Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

31 grudnia 2013 r.
16:00
Edytuj ten wpis

Motycz: Wypadek na stacji kolejowej. Zginął mężczyzna

0 9 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Na stacji kolejowej w Motyczu doszło do wypadku. Mężczyzna zginął pod pociągiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło około południa.

Na razie nie wiadomo dlaczego mężczyzna znalazł się na torach. Trwa ustalanie przyczyn wypadku. - Mężczyzna miał ok. 35-40 lat. Nie znamy jego tożsamości, nie miał przy sobie dokumentów - informuje dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Maszynista pociągu był trzeźwy.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 stycznia 2014 o 20:42
pfffff..... madrale
Avatar
Gość / 4 stycznia 2014 o 20:35

Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie

ukryje.   http://radar.latwy.pl    
Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.

Avatar
Gość / 4 stycznia 2014 o 19:54
akurat wiem o co chodzi i też wiem kto to. pomyśl że może pisze to ktoś z rodziny?! i to ty się nie wpierdalaj jak nie wiesz! bo już dawno jest ustalone kto to!
Avatar
997 / 4 stycznia 2014 o 18:51
nie wpierdalaj się jak nie wiesz o co chodzi, chyba policji jest potrzebna tożsamość żeby zidentyfikować ciało, co nie ?
Avatar
Gość / 4 stycznia 2014 o 17:39
jak wy możecie takie rzeczy pisać?! pomyślcię nad tym co piszecię ! a gowno was powinno interesować jego tożsamość, dla was to jest nic ale dla jego rodziny tragedia.
Avatar
997 / 2 stycznia 2014 o 16:22
Jeżeli chcecie znać jego tożsamość , zgłoscie się na komisariat policji w Bełżycach . Około miesiąca temu , ten mężczyzna co zginął , był zatrzymany w restauracji Sas w Motyczu .
Avatar
Gość / 1 stycznia 2014 o 21:25

FILM z tego wypadku


krecenie wora masz zapewnione spamerze
Avatar
świadek / 1 stycznia 2014 o 12:31

FILM z tego wypadku

Avatar
DD / 31 grudnia 2013 o 20:16

PEWWNIE CHCIAŁ PRZYWITAĆ NOWY ROK ALE NO NIE STETY NIE UDAŁO SIĘ

Avatar
Gość / 4 stycznia 2014 o 20:42
pfffff..... madrale
Avatar
Gość / 4 stycznia 2014 o 20:35

Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie

ukryje.   http://radar.latwy.pl    
Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.

Avatar
Gość / 4 stycznia 2014 o 19:54
akurat wiem o co chodzi i też wiem kto to. pomyśl że może pisze to ktoś z rodziny?! i to ty się nie wpierdalaj jak nie wiesz! bo już dawno jest ustalone kto to!
Avatar
997 / 4 stycznia 2014 o 18:51
nie wpierdalaj się jak nie wiesz o co chodzi, chyba policji jest potrzebna tożsamość żeby zidentyfikować ciało, co nie ?
Avatar
Gość / 4 stycznia 2014 o 17:39
jak wy możecie takie rzeczy pisać?! pomyślcię nad tym co piszecię ! a gowno was powinno interesować jego tożsamość, dla was to jest nic ale dla jego rodziny tragedia.
Avatar
997 / 2 stycznia 2014 o 16:22
Jeżeli chcecie znać jego tożsamość , zgłoscie się na komisariat policji w Bełżycach . Około miesiąca temu , ten mężczyzna co zginął , był zatrzymany w restauracji Sas w Motyczu .
Avatar
Gość / 1 stycznia 2014 o 21:25

FILM z tego wypadku


krecenie wora masz zapewnione spamerze
Avatar
świadek / 1 stycznia 2014 o 12:31

FILM z tego wypadku

Avatar
DD / 31 grudnia 2013 o 20:16

PEWWNIE CHCIAŁ PRZYWITAĆ NOWY ROK ALE NO NIE STETY NIE UDAŁO SIĘ

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 24

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 13

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 1

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!