Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 grudnia 2011 r.
15:17
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy zrobili dowcip policjantom. Nagrali ich ukrytą kamerą (wideo)

Autor: Zdjęcie autora er
0 27 A A
Nagrania zrealizowano telefonem komórkowym, ukrytym w kartonowym pudełku na korytarzu (YT)
Nagrania zrealizowano telefonem komórkowym, ukrytym w kartonowym pudełku na korytarzu (YT)

Mieszkańcy, którzy dzielą klatkę schodową z komisariatem w Niemcach nagrali pracujących tam policjantów ukrytą kamerą. Filmiki umieścili w Internecie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Każde wideo opatrzyli dowcipnym komentarzem, np. "Posterunkowy w Niemcach szykuje się do akcji”, "Jak ciężko iść do policyjnej akcji”, "Ćwiczenie sprawności fizycznej policji”, "Nareszcie dzielnicowy w Niemcach zakończył szychtę”.

– Chcieliśmy w humorystyczny sposób pokazać, jak komisariat koegzystuje z mieszkańcami – mówi Jacek Jabłoński, którego mieszkanie sąsiaduje z policyjnymi pomieszczeniami.

Nagrania zrealizowano telefonem komórkowym, ukrytym w kartonowym pudełku na korytarzu. Ich autor zapewnia, że pokazują tylko policjantów z patroli i dzielnicowych, a wiec tych, których twarze i tak są znane mieszkańcom. Nie ma na nich funkcjonariuszy pionu kryminalnego.

Uciążliwy komisariat

O uciążliwym dla kilku rodzin sąsiedztwie z komisariatem w Niemcach pisaliśmy już kilkakrotnie. Komisariat zajmuje podpiwniczenie i parter budynku, a od początku roku również pokoje po dawnym mieszkaniu. W trzech innych mieszkaniach na tej samej klatce schodowej mieszkają byli policjanci. Skarżą się, że wciąż słyszą odgłosy zamykanych drzwi, a przede wszystkim kraty, którą policjanci muszą otwierać, by dostać się do właściwej części komisariatu. – Tam ktoś wchodzi średnio co minutę – narzekają.

Mieszkańcy wywiesili nawet na swych drzwiach kartki z napisami: "Szanowny policjancie, interesancie, mieszkańcu. Zachowaj ciszę nocną. Ja tu mieszkam. Dziękuję.”

Szefowie policji twierdzą, że lokatorzy decydując się na zamieszkanie w policyjnym budynku mieli świadomość, że wiąże się to z uciążliwościami. Proponowali im nowe lokale, ale byli policjanci ich nie przyjęli. Ich zdaniem, były zbyt daleko od Lublina, bądź w złym stanie.

Jeden z filmików, zatytułowany "Jak ciężko iść do policyjnej akcji":

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz / 19 grudnia 2011 o 23:33
Jeśli im przeszkadza to zawsze mogą poszukać nowego mieszkania.
Avatar
incognito / 18 grudnia 2011 o 23:57
Jak czytam te komentarze to brak słów. Jak nie wiecie o co chodzi to się nie wypowiadajcie. Dziennik pisze o tej sprawie już od dłuższego czasu a te filmiki to kolejny krok w walce mieszkańców z posterunkiem. Faktycznie nie ma nich nic śmiesznego ale nie o to w nich chodzi. To forma zwrócenia uwagi ogółu na ten problem. A problem jest taki, że komisariat był( i wciąż jest)na parterze budynku z osobnym wejściem, a od kilku miesięcy powiększony został o lokal na 1szym piętrze znajdujący się na klatce schodowej gdzie zamieszkują byli policjanci. Prosta sprawa- mieszkańcy po prostu nie godzą się by posterunek znajdował się naprzeciw ich drzwi mieszkaniowych. Może trochę zrozumienia dla innych a nie tylko naskakiwać.
Jak czytam te komentarze to brak słów. Jak nie wiecie o co chodzi to się nie wypowiadajcie. Dziennik pisze o tej sprawie już od dłuższego czasu a te filmiki to kolejny krok w walce mieszkańców z posterunkiem. Faktycznie nie ma nich nic śmiesznego ale nie o to w nich chodzi. To forma zwrócenia uwagi ogółu na ten problem. A problem jest taki, że komisariat był( i wciąż jest)na parterze budynku z osobnym wejściem, a od kilku miesięcy powiększony został o lokal na 1szym piętrze znajdujący się na klatce schodowej gdzie zamieszkują byli policjanci... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 04:36
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
obiektywny / 13 grudnia 2011 o 14:53
Choćby ci dusza darła się na strzępy, choćby ci serce z bólu pękać miało, ty pokaż uśmiech, bo ludzie to sępy- wyszydzą, spalą i jeszcze im mało.
Avatar
Tomasz / 13 grudnia 2011 o 13:18
[quote name='pozytywny' timestamp='1323774040' post='569897']
Mizerotą intelektualną jesteś właśnie ty ponieważ nie masz oglądu sprawy pod kątem formalno - prawnym i piszesz takie bzdety w myśl zasady "niech piszą cokolwiek aby pisali" przestudiuj sobie właściwe akty prawne cieniasie i może ci coś się zajarzy. Tymczasem goryczy i nienawiści w tobie jest tyle, że starczy i dla twoich dzieci.
[/quote]

Ustawa niemiecka o wspólnocie mieszkaniowej z dnia 10 października 2011 roku

Artykuł 23

§ 1. Funkcjonariusz policji poruszający po korytarzach i innych ciągach komunikacyjnych w budynkach mieszkalnych podlega karze grzywny do 500zł.

Artykuł 25

§ 1. Kto opuszcza lokal w budynku mieszkalnym uprzednio otwierając drzwi podlega karze grzywny do 500zł.
§ 2. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.

Artykuł 30

§ 1. Funkcjonariusz policji opuszczający stanowisko pracy i zamykający lokal, w którym się ono znajduje podlega karze 24 godzinnego aresztu i chłoście od Ministra Finansów.
rozwiń
Avatar
obiektywny / 13 grudnia 2011 o 12:57
[quote name='pozytywny' timestamp='1323774040' post='569897']
Mizerotą intelektualną jesteś właśnie ty ponieważ nie masz oglądu sprawy pod kątem formalno - prawnym i piszesz takie bzdety w myśl zasady "niech piszą cokolwiek aby pisali" przestudiuj sobie właściwe akty prawne cieniasie i może ci coś się zajarzy. Tymczasem goryczy i nienawiści w tobie jest tyle, że starczy i dla twoich dzieci.
[/quote]
Nie nadymaj się tak, bo pękniesz.
Avatar
pozytywny / 13 grudnia 2011 o 12:00
[quote name='ja' timestamp='1323760156' post='569752']
żenujący poziom artykułu, też sobie ponagrywam sąsiada jak wychodzi z drzwi na klatce - bo chyba tędy się wychodzi, prawda ? co w tym zabawnego albo humorystycznego ?
Czy następnym razem pojawi się sensacyjny filmik z człowiekiem wychodzącym ze sklepu ?
co za mizerota intelektualna (autora filmiku i artykułu)
[/quote]

Mizerotą intelektualną jesteś właśnie ty ponieważ nie masz oglądu sprawy pod kątem formalno - prawnym i piszesz takie bzdety w myśl zasady "niech piszą cokolwiek aby pisali" przestudiuj sobie właściwe akty prawne cieniasie i może ci coś się zajarzy. Tymczasem goryczy i nienawiści w tobie jest tyle, że starczy i dla twoich dzieci.
[quote name='ja' timestamp='1323760156' post='569752']
żenujący poziom artykułu, też sobie ponagrywam sąsiada jak wychodzi z drzwi na klatce - bo chyba tędy się wychodzi, prawda ? co w tym zabawnego albo humorystycznego ?
Czy następnym razem pojawi się sensacyjny filmik z człowiekiem wychodzącym ze sklepu ?
co za mizerota intelektualna (autora filmiku i artykułu)
[/quote]

Mizerotą intelektualną jesteś właśnie ty ponieważ nie masz oglądu sprawy pod kątem formalno - prawnym i piszesz... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec / 13 grudnia 2011 o 09:22
Totalna beznadzieja. Co jest ciekawego i humorystycznego jak ktoś wchodzi i wychodzi ???? Trzeba było nagrać pijanego sąsiada wracającego nad ranem z imprezy to byłoby na pewno ciekawsze. Co za idiota uważa, że jak nagrał paru policjantów wchodzących i wychodzących przez drzwi to jest to śmieszne czy humorystyczne ???? A jak ma inaczej wychodzić ?? Przez okno, dziurką od klucza ??!!
Wiem jak dzisiaj sąsiadkę zobaczę wychodzącą z mieszkania to pęknę ze śmiechu...... Ludzie litości, nie piszcie o takim gównie !!!
Avatar
ja / 13 grudnia 2011 o 08:09
żenujący poziom artykułu, też sobie ponagrywam sąsiada jak wychodzi z drzwi na klatce - bo chyba tędy się wychodzi, prawda ? co w tym zabawnego albo humorystycznego ?
Czy następnym razem pojawi się sensacyjny filmik z człowiekiem wychodzącym ze sklepu ?
co za mizerota intelektualna (autora filmiku i artykułu)
Avatar
ed / 13 grudnia 2011 o 08:04
Dziennik za sprawą takich autorów schodzi do poziomu tych panów "na psy"
Avatar
Tomasz / 19 grudnia 2011 o 23:33
Jeśli im przeszkadza to zawsze mogą poszukać nowego mieszkania.
Avatar
incognito / 18 grudnia 2011 o 23:57
Jak czytam te komentarze to brak słów. Jak nie wiecie o co chodzi to się nie wypowiadajcie. Dziennik pisze o tej sprawie już od dłuższego czasu a te filmiki to kolejny krok w walce mieszkańców z posterunkiem. Faktycznie nie ma nich nic śmiesznego ale nie o to w nich chodzi. To forma zwrócenia uwagi ogółu na ten problem. A problem jest taki, że komisariat był( i wciąż jest)na parterze budynku z osobnym wejściem, a od kilku miesięcy powiększony został o lokal na 1szym piętrze znajdujący się na klatce schodowej gdzie zamieszkują byli policjanci. Prosta sprawa- mieszkańcy po prostu nie godzą się by posterunek znajdował się naprzeciw ich drzwi mieszkaniowych. Może trochę zrozumienia dla innych a nie tylko naskakiwać.
Jak czytam te komentarze to brak słów. Jak nie wiecie o co chodzi to się nie wypowiadajcie. Dziennik pisze o tej sprawie już od dłuższego czasu a te filmiki to kolejny krok w walce mieszkańców z posterunkiem. Faktycznie nie ma nich nic śmiesznego ale nie o to w nich chodzi. To forma zwrócenia uwagi ogółu na ten problem. A problem jest taki, że komisariat był( i wciąż jest)na parterze budynku z osobnym wejściem, a od kilku miesięcy powiększony został o lokal na 1szym piętrze znajdujący się na klatce schodowej gdzie zamieszkują byli policjanci... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 04:36
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
obiektywny / 13 grudnia 2011 o 14:53
Choćby ci dusza darła się na strzępy, choćby ci serce z bólu pękać miało, ty pokaż uśmiech, bo ludzie to sępy- wyszydzą, spalą i jeszcze im mało.
Avatar
Tomasz / 13 grudnia 2011 o 13:18
[quote name='pozytywny' timestamp='1323774040' post='569897']
Mizerotą intelektualną jesteś właśnie ty ponieważ nie masz oglądu sprawy pod kątem formalno - prawnym i piszesz takie bzdety w myśl zasady "niech piszą cokolwiek aby pisali" przestudiuj sobie właściwe akty prawne cieniasie i może ci coś się zajarzy. Tymczasem goryczy i nienawiści w tobie jest tyle, że starczy i dla twoich dzieci.
[/quote]

Ustawa niemiecka o wspólnocie mieszkaniowej z dnia 10 października 2011 roku

Artykuł 23

§ 1. Funkcjonariusz policji poruszający po korytarzach i innych ciągach komunikacyjnych w budynkach mieszkalnych podlega karze grzywny do 500zł.

Artykuł 25

§ 1. Kto opuszcza lokal w budynku mieszkalnym uprzednio otwierając drzwi podlega karze grzywny do 500zł.
§ 2. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.

Artykuł 30

§ 1. Funkcjonariusz policji opuszczający stanowisko pracy i zamykający lokal, w którym się ono znajduje podlega karze 24 godzinnego aresztu i chłoście od Ministra Finansów.
rozwiń
Avatar
obiektywny / 13 grudnia 2011 o 12:57
[quote name='pozytywny' timestamp='1323774040' post='569897']
Mizerotą intelektualną jesteś właśnie ty ponieważ nie masz oglądu sprawy pod kątem formalno - prawnym i piszesz takie bzdety w myśl zasady "niech piszą cokolwiek aby pisali" przestudiuj sobie właściwe akty prawne cieniasie i może ci coś się zajarzy. Tymczasem goryczy i nienawiści w tobie jest tyle, że starczy i dla twoich dzieci.
[/quote]
Nie nadymaj się tak, bo pękniesz.
Avatar
pozytywny / 13 grudnia 2011 o 12:00
[quote name='ja' timestamp='1323760156' post='569752']
żenujący poziom artykułu, też sobie ponagrywam sąsiada jak wychodzi z drzwi na klatce - bo chyba tędy się wychodzi, prawda ? co w tym zabawnego albo humorystycznego ?
Czy następnym razem pojawi się sensacyjny filmik z człowiekiem wychodzącym ze sklepu ?
co za mizerota intelektualna (autora filmiku i artykułu)
[/quote]

Mizerotą intelektualną jesteś właśnie ty ponieważ nie masz oglądu sprawy pod kątem formalno - prawnym i piszesz takie bzdety w myśl zasady "niech piszą cokolwiek aby pisali" przestudiuj sobie właściwe akty prawne cieniasie i może ci coś się zajarzy. Tymczasem goryczy i nienawiści w tobie jest tyle, że starczy i dla twoich dzieci.
[quote name='ja' timestamp='1323760156' post='569752']
żenujący poziom artykułu, też sobie ponagrywam sąsiada jak wychodzi z drzwi na klatce - bo chyba tędy się wychodzi, prawda ? co w tym zabawnego albo humorystycznego ?
Czy następnym razem pojawi się sensacyjny filmik z człowiekiem wychodzącym ze sklepu ?
co za mizerota intelektualna (autora filmiku i artykułu)
[/quote]

Mizerotą intelektualną jesteś właśnie ty ponieważ nie masz oglądu sprawy pod kątem formalno - prawnym i piszesz... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec / 13 grudnia 2011 o 09:22
Totalna beznadzieja. Co jest ciekawego i humorystycznego jak ktoś wchodzi i wychodzi ???? Trzeba było nagrać pijanego sąsiada wracającego nad ranem z imprezy to byłoby na pewno ciekawsze. Co za idiota uważa, że jak nagrał paru policjantów wchodzących i wychodzących przez drzwi to jest to śmieszne czy humorystyczne ???? A jak ma inaczej wychodzić ?? Przez okno, dziurką od klucza ??!!
Wiem jak dzisiaj sąsiadkę zobaczę wychodzącą z mieszkania to pęknę ze śmiechu...... Ludzie litości, nie piszcie o takim gównie !!!
Avatar
ja / 13 grudnia 2011 o 08:09
żenujący poziom artykułu, też sobie ponagrywam sąsiada jak wychodzi z drzwi na klatce - bo chyba tędy się wychodzi, prawda ? co w tym zabawnego albo humorystycznego ?
Czy następnym razem pojawi się sensacyjny filmik z człowiekiem wychodzącym ze sklepu ?
co za mizerota intelektualna (autora filmiku i artykułu)
Avatar
ed / 13 grudnia 2011 o 08:04
Dziennik za sprawą takich autorów schodzi do poziomu tych panów "na psy"
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 0 0

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 0 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 0 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 0

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 0 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 0 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!