środa, 21 marca 2018 r.

Lubelskie

Morderstwo w Poniatowej. Córka ofiary wśród zatrzymanych

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 stycznia 2010, 10:48
Autor: er

W poniedziałek wieczorem na klatce schodowej bloku w Poniatowej znaleziono zwłoki mężczyzny. Miał liczne rany.

W środę prokuratura przesłucha trzy osoby, które zostały zatrzymane w sprawie zabójstwa Dariusza O., mieszkańca Poniatowej.

W poniedziałek wieczorem na klatce schodowej bloku przy ul. Nałęczowskiej sąsiadka znalazła zakrwawionego mężczyznę. Natychmiast zawiadomiła policję i pogotowie. Przybyły na miejsce lekarz zauważył na ciele rannego liczne rany. Pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować.

We wtorek przeprowadzono sekcję zwłok. – Denat miał liczne rany kłute – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Miejscowa prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, którzy mieli kontakt z zamordowanym tuż przed śmiercią. Byli pijani. Prokurator będzie mógł ich przesłuchać dopiero w środę.

Wiadomo, że w domu mężczyzny dochodziło do konfliktów. W listopadzie Dariusz O. zranił nożem przyjaciela córki. Wtedy prokuratura oddała go pod dozór policji. Nieoficjalnie mówi się, że wśród trójki zatrzymanych jest córka ofiary.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Yankee86
renji
mietek
(231) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Yankee86
Yankee86 (18 lipca 2011 o 22:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niestety takie tematy coraz częściej pojawiają się w mediach. Nie ma dnia, żeby nie dochodziły do nas takie tragiczne informacje jak ta. Naprawdę coraz trudniej jest nie myśleć o temacie śmierci. Ostatnio byłem na pewnej stronie internetowej http://poznajdate.com. Wprawdzie byłem sceptyczny do tego typu spraw, ale to co tam zobaczyłem dało mi do myślenia. Czy warto w coś takiego wierzyć? Co wy o tym wszystkim myślicie?
Rozwiń
renji
renji (18 lipca 2011 o 01:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi na temat śmierci i dowiedziałem się, że mogę w łatwy sposób sprawdzić datę swojego zgonu na http://smierc.org Zastanawiam się czy to wszystko jest prawdą..
Rozwiń
mietek
mietek (17 lipca 2011 o 19:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
czego ona chodzi po dworze ??
Rozwiń
小型
小型 (5 maja 2011 o 04:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
物理[url=http://www.minidv.jp/]スパイカメラ[/url]的および心理的側面を[url=http://www.minidv.jp/]隠しカメラ[/url]含むボディ。[url=http://www.minidv.jp/]超小型カメラ[/url]大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的[url=http://www.minidv.jp/]超小型ビデオカメラ[/url]な運動の[url=http://www.minidv.jp/]ピンホールカメラ[/url]基本的なスキルを習得。[url=http://www.minidv.jp/]スパイカメラデジカメ[/url]心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。
健康強[url=http://www.minidv.jp/]スパイカメラデジタル[/url]さから自分の自[url=http://www.minidv.jp/]スパイカメラデジタル[/url]信満々の自信を、[url=http://www.minidv.jp/]スパイカメラデジタル[/url]私たちは、今の上の急[url=http://www.minidv.jp/]スパイデジタルカメラ[/url]速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要[url=http://www.minidv.jp/]スパイビデオカメラ[/url]があります作成[url=http://www.minidv.jp/]ペン型カメラ[/url]
四年、[url=http://www.minidv.jp/]小型カメラ[/url]用途開発の観点の問題[url=http://www.minidv.jp/]小型カメラ[/url]は、その多くの欠点は、[url=http://www.minidv.jp/]小型スパイカメラ[/url]欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重[url=http://www.minidv.jp/]盗撮カメラ[/url]
く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技
術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Rozwiń
karlain
karlain (16 stycznia 2011 o 15:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
głupia jest prosedura bo dziecko przez 3 lata zostaje z matka czyli słynną Kasia !! powinny od razu zabra jej to dziecko póki wcześniej bo potem bedzie trudno !! ona sie przyzwyczaji a dziecko tym bardziej !!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (231)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!