Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 lipca 2008 r.
11:13
Edytuj ten wpis

Motocykliści zderzyli się z bmw

0 259 A A

W miejscowościami Skoków i Stanisławów (powiat opolski) zginęli dwaj młodzi mężczyźni. Motocykl, którym jechali, zderzył się czołowo z bmw.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś, około drugiej w nocy, na prostym odcinku drogi pomiędzy bmw, a jadącym z naprzeciwka motocyklem doszło do czołowego zderzenia.

Policja ustaliła już personalia motocyklistów. Motocyklem Kawasaki kierował 22-letni Krystian P. z gm. Urzędów. Jego pasażer to 26-letni Marcin K. z gm. Józefów.

- Siła zderzenia uderzenia była tak duża, że jednego z mężczyzn wyrzuciło do rowu. Zarówno kierujący motocyklem jak i jego pasażer nie przeżyli wypadku. Jeden z nich poniósł śmierć na miejscu, drugi zmarł po przewiezieniu do szpitala - informuje Anna Smarzak, z biura prasowego KWP w Lublinie.

Policja nie wie jeszcze, kto komu zajechał drogę. Padał deszcz i nie ma śladów hamowania. Kierowca bmw - 19-letni Artur S. trafił do szpitala. Miał 0,7 promila alkoholu. Na razie wiadomo tylko, że odpowie za jazdę po pijanemu.
er

Puławy: motocyklista nie przeżył

W puławskim szpitalu zmarł motocyklista, który kilka tygodni został ranny w wypadku. Obrażenia okazały się zbyt poważne. Młody chłopak zderzył się z samochodem dostawczym.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w połowie czerwca. Kierujący samochodem dostawczym KIA, 49-letni mężczyzna jechał ulicą Piłsudskiego od strony starego mostu i skręcał w lewo w ulicę Kołłątaja. Wtedy uderzył w nadjeżdżający z przeciwka motocykl. 31-letni motocyklista został ciężko ranny.

Nieprzytomny, z licznymi złamaniami, urazem czaszki i obrażeniami wewnętrznymi przez kilka tygodni walczył o życie w szpitalu. Niestety, kilka dni temu zmarł. Drugi uczestnik zdarzenia - kierowca samochodu dostawczego jedynie złamał rękę. W chwili wypadku był trzeźwy.

Kiedy o wypadku z udziałem motocyklisty napisały media, na forach internetowych aż zaroiło się od komentarzy. Były bardzo różne, ale wiele osób winę zrzucało na kierującego motocyklem. "To jest właśnie brawura na motorze, zapewne nie jechał z dozwolona prędkością” - pisał jeden z internautów.

Tymczasem okazało się, że to wcale nie on był winny. Świadkiem wypadku był bowiem kierowca jadącego za kia samochodu. - W tym przypadku mamy do czynienia z ewidentną winą kierowcy busa, który wymusił pierwszeństwo przejazdu - mówi Dariusz Lenard, prokurator rejonowy w Puławach.
(pab)

Komentarze 259

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~kolega~ / 20 sierpnia 2009 o 08:37
ehhhhhh

kasa rządzi tym światem
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2009 o 20:50
Na dróg rozstaju, gdzie pszeniczne kłosy,
wrzos się pochylał od porannej rosy.
Wiatr smutno śpiewał i jakby zawodził...
Na skraju szosy, tam, gdzie słońce wschodzi
stał słup wysoki i oczekujący.
Wtem, strumień życia dotknął go, pędzący
i przerwał się, jak gdyby nadłamana kładka!
W ramiona wzięła go Najświętsza Matka
i położyła tam, gdzie mokre wrzosy
stały schylone od porannej rosy.
Wiatr smutno śpiewał i jakby zawodził
na skraju szosy, tam, gdzie słońce wschodzi...

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
Na dróg rozstaju, gdzie pszeniczne kłosy,
wrzos się pochylał od porannej rosy.
Wiatr smutno śpiewał i jakby zawodził...
Na skraju szosy, tam, gdzie słońce wschodzi
stał słup wysoki i oczekujący.
Wtem, strumień życia dotknął go, pędzący
i przerwał się, jak gdyby nadłamana kładka!
W ramiona wzięła go Najświętsza Matka
i położyła tam, gdzie mokre wrzosy
stały schylone od porannej rosy.
Wiatr smutno śpiewał i jakby zawodził
na skraju szosy, tam, gdzie słońce wschodzi...
... rozwiń
Avatar
~111~ / 6 kwietnia 2009 o 22:23
Nie stójcie nad naszymi grobami i nie płaczcie; Nie ma nas tam . My nie śpimy . Jesteśmy tysiącem wiatrów , które wieją; Jesteśmy diamentowym blaskiem na śniegu. Jesteśmy światłem słonecznym w dojrzewającym zbożu ; Jesteśmy łagodnym jesiennym deszczem , kiedy budzicie się w porannej ciszy . Jesteśmy śmigłym lotem cichych ptaków , Jesteśmy łagodnymi gwiazdami, które świecą w nocy . Nie stójcie nad naszymi grobem i nie płaczcie . Nie ma nas tam...
Avatar
GOŚC / 6 kwietnia 2009 o 22:21
[url="http://www.youtube.com/watch?v=9F9yal8jI28&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=9F9yal8jI28...feature=related[/url] DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI
Avatar
nigdywięcej / 23 marca 2009 o 12:00
janek napisał:
no tak. wiadomo teraz chca sprwie łeb ukręcić , ze niby Funiek kierowal ale dlaczego nikt nie powie ze ten arturek sie scigal z tym swoim koleszka z opola, no i po co mu az dwoch prokuratorow?? czyzby sie czegos obawial?? przeciez jasne jest ze kto ma znajomosci to chocby byl winny to i tak sie wywinie. proste.

Ludzie przestańcie pieprzyć głupoty. Dość pijanych kierowców na naszych drogach. Żadne prawo młodości nie tłumaczy głupoty!!!! Piłeś nie jedź - tyle i tylko tyle. Szkoda tych młodych chłopaków, ale sami wybrali swój los. Ilu będzie następnych??? Lada dzień rusza sezon dla śmigantów... Nigdy więcej takich tragedii na naszych drogach!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie przestańcie pieprzyć głupoty. Dość pijanych kierowców na naszych drogach. Żadne prawo młodości nie tłumaczy głupoty!!!! Piłeś nie jedź - tyle i tylko tyle. Szkoda tych młodych chłopaków, ale sami wybrali swój los. Ilu będzie następnych??? Lada dzień rusza sezon dla śmigantów... Nigdy więcej takich tragedii na naszych drogach!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
janek / 23 marca 2009 o 09:39
no tak. wiadomo teraz chca sprwie łeb ukręcić , ze niby Funiek kierowal ale dlaczego nikt nie powie ze ten arturek sie scigal z tym swoim koleszka z opola, no i po co mu az dwoch prokuratorow?? czyzby sie czegos obawial?? przeciez jasne jest ze kto ma znajomosci to chocby byl winny to i tak sie wywinie. proste.
Avatar
marcinch1979 / 22 marca 2009 o 22:09
luksusowa napisał:
Wiecie co wy wszyscy gówno wiecie wiec się nie wypowiadajcie.. Znałam Funia, Klimka i Trzewika i wiem, że chłopaki z motocyklu to niezłe ziółka a Trzewik jest dla mnie czysty wiec go nie obwiniajcie winą.. To, że miał 0,7 we krwi to nawet nie było po nim widać to tak jakby pił wodę.. Do dnia dzisiejszego nie doszli kto kierował motocyklem i czyja była wina.. Więc nie pier***cie głupot i się zamknijcie w końcu bo dla mnie ważne jest, że Trzewik przeżył i allo.. I będzie krycie..

deb***

deb*** rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2009 o 19:13
luksusowa napisał:
Wiecie co wy wszyscy gówno wiecie wiec się nie wypowiadajcie.. Znałam Funia, Klimka i Trzewika i wiem, że chłopaki z motocyklu to niezłe ziółka a Trzewik jest dla mnie czysty wiec go nie obwiniajcie winą.. To, że miał 0,7 we krwi to nawet nie było po nim widać to tak jakby pił wodę.. Do dnia dzisiejszego nie doszli kto kierował motocyklem i czyja była wina.. Więc nie pier***cie głupot i się zamknijcie w końcu bo dla mnie ważne jest, że Trzewik przeżył i allo.. I będzie krycie..

ale z ciebie idiota! Niewinny, bo mial tylko 0.7 promila. A więc według ciebie od ilu promil zaczyna się wina?
Typowy deb*** z ciebie.

ale z ciebie idiota! Niewinny, bo mial tylko 0.7 promila. A więc według ciebie od ilu promil zaczyna się wina?
Typowy deb*** z ciebie. rozwiń
Avatar
luksusowa / 9 marca 2009 o 18:08
Wiecie co wy wszyscy gówno wiecie wiec się nie wypowiadajcie.. Znałam Funia, Klimka i Trzewika i wiem, że chłopaki z motocyklu to niezłe ziółka a Trzewik jest dla mnie czysty wiec go nie obwiniajcie winą.. To, że miał 0,7 we krwi to nawet nie było po nim widać to tak jakby pił wodę.. Do dnia dzisiejszego nie doszli kto kierował motocyklem i czyja była wina.. Więc nie pier***cie głupot i się zamknijcie w końcu bo dla mnie ważne jest, że Trzewik przeżył i allo.. I będzie krycie..
Avatar
luksusowa / 9 marca 2009 o 18:07
Wiecie co wy wszyscy gówno wiecie wiec się nie wypowiadajcie.. Znałam Funia, Klimka i Trzewika i wiem, że chłopaki z motocyklu to niezłe ziółka a Trzewik jest dla mnie czysty wiec go nie obwiniajcie winą.. To, że miał 0,7 we krwi to nawet nie było po nim widać to tak jakby pił wodę.. Do dnia dzisiejszego nie doszli kto kierował motocyklem i czyja była wina.. Więc nie pier***cie głupot i się zamknijcie w końcu bo dla mnie ważne jest, że Trzewik przeżył i allo.. I będzie krycie..
Avatar
~kolega~ / 20 sierpnia 2009 o 08:37
ehhhhhh

kasa rządzi tym światem
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2009 o 20:50
Na dróg rozstaju, gdzie pszeniczne kłosy,
wrzos się pochylał od porannej rosy.
Wiatr smutno śpiewał i jakby zawodził...
Na skraju szosy, tam, gdzie słońce wschodzi
stał słup wysoki i oczekujący.
Wtem, strumień życia dotknął go, pędzący
i przerwał się, jak gdyby nadłamana kładka!
W ramiona wzięła go Najświętsza Matka
i położyła tam, gdzie mokre wrzosy
stały schylone od porannej rosy.
Wiatr smutno śpiewał i jakby zawodził
na skraju szosy, tam, gdzie słońce wschodzi...

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
Na dróg rozstaju, gdzie pszeniczne kłosy,
wrzos się pochylał od porannej rosy.
Wiatr smutno śpiewał i jakby zawodził...
Na skraju szosy, tam, gdzie słońce wschodzi
stał słup wysoki i oczekujący.
Wtem, strumień życia dotknął go, pędzący
i przerwał się, jak gdyby nadłamana kładka!
W ramiona wzięła go Najświętsza Matka
i położyła tam, gdzie mokre wrzosy
stały schylone od porannej rosy.
Wiatr smutno śpiewał i jakby zawodził
na skraju szosy, tam, gdzie słońce wschodzi...
... rozwiń
Avatar
~111~ / 6 kwietnia 2009 o 22:23
Nie stójcie nad naszymi grobami i nie płaczcie; Nie ma nas tam . My nie śpimy . Jesteśmy tysiącem wiatrów , które wieją; Jesteśmy diamentowym blaskiem na śniegu. Jesteśmy światłem słonecznym w dojrzewającym zbożu ; Jesteśmy łagodnym jesiennym deszczem , kiedy budzicie się w porannej ciszy . Jesteśmy śmigłym lotem cichych ptaków , Jesteśmy łagodnymi gwiazdami, które świecą w nocy . Nie stójcie nad naszymi grobem i nie płaczcie . Nie ma nas tam...
Avatar
GOŚC / 6 kwietnia 2009 o 22:21
[url="http://www.youtube.com/watch?v=9F9yal8jI28&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=9F9yal8jI28...feature=related[/url] DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI
Avatar
nigdywięcej / 23 marca 2009 o 12:00
janek napisał:
no tak. wiadomo teraz chca sprwie łeb ukręcić , ze niby Funiek kierowal ale dlaczego nikt nie powie ze ten arturek sie scigal z tym swoim koleszka z opola, no i po co mu az dwoch prokuratorow?? czyzby sie czegos obawial?? przeciez jasne jest ze kto ma znajomosci to chocby byl winny to i tak sie wywinie. proste.

Ludzie przestańcie pieprzyć głupoty. Dość pijanych kierowców na naszych drogach. Żadne prawo młodości nie tłumaczy głupoty!!!! Piłeś nie jedź - tyle i tylko tyle. Szkoda tych młodych chłopaków, ale sami wybrali swój los. Ilu będzie następnych??? Lada dzień rusza sezon dla śmigantów... Nigdy więcej takich tragedii na naszych drogach!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie przestańcie pieprzyć głupoty. Dość pijanych kierowców na naszych drogach. Żadne prawo młodości nie tłumaczy głupoty!!!! Piłeś nie jedź - tyle i tylko tyle. Szkoda tych młodych chłopaków, ale sami wybrali swój los. Ilu będzie następnych??? Lada dzień rusza sezon dla śmigantów... Nigdy więcej takich tragedii na naszych drogach!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
janek / 23 marca 2009 o 09:39
no tak. wiadomo teraz chca sprwie łeb ukręcić , ze niby Funiek kierowal ale dlaczego nikt nie powie ze ten arturek sie scigal z tym swoim koleszka z opola, no i po co mu az dwoch prokuratorow?? czyzby sie czegos obawial?? przeciez jasne jest ze kto ma znajomosci to chocby byl winny to i tak sie wywinie. proste.
Avatar
marcinch1979 / 22 marca 2009 o 22:09
luksusowa napisał:
Wiecie co wy wszyscy gówno wiecie wiec się nie wypowiadajcie.. Znałam Funia, Klimka i Trzewika i wiem, że chłopaki z motocyklu to niezłe ziółka a Trzewik jest dla mnie czysty wiec go nie obwiniajcie winą.. To, że miał 0,7 we krwi to nawet nie było po nim widać to tak jakby pił wodę.. Do dnia dzisiejszego nie doszli kto kierował motocyklem i czyja była wina.. Więc nie pier***cie głupot i się zamknijcie w końcu bo dla mnie ważne jest, że Trzewik przeżył i allo.. I będzie krycie..

deb***

deb*** rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2009 o 19:13
luksusowa napisał:
Wiecie co wy wszyscy gówno wiecie wiec się nie wypowiadajcie.. Znałam Funia, Klimka i Trzewika i wiem, że chłopaki z motocyklu to niezłe ziółka a Trzewik jest dla mnie czysty wiec go nie obwiniajcie winą.. To, że miał 0,7 we krwi to nawet nie było po nim widać to tak jakby pił wodę.. Do dnia dzisiejszego nie doszli kto kierował motocyklem i czyja była wina.. Więc nie pier***cie głupot i się zamknijcie w końcu bo dla mnie ważne jest, że Trzewik przeżył i allo.. I będzie krycie..

ale z ciebie idiota! Niewinny, bo mial tylko 0.7 promila. A więc według ciebie od ilu promil zaczyna się wina?
Typowy deb*** z ciebie.

ale z ciebie idiota! Niewinny, bo mial tylko 0.7 promila. A więc według ciebie od ilu promil zaczyna się wina?
Typowy deb*** z ciebie. rozwiń
Avatar
luksusowa / 9 marca 2009 o 18:08
Wiecie co wy wszyscy gówno wiecie wiec się nie wypowiadajcie.. Znałam Funia, Klimka i Trzewika i wiem, że chłopaki z motocyklu to niezłe ziółka a Trzewik jest dla mnie czysty wiec go nie obwiniajcie winą.. To, że miał 0,7 we krwi to nawet nie było po nim widać to tak jakby pił wodę.. Do dnia dzisiejszego nie doszli kto kierował motocyklem i czyja była wina.. Więc nie pier***cie głupot i się zamknijcie w końcu bo dla mnie ważne jest, że Trzewik przeżył i allo.. I będzie krycie..
Avatar