niedziela, 18 marca 2018 r.

Lubelskie

Mieszkanie za czytanie: Sobotni Joker ratuje zapominalskich

Dodano: 8 kwietnia 2016, 13:05
Autor: redakcja

Wystarczy zestaw 10 kolejnych kuponów, żeby wziąć udział w naszej loterii. Czytelnicy, którym brakuje jednego kuponu do pełnego zestawu, mogą skorzystać z kuponu JOKER

Nowością w tegorocznej loterii jest kupon Joker, który jest publikowany na łamach sobotnich wydań Dziennika Wschodniego. Może on zastąpić brakujący kupon loteryjny w zestawie (w zestawie nie może znaleźć się więcej niż jeden Joker). Kupony Joker nie mogą samodzielnie stanowić dowodu udziału w grze.

W każdej chwili możesz włączyć się do gry

Szansę na wygranie mieszkania i pieniędzy ma każdy z was. Wystarczy codziennie kupować Dziennik Wschodni i zbierać kupony, które ukazują się od poniedziałku do piątku, do 16 czerwca włącznie. Każdy kto zbierze 10 kolejnych kuponów weźmie udział w losowaniu. Każde kolejne 10 kuponów zwiększa twoje szanse na nagrodę. Losowi można trochę pomóc. Każdy, kto zdecyduje się na prenumeratę Dziennika Wschodniego, dostanie Kartę Prenumeratora, która zastępuje zestaw 10 kuponów konkursowych.

Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd. Karty Prenumeratora są do odbioru jedynie w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie (Krakowskie Przedmieście 54). Zamówienia na prenumeratę na maj i dalsze miesiące można składać do 20 kwietnia w redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie a także w dowolnym urzędzie pocztowym lub u listonosza.

Drugie losowanie coraz bliżej

Pierwsze losowanie w ramach loterii „Mieszkanie za czytanie” już za nami. Na kolejne zapraszamy 28 kwietnia 2016 roku. Do wygrania ponownie będą pieniądze: nagroda główna w wysokości 5 tysięcy złotych oraz trzy po 500 zł. Aby wziąć w nim udział kupony i Karty prenumeratora należy dostarczyć do Biura Loterii najpóźniej do 27 kwietnia do godz. 15.

Losowanie głównej nagrody – 30-metrowego mieszkania o wartości 138 184 zł – odbędzie się 30 czerwca 2016 r. Oprócz zwycięskiego kuponu wylosowane zostaną również dwa, których właściciele otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 500 zł. Łączna wartość wszystkich nagród w loterii wynosi 152 184 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!