Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 lipca 2009 r.
18:33
Edytuj ten wpis

Milejowice: Tragiczny wypadek busa wiozącego mieszkańców Lublina i Puław. Są ofiary

0 9 A A

Jedna osoba zginęła, a siedem zostało rannych w wypadku busa, do którego doszło w niedzielę koło Radomia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samochód zjechał na pobocze, potem do rowu i kilka razy dachował. Zginął kierowca. Wszyscy ranni to mieszkańcy naszego województwa, w tym Lublina i Puław. Mają poważne obrażenia ciała: połamane kończyny, urazy głowy, wewnętrzne obrażenia. Wśród siedmiorga rannych, trzy to kobiety.

Są w wieku od 21do 54 lat. Czterej ranni mężczyźni mają od 17 do 57 lat. Trzy osoby z tych rannych przebywają na oddziale intensywnej opieki medycznej szpitala, w tym dwie osoby są ciągle nieprzytomne. Jeden mężczyzna, mimo obrażeń, czuł się zdecydowanie najlepiej. Miał już w niedzielę opuścić szpital. Prawdopodobnie wszyscy jechali z Belgii
do domu.

(as)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 08:12
~gość~ napisał:
Cześć Jego pamięci!!!Zginął wspaniały człowiek i nie piszcie bzdurnych komentarzy [****]

akurat zaden komentarz nie byl w strone wypadku skierowany
Avatar
~gość~ / 20 lipca 2009 o 08:01
Cześć Jego pamięci!!!Zginął wspaniały człowiek i nie piszcie bzdurnych komentarzy [****]
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 00:01
Gość napisał:
A w czym Ci przeszkadza, że Policja ma antenę CB? Dlaczego cwaniaki, a Ty to niby kto?[/quote]
ja nie mam CB, wiec czy nie glupio Ci zadawac takie pytanie nie znajac kogos? ;]
przeszkadza mi w tym ze juz zeby przechytrzyc kierowcow wystarcza glupawe fotoradary ktore stawiaja i ktore nie poprawiaja bezpieczenstwa ale lataja dziure budzetowa i zwiekszaja dlugi polakow ;] jak myslicie ile kierowcow placi mandaty w terminie?? mysle ze nie wiecej jak 5%, bo zeby zaplacic mandat w wysokosci 500zl trzeba chodzic z pol miesiaca lub 1/3 do roboty ;] ale co tam, nastawiac masztow, wsadzac fotoradary i tyle..

J. napisał:
Jak będziesz Komendantem Głównym Policji to będziesz im mówił z czym mają jeździć polaczku w niemieckiej maszynie z anteną na dachu.

a ty kim jestes polaczku piszacy na DzW w swym fujitsu siemensie za 50 euro z niemiec od sasiada ;]
mam auto amerykanskie, produkcji niemieckiej 9 letnie ;] w lepszym stanie od twojej starej

[quote name='Gość' post='151523' date='19.07.2009, 22:36:36']Jak będziesz jeździł zgodnie z przepisami to CB nie będzie Ci potrzebne,a żeby znaleźć punkt docelowy,to po to są mapy i powiedzenie-"koniec języka za przewodnika",bo przecież nie żyjemy na pustyni,żeby nie spotkać osobę,która też wskaże drogę............

znalazl sie pan milosierdzia ktory siedzi na balkonie w bloku i dupy spoza niego nie rusza..

znalazl sie pan milosierdzia ktory siedzi na balkonie w bloku i dupy spoza niego nie rusza.. rozwiń
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 22:36
cb napisał:
Chodzi o to że często Policja wprowadza w błąd i podpuszcza mówiąc o tym że w okolicy nie ma Policji i możesz jechać dużo szybciej itp.




Jak będziesz jeździł zgodnie z przepisami to CB nie będzie Ci potrzebne,a żeby znaleźć punkt docelowy,to po to są mapy i powiedzenie-"koniec języka za przewodnika",bo przecież nie żyjemy na pustyni,żeby nie spotkać osobę,która też wskaże drogę............
Avatar
OEM / 19 lipca 2009 o 21:19
cb napisał:
Chodzi o to że często Policja wprowadza w błąd i podpuszcza mówiąc o tym że w okolicy nie ma Policji i możesz jechać dużo szybciej itp.
Lub też trzymają wciśnięte nadawanie i w ten sposób zakłócają CB i nie można nic dowiedzieć sie przez radio.
Avatar
cb / 19 lipca 2009 o 21:18
Gość napisał:
A w czym Ci przeszkadza, że Policja ma antenę CB? Dlaczego cwaniaki, a Ty to niby kto?

Chodzi o to że często Policja wprowadza w błąd i podpuszcza mówiąc o tym że w okolicy nie ma Policji i możesz jechać dużo szybciej itp.
Avatar
J. / 19 lipca 2009 o 20:19
Gość napisał:
odbiegajac od tematu? na co policji antena CB? watpie zeby mieli problemy z dojazdem gdziekolwiek? nasluchwanie ??? ostatnio podczas wypadku gdy przyjechala drogowka tez widzialem mieli antene. .cfaniaki

Jak będziesz Komendantem Głównym Policji to będziesz im mówił z czym mają jeździć polaczku w niemieckiej maszynie z anteną na dachu.
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 19:17
A w czym Ci przeszkadza, że Policja ma antenę CB? Dlaczego cwaniaki, a Ty to niby kto?
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 19:07
odbiegajac od tematu? na co policji antena CB? watpie zeby mieli problemy z dojazdem gdziekolwiek? nasluchwanie ??? ostatnio podczas wypadku gdy przyjechala drogowka tez widzialem mieli antene. .cfaniaki
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 08:12
~gość~ napisał:
Cześć Jego pamięci!!!Zginął wspaniały człowiek i nie piszcie bzdurnych komentarzy [****]

akurat zaden komentarz nie byl w strone wypadku skierowany
Avatar
~gość~ / 20 lipca 2009 o 08:01
Cześć Jego pamięci!!!Zginął wspaniały człowiek i nie piszcie bzdurnych komentarzy [****]
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 00:01
Gość napisał:
A w czym Ci przeszkadza, że Policja ma antenę CB? Dlaczego cwaniaki, a Ty to niby kto?[/quote]
ja nie mam CB, wiec czy nie glupio Ci zadawac takie pytanie nie znajac kogos? ;]
przeszkadza mi w tym ze juz zeby przechytrzyc kierowcow wystarcza glupawe fotoradary ktore stawiaja i ktore nie poprawiaja bezpieczenstwa ale lataja dziure budzetowa i zwiekszaja dlugi polakow ;] jak myslicie ile kierowcow placi mandaty w terminie?? mysle ze nie wiecej jak 5%, bo zeby zaplacic mandat w wysokosci 500zl trzeba chodzic z pol miesiaca lub 1/3 do roboty ;] ale co tam, nastawiac masztow, wsadzac fotoradary i tyle..

J. napisał:
Jak będziesz Komendantem Głównym Policji to będziesz im mówił z czym mają jeździć polaczku w niemieckiej maszynie z anteną na dachu.

a ty kim jestes polaczku piszacy na DzW w swym fujitsu siemensie za 50 euro z niemiec od sasiada ;]
mam auto amerykanskie, produkcji niemieckiej 9 letnie ;] w lepszym stanie od twojej starej

[quote name='Gość' post='151523' date='19.07.2009, 22:36:36']Jak będziesz jeździł zgodnie z przepisami to CB nie będzie Ci potrzebne,a żeby znaleźć punkt docelowy,to po to są mapy i powiedzenie-"koniec języka za przewodnika",bo przecież nie żyjemy na pustyni,żeby nie spotkać osobę,która też wskaże drogę............

znalazl sie pan milosierdzia ktory siedzi na balkonie w bloku i dupy spoza niego nie rusza..

znalazl sie pan milosierdzia ktory siedzi na balkonie w bloku i dupy spoza niego nie rusza.. rozwiń
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 22:36
cb napisał:
Chodzi o to że często Policja wprowadza w błąd i podpuszcza mówiąc o tym że w okolicy nie ma Policji i możesz jechać dużo szybciej itp.




Jak będziesz jeździł zgodnie z przepisami to CB nie będzie Ci potrzebne,a żeby znaleźć punkt docelowy,to po to są mapy i powiedzenie-"koniec języka za przewodnika",bo przecież nie żyjemy na pustyni,żeby nie spotkać osobę,która też wskaże drogę............
Avatar
OEM / 19 lipca 2009 o 21:19
cb napisał:
Chodzi o to że często Policja wprowadza w błąd i podpuszcza mówiąc o tym że w okolicy nie ma Policji i możesz jechać dużo szybciej itp.
Lub też trzymają wciśnięte nadawanie i w ten sposób zakłócają CB i nie można nic dowiedzieć sie przez radio.
Avatar
cb / 19 lipca 2009 o 21:18
Gość napisał:
A w czym Ci przeszkadza, że Policja ma antenę CB? Dlaczego cwaniaki, a Ty to niby kto?

Chodzi o to że często Policja wprowadza w błąd i podpuszcza mówiąc o tym że w okolicy nie ma Policji i możesz jechać dużo szybciej itp.
Avatar
J. / 19 lipca 2009 o 20:19
Gość napisał:
odbiegajac od tematu? na co policji antena CB? watpie zeby mieli problemy z dojazdem gdziekolwiek? nasluchwanie ??? ostatnio podczas wypadku gdy przyjechala drogowka tez widzialem mieli antene. .cfaniaki

Jak będziesz Komendantem Głównym Policji to będziesz im mówił z czym mają jeździć polaczku w niemieckiej maszynie z anteną na dachu.
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 19:17
A w czym Ci przeszkadza, że Policja ma antenę CB? Dlaczego cwaniaki, a Ty to niby kto?
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 19:07
odbiegajac od tematu? na co policji antena CB? watpie zeby mieli problemy z dojazdem gdziekolwiek? nasluchwanie ??? ostatnio podczas wypadku gdy przyjechala drogowka tez widzialem mieli antene. .cfaniaki
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 11

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 72 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 332 22

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 199 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!