Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 marca 2012 r.
10:31
Edytuj ten wpis

Lubartów wycofuje się z blokady "19-stki”, protesty w Kraśniku i Radzyniu

Autor: Zdjęcie autora er aa
0 8 A A

Dzisiaj o godz. 15.15 energetycy zablokowują drogi w Kraśniku, i Radzyniu Podlaskim. Odwołali protest w Lubartowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W ten sposób będą protestować przeciw konsolidacji rejonów i posterunków energetycznych w PGE Dystrybucja. Połączone zostaną np. Kraśnik z Puławami, Radzyń Podlaski z Białą Podlaską, a Lubartów z Rejonem Energetycznym Lublin-Teren.

Związkowcy obawiają się, że ludzie stracą pracą albo będą się musieli przenieść do odległych miejscowości.

*Kraśnik – problemy z przejazdem przez miasto będą w okolicy stacji Orlen, ul. Lubelska. W godzinach 15.15–18

* Radzyń Podlaski – przy skrzyżowaniu dróg krajowych nr 19 i 63. Od godz. 15.15–17.


Lubartów bez blokady

Zapowiadana na dziś blokada drogi krajowej nr 19 w Lubartowie została odwołana. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że powodem jest niewielka ilość osób, które przystąpiłyby do protestu.

– Blokada w Lubartowie została odwołana – potwierdza Krzysztof Marzec, przewodniczący komisji międzyzakładowej NSZZ "Solidarność” w Lubelskich Zakładach Energetycznych. – Prawdopodobnie zostanie przeprowadzona w innym terminie.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 marca 2012 o 22:28
[quote name='kierowca67' timestamp='1332416583' post='613073']
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarmowego prądu i jeszcze wam źle.
[/quote]
więc powiedz jak mają protestować ? czy mogą nad ranem wpaść na wioskę i wyłączyć prąd w akcie desperacji? i jeszcze - co do kuchenki na gaz to poszukaj piekarnika na gaz - trudno znależć
[quote name='kierowca67' timestamp='1332416583' post='613073']
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarm... rozwiń
Avatar
Kowalski / 22 marca 2012 o 17:57
[quote name='Walczacy o prawde' timestamp='1332432729' post='613159']
cale wasze chamstwo starczy za poreke glupoty naszych szefow w energetyce.
my tez mamy potrzeby i zaciagniete kredyty w zlodziejskich bankach
ja splacam nie tylko dom, ale i z zona samochod dla syna, ktory zmuszony byl do wyjazdu z Polski za chlebem dla swoich dzieci i zony
sprobojcie za nasze marne pensje utrzymac dwa domy i cos odlozyc na ciezsze czasy, a zobaczycie jakiej ekwilibrystyki nalezy uzywac
dlaczego mam miec mniej niz jakis urzedas w naszej firmie,jak to ja laze po slupach i jezdze po roznych wsiach wyklucajac sie z chamska cholota, co dla swini chce ciagnac prad przez pol wsi?
postawcie sie w miejscu polskiego robotnika i wtedy mozemy podyskutoac
moj syn robiac u Szwedow w elektryce i to bez papierow zarabia piec razy wiecej niz ja po szkole i z papierami
tak to wy zajmijcie sie soba, a my prawdziwi Polacy zajmiemy sie soba i nie pozwolimy zadnemu Zydowi pluc na nas
[/quote]
Wielu ludzi nie zaciągnęło kredytów na domy i samochody dla dzieci bo nikt im nie dał kredytu ze względu na małe zarobki. Mieszkają na stancjach lub w jednym domu z rodzicami, teściami. Powinni iść blokować drogi?
Mi rodzice nie kupowali samochodu - sam sobie kupiłem - przpuszczam, że na 11 letniego peugota 405 (było to 10 lat temu) ani Twój syn ani Ty nie chcielibyście nawet spojrzeć ale uważałem, że na tyle mnie stać więc nie będę się pakował w kredyty. I jeździelm nim (z rodziną) parę lat. A może powinienem wziąc kredyt,kupić porządne auto, a jakbym nie mógł spłacać to isć blokować drogę?
Przez ostatnie lata byliście (Zakłady Energetyczne) jednym z ostatnich (no parę ich jeszcze zostalo)państwowych zakładów - monopolistów. Mieliści dobrą sytuacje płacową, możliowść dorabiania, stabilne zatrudnienie, tańszy prąd i jak wynika z Twojej wypowiedzi komfort tego, że klienta - to ktoś kto Was utrzymuje - możecie mieć w d.... Nikt tak bardzo kosztów w firmie nie liczył bo przecież i tak końcowy odbiorca (czyli jak nas nazwałeś "chamska hołota") zapłaci. I teraz się to zmienia -rozumiem, że się tego obawiacie ale nic nie zrobicie (może na szczęście) - lepiej pomyślelibyście co zrobić żeby się w tej nowej (dla Was) sytuacji się przystosować. Byc może przez blokady coś tam ugracie, jakieś 10 więcej etatów, jakieś podwyżki dla dojeżdżających ale nie liczcie na pozytywny odbiór społeczny. Rzeczywistość, której Wy się teraz obawiacie jest rzeczywistością większości Polaków od kilkunastu lat (niestabilność zatrudnienia, konieczność dojazdów, itp.)
A na koniec powiem Ci, że nie rozumiem dlaczego utrzymujesz 2 domy skoro Twój syn zarabia w Szwecji 5 razy więcej niż Ty.
[quote name='Walczacy o prawde' timestamp='1332432729' post='613159']
cale wasze chamstwo starczy za poreke glupoty naszych szefow w energetyce.
my tez mamy potrzeby i zaciagniete kredyty w zlodziejskich bankach
ja splacam nie tylko dom, ale i z zona samochod dla syna, ktory zmuszony byl do wyjazdu z Polski za chlebem dla swoich dzieci i zony
sprobojcie za nasze marne pensje utrzymac dwa domy i cos odlozyc na ciezsze czasy, a zobaczycie jakiej ekwilibrystyki nalezy uzywac
dlaczego mam mie... rozwiń
Avatar
Walczacy o prawde / 22 marca 2012 o 17:12
[quote name='milicjant' timestamp='1332412867' post='613062']
Szczyt głupoty, ale w sumie to związki zawodowe, to czego się spodziewać. Współczuje waszej głupocie, pomimo iż rozumiem obawy odnośnie utraty pracy. Ale blokowanie dróg krajowych np. w Kraśniku, gdzie bardzo dużo osób o tej porze dnia będzie wracać z pracy z Lublina - jest waszym gwoździem do trumny - utrudniając innym życie - nie liczcie później na ich współczucie....
[/quote]
cale wasze chamstwo starczy za poreke glupoty naszych szefow w energetyce.
my tez mamy potrzeby i zaciagniete kredyty w zlodziejskich bankach
ja splacam nie tylko dom, ale i z zona samochod dla syna, ktory zmuszony byl do wyjazdu z Polski za chlebem dla swoich dzieci i zony
sprobojcie za nasze marne pensje utrzymac dwa domy i cos odlozyc na ciezsze czasy, a zobaczycie jakiej ekwilibrystyki nalezy uzywac
dlaczego mam miec mniej niz jakis urzedas w naszej firmie,jak to ja laze po slupach i jezdze po roznych wsiach wyklucajac sie z chamska cholota, co dla swini chce ciagnac prad przez pol wsi?
postawcie sie w miejscu polskiego robotnika i wtedy mozemy podyskutoac
moj syn robiac u Szwedow w elektryce i to bez papierow zarabia piec razy wiecej niz ja po szkole i z papierami
tak to wy zajmijcie sie soba, a my prawdziwi Polacy zajmiemy sie soba i nie pozwolimy zadnemu Zydowi pluc na nas
[quote name='milicjant' timestamp='1332412867' post='613062']
Szczyt głupoty, ale w sumie to związki zawodowe, to czego się spodziewać. Współczuje waszej głupocie, pomimo iż rozumiem obawy odnośnie utraty pracy. Ale blokowanie dróg krajowych np. w Kraśniku, gdzie bardzo dużo osób o tej porze dnia będzie wracać z pracy z Lublina - jest waszym gwoździem do trumny - utrudniając innym życie - nie liczcie później na ich współczucie....
[/quote]
cale wasze chamstwo starczy za poreke glupoty naszych szefow ... rozwiń
Avatar
Janis / 22 marca 2012 o 13:29
To może jakiś zbiorowy pozew za straty poniesione w wyniku zablokowania drogi ?? Co Wy kierowcy na to ??
Avatar
el... / 22 marca 2012 o 13:02
[quote name='kierowca67' timestamp='1332416583' post='613073']
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarmowego prądu i jeszcze wam źle.
[/quote]
wy mi ceny za prad nie liczcie, bo i ja wszaszych pieniedzy nie sumuje..
ale kazdy chce miec zabezpieczenie na przyszlosc a nie zastanawianie sie co oi gdzie bede robil za piec, czy tez dziesiec lat.
nie po to do szkolym chodzil, zeby teraz dzielic sie z <bialymi koszulami> w krawatach.
tez chce wyslac dzieci za granice i samemu tez pojechac chociaz raz w roku.
chce poprostu zyc tak, jak nawet zwykly elektryk na zachodzie zyje
dlatego protestuje i nie ustapie, a wy robcie sobie co chcecie i na mnie nie liczcie, jesli to was beda chcieli usidlic w rozne reformy i zmiany strukturalne
[quote name='kierowca67' timestamp='1332416583' post='613073']
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarm... rozwiń
Avatar
kierowca67 / 22 marca 2012 o 12:43
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarmowego prądu i jeszcze wam źle.
Avatar
milicjant / 22 marca 2012 o 11:41
Szczyt głupoty, ale w sumie to związki zawodowe, to czego się spodziewać. Współczuje waszej głupocie, pomimo iż rozumiem obawy odnośnie utraty pracy. Ale blokowanie dróg krajowych np. w Kraśniku, gdzie bardzo dużo osób o tej porze dnia będzie wracać z pracy z Lublina - jest waszym gwoździem do trumny - utrudniając innym życie - nie liczcie później na ich współczucie....
Avatar
<pyzaty chlop> / 22 marca 2012 o 11:12
Pomimo całej empatii dla osób zatroskanych ewentualnymi konsekwencjami reform i zmian form zatrudnienia, musze zauważyć, ze utrudnianie życia innym współobywatelom pozytywnego oddźwięku Waszej sprawie nie przyniesie!
Irytacja niepotrzebnymi korkami obróci się jedynie przeciwko Wam samym!
Wiem, że szefami związków zawodowych nie są żadni geniusze, a jedynie po chłopsku przebiegli beneficjanci wspólnie wypracowanych środków!
Należałoby jednak spodziewać się z ich strony chociaż trochę wyobraźni i pomysłowości w zwracaniu uwagi społeczeństwa na problemy pracobiorców!
Oni jednak wolą bulwersować i drażnić społeczeństwo lepperowskimi metodami!
Pomimo całej empatii dla osób zatroskanych ewentualnymi konsekwencjami reform i zmian form zatrudnienia, musze zauważyć, ze utrudnianie życia innym współobywatelom pozytywnego oddźwięku Waszej sprawie nie przyniesie!
Irytacja niepotrzebnymi korkami obróci się jedynie przeciwko Wam samym!
Wiem, że szefami związków zawodowych nie są żadni geniusze, a jedynie po chłopsku przebiegli beneficjanci wspólnie wypracowanych środków!
Należałoby jednak spodziewać się z ich strony chociaż trochę wyobraźni i pomysłowości w ... rozwiń
Avatar
Gość / 22 marca 2012 o 22:28
[quote name='kierowca67' timestamp='1332416583' post='613073']
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarmowego prądu i jeszcze wam źle.
[/quote]
więc powiedz jak mają protestować ? czy mogą nad ranem wpaść na wioskę i wyłączyć prąd w akcie desperacji? i jeszcze - co do kuchenki na gaz to poszukaj piekarnika na gaz - trudno znależć
[quote name='kierowca67' timestamp='1332416583' post='613073']
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarm... rozwiń
Avatar
Kowalski / 22 marca 2012 o 17:57
[quote name='Walczacy o prawde' timestamp='1332432729' post='613159']
cale wasze chamstwo starczy za poreke glupoty naszych szefow w energetyce.
my tez mamy potrzeby i zaciagniete kredyty w zlodziejskich bankach
ja splacam nie tylko dom, ale i z zona samochod dla syna, ktory zmuszony byl do wyjazdu z Polski za chlebem dla swoich dzieci i zony
sprobojcie za nasze marne pensje utrzymac dwa domy i cos odlozyc na ciezsze czasy, a zobaczycie jakiej ekwilibrystyki nalezy uzywac
dlaczego mam miec mniej niz jakis urzedas w naszej firmie,jak to ja laze po slupach i jezdze po roznych wsiach wyklucajac sie z chamska cholota, co dla swini chce ciagnac prad przez pol wsi?
postawcie sie w miejscu polskiego robotnika i wtedy mozemy podyskutoac
moj syn robiac u Szwedow w elektryce i to bez papierow zarabia piec razy wiecej niz ja po szkole i z papierami
tak to wy zajmijcie sie soba, a my prawdziwi Polacy zajmiemy sie soba i nie pozwolimy zadnemu Zydowi pluc na nas
[/quote]
Wielu ludzi nie zaciągnęło kredytów na domy i samochody dla dzieci bo nikt im nie dał kredytu ze względu na małe zarobki. Mieszkają na stancjach lub w jednym domu z rodzicami, teściami. Powinni iść blokować drogi?
Mi rodzice nie kupowali samochodu - sam sobie kupiłem - przpuszczam, że na 11 letniego peugota 405 (było to 10 lat temu) ani Twój syn ani Ty nie chcielibyście nawet spojrzeć ale uważałem, że na tyle mnie stać więc nie będę się pakował w kredyty. I jeździelm nim (z rodziną) parę lat. A może powinienem wziąc kredyt,kupić porządne auto, a jakbym nie mógł spłacać to isć blokować drogę?
Przez ostatnie lata byliście (Zakłady Energetyczne) jednym z ostatnich (no parę ich jeszcze zostalo)państwowych zakładów - monopolistów. Mieliści dobrą sytuacje płacową, możliowść dorabiania, stabilne zatrudnienie, tańszy prąd i jak wynika z Twojej wypowiedzi komfort tego, że klienta - to ktoś kto Was utrzymuje - możecie mieć w d.... Nikt tak bardzo kosztów w firmie nie liczył bo przecież i tak końcowy odbiorca (czyli jak nas nazwałeś "chamska hołota") zapłaci. I teraz się to zmienia -rozumiem, że się tego obawiacie ale nic nie zrobicie (może na szczęście) - lepiej pomyślelibyście co zrobić żeby się w tej nowej (dla Was) sytuacji się przystosować. Byc może przez blokady coś tam ugracie, jakieś 10 więcej etatów, jakieś podwyżki dla dojeżdżających ale nie liczcie na pozytywny odbiór społeczny. Rzeczywistość, której Wy się teraz obawiacie jest rzeczywistością większości Polaków od kilkunastu lat (niestabilność zatrudnienia, konieczność dojazdów, itp.)
A na koniec powiem Ci, że nie rozumiem dlaczego utrzymujesz 2 domy skoro Twój syn zarabia w Szwecji 5 razy więcej niż Ty.
[quote name='Walczacy o prawde' timestamp='1332432729' post='613159']
cale wasze chamstwo starczy za poreke glupoty naszych szefow w energetyce.
my tez mamy potrzeby i zaciagniete kredyty w zlodziejskich bankach
ja splacam nie tylko dom, ale i z zona samochod dla syna, ktory zmuszony byl do wyjazdu z Polski za chlebem dla swoich dzieci i zony
sprobojcie za nasze marne pensje utrzymac dwa domy i cos odlozyc na ciezsze czasy, a zobaczycie jakiej ekwilibrystyki nalezy uzywac
dlaczego mam mie... rozwiń
Avatar
Walczacy o prawde / 22 marca 2012 o 17:12
[quote name='milicjant' timestamp='1332412867' post='613062']
Szczyt głupoty, ale w sumie to związki zawodowe, to czego się spodziewać. Współczuje waszej głupocie, pomimo iż rozumiem obawy odnośnie utraty pracy. Ale blokowanie dróg krajowych np. w Kraśniku, gdzie bardzo dużo osób o tej porze dnia będzie wracać z pracy z Lublina - jest waszym gwoździem do trumny - utrudniając innym życie - nie liczcie później na ich współczucie....
[/quote]
cale wasze chamstwo starczy za poreke glupoty naszych szefow w energetyce.
my tez mamy potrzeby i zaciagniete kredyty w zlodziejskich bankach
ja splacam nie tylko dom, ale i z zona samochod dla syna, ktory zmuszony byl do wyjazdu z Polski za chlebem dla swoich dzieci i zony
sprobojcie za nasze marne pensje utrzymac dwa domy i cos odlozyc na ciezsze czasy, a zobaczycie jakiej ekwilibrystyki nalezy uzywac
dlaczego mam miec mniej niz jakis urzedas w naszej firmie,jak to ja laze po slupach i jezdze po roznych wsiach wyklucajac sie z chamska cholota, co dla swini chce ciagnac prad przez pol wsi?
postawcie sie w miejscu polskiego robotnika i wtedy mozemy podyskutoac
moj syn robiac u Szwedow w elektryce i to bez papierow zarabia piec razy wiecej niz ja po szkole i z papierami
tak to wy zajmijcie sie soba, a my prawdziwi Polacy zajmiemy sie soba i nie pozwolimy zadnemu Zydowi pluc na nas
[quote name='milicjant' timestamp='1332412867' post='613062']
Szczyt głupoty, ale w sumie to związki zawodowe, to czego się spodziewać. Współczuje waszej głupocie, pomimo iż rozumiem obawy odnośnie utraty pracy. Ale blokowanie dróg krajowych np. w Kraśniku, gdzie bardzo dużo osób o tej porze dnia będzie wracać z pracy z Lublina - jest waszym gwoździem do trumny - utrudniając innym życie - nie liczcie później na ich współczucie....
[/quote]
cale wasze chamstwo starczy za poreke glupoty naszych szefow ... rozwiń
Avatar
Janis / 22 marca 2012 o 13:29
To może jakiś zbiorowy pozew za straty poniesione w wyniku zablokowania drogi ?? Co Wy kierowcy na to ??
Avatar
el... / 22 marca 2012 o 13:02
[quote name='kierowca67' timestamp='1332416583' post='613073']
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarmowego prądu i jeszcze wam źle.
[/quote]
wy mi ceny za prad nie liczcie, bo i ja wszaszych pieniedzy nie sumuje..
ale kazdy chce miec zabezpieczenie na przyszlosc a nie zastanawianie sie co oi gdzie bede robil za piec, czy tez dziesiec lat.
nie po to do szkolym chodzil, zeby teraz dzielic sie z <bialymi koszulami> w krawatach.
tez chce wyslac dzieci za granice i samemu tez pojechac chociaz raz w roku.
chce poprostu zyc tak, jak nawet zwykly elektryk na zachodzie zyje
dlatego protestuje i nie ustapie, a wy robcie sobie co chcecie i na mnie nie liczcie, jesli to was beda chcieli usidlic w rozne reformy i zmiany strukturalne
[quote name='kierowca67' timestamp='1332416583' post='613073']
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarm... rozwiń
Avatar
kierowca67 / 22 marca 2012 o 12:43
Kilka miesięcy temu natrafiłem w woj. mazowieckim na podobną blokadę. Żaden ze stojących w korku nie solidaryzował się z protestującymi. To jest szkodliwe działanie dla samych protestujących. Jaki wpływ na rozwiązanie zakładu mają zwykli użytkownicy drogi - żaden. Pójdźcie po rozum do głowy i przestańcie odstawiać szopki. Zresztą, nie narzekajcie, nie jest wam tak źle. Który z was energetyków ma kuchenkę na gaz ? Pewnie żaden, korzystacie z półdarmowego prądu i jeszcze wam źle.
Avatar
milicjant / 22 marca 2012 o 11:41
Szczyt głupoty, ale w sumie to związki zawodowe, to czego się spodziewać. Współczuje waszej głupocie, pomimo iż rozumiem obawy odnośnie utraty pracy. Ale blokowanie dróg krajowych np. w Kraśniku, gdzie bardzo dużo osób o tej porze dnia będzie wracać z pracy z Lublina - jest waszym gwoździem do trumny - utrudniając innym życie - nie liczcie później na ich współczucie....
Avatar
<pyzaty chlop> / 22 marca 2012 o 11:12
Pomimo całej empatii dla osób zatroskanych ewentualnymi konsekwencjami reform i zmian form zatrudnienia, musze zauważyć, ze utrudnianie życia innym współobywatelom pozytywnego oddźwięku Waszej sprawie nie przyniesie!
Irytacja niepotrzebnymi korkami obróci się jedynie przeciwko Wam samym!
Wiem, że szefami związków zawodowych nie są żadni geniusze, a jedynie po chłopsku przebiegli beneficjanci wspólnie wypracowanych środków!
Należałoby jednak spodziewać się z ich strony chociaż trochę wyobraźni i pomysłowości w zwracaniu uwagi społeczeństwa na problemy pracobiorców!
Oni jednak wolą bulwersować i drażnić społeczeństwo lepperowskimi metodami!
Pomimo całej empatii dla osób zatroskanych ewentualnymi konsekwencjami reform i zmian form zatrudnienia, musze zauważyć, ze utrudnianie życia innym współobywatelom pozytywnego oddźwięku Waszej sprawie nie przyniesie!
Irytacja niepotrzebnymi korkami obróci się jedynie przeciwko Wam samym!
Wiem, że szefami związków zawodowych nie są żadni geniusze, a jedynie po chłopsku przebiegli beneficjanci wspólnie wypracowanych środków!
Należałoby jednak spodziewać się z ich strony chociaż trochę wyobraźni i pomysłowości w ... rozwiń

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 6 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!