Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 stycznia 2010 r.
15:07
Edytuj ten wpis

Nasi Czytelnicy pomagają bezdomnym zwierzętom

0 5 A A

Sucha karma, puszki i inne przysmaki dla kotów i psów przynosili w tym tygodniu nasi Czytelnicy do redakcji Dziennika Wschodniego. Wszystkim, którzy odpowiedzieli na dramatyczny apel osób dokarmiających zwierzęta, serdecznie dziękujemy. I prosimy o więcej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do akcji włączyli się też dziennikarze naszej gazety. Nie mogliśmy pozostać obojętni, tym bardziej że w tym roku na dokarmianie zwierząt w kasie Ratusza nie ma ani złotówki. Na pomoc nie można też liczyć ze strony stowarzyszenia Lubelski „Animals”.

– Zima jest taka mroźna, jeśli nie pomożemy bezdomnym zwierzętom, to co je czeka? – pyta Anna Bylica z Lublina, która przyniosła całą siatkę przeróżnych przysmaków dla kotów. – Kocham wszystkie zwierzętami, szczególnie te najbardziej bezbronne i w miarę możliwości będę pomagać.
Halina Kowalska-Pyłka, która od lat zajmuje się bezdomnymi zwierzętami, nie kryje wzruszenia.
– To, co robicie, to w tej chwili jedyna pomoc dla bezbronnych, pozbawionych domu zwierząt. Dziękuję z całego serca!

Dary od Czytelników przekazaliśmy wczoraj czterem paniom dokarmiającym bezdomne koty w Lublinie i okolicach.

– Wspaniale, że ktoś chce pomóc, że znaleźli się ludzie wrażliwi, o wielkich sercach – mówiła Anna Hempel, która od lat karmi koty w Lublinie.

A my ponawiamy nasz apel:

Każdy, kto chce uratować bezdomne zwierzęta przed śmiercią głodową, może przynieść do naszej redakcji karmę. Przekażemy ją osobom, które od lat dokarmiają bezdomne czworonogi. Dajemy gwarancję, że ta pomoc zostanie dobrze spożytkowana.

Nasz akcja wciąż trwa!

Chcesz pomóc? Przyjdź do naszej redakcji w Lublinie przy ul. Staszica 20 i przynieś karmę dla kotów lub psów. Tel. 81 46 26 859.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 stycznia 2010 o 23:49
O ile mi wiadomo to taka pomoc jest zupełnie dobrowolna więc ci którym to nie odpowiada powinni się zamknąć i przestać krytykować.

Dziadostwo zawsze znajdzie powody do krytyki.
Avatar
emi / 29 stycznia 2010 o 17:26
ta jedna "stara baba" to moja ciocia i gówno wiesz baranie o tym kto, komu i jak niesie pomóc. zakładam się, że sam nikomu nie pomagasz a tylko dziamać potrafisz banały.
Avatar
JA / 23 stycznia 2010 o 12:21
za ta jedna purine bylo by 10kg normalnej karmy
co to ma byc reklama?
Avatar
tuja / 23 stycznia 2010 o 11:02
normalny napisał:
2 stare baby, zima, mimus 20 stopni, ludzie zamarzają, nie maja co jest, nie maja ubran, nie maja gdzie mieszkac, a one na koty zbierają!!! ŻAL

No ktoś musi... A ty jak pomagasz bezdomnym?
Avatar
normalny / 23 stycznia 2010 o 10:51
2 stare baby, zima, mimus 20 stopni, ludzie zamarzają, nie maja co jest, nie maja ubran, nie maja gdzie mieszkac, a one na koty zbierają!!! ŻAL
Avatar
Gość / 29 stycznia 2010 o 23:49
O ile mi wiadomo to taka pomoc jest zupełnie dobrowolna więc ci którym to nie odpowiada powinni się zamknąć i przestać krytykować.

Dziadostwo zawsze znajdzie powody do krytyki.
Avatar
emi / 29 stycznia 2010 o 17:26
ta jedna "stara baba" to moja ciocia i gówno wiesz baranie o tym kto, komu i jak niesie pomóc. zakładam się, że sam nikomu nie pomagasz a tylko dziamać potrafisz banały.
Avatar
JA / 23 stycznia 2010 o 12:21
za ta jedna purine bylo by 10kg normalnej karmy
co to ma byc reklama?
Avatar
tuja / 23 stycznia 2010 o 11:02
normalny napisał:
2 stare baby, zima, mimus 20 stopni, ludzie zamarzają, nie maja co jest, nie maja ubran, nie maja gdzie mieszkac, a one na koty zbierają!!! ŻAL

No ktoś musi... A ty jak pomagasz bezdomnym?
Avatar
normalny / 23 stycznia 2010 o 10:51
2 stare baby, zima, mimus 20 stopni, ludzie zamarzają, nie maja co jest, nie maja ubran, nie maja gdzie mieszkac, a one na koty zbierają!!! ŻAL

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 0 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 8 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 28 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 31 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!