toscani. W najbliższy weekend w Lublinie nadarzy się okazja, aby wziąć udział w kolejnym castingu i dołączyć do Obywateli Republiki.

Akcja rozszerzenia granic Republiki to kolejny etap projektu realizowanego przez światowej sławy fotografa - Oliviero Toscaniego.

Podczas letnich imprez w całej Polsce, w specjalnych strefach Królewskiej Republiki Roleski, organizowane są castingi na nowe twarze Republiki. Wysłannicy Oliviero Toscaniego przez najbliższe tygodnie odwiedzą wybrane miasta, w których poszukiwać będą kandydatów na modeli do kolejnej kampanii promocyjnej marki. Nie liczy się wiek, wzrost ani kolor oczu. Ważna jest oryginalność i ważny jest dobry smak. To szansa na wielką karierę w roli Nowych Obywateli Królewskiej Republiki.

14, 15 i 16 sierpnia podczas Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie w specjalnej strefie marki Roleski pojawi się kolejna okazja, aby wziąć udział w jednym z castingów i wyrazić w pełni swoją niebanalną osobowość przed obiektywem.

Oprócz castingu organizatorzy przewidzieli też inne atrakcje. Między innymi w strefie Republiki pojawią się artyści Królewsko-Republikańskiego Cyrku Mimello, aby uczyć widzów cyrkowych sztuczek i akrobacji. Na niebie zawiśnie wspaniała replika klasycznego balonu braci Montgolfier, a dla spragnionych wrażeń będzie możliwość lotu na uwięzi. Przyziemne pragnienia zaspokoją prawdziwi burgerowi artyści z ekipy „Kill Grill”, którzy wprost z food trucka serwują najbardziej wymyślne burgery, przygotowywane według własnej receptury.

Czujesz, że drzemie w Tobie duch demokratycznego zarządcy smaku? Chciałbyś bliżej poznać Markizę Białych Sosów lub zaprzyjaźnić się z Henrykiem Tradycyjnym? Chciałbyś założyć
w swojej wyobraźni osadę smaku i fantazji? Wypatruj wysłanników Królewskiej Republiki podczas Jarmarku Jagiellońskiego oraz innych letnich eventów i weź udział w castingu!

W te wakacje Królewska Republika Roleski oprócz Lublina, odwiedzi jeszcze Live Festival w Krakowie (20-21 sierpnia) Zatokę Sztuki w Sopocie (22-23 sierpnia), Czad Festiwal w Dębicy (28-30 sierpnia) oraz Festiwal Food Trucków na Pl. Defilad w Warszawie (19-20 września).

Szczegóły można znaleźć na Facebooku, na profilu:
Królewska Republika Roleski

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!