piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lubelskie

Lubelszczyzna w skrócie


Zamojskie bez Telera

Niezależny operator telekomunikacyjny Telefony Rzeszowskie Teler nie będą telefonizowały na razie Zamojszczyzny. Trzy lata temu firma dostała koncesję na takie usługi. Wykonała sieci telefoniczne m.in w Zamościu, Biłgoraju, Frampolu, do których może podłączyć 4-5 tys. abonentów. Na dalsze inwestycje firmy nie stać. Grupa PTO, do której należy spółka, złożyła wniosek o upadłość. (jaxa)

Zatrzymani na gorącym uczynku

Strzeszkowice: W środę, około godz. 21, pod punkt wymiany butli podjechało bmw. W środku siedziało czterech mężczyzn. Po wyłamaniu kłódki dostali się do wnętrza i wynieśli 11 butli napełnionych gazem. Część z nich ukryli w rowie, pozostałe wywieźli do Lublina. Gdy wrócili po resztę, policjanci byli już na miejscu. Wszyscy trafili do Policyjnej Izby Zatrzymań. (kris)

Zaginął grzybiarz

Wyhalew (gm. Dębowa Kłoda): Parczewska policja rozpoczęła poszukiwanie 32-letniego Andrzeja D., który we wtorek wyszedł z wyhalewskiego domu do lasu na grzyby. Do wczorajszego popołudnia nie powrócił z grzybobrania. (men)

Zatruli się na weselu

Goraj (pow. biłgorajski): Po przyjęciu weselnym zatruło się dwadzieścia osób, w tym jedno dziecko. Jak informuje Wojewódzki Inspektorat Sanitarny podejrzanymi produktami są krokiety z mięsem mielonym z dodatkiem surowych jaj oraz ciasta z kremem. Do szpitala trafiło siedem osób. Narażonych na zachorowanie jest 180 uczestników przyjęcia.(step)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24