Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 grudnia 2014 r.
19:19
Edytuj ten wpis

Lubelskie promuje się w arabskiej telewizji (wideo)

Autor: Zdjęcie autora toma
384 34 A A

Od poniedziałku przez miesiąc w telewizji Al-Dżazira emitowane będą spoty reklamujące nasze województwo. Reklama ma zachęcić tamtejszych przedsiębiorców do inwestowania w naszym regionie. Arabską stację codziennie ogląda kilkadziesiąt milionów widzów na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Chcemy tworzyć dobry klimat, by chcieli oni nawiązywać kontakty z naszymi przedsiębiorcami - mówi Krzysztof Grabczuk, wicemarszałek województwa lubelskiego. - Wiemy, że tamtejsze rynki są przyszłościowe i "kto pierwszy, ten lepszy”. Dlatego zamierzamy zachęcać ich do inwestowania w naszym regionie - dodaje. Temu ma służyć zaplanowana na okres od 15 grudnia do 15 stycznia emisja stu spotów w stacji Al-Dżazira. Filmy trwają po 30 i 15 sekund i powstały z fragmentów dwuminutowego filmu reklamowego, jaki powstał na potrzeby promocji regionu dwa lata temu. Dlatego wydatki na kampanię - w wysokości 100 tys. dolarów - w zdecydowanej większości zostaną wydane na wyemitowanie reklam. Nieznaczna część tej kwoty została przeznaczona na tłumaczenie.
Urzędnicy zapewniają, że to niewielka suma w porównaniu do oczekiwanych efektów. I przypominają o ubiegłorocznej promocji regionu w stacji CNN, która ich zdaniem, przyniosła wymierne korzyści. Jakie? - Jeden z naszych przedsiębiorców za sprawą tej kampanii zaczął sprzedawać kominki do Tunezji. Wartość tego kontraktu jest podobna do kwoty, jaką przeznaczyliśmy na promocję. Myślę, że podobnych przypadków jest więcej - mówi Dariusz Donica, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim. To nie koniec planów promocyjnych. Władze województwa szukają firmy, która przygotuje reklamę walorów turystycznych i gospodarczych naszego regionu na lotniskach i w samolotach. Reklamy miałyby pojawić się m. in. w gazetkach oraz kartach pokładowych, na ekranach w samolotach czy w salonikach na terenie portów lotniczych. Taka promocja jest planowana od lutego do maja 2015 r.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aa / 13 grudnia 2014 o 09:55

Kiejkutu już wcześniej sie zareklamowały.

Avatar
Wojtek / 12 grudnia 2014 o 11:25
I Jarosława Koziarę pokazali, źeby się Arabowie lepiej u nas poczuli?!
Avatar
Wojtek / 12 grudnia 2014 o 11:18
Masakra! Dlaczego tam a nie innych Panstwach Europejskich?? Kto to wymyślił? Może mu zaplacili?
Jeszcze puzzle trzeba ukladać ...
Avatar
D.O.CIEKLIWY / 11 grudnia 2014 o 20:05

CZY TA CENNA INICJATYWA ZOSTAŁA SKONSULTOWANA Z MSZ? JAK TO SIĘ MA DO POLITYKI WOBEC PAŃSTWA ARABSKICH? TELEWIZJA, GDZIE SIĘ TE CUDA-WIANKI OGŁASZA WIĄZANA BYŁA ZE SPRZYJANIEM  EKSTREMIZMOWI ISLAMSKIEMU (DALIKATNIE MÓWIĄC). KTO AUTORSKO I PERSNOALNIE BIERZE ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ?

Avatar
Mira / 11 grudnia 2014 o 16:49

reklama ma służyć temu, żeby od nas kupowali, a nie przyjeżdżali tutaj, bo po co? 

Avatar
UMCS / 11 grudnia 2014 o 16:11
Na taki debilizm mógł wpaść tylko główny ściągacz inwestorów do Lublina, czyli KRZYSIO ŁĄTKA!! Wcześniej z olbrzymimi sukcesami sprowadzał ich z Ukrainy
Avatar
taurusek / 11 grudnia 2014 o 15:58

a terroryzm już nie ważny ....
władze za pommniały o bezpieczenstwie  ....

Avatar
Dariusz / 11 grudnia 2014 o 14:12

A jak "dobrze pójdzie" to na skinienie arabskiego palca będziemy wymazywać symbole chrześcijaństwa tak jak zrobili z logo realu madryt...

Sprzedajmy wszystko - ktoś musi zapłacić za zadłużony Lublin - masakra...

Avatar
ccc / 11 grudnia 2014 o 12:59

ciekawe ile w takcie produkcji i emisji tego spotu padło firm przez skarbowy albo zus...

Avatar
Aska / 11 grudnia 2014 o 10:37

Oh yeah! Więcej kebabów!!! :/ Zmniejszcie podatki, to się znajdą polscy inwestorzy. Co za durne myślenie!!!
Poza tym Koziara pięknie wygląda w reklamie :)

Avatar
aa / 13 grudnia 2014 o 09:55

Kiejkutu już wcześniej sie zareklamowały.

Avatar
Wojtek / 12 grudnia 2014 o 11:25
I Jarosława Koziarę pokazali, źeby się Arabowie lepiej u nas poczuli?!
Avatar
Wojtek / 12 grudnia 2014 o 11:18
Masakra! Dlaczego tam a nie innych Panstwach Europejskich?? Kto to wymyślił? Może mu zaplacili?
Jeszcze puzzle trzeba ukladać ...
Avatar
D.O.CIEKLIWY / 11 grudnia 2014 o 20:05

CZY TA CENNA INICJATYWA ZOSTAŁA SKONSULTOWANA Z MSZ? JAK TO SIĘ MA DO POLITYKI WOBEC PAŃSTWA ARABSKICH? TELEWIZJA, GDZIE SIĘ TE CUDA-WIANKI OGŁASZA WIĄZANA BYŁA ZE SPRZYJANIEM  EKSTREMIZMOWI ISLAMSKIEMU (DALIKATNIE MÓWIĄC). KTO AUTORSKO I PERSNOALNIE BIERZE ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ?

Avatar
Mira / 11 grudnia 2014 o 16:49

reklama ma służyć temu, żeby od nas kupowali, a nie przyjeżdżali tutaj, bo po co? 

Avatar
UMCS / 11 grudnia 2014 o 16:11
Na taki debilizm mógł wpaść tylko główny ściągacz inwestorów do Lublina, czyli KRZYSIO ŁĄTKA!! Wcześniej z olbrzymimi sukcesami sprowadzał ich z Ukrainy
Avatar
taurusek / 11 grudnia 2014 o 15:58

a terroryzm już nie ważny ....
władze za pommniały o bezpieczenstwie  ....

Avatar
Dariusz / 11 grudnia 2014 o 14:12

A jak "dobrze pójdzie" to na skinienie arabskiego palca będziemy wymazywać symbole chrześcijaństwa tak jak zrobili z logo realu madryt...

Sprzedajmy wszystko - ktoś musi zapłacić za zadłużony Lublin - masakra...

Avatar
ccc / 11 grudnia 2014 o 12:59

ciekawe ile w takcie produkcji i emisji tego spotu padło firm przez skarbowy albo zus...

Avatar
Aska / 11 grudnia 2014 o 10:37

Oh yeah! Więcej kebabów!!! :/ Zmniejszcie podatki, to się znajdą polscy inwestorzy. Co za durne myślenie!!!
Poza tym Koziara pięknie wygląda w reklamie :)

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!