Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 września 2013 r.
14:06
Edytuj ten wpis

Nastolatek wpadł z 13 kilogramami konopi

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 7 A A
Nastolatek z Dęblina zajmował się uprawą konopi indyjskich (Policja)
Nastolatek z Dęblina zajmował się uprawą konopi indyjskich (Policja)

Nastolatek z Dęblina zajmował się uprawą konopi indyjskich. Policjanci znaleźli aż 13 kilogramów tej rośliny. Chłopak przyznał, że krzaki należą do niego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rośliny odnaleziono wczoraj w jednym z pustych mieszkań w Dęblinie. Badanie wykazało, że są to konopie indyjskie. Krzaki ważą blisko 13 kilogramów. Rośliny suszyły się na podłodze i drzwiach. Policjanci ustalili, że marihuana należy do 17-letniego mieszkańca Dęblina.

Nastolatek został zatrzymany. Wyjaśnił, że rośliny pochodziły z jego własnej uprawy. Rosły przy rzece. Kiedy osiągnęły odpowiednią wielkość, chłopak wyrwał je i przeniósł do niezamieszkałego mieszkania.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
K A R K O N O S Z / 12 września 2013 o 09:35

Skąd te skurwysyny wiedziały,że ma to na mieszkaniu? Zakładając,że nikt go nie wsypał (o ile był takim idiotą,żeby komuś powiedzieć) i że nie dupcyło przeraźliwie zielskiem na całą okolicę (zorientowane "społeczniaki" na pewno by nie próżnowały).

Avatar
rychuziolo / 12 września 2013 o 08:09
0:)
Avatar
wesola Iwona.. / 11 września 2013 o 19:37

Siedemnastoletni i przedsiebiorczy botanik zostanie ukarany za chec podnoszenia swojej wiedzy! Ja raczej przyczynilbym sie do zainspirowania jakiejs uczelni do sfinansowniawa studiow tego mlodzienca!

Pęd ku wiedzy nieraz może być ukarany przez władzę nieposiadającą humoru i zrozumenia...  jak tu nieść kaganek oświaty???? Tusk musi koniecznie odejść....

Pęd ku wiedzy nieraz może być ukarany przez władzę nieposiadającą humoru i zrozumenia...  jak tu nieść kaganek oświaty???? Tusk musi koniecznie odejść....

rozwiń
Avatar
Heniek / 11 września 2013 o 19:09

Klamliwe scierwa!

Avatar
Łysy bez mózgi sterydziarz / 11 września 2013 o 18:55

Uczepić za zderzak i pociągnąć go gołą du*ą za za samochodem po asfalcie.  Niech ma za swoje ćpun frajer.

Avatar
Adrian / 11 września 2013 o 18:02

tsa 13 kilo :D chyba majeranku wszafie :D
przeciesz tu nawet kio nie ma :D

Avatar
Alfik. / 11 września 2013 o 16:02

Siedemnastoletni i przedsiebiorczy botanik zostanie ukarany za chec podnoszenia swojej wiedzy! Ja raczej przyczynilbym sie do zainspirowania jakiejs uczelni do sfinansowniawa studiow tego mlodzienca!

Avatar
K A R K O N O S Z / 12 września 2013 o 09:35

Skąd te skurwysyny wiedziały,że ma to na mieszkaniu? Zakładając,że nikt go nie wsypał (o ile był takim idiotą,żeby komuś powiedzieć) i że nie dupcyło przeraźliwie zielskiem na całą okolicę (zorientowane "społeczniaki" na pewno by nie próżnowały).

Avatar
rychuziolo / 12 września 2013 o 08:09
0:)
Avatar
wesola Iwona.. / 11 września 2013 o 19:37

Siedemnastoletni i przedsiebiorczy botanik zostanie ukarany za chec podnoszenia swojej wiedzy! Ja raczej przyczynilbym sie do zainspirowania jakiejs uczelni do sfinansowniawa studiow tego mlodzienca!

Pęd ku wiedzy nieraz może być ukarany przez władzę nieposiadającą humoru i zrozumenia...  jak tu nieść kaganek oświaty???? Tusk musi koniecznie odejść....

Pęd ku wiedzy nieraz może być ukarany przez władzę nieposiadającą humoru i zrozumenia...  jak tu nieść kaganek oświaty???? Tusk musi koniecznie odejść....

rozwiń
Avatar
Heniek / 11 września 2013 o 19:09

Klamliwe scierwa!

Avatar
Łysy bez mózgi sterydziarz / 11 września 2013 o 18:55

Uczepić za zderzak i pociągnąć go gołą du*ą za za samochodem po asfalcie.  Niech ma za swoje ćpun frajer.

Avatar
Adrian / 11 września 2013 o 18:02

tsa 13 kilo :D chyba majeranku wszafie :D
przeciesz tu nawet kio nie ma :D

Avatar
Alfik. / 11 września 2013 o 16:02

Siedemnastoletni i przedsiebiorczy botanik zostanie ukarany za chec podnoszenia swojej wiedzy! Ja raczej przyczynilbym sie do zainspirowania jakiejs uczelni do sfinansowniawa studiow tego mlodzienca!

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 5 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0