Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 sierpnia 2012 r.
20:40
Edytuj ten wpis

Nie zauważyła, że potrąciła dziecko. Zarzuty dla 26-latki

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 27 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

W Siewielcu pod Chodem trzyletnia dziewczynka została potrącona przed sklepem przez cofający samochód. Auto odjechało.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pojazd najechał na dziecko w poniedziałek około godziny 21. Dziewczynka z licznymi obrażeniami ciała trafiła do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Samochód, który ją potracił, nie zatrzymał się.

Świadkowie zeznali, że była to mazda. Kilka godzin później, we wtorek o drugiej w nocy, policja zatrzymała 26-letnią kobietę, podejrzewaną o kierowanie tym autem. Miała wówczas 0,25 promila alkoholu w organizmie.

We wtorek wieczorem została przesłuchana. Usłyszała zarzut spowodowania wypadku, wskutek którego dziecko ma ciężkie obrażenia. Przyznała się do tego. Twierdziła, że nie zauważyła potrącenia dziecka, więc wróciła do domu. Zadeklarowała, że chce się dobrowolnie poddać karze.

– Sprawdzamy również, kto w czasie, kiedy doszło do wypadku, opiekował się dzieckiem – informuje Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Oboje rodzice byli pod działaniem alkoholu. Ojciec dziewczynki miał 0,8 promila, natomiast matka 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:14
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
pk / 9 sierpnia 2012 o 18:25
Siewalka redaktory! Siewalka!!! mapa google nie bolą :[
Avatar
studentka / 8 sierpnia 2012 o 23:08
<Gościu> widocznie słabo znasz tę rodzinę
a zwłaszcza sprawczynię...


Bywaj zdrów !

Ps. Fakt jest jeden, dziecko tam nie powinno przebywać o tej porze.. Szkoda maleńkiej ;/
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2012 o 22:55
Nie masz racji Miły, mylisz fakty, ponieważ w ciągnik wjechała jej bratowa i wcale sprawie łba nie ukręcono tylko załatwiono wszystko jak się należy...
A to że dziecko siedzi o 21 na drodze, dość niebezpiecznej, ruchliwej i do tego JEŻDŻĄ TAM PO PIJAKU I DOŚĆ SZYBKO - to jest OK? Dzieci należy pilnować, bo nie wiadomo co im przyjdzie do głowy!!!!!
Szkoda dziecka, ale sprawczyni niczemu nie jest winna, był zmrok i faktycznie mogła nic nie zauważyć, a to że po fakcie, będąc w gościach u rodziców wypiła trochę alkoholu to co w tym dziwnego? - kto tak nie robi.
Skąd mogła przypuszczać, że coś przeskrobała.
Znam tą rodzinę i wiem, że przy swojej chorobie nie mogła sobie pozwolić na picie!!!
Zanim kogoś obsmarujecie zastanówcie się 100 razy.
Nie cierpiały by tak dzieci gdyby rodzice byli bardziej przewidujący i odpowiedzialni - ot cała teoria.
Zdrówka dla Ciebie kruszynko..
Nie masz racji Miły, mylisz fakty, ponieważ w ciągnik wjechała jej bratowa i wcale sprawie łba nie ukręcono tylko załatwiono wszystko jak się należy...
A to że dziecko siedzi o 21 na drodze, dość niebezpiecznej, ruchliwej i do tego JEŻDŻĄ TAM PO PIJAKU I DOŚĆ SZYBKO - to jest OK? Dzieci należy pilnować, bo nie wiadomo co im przyjdzie do głowy!!!!!
Szkoda dziecka, ale sprawczyni niczemu nie jest winna, był zmrok i faktycznie mogła nic nie zauważyć, a to że po fakcie, będąc w gościach u rodziców wypiła trochę ... rozwiń
Avatar
studentka / 8 sierpnia 2012 o 22:53
Kolejny raz zauważam niedociągnięcia dziennika, niedość że nazwy miejscowości są nieprawidłowe, to informacje podawane na szarym końcu, gdzie inne portale już wczoraj przed południem podawały.. Czytam każdego dnia tę prase, ale chyba zaprzestanę, ponieważ zrobiła się od jakiegoś czasu beznadziejna..

Inicjały kobiety to A.D. za panieństwa, teraz nie wiem jak ma na nazwisko.
Avatar
mily / 8 sierpnia 2012 o 21:27
w poprzednim wypadku wjechała w ciągnik doprowadzając do jego przewrócenia ale łeb sprawie ukręcono bo jak ma się trzech policjantów w rodzinie w Opolskiej policji to wszystko da się załatwić tu pewnie będzie nie inaczej taka prawda
Avatar
;p / 8 sierpnia 2012 o 15:57
A Z z domu D
Avatar
czyt. / 8 sierpnia 2012 o 15:17
A ja mam pytanie czy to było na przejściu dla pieszych bo nigdzie nie mogę się doczytać.Bardzo "dziękuję" za komplementy,mam prawko od zeszłego roku i nigdy nie siadam za kierownicę po alkoholu ale jak czytam takie epileptyczne wpisy to mam ochotę pozwać do sądu.Wiem jedno-strach siadać za kółko
Avatar
Taa / 8 sierpnia 2012 o 15:08
Może ktoś podać inicjały sprawcy
Avatar
olo / 8 sierpnia 2012 o 13:28
[quote name='epileptyk' timestamp='1344424150' post='662150']
pytanie: kto tej pijanej, chyba notorycznie, qooorwie, dał prawo jazdy?? przecież to ślepe!! to pod rządami tuska rozdawane są prawa jazdy na prawo i lewo różnym pijakom, slepcom, paralitykom, epileptykom itd.
Skutki: czytaj kronikę wypadków !!
[/quote]Masz rację.RYŻY to samo zło co prześladuje ten kraj.
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:14
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
pk / 9 sierpnia 2012 o 18:25
Siewalka redaktory! Siewalka!!! mapa google nie bolą :[
Avatar
studentka / 8 sierpnia 2012 o 23:08
<Gościu> widocznie słabo znasz tę rodzinę
a zwłaszcza sprawczynię...


Bywaj zdrów !

Ps. Fakt jest jeden, dziecko tam nie powinno przebywać o tej porze.. Szkoda maleńkiej ;/
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2012 o 22:55
Nie masz racji Miły, mylisz fakty, ponieważ w ciągnik wjechała jej bratowa i wcale sprawie łba nie ukręcono tylko załatwiono wszystko jak się należy...
A to że dziecko siedzi o 21 na drodze, dość niebezpiecznej, ruchliwej i do tego JEŻDŻĄ TAM PO PIJAKU I DOŚĆ SZYBKO - to jest OK? Dzieci należy pilnować, bo nie wiadomo co im przyjdzie do głowy!!!!!
Szkoda dziecka, ale sprawczyni niczemu nie jest winna, był zmrok i faktycznie mogła nic nie zauważyć, a to że po fakcie, będąc w gościach u rodziców wypiła trochę alkoholu to co w tym dziwnego? - kto tak nie robi.
Skąd mogła przypuszczać, że coś przeskrobała.
Znam tą rodzinę i wiem, że przy swojej chorobie nie mogła sobie pozwolić na picie!!!
Zanim kogoś obsmarujecie zastanówcie się 100 razy.
Nie cierpiały by tak dzieci gdyby rodzice byli bardziej przewidujący i odpowiedzialni - ot cała teoria.
Zdrówka dla Ciebie kruszynko..
Nie masz racji Miły, mylisz fakty, ponieważ w ciągnik wjechała jej bratowa i wcale sprawie łba nie ukręcono tylko załatwiono wszystko jak się należy...
A to że dziecko siedzi o 21 na drodze, dość niebezpiecznej, ruchliwej i do tego JEŻDŻĄ TAM PO PIJAKU I DOŚĆ SZYBKO - to jest OK? Dzieci należy pilnować, bo nie wiadomo co im przyjdzie do głowy!!!!!
Szkoda dziecka, ale sprawczyni niczemu nie jest winna, był zmrok i faktycznie mogła nic nie zauważyć, a to że po fakcie, będąc w gościach u rodziców wypiła trochę ... rozwiń
Avatar
studentka / 8 sierpnia 2012 o 22:53
Kolejny raz zauważam niedociągnięcia dziennika, niedość że nazwy miejscowości są nieprawidłowe, to informacje podawane na szarym końcu, gdzie inne portale już wczoraj przed południem podawały.. Czytam każdego dnia tę prase, ale chyba zaprzestanę, ponieważ zrobiła się od jakiegoś czasu beznadziejna..

Inicjały kobiety to A.D. za panieństwa, teraz nie wiem jak ma na nazwisko.
Avatar
mily / 8 sierpnia 2012 o 21:27
w poprzednim wypadku wjechała w ciągnik doprowadzając do jego przewrócenia ale łeb sprawie ukręcono bo jak ma się trzech policjantów w rodzinie w Opolskiej policji to wszystko da się załatwić tu pewnie będzie nie inaczej taka prawda
Avatar
;p / 8 sierpnia 2012 o 15:57
A Z z domu D
Avatar
czyt. / 8 sierpnia 2012 o 15:17
A ja mam pytanie czy to było na przejściu dla pieszych bo nigdzie nie mogę się doczytać.Bardzo "dziękuję" za komplementy,mam prawko od zeszłego roku i nigdy nie siadam za kierownicę po alkoholu ale jak czytam takie epileptyczne wpisy to mam ochotę pozwać do sądu.Wiem jedno-strach siadać za kółko
Avatar
Taa / 8 sierpnia 2012 o 15:08
Może ktoś podać inicjały sprawcy
Avatar
olo / 8 sierpnia 2012 o 13:28
[quote name='epileptyk' timestamp='1344424150' post='662150']
pytanie: kto tej pijanej, chyba notorycznie, qooorwie, dał prawo jazdy?? przecież to ślepe!! to pod rządami tuska rozdawane są prawa jazdy na prawo i lewo różnym pijakom, slepcom, paralitykom, epileptykom itd.
Skutki: czytaj kronikę wypadków !!
[/quote]Masz rację.RYŻY to samo zło co prześladuje ten kraj.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 10 23

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 7 7

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 6

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 10 5

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 13 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 10

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 10

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 27 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 6 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!