Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 stycznia 2014 r.
15:15
Edytuj ten wpis

Krytykują wójta gm. Niemce. "Dla własnej fanaberii inwestycji nie robię"

8 52 A A

- Wójt gminy niedawno zbudował drogę do gruntów rolnych, sam ma tam działki - napisał do nas Czytelnik. Wójt: Kampania wyborcza zaczęła się na dobre. Ale nie zaprzecza, że w pobliżu drogi uprawia pszenicę i rzepak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o drogę dojazdową do gruntów rolnych na styku miejscowości Pólko i Dys w podlubelskiej gminie Niemce. - Inwestycja została w szybkim tempie zrealizowana - pisze do nas Czytelnik. - Modernizacja polegała na położeniu nawierzchni asfaltowej długości ok. 800 metrów. Szkopuł w tym, że jak przetarg wskazuje, jest to droga tylko do gruntów rolnych, ponieważ na całej jej długości znajdują się tylko dwie posesje. Przy tej drodze są za to działki pana wójta. I dodaje: Modernizacja w znacznym stopniu przyczyniła się do podniesienia wartości działek Krzysztofa Urbasia. - Rzeczywiście przed tymi domami mam 5 ha - przyznaje Krzysztof Urbaś, wójt Niemiec. I jednocześnie tłumaczy: - Z drogi korzysta sześć rodzin a nie dwie. - O tę inwestycję zabiegał Henryk Drozd, radny z Pólka - tłumaczy Urbaś. - Uprawiając rzepak i pszenice jeżdżę tamtędy tylko kilka razy w roku. Dla własnej fanaberii inwestycji nie robię. Jego zdaniem informacje przekazywane mediom świadczą o tym, że rozpoczęła się już kampania wyborcza. - Spodziewam się takich działań - przyznaje Urbaś. - Poza tym ziemi mam dużo, także w innych miejscach. Jak 3 lata temu robiliśmy drogę przy cmentarzu, a tam również mam działki to nikt się tym nie interesował. Tyle, że do wyborów było jeszcze daleko.
Na tym lista zarzutów naszego Czytelnika się nie kończy. - Inną inwestycją, która budzi wśród mieszkańców Dysa i okolicznych miejscowości wiele kontrowersji jest blisko kilometrowy chodnik, który kończy się przy posesji pana wójta - pisze autor listu. - Jeszcze nim nie szedłem, ale mówię wszystkim, że mam go na wyłączność - ironizuje wójt Niemiec. - Z głupota ludzką nie ma, co walczyć. Czytelnik wylicza jednak dalej. - W gminie Niemce jest wiele miejscowości o zwartej, gęstej zabudowie, które nie mogą doczekać się na remont drogi np. Leonów, gdzie zniszczona nawierzchnia jezdni i brak chodnika powoduje dla mieszkańców poważne zagrożenie życia i zdrowia. - To jest droga powiatowa - odpowiada wójt Niemiec. - Będziemy ją robić wspólnie ze starostwem. Środki na ten cel zostały zapisane w budżecie na 2014 r. Chodzi o 2,5 kilometrowy odcinek. Tam niestety nie mam pola. A budowa chodnika już się rozpoczęła. Jego zdaniem o dobrych rzeczach w gminie nikt nie mówi. - A w ciągu 3 lat, dzięki Radzie Gminy udało nam się zrealizować 120 różnego rodzaju inwestycji. Wśród nich są m.in. dwa przedszkola, boiska, chodniki i oświetlenie.

Komentarze 52

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 27 grudnia 2015 o 12:58

Henryk Smolarz na wójta!!!!

Dobry wybór.Nie ujmujac nic wójtowi obecnemu.

Avatar
z Dysa / 22 grudnia 2015 o 14:45

Henryk Smolarz na wójta!!!!

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 23:48
urbaś złodziej
Avatar
Gość / 9 lutego 2014 o 23:01

Dwa razy napisałeś "zreszto" w swojej wypowiedzi - więc nie jest to zwykła literówka. Znam ten styl pisania Darjószu... He he.

Avatar
Gość 22225678 / 6 lutego 2014 o 13:19

Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, Garbowa. Czasami korzystam z drogi Ciecierzyn - Baszki-Ludwinów a 4 -y lata temu było praktycznie nieprzejezdne. Z dróg korzystją wszyscy, więc nie obchodzi mnie że są to powiatowe, bo powiat nic na 100 % sam by nie zrobił. Zreszto mamy przykład w jakim stanie były drogi powiatowe za poprzedniego wójta. Dla mnie liczy się to , że ten Wójt przyczynił się do poprawy stanu dróg, reaguje na wnioski mieszkańców, a podatki mam takie same. Więc jest ok. Cieszę się , że ktoś myśli o całej gminie, a nie tylko o sobie. Drogi wojewódzkiej wójt żadnej nie budował, a tylk chodniki przy wojewódzkiej. Ciekawe co byś powiedział jakbyś chodził drogą wojewódzką i twoje dzieci bo wójt nie chciałby dołożyć do chodnika przy wojewódzkiej i drżał codzienie czy Twoje dziecko wrtóci całe czy nie. Dla mnie liczą się fakty, A fakty są takie, że wreszcie skończył się marazm w tej gminie, ale podejrzewam, że co niektórzy nie moga się pogodzić z tym i chcą za wszelką cenę wrócić do władzy


 
Odpowiedz Cytuj Zgłoś do us

Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, Garbowa. Czasam... rozwiń

Avatar
Gość 22225678 / 6 lutego 2014 o 13:14

Przez kogo ta droga dofinansowana, mógłbyś się jaśniej wyrażać, bo jest to droga gminna więc finansuje gmina z podatków mieszkańców. Skoro droga nie podniosła wartości działek to po co było ją budować, wrony i tak wiedziały gdzie zawracać. Wcześniej nie było 18 milionów zadłużenia, spowodowanego między innymi "trafionymi" inwestycjami pana Urbasia, głównie w Dysie. Który wójt buduje drogi powiatowe i wojewódzkie ze środków gminy? Jak widać wójt również dokonał cudu - spowodował, że popłynęła woda w Pólku - to prawie jak w Kanie Galilejskiej. Komputery są finansowane ze środków unijnych, solary również więc nie pisz bzdur.

Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, Garbowa. Czasami korzystam z drogi Ciecierzyn - Baszki-Ludwinów a 4 -y lata temu było praktycznie nieprzejezdne. Z dróg korzystją wszyscy, więc nie obchodzi mnie że są to powiatowe, bo powiat nic na 100 % sam by nie zrobił. Zreszto mamy przykład w jakim stanie były drogi powiatowe za poprzedniego wójta. Dla mnie liczy się to , że ten Wójt przyczynił się do poprawy stanu dróg, reaguje na wnioski mieszkańców, a podatki mam takie same. Więc jest ok. Cieszę się , że ktoś myśli o całej gminie, a nie tylko o sobie. Drogi wojewódzkiej wójt żadnej nie budował, a tylk chodniki przy wojewódzkiej. Ciekawe co byś powiedział jakbyś chodził drogą wojewódzką i twoje dzieci bo wójt nie chciałby dołożyć do chodnika przy wojewódzkiej i drżał codzienie czy Twoje dziecko wrtóci całe czy nie. Dla mnie liczą się fakty, A fakty są takie, że wreszcie skończył się marazm w tej gminie, ale podejrzewam, że co niektórzy nie moga się pogodzić z tym i chcą za wszelką cenę wrócić do władzy

Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, G... rozwiń

Avatar
Karol / 31 stycznia 2014 o 20:32

Jakby drogi czytelnik tego nie zauważył ta droga ma dofinansowanie, więc w nazwie musi być do gruntów rolnych, żeby to dofinansowanie było, droga ma szerokość od   3 do 4 m, więc z tego co wiem to napewno nie ma możliwości podniesienia wartości  gruntów bo na uzyskanie pozwolenia na budowę trzeba 5 m. Prawda jest taka, że wcześniej za innego wójta  nic się nie robiło, a jak robiło to nie było widać. W każdej części gminy jest coś zrobione, drogi, oświetlenia, chodniki, przedszkola, gmina teraz a sprzed 4 lat to dwie różne gminy, gmina się rozwija, nawet na pólku tyle lat nie było cisnienia w kranach i kto sprawił, że teraz jest - ten wójt. Droga na Pólku opisana i do ul. Klonowej , obok na  Stoczku kol - 2 drogi (z czego jedna dofinansowana), piąta droga z pólka do rudki, w samym pobliskim odcinku tylko 5 dróg, wstydź się czytelniku, że potrafisz krytykować,a  każdy kto przyjeżdża do nas mówi ale się u was dzieje. I chodnik powstał na Pólku, teraz będzie z tego co słyszałem oświetlenie, chodniki wzdłuż drogi wojewódzkiej od krasienina do niemiec, i solary będziemy mieli, komputery z internetem daje gmina. I co? A co było wcześniej?Figa z makiem!!!!!Pamiętajcie prawda sama się obroni

Przez kogo ta droga dofinansowana, mógłbyś się jaśniej wyrażać, bo jest to droga gminna więc finansuje gmina z podatków mieszkańców. Skoro droga nie podniosła wartości działek to po co było ją budować, wrony i tak wiedziały gdzie zawracać. Wcześniej nie było 18 milionów zadłużenia, spowodowanego między innymi "trafionymi" inwestycjami pana Urbasia, głównie w Dysie. Który wójt buduje drogi powiatowe i wojewódzkie ze środków gminy? Jak widać wójt również dokonał cudu - spowodował, że popłynęła woda w Pólku - to prawie jak w Kanie Galilejskiej. Komputery są finansowane ze środków unijnych, solary również więc nie pisz bzdur.

Przez kogo ta droga dofinansowana, mógłbyś się jaśniej wyrażać, bo jest to droga gminna więc finansuje gmina z podatków mieszkańców. Skoro droga nie podniosła wartości działek to po co było ją budować, wrony i tak wiedziały gdzie zawracać. Wcześniej nie było 18 milionów zadłużenia, spowodowanego między innymi "trafionymi" inwestycjami pana Urbasia, głównie w Dysie. Który wójt buduje drogi powiatowe i wojewódzkie ze środków gminy? Jak widać wójt również dokonał cudu - spowodował, że popłynęła woda w Pólku - to prawie jak w Ka... rozwiń

Avatar
Iwona / 31 stycznia 2014 o 20:12

pier***enie glupot wszyscy idą do wymiany i trzeba zmniejszyć zarobki wójta bo własnym oczom niewierze ze w mojej wsi wójt tyle zarabia a ja ku*** za niecałę 2 musze tyrać za dużo zarabiaja trzeba im to uciąć głosuje na tych którze bedą zmniejszać zarobki w gminie nie mogą tyle zarabiać obiboki z moich podatkuw

Chłopie jak będziesz wiedział jak pisze się Darjósz to możesz ubiegać się o podwyżkę, na razie masz braki w wykształceniu, "podatków" pisze się przez "ó".

Chłopie jak będziesz wiedział jak pisze się Darjósz to możesz ubiegać się o podwyżkę, na razie masz braki w wykształceniu, "podatków" pisze się przez "ó".

rozwiń
Avatar
prostychłopzewsi / 30 stycznia 2014 o 15:38

pier***enie glupot wszyscy idą do wymiany i trzeba zmniejszyć zarobki wójta bo własnym oczom niewierze ze w mojej wsi wójt tyle zarabia a ja ku*** za niecałę 2 musze tyrać za dużo zarabiaja trzeba im to uciąć głosuje na tych którze bedą zmniejszać zarobki w gminie nie mogą tyle zarabiać obiboki z moich podatkuw

Avatar
Gość / 29 stycznia 2014 o 20:07

Zapomiałeś już co mówili o poprzednim, a szczególnie o jego zastępcy, ten to był gigant, na dodatek anty społeczny i nie wiem czy wiesz, ale chce znowu być zastępcą u nowego wójta. Ludzie bronmy się przed układem, któy za wszelką cenę chce powrócić, ten WÓjt robi dla ludzi!!!!!!!!Ludzie przecież te negatywne rzeczy piszą Ci co będą brali udział w wyborach, nie dajcie się omamić, tak jak platforma straszyła pisem, tak kilka osób pisze na tym forum......Panie Jarku....Zapomniał Pan już jaki Pan był, jak Pan działeczki sprzedawał jak Pan odszedł ze stanowiska......Wstyd i wstyd....A tak wogóle, całkiem obiektywnie ja słyszę dużo dobrego o tym wójcie.

Zgadzam się,że poprzedni wójt też był do dupy. No ale ten jest do dupy do kwadratu!!! A w żadnych wyborach nie mam zamiaru kandydować, bo jestem zbyt uczciwym człowiekiem do polityki...Jestem zupełnie nowy w tych sprawach.

Zgadzam się,że poprzedni wójt też był do dupy. No ale ten jest do dupy do kwadratu!!! A w żadnych wyborach nie mam zamiaru kandydować, bo jestem zbyt uczciwym człowiekiem do polityki...Jestem zupełnie nowy w tych sprawach.

rozwiń
Avatar
gość / 27 grudnia 2015 o 12:58

Henryk Smolarz na wójta!!!!

Dobry wybór.Nie ujmujac nic wójtowi obecnemu.

Avatar
z Dysa / 22 grudnia 2015 o 14:45

Henryk Smolarz na wójta!!!!

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 23:48
urbaś złodziej
Avatar
Gość / 9 lutego 2014 o 23:01

Dwa razy napisałeś "zreszto" w swojej wypowiedzi - więc nie jest to zwykła literówka. Znam ten styl pisania Darjószu... He he.

Avatar
Gość 22225678 / 6 lutego 2014 o 13:19

Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, Garbowa. Czasami korzystam z drogi Ciecierzyn - Baszki-Ludwinów a 4 -y lata temu było praktycznie nieprzejezdne. Z dróg korzystją wszyscy, więc nie obchodzi mnie że są to powiatowe, bo powiat nic na 100 % sam by nie zrobił. Zreszto mamy przykład w jakim stanie były drogi powiatowe za poprzedniego wójta. Dla mnie liczy się to , że ten Wójt przyczynił się do poprawy stanu dróg, reaguje na wnioski mieszkańców, a podatki mam takie same. Więc jest ok. Cieszę się , że ktoś myśli o całej gminie, a nie tylko o sobie. Drogi wojewódzkiej wójt żadnej nie budował, a tylk chodniki przy wojewódzkiej. Ciekawe co byś powiedział jakbyś chodził drogą wojewódzką i twoje dzieci bo wójt nie chciałby dołożyć do chodnika przy wojewódzkiej i drżał codzienie czy Twoje dziecko wrtóci całe czy nie. Dla mnie liczą się fakty, A fakty są takie, że wreszcie skończył się marazm w tej gminie, ale podejrzewam, że co niektórzy nie moga się pogodzić z tym i chcą za wszelką cenę wrócić do władzy


 
Odpowiedz Cytuj Zgłoś do us

Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, Garbowa. Czasam... rozwiń

Avatar
Gość 22225678 / 6 lutego 2014 o 13:14

Przez kogo ta droga dofinansowana, mógłbyś się jaśniej wyrażać, bo jest to droga gminna więc finansuje gmina z podatków mieszkańców. Skoro droga nie podniosła wartości działek to po co było ją budować, wrony i tak wiedziały gdzie zawracać. Wcześniej nie było 18 milionów zadłużenia, spowodowanego między innymi "trafionymi" inwestycjami pana Urbasia, głównie w Dysie. Który wójt buduje drogi powiatowe i wojewódzkie ze środków gminy? Jak widać wójt również dokonał cudu - spowodował, że popłynęła woda w Pólku - to prawie jak w Kanie Galilejskiej. Komputery są finansowane ze środków unijnych, solary również więc nie pisz bzdur.

Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, Garbowa. Czasami korzystam z drogi Ciecierzyn - Baszki-Ludwinów a 4 -y lata temu było praktycznie nieprzejezdne. Z dróg korzystją wszyscy, więc nie obchodzi mnie że są to powiatowe, bo powiat nic na 100 % sam by nie zrobił. Zreszto mamy przykład w jakim stanie były drogi powiatowe za poprzedniego wójta. Dla mnie liczy się to , że ten Wójt przyczynił się do poprawy stanu dróg, reaguje na wnioski mieszkańców, a podatki mam takie same. Więc jest ok. Cieszę się , że ktoś myśli o całej gminie, a nie tylko o sobie. Drogi wojewódzkiej wójt żadnej nie budował, a tylk chodniki przy wojewódzkiej. Ciekawe co byś powiedział jakbyś chodził drogą wojewódzką i twoje dzieci bo wójt nie chciałby dołożyć do chodnika przy wojewódzkiej i drżał codzienie czy Twoje dziecko wrtóci całe czy nie. Dla mnie liczą się fakty, A fakty są takie, że wreszcie skończył się marazm w tej gminie, ale podejrzewam, że co niektórzy nie moga się pogodzić z tym i chcą za wszelką cenę wrócić do władzy

Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, G... rozwiń

Avatar
Karol / 31 stycznia 2014 o 20:32

Jakby drogi czytelnik tego nie zauważył ta droga ma dofinansowanie, więc w nazwie musi być do gruntów rolnych, żeby to dofinansowanie było, droga ma szerokość od   3 do 4 m, więc z tego co wiem to napewno nie ma możliwości podniesienia wartości  gruntów bo na uzyskanie pozwolenia na budowę trzeba 5 m. Prawda jest taka, że wcześniej za innego wójta  nic się nie robiło, a jak robiło to nie było widać. W każdej części gminy jest coś zrobione, drogi, oświetlenia, chodniki, przedszkola, gmina teraz a sprzed 4 lat to dwie różne gminy, gmina się rozwija, nawet na pólku tyle lat nie było cisnienia w kranach i kto sprawił, że teraz jest - ten wójt. Droga na Pólku opisana i do ul. Klonowej , obok na  Stoczku kol - 2 drogi (z czego jedna dofinansowana), piąta droga z pólka do rudki, w samym pobliskim odcinku tylko 5 dróg, wstydź się czytelniku, że potrafisz krytykować,a  każdy kto przyjeżdża do nas mówi ale się u was dzieje. I chodnik powstał na Pólku, teraz będzie z tego co słyszałem oświetlenie, chodniki wzdłuż drogi wojewódzkiej od krasienina do niemiec, i solary będziemy mieli, komputery z internetem daje gmina. I co? A co było wcześniej?Figa z makiem!!!!!Pamiętajcie prawda sama się obroni

Przez kogo ta droga dofinansowana, mógłbyś się jaśniej wyrażać, bo jest to droga gminna więc finansuje gmina z podatków mieszkańców. Skoro droga nie podniosła wartości działek to po co było ją budować, wrony i tak wiedziały gdzie zawracać. Wcześniej nie było 18 milionów zadłużenia, spowodowanego między innymi "trafionymi" inwestycjami pana Urbasia, głównie w Dysie. Który wójt buduje drogi powiatowe i wojewódzkie ze środków gminy? Jak widać wójt również dokonał cudu - spowodował, że popłynęła woda w Pólku - to prawie jak w Kanie Galilejskiej. Komputery są finansowane ze środków unijnych, solary również więc nie pisz bzdur.

Przez kogo ta droga dofinansowana, mógłbyś się jaśniej wyrażać, bo jest to droga gminna więc finansuje gmina z podatków mieszkańców. Skoro droga nie podniosła wartości działek to po co było ją budować, wrony i tak wiedziały gdzie zawracać. Wcześniej nie było 18 milionów zadłużenia, spowodowanego między innymi "trafionymi" inwestycjami pana Urbasia, głównie w Dysie. Który wójt buduje drogi powiatowe i wojewódzkie ze środków gminy? Jak widać wójt również dokonał cudu - spowodował, że popłynęła woda w Pólku - to prawie jak w Ka... rozwiń

Avatar
Iwona / 31 stycznia 2014 o 20:12

pier***enie glupot wszyscy idą do wymiany i trzeba zmniejszyć zarobki wójta bo własnym oczom niewierze ze w mojej wsi wójt tyle zarabia a ja ku*** za niecałę 2 musze tyrać za dużo zarabiaja trzeba im to uciąć głosuje na tych którze bedą zmniejszać zarobki w gminie nie mogą tyle zarabiać obiboki z moich podatkuw

Chłopie jak będziesz wiedział jak pisze się Darjósz to możesz ubiegać się o podwyżkę, na razie masz braki w wykształceniu, "podatków" pisze się przez "ó".

Chłopie jak będziesz wiedział jak pisze się Darjósz to możesz ubiegać się o podwyżkę, na razie masz braki w wykształceniu, "podatków" pisze się przez "ó".

rozwiń
Avatar
prostychłopzewsi / 30 stycznia 2014 o 15:38

pier***enie glupot wszyscy idą do wymiany i trzeba zmniejszyć zarobki wójta bo własnym oczom niewierze ze w mojej wsi wójt tyle zarabia a ja ku*** za niecałę 2 musze tyrać za dużo zarabiaja trzeba im to uciąć głosuje na tych którze bedą zmniejszać zarobki w gminie nie mogą tyle zarabiać obiboki z moich podatkuw

Avatar
Gość / 29 stycznia 2014 o 20:07

Zapomiałeś już co mówili o poprzednim, a szczególnie o jego zastępcy, ten to był gigant, na dodatek anty społeczny i nie wiem czy wiesz, ale chce znowu być zastępcą u nowego wójta. Ludzie bronmy się przed układem, któy za wszelką cenę chce powrócić, ten WÓjt robi dla ludzi!!!!!!!!Ludzie przecież te negatywne rzeczy piszą Ci co będą brali udział w wyborach, nie dajcie się omamić, tak jak platforma straszyła pisem, tak kilka osób pisze na tym forum......Panie Jarku....Zapomniał Pan już jaki Pan był, jak Pan działeczki sprzedawał jak Pan odszedł ze stanowiska......Wstyd i wstyd....A tak wogóle, całkiem obiektywnie ja słyszę dużo dobrego o tym wójcie.

Zgadzam się,że poprzedni wójt też był do dupy. No ale ten jest do dupy do kwadratu!!! A w żadnych wyborach nie mam zamiaru kandydować, bo jestem zbyt uczciwym człowiekiem do polityki...Jestem zupełnie nowy w tych sprawach.

Zgadzam się,że poprzedni wójt też był do dupy. No ale ten jest do dupy do kwadratu!!! A w żadnych wyborach nie mam zamiaru kandydować, bo jestem zbyt uczciwym człowiekiem do polityki...Jestem zupełnie nowy w tych sprawach.

rozwiń