Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 lipca 2012 r.
9:56
Edytuj ten wpis

Michałówka: Czołowe zderzenie aut. Cztery osoby ranne

Autor: Zdjęcie autora kwp
0 11 A A
Zderzenie samochodów w Michałówce (Paweł Puzio / MoDO)
Zderzenie samochodów w Michałówce (Paweł Puzio / MoDO)

Na drodze nr 19 w miejscowości Michałówka zderzyły się samochody. Są utrudnienia w ruchu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 9.30 na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 19 w miejscowości Michałówka.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nissanem primerą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z terenowym volkswagenem, którym jechały dwie osoby - wyjaśnia Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W wyniku zdarzenia, cztery osoby zostały ranne. Jedna z pasażerek nissana z wielonarządowymi obrażeniami ciała została śmigłowcem przetransportowana do szpitala w Lublinie. Do szpitala w Janowie Lubelskim, trafił z obrażeniami głowy i biodra kierujący oraz druga z pasażerek z nissana, która doznała urazu klatki piersiowej. Z urazem klatki piersiowej i głowy do szpitala trafiła również pasażerka volkswagena.

Kierujący samochodem terenowym nie wymagał hospitalizacji. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 16 lipca 2012 o 21:43
Ja też miałem okazję(albo nieszczęście) ze dwa razy tamtędy wyjeżdżać i modliłem się, żeby zdążyć umknąć na właściwy pas.Z tego co się zorientowałem to kierowca VW jechał grubo ponad 100 i po śladach wygląda tak, jakby Nissan był już prawie na drugim pasie a ten go "gonił".Wydaje mi się, że gdyby jechał tak jak Bozia przykazała to zdążyłby zahamować.Współczuję tym ludziom, którzy tam mieszkają i muszą tamtędy wyjeżdżać a nawet przejść na drugą stronę do przystanku.
Avatar
ola / 16 lipca 2012 o 21:13
[quote name='????' timestamp='1342351869' post='650070']
[size=5]Że to są jeszcze na świecie przygłupy nie zapinające pasów...[/size]
[/quote]
A skąd wiesz, że nie zapieli pasów przygłupie?
Avatar
... / 16 lipca 2012 o 15:17
Wyjazd z drogi podporządkowanej jest beznadziejny , słaba widoczność , ale z tego co wiem to volkswagen wjechał na przeciwny pas i dlatego zderzył się z nissanem . po co ? czemu ? nie wiadomo.
Avatar
eye / 15 lipca 2012 o 23:10
Znam bardzo dobrze ten wyjazd. Wszyscy kierowcy go przeklinają i zero reakcji. Ten kto stamtąd wyjeżdzą (w tym wypadku jak rozumiem kierowca Nissana) nie ma szans zobaczyć nadjeżdżającego z lewej strony samochodu (górka), zwłaszcza gdy ten jedzie szybko a na tym odcinku nie wiedzieć czemu nie ma ograniczenia prędkości. Jadący główną drogą powienien jednak zobaczyć wyjeżdząjący samochód o ile nie zajmie się podziwaniem terenu, rozmową przez telefon itp. Ograniczenie prędkości kończy się jakieś kilkadziesiąt metrów wcześniej i tu kierowcy wciskają gaz. Kierowca wyjeżdżający z podporządkowanej drogi (z Michałówki) wyjeżdża intuicyjnie, modląc się aby od strony Janowa Lubelskiego nie jechało żadne auto. Ile ludzi musi zostać tam poszkodowanych, żeby ktoś w końcu coś z tym zrobił?!!! Co najmniej ograniczenie prędkości jest niezbędne. Gdyby nadjeżdżający jechał wolniej pewnie kolizja nie byłaby tak groźna.
Znam bardzo dobrze ten wyjazd. Wszyscy kierowcy go przeklinają i zero reakcji. Ten kto stamtąd wyjeżdzą (w tym wypadku jak rozumiem kierowca Nissana) nie ma szans zobaczyć nadjeżdżającego z lewej strony samochodu (górka), zwłaszcza gdy ten jedzie szybko a na tym odcinku nie wiedzieć czemu nie ma ograniczenia prędkości. Jadący główną drogą powienien jednak zobaczyć wyjeżdząjący samochód o ile nie zajmie się podziwaniem terenu, rozmową przez telefon itp. Ograniczenie prędkości kończy się jakieś kilkadziesiąt metrów wcześniej i tu kierowcy wcis... rozwiń
Avatar
stefan / 15 lipca 2012 o 22:57
[quote name='LOL'ek' timestamp='1342342554' post='649936']
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
[/quote]
może komórka przy uchu ?
Avatar
DEWROOTTO / 15 lipca 2012 o 15:59
TA TRASA SZUMNIE NAZYWANA PRZEZ URZĘDASÓW DK 19 NA ODCINKU LUBLIN-JANÓW LUBELSKI
(MOWA TYLKO O CZĘŚCI LUBELSKIEJ)TO PORAŻKA! ODCINEK NA KTÓRYM DOSZŁO DO WYPADKU TYPOWO POLSKA MYŚL DORGOWA!!ZAKRĘTY PRAWIE 90%, GÓRKI I DOLINY,ZERO NAWET PASA AWARYJNEGO BY ZATRZYMAĆ SIĘ W RAZIE K...SRANIA, WIOCHA ZA WIOCHĄ!!I TAK PODZIWIAM KIEROWCÓW KTÓRZY POKONUJĄ TEN ODCINEK A TIRowcom TO BYM DAŁ ZŁOTE MEDALE!!POLSKIE DROGI A SZCZEGÓLNIE LUBELSKIE TO KPINA!!ALE POLITYCY ROBIĄ SWOJE INTERSY I IN VITRO!!
Avatar
driver / 15 lipca 2012 o 14:44
[size=5]na drodze K-19[/size]




rozwiń
Avatar
???? / 15 lipca 2012 o 13:31
[size=5]Że to są jeszcze na świecie przygłupy nie zapinające pasów...[/size]
Avatar
Taksiarz / 15 lipca 2012 o 11:18
[quote name='LOL'ek' timestamp='1342342554' post='649936']
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
[/quote]

Idź się wyśpij, bo jeszcze bredzisz.
Avatar
LOL'ek / 15 lipca 2012 o 10:55
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
Avatar
ja / 16 lipca 2012 o 21:43
Ja też miałem okazję(albo nieszczęście) ze dwa razy tamtędy wyjeżdżać i modliłem się, żeby zdążyć umknąć na właściwy pas.Z tego co się zorientowałem to kierowca VW jechał grubo ponad 100 i po śladach wygląda tak, jakby Nissan był już prawie na drugim pasie a ten go "gonił".Wydaje mi się, że gdyby jechał tak jak Bozia przykazała to zdążyłby zahamować.Współczuję tym ludziom, którzy tam mieszkają i muszą tamtędy wyjeżdżać a nawet przejść na drugą stronę do przystanku.
Avatar
ola / 16 lipca 2012 o 21:13
[quote name='????' timestamp='1342351869' post='650070']
[size=5]Że to są jeszcze na świecie przygłupy nie zapinające pasów...[/size]
[/quote]
A skąd wiesz, że nie zapieli pasów przygłupie?
Avatar
... / 16 lipca 2012 o 15:17
Wyjazd z drogi podporządkowanej jest beznadziejny , słaba widoczność , ale z tego co wiem to volkswagen wjechał na przeciwny pas i dlatego zderzył się z nissanem . po co ? czemu ? nie wiadomo.
Avatar
eye / 15 lipca 2012 o 23:10
Znam bardzo dobrze ten wyjazd. Wszyscy kierowcy go przeklinają i zero reakcji. Ten kto stamtąd wyjeżdzą (w tym wypadku jak rozumiem kierowca Nissana) nie ma szans zobaczyć nadjeżdżającego z lewej strony samochodu (górka), zwłaszcza gdy ten jedzie szybko a na tym odcinku nie wiedzieć czemu nie ma ograniczenia prędkości. Jadący główną drogą powienien jednak zobaczyć wyjeżdząjący samochód o ile nie zajmie się podziwaniem terenu, rozmową przez telefon itp. Ograniczenie prędkości kończy się jakieś kilkadziesiąt metrów wcześniej i tu kierowcy wciskają gaz. Kierowca wyjeżdżający z podporządkowanej drogi (z Michałówki) wyjeżdża intuicyjnie, modląc się aby od strony Janowa Lubelskiego nie jechało żadne auto. Ile ludzi musi zostać tam poszkodowanych, żeby ktoś w końcu coś z tym zrobił?!!! Co najmniej ograniczenie prędkości jest niezbędne. Gdyby nadjeżdżający jechał wolniej pewnie kolizja nie byłaby tak groźna.
Znam bardzo dobrze ten wyjazd. Wszyscy kierowcy go przeklinają i zero reakcji. Ten kto stamtąd wyjeżdzą (w tym wypadku jak rozumiem kierowca Nissana) nie ma szans zobaczyć nadjeżdżającego z lewej strony samochodu (górka), zwłaszcza gdy ten jedzie szybko a na tym odcinku nie wiedzieć czemu nie ma ograniczenia prędkości. Jadący główną drogą powienien jednak zobaczyć wyjeżdząjący samochód o ile nie zajmie się podziwaniem terenu, rozmową przez telefon itp. Ograniczenie prędkości kończy się jakieś kilkadziesiąt metrów wcześniej i tu kierowcy wcis... rozwiń
Avatar
stefan / 15 lipca 2012 o 22:57
[quote name='LOL'ek' timestamp='1342342554' post='649936']
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
[/quote]
może komórka przy uchu ?
Avatar
DEWROOTTO / 15 lipca 2012 o 15:59
TA TRASA SZUMNIE NAZYWANA PRZEZ URZĘDASÓW DK 19 NA ODCINKU LUBLIN-JANÓW LUBELSKI
(MOWA TYLKO O CZĘŚCI LUBELSKIEJ)TO PORAŻKA! ODCINEK NA KTÓRYM DOSZŁO DO WYPADKU TYPOWO POLSKA MYŚL DORGOWA!!ZAKRĘTY PRAWIE 90%, GÓRKI I DOLINY,ZERO NAWET PASA AWARYJNEGO BY ZATRZYMAĆ SIĘ W RAZIE K...SRANIA, WIOCHA ZA WIOCHĄ!!I TAK PODZIWIAM KIEROWCÓW KTÓRZY POKONUJĄ TEN ODCINEK A TIRowcom TO BYM DAŁ ZŁOTE MEDALE!!POLSKIE DROGI A SZCZEGÓLNIE LUBELSKIE TO KPINA!!ALE POLITYCY ROBIĄ SWOJE INTERSY I IN VITRO!!
Avatar
driver / 15 lipca 2012 o 14:44
[size=5]na drodze K-19[/size]




rozwiń
Avatar
???? / 15 lipca 2012 o 13:31
[size=5]Że to są jeszcze na świecie przygłupy nie zapinające pasów...[/size]
Avatar
Taksiarz / 15 lipca 2012 o 11:18
[quote name='LOL'ek' timestamp='1342342554' post='649936']
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
[/quote]

Idź się wyśpij, bo jeszcze bredzisz.
Avatar
LOL'ek / 15 lipca 2012 o 10:55
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 0 0

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 6 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 9

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 11 9

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 2

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu 12 5

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi! 13 3