Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 kwietnia 2011 r.
16:26
Edytuj ten wpis

Nasutów: Kierowca wiózł busem 31 osób. Mógł 15

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 16 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

W piątek kontrolerzy z Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali busa w Nasutowie. Okazało się, że jedzie nim za dużo osób. Oprócz tego kierowca nie miał ważnego ubezpieczenia oraz dowodu rejestracyjnego. Dostał 500 zł mandatu, a bus trafił na parking strzeżony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło rano w piątek. - Inspektorzy zauważyli, że samochodem jedzie prawodpodobnie zbyt dużo osób. Zatrzymali pojazd do kontroli - wyjaśnia Mariusz Szabała, naczelnik Wydziału Inspekcji Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.

W aucie było 31 osób. Zgodnie z dokumentacją mogło nim jechać jedynie 15. Dodatkowo kierowca nie miał dokumentu o ubezpieczeniu samochodu. - Nie posiadał również dowodu rejestracyjnego, bo nasi pracownicy zatrzymali go kilka tygodni wcześniej. Chodziło o to, że prawdopodobnie masa pojazdu w rzeczywistości nie zgadzała się z informacją w dokumencie - tłumaczy Szabała.

Pasażerowie wysiedli z busa, który został na lawecie odholowany na parking strzeżony. Kierowca pojazdu dostał 500 zł mandatu.

Inspektorzy ostrzegają, że w takich przypadkach nie będą pobłażali kierowcom.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
użytkownik / 27 września 2012 o 14:37
Jestem użytkownikiem dróg od bardzo dawna.Z transportu busowego nie korzystam,bo jestem pełen obaw.
Gdy na drodze widzę bus (przeważnie zdezelowany) to zjeżdżam na prawy skraj drogi i przepuszczam busa,niech sobie jedzie.Ja wolę poczekać.A jak jeżdżą busiarze- widziałem już nie raz.Uważam,że transport busiarski powinien być całkowicie zakazany.
No i również taksiarze ( o których ostatnio mówi się coraz bardziej źle) wymagają wiele.Widziałem dzisiaj jak na rondzie dzwonów (Krańcowa-Witosa)taksiarz z bródką z radia taksi 111-11-11 (jasnoszary van) wyskoczył z podporządkowanej przy wiadukcie i zajechał drogę jadącemu drogą z pierwszeństwem przejazdu.
Szkoda że nie zapisałem sobie numertu bocznego aby ostrzec innych użytkowników dróg.kiedyś źle mówiło się o sałaciarzach z "małym kogutem",teraz do tego dochodzą taryfiarze z radia (potrżci pieszego,poturbuje innego podczas cofania,po pijaku rozbije auto.....)
Jestem użytkownikiem dróg od bardzo dawna.Z transportu busowego nie korzystam,bo jestem pełen obaw.
Gdy na drodze widzę bus (przeważnie zdezelowany) to zjeżdżam na prawy skraj drogi i przepuszczam busa,niech sobie jedzie.Ja wolę poczekać.A jak jeżdżą busiarze- widziałem już nie raz.Uważam,że transport busiarski powinien być całkowicie zakazany.
No i również taksiarze ( o których ostatnio mówi się coraz bardziej źle) wymagają wiele.Widziałem dzisiaj jak na rondzie dzwonów (Krańcowa-Witosa)taksiarz z bródką z radia taksi 111-11-11 ... rozwiń
Avatar
xxz / 27 września 2012 o 12:33
Zgadzam Sie a ERBUS juz upada i H** mu w d*** cw***wi J****** dobrze mu tak tylko szkoda kierowco.
Avatar
Magdalenka / 1 czerwca 2012 o 20:09
Nie narzekajcie na kierowców,ITD powinno sie dobrać właścicielowi do dupy,narobi przekrętów,na jednego człowieka wystawiał 30miesięcznych rocznie i brał za to kase dzieki temu ma drzewka bonzaji a pracownikom nie wypłaca około 3 miesiecy pensji i gdzie tu do hu***sprawiedliwość!![size=5]wystarczy firme przepisać na zone i nasze organy ścigania pocałują Cie w d***!!!!!!!!!!!!![/size]
Avatar
~~~~~~ / 8 maja 2012 o 17:11
Kierowcy w ERBUSIE sa zmuszania do przeładowywania busów przez włąsciciela firmy,wielu kierowców juz odeszło zostali bez pieniedzy i dokumentów jedym słowem firam zrobiłą ich w CH**** nie polecam pracowac w tej firmie byłem jednym z kierowców którzy tam pracowali i do dzis przez to mam wiele nieprzyjemnośći. A przeładunki ludzi nie są zależne tylko od nas ludzie sami siadają chodz wiedza ze jest bardzo cisno i niebezpiecznie. !!!
Avatar
Romek / 1 października 2011 o 10:11
[url="http://erbustravel.pl"]erbus[/url] ?
Avatar
VAREA / 23 kwietnia 2011 o 13:58
[quote name='kto oszczędza na życiu' timestamp='1303504256' post='468752']
to skandal przecież to ludzie a nie bydło kto korzysta na tych oszczędnościach ile warty jest człowiek a rodzina może straż dla zwierząt niech zainterweniuje bo tak traktuje się ludzi
[/quote]



a jednak wydaje sie ze bydlo i to na wlasne zyczenie, dobrze ktos wyzej zauwazyl... sami sie pchamy. a z drugiej strony jak sie komus spieszy to po prostu chce dotrzec a ze warunki liche... no coz, liczy sie czas.

to bylo zawsze, dziwie sie ze nagle robi sie z tego takie halo. niestety nie urodzilismy sie w krolewskiej rodzinie angielskiej
[quote name='kto oszczędza na życiu' timestamp='1303504256' post='468752']
to skandal przecież to ludzie a nie bydło kto korzysta na tych oszczędnościach ile warty jest człowiek a rodzina może straż dla zwierząt niech zainterweniuje bo tak traktuje się ludzi
[/quote]



a jednak wydaje sie ze bydlo i to na wlasne zyczenie, dobrze ktos wyzej zauwazyl... sami sie pchamy. a z drugiej strony jak sie komus spieszy to po prostu chce dotrzec a ze warunki liche... no coz, liczy sie czas.rozwiń
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2011 o 13:50
[quote name='Gość' timestamp='1303555128' post='468840']
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa???????
i inni tez po co?
widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj!
kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku apozniej ma podziekowanie

KIEROWCY BUSOW NIE BIERZCIE WIECEJ LUDZI NIZ JEST W PAPIERACH
NIECH STOJA BARANY I CZEKAJA
[/quote]
Nie żartuj, każdy pasażer to kilka złotych więcej dla szefa, więc to nie uprzejmość, ale obowiązek. Mandat za nadmierną ilość pasażerów to około 100 zł, więc jeśli nie da się złapać częściej niż co 3 kurs to i tak wychodzi na plus - więc busy zawsze będą jeździć przepełnione.
[quote name='Gość' timestamp='1303555128' post='468840']
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa???????
i inni tez po co?
widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj!
kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku apozniej ma podziekowanie

KIEROWCY BUSOW NIE BIERZCIE WIECEJ LUDZI NIZ JEST W PAPIERACH
NIECH STOJA BARANY I CZEKAJA
[/quote]
Nie żartuj, każdy pasażer to kilka złotych więcej dla szefa, więc to nie uprzejmoś... rozwiń
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2011 o 13:38
[quote name='Gieroy' timestamp='1303541996' post='468795']
[color="#000000"][size="5"]Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.[/size][/color]
[/quote]
O nie! Sałaty się nie upycha, za droga.
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2011 o 12:38
[quote name='Gieroy' timestamp='1303541996' post='468795']
[color="#000000"][size="5"]Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.[/size][/color]
[/quote]
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa???????
i inni tez po co?
widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj!
kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku apozniej ma podziekowanie

KIEROWCY BUSOW NIE BIERZCIE WIECEJ LUDZI NIZ JEST W PAPIERACH
NIECH STOJA BARANY I CZEKAJA
[quote name='Gieroy' timestamp='1303541996' post='468795']
[color="#000000"][size="5"]Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.[/size][/color]
[/quote]
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa???????
i inni tez po co?
widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj!
kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku a... rozwiń
Avatar
-------- / 23 kwietnia 2011 o 11:03
Nareszcie ITD zabrało się za robotę,A ten przewoznik to nie przypadkiem ERBUS dawna Rombula jeśli tak to się należy jakaś kara Boża musi być za dawne grzechy.
Avatar
użytkownik / 27 września 2012 o 14:37
Jestem użytkownikiem dróg od bardzo dawna.Z transportu busowego nie korzystam,bo jestem pełen obaw.
Gdy na drodze widzę bus (przeważnie zdezelowany) to zjeżdżam na prawy skraj drogi i przepuszczam busa,niech sobie jedzie.Ja wolę poczekać.A jak jeżdżą busiarze- widziałem już nie raz.Uważam,że transport busiarski powinien być całkowicie zakazany.
No i również taksiarze ( o których ostatnio mówi się coraz bardziej źle) wymagają wiele.Widziałem dzisiaj jak na rondzie dzwonów (Krańcowa-Witosa)taksiarz z bródką z radia taksi 111-11-11 (jasnoszary van) wyskoczył z podporządkowanej przy wiadukcie i zajechał drogę jadącemu drogą z pierwszeństwem przejazdu.
Szkoda że nie zapisałem sobie numertu bocznego aby ostrzec innych użytkowników dróg.kiedyś źle mówiło się o sałaciarzach z "małym kogutem",teraz do tego dochodzą taryfiarze z radia (potrżci pieszego,poturbuje innego podczas cofania,po pijaku rozbije auto.....)
Jestem użytkownikiem dróg od bardzo dawna.Z transportu busowego nie korzystam,bo jestem pełen obaw.
Gdy na drodze widzę bus (przeważnie zdezelowany) to zjeżdżam na prawy skraj drogi i przepuszczam busa,niech sobie jedzie.Ja wolę poczekać.A jak jeżdżą busiarze- widziałem już nie raz.Uważam,że transport busiarski powinien być całkowicie zakazany.
No i również taksiarze ( o których ostatnio mówi się coraz bardziej źle) wymagają wiele.Widziałem dzisiaj jak na rondzie dzwonów (Krańcowa-Witosa)taksiarz z bródką z radia taksi 111-11-11 ... rozwiń
Avatar
xxz / 27 września 2012 o 12:33
Zgadzam Sie a ERBUS juz upada i H** mu w d*** cw***wi J****** dobrze mu tak tylko szkoda kierowco.
Avatar
Magdalenka / 1 czerwca 2012 o 20:09
Nie narzekajcie na kierowców,ITD powinno sie dobrać właścicielowi do dupy,narobi przekrętów,na jednego człowieka wystawiał 30miesięcznych rocznie i brał za to kase dzieki temu ma drzewka bonzaji a pracownikom nie wypłaca około 3 miesiecy pensji i gdzie tu do hu***sprawiedliwość!![size=5]wystarczy firme przepisać na zone i nasze organy ścigania pocałują Cie w d***!!!!!!!!!!!!![/size]
Avatar
~~~~~~ / 8 maja 2012 o 17:11
Kierowcy w ERBUSIE sa zmuszania do przeładowywania busów przez włąsciciela firmy,wielu kierowców juz odeszło zostali bez pieniedzy i dokumentów jedym słowem firam zrobiłą ich w CH**** nie polecam pracowac w tej firmie byłem jednym z kierowców którzy tam pracowali i do dzis przez to mam wiele nieprzyjemnośći. A przeładunki ludzi nie są zależne tylko od nas ludzie sami siadają chodz wiedza ze jest bardzo cisno i niebezpiecznie. !!!
Avatar
Romek / 1 października 2011 o 10:11
[url="http://erbustravel.pl"]erbus[/url] ?
Avatar
VAREA / 23 kwietnia 2011 o 13:58
[quote name='kto oszczędza na życiu' timestamp='1303504256' post='468752']
to skandal przecież to ludzie a nie bydło kto korzysta na tych oszczędnościach ile warty jest człowiek a rodzina może straż dla zwierząt niech zainterweniuje bo tak traktuje się ludzi
[/quote]



a jednak wydaje sie ze bydlo i to na wlasne zyczenie, dobrze ktos wyzej zauwazyl... sami sie pchamy. a z drugiej strony jak sie komus spieszy to po prostu chce dotrzec a ze warunki liche... no coz, liczy sie czas.

to bylo zawsze, dziwie sie ze nagle robi sie z tego takie halo. niestety nie urodzilismy sie w krolewskiej rodzinie angielskiej
[quote name='kto oszczędza na życiu' timestamp='1303504256' post='468752']
to skandal przecież to ludzie a nie bydło kto korzysta na tych oszczędnościach ile warty jest człowiek a rodzina może straż dla zwierząt niech zainterweniuje bo tak traktuje się ludzi
[/quote]



a jednak wydaje sie ze bydlo i to na wlasne zyczenie, dobrze ktos wyzej zauwazyl... sami sie pchamy. a z drugiej strony jak sie komus spieszy to po prostu chce dotrzec a ze warunki liche... no coz, liczy sie czas.rozwiń
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2011 o 13:50
[quote name='Gość' timestamp='1303555128' post='468840']
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa???????
i inni tez po co?
widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj!
kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku apozniej ma podziekowanie

KIEROWCY BUSOW NIE BIERZCIE WIECEJ LUDZI NIZ JEST W PAPIERACH
NIECH STOJA BARANY I CZEKAJA
[/quote]
Nie żartuj, każdy pasażer to kilka złotych więcej dla szefa, więc to nie uprzejmość, ale obowiązek. Mandat za nadmierną ilość pasażerów to około 100 zł, więc jeśli nie da się złapać częściej niż co 3 kurs to i tak wychodzi na plus - więc busy zawsze będą jeździć przepełnione.
[quote name='Gość' timestamp='1303555128' post='468840']
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa???????
i inni tez po co?
widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj!
kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku apozniej ma podziekowanie

KIEROWCY BUSOW NIE BIERZCIE WIECEJ LUDZI NIZ JEST W PAPIERACH
NIECH STOJA BARANY I CZEKAJA
[/quote]
Nie żartuj, każdy pasażer to kilka złotych więcej dla szefa, więc to nie uprzejmoś... rozwiń
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2011 o 13:38
[quote name='Gieroy' timestamp='1303541996' post='468795']
[color="#000000"][size="5"]Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.[/size][/color]
[/quote]
O nie! Sałaty się nie upycha, za droga.
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2011 o 12:38
[quote name='Gieroy' timestamp='1303541996' post='468795']
[color="#000000"][size="5"]Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.[/size][/color]
[/quote]
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa???????
i inni tez po co?
widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj!
kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku apozniej ma podziekowanie

KIEROWCY BUSOW NIE BIERZCIE WIECEJ LUDZI NIZ JEST W PAPIERACH
NIECH STOJA BARANY I CZEKAJA
[quote name='Gieroy' timestamp='1303541996' post='468795']
[color="#000000"][size="5"]Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.[/size][/color]
[/quote]
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa???????
i inni tez po co?
widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj!
kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku a... rozwiń
Avatar
-------- / 23 kwietnia 2011 o 11:03
Nareszcie ITD zabrało się za robotę,A ten przewoznik to nie przypadkiem ERBUS dawna Rombula jeśli tak to się należy jakaś kara Boża musi być za dawne grzechy.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra