Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 października 2010 r.
20:49
Edytuj ten wpis

Niedrzwica Duża: Zderzenie volkswagena z motocyklem

Autor: Zdjęcie autora mc
0 155 A A

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo na motocyklu przy ul. Bełżyckiej w Niedrzwicy Dużej. O wypadku poinformowała nas Internautka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W Niedrzwicy Dużej około godziny 17 miał miejsce wypadek z udziałem
motocykla i samochodu osobowego – poinformowała nas Internautka w e-mailu przesłanym na Alarm 24 Dziennika Wschodniego.

Jak relacjonuje nasza Czytelniczka, na motocyklu jechało dwóch siedemnastoletnich chłopców.

- Kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo na kierującym motocyklem – wyjaśnia st. sierż. Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji. – Doszło do zderzenia. Kierowca i pasażer motocykla trafili do szpitala.

Nasza Czytelniczka dodaje, że według świadków motocykl jechał z dużą prędkością. Motocyklistów zabrał śmigłowiec i karetka pogotowia ratunkowego.

- Ustalamy, kto kierował volkswagenem, gdyż kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia – dodaje Anna Smarzak.

Komentarze 155

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 maja 2013 o 23:01
i ten człowiek wyszedł z więzienia od tak to jest najgorsze ...
Avatar
siostra / 4 października 2011 o 22:11
Dzisiaj minął rok od tragicznego wypadku, w skutek którego straciliśmy Cię Kochany Braciszku:(
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach[*]
Avatar
siostra / 1 lipca 2011 o 21:14
Czaruś dzisiaj razem świętowalibyśmy Twoje 18 urodziny, ale bezmyślność dorosłego człowieka zabrała nam Ciebie ((
Avatar
siostra / 23 kwietnia 2011 o 17:54
Czarusiu to pierwsza Wielkanoc bez Ciebie, bardzo nam Ciebie brakuje[*]
Avatar
marcin / 1 kwietnia 2011 o 22:02
Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś osobą znającą temat odszkodowań i wiesz co trzeba zrobić. A jeśli ubezpieczyciel nie wypłaci to zapewne też wiesz jak o to walczyć, o to co należy się. Na przyszłość nie nazywaj kogoś 'Hieną', bo to jest normalna praca, wdzięczna praca. Ludzie są wdzięczni za to, że się im POMOŻE, a nie jak twierdzisz ZAROBI NA TRAGEDII. Pozdr dla Ciebie. Obyś nie musiała korzystać z usług takiej firmy lub sama dochodzić swoich roszczeń.
Avatar
marcin / 1 kwietnia 2011 o 21:56
[quote name='Jaga' timestamp='1286438181' post='357976']
Już hieny się zbiegają!!! Zamiast współczuć, to liczą, ile mogą zarobić na tragedii!!! Wstyd!!!!!! I podłość, aby teraz dbać o swój interes. Bez pomocy takich osób tez można dostać odszkodowanie i nie trzeba się nim z nikim dzielić......
[/quote]
Avatar
Sylwia / 26 stycznia 2011 o 16:06
People! Jeśli chcecie wziąć udział w ciekawym szkoleniu pt.: „Świadomy Motocyklista” i jednocześnie pomóc Adrianowi, wpadnijcie 17 i 18 lutego do OSK Klasa! Organizatorem szkolenia jest właściciel OSK Klasa - Pan Daniel Piecychna. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie.

http://www.oskklasa.info/aktualnosci.php?post=25
Avatar
siostra / 17 stycznia 2011 o 11:59
[quote name='Gość' timestamp='1295043699' post='422991']
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z was na tym forum wie doskonale że to nie była tylko jego wina oni też się do tego wszystkiego przyczynili a tak na marginesie który kierowca wyprzedza 11m tira prze wzniesieniem ?
[/quote]
Kolejna plotka która jest bez sensu ,twierdzisz że mój brat wyprzedzał tira to gdzie ten tir jest????
Jeżeli oni go wyprzedzali jak twierdzisz 11m od wzniesienia to najechałby na wypadek bo napewno nie zdążyłby wyhamować. Mielibyśmy naocznego świadka. A ten tir to kolejny wymysł twojej chorej wyobraźni.
I dajcie spokój mojemu bratu a nie nawet po śmierci targacie jego dobre imie!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1295043699' post='422991']
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z wa... rozwiń
Avatar
azs / 14 stycznia 2011 o 23:29
[quote name='Gość' timestamp='1295043699' post='422991']
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z was na tym forum wie doskonale że to nie była tylko jego wina oni też się do tego wszystkiego przyczynili a tak na marginesie który kierowca wyprzedza 11m tira prze wzniesieniem ?
[/quote]

Ten jak piszesz spokojny zrównoważony człowiek, kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść zignorował znak STOP i uderzył w motor, był pijany i uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy " swoim" ofiarom i przez parę dni byl nie uchwytny. Zmarnował życie chłopców i ich rodzin.
[quote name='Gość' timestamp='1295043699' post='422991']
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z wa... rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2011 o 23:21
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z was na tym forum wie doskonale że to nie była tylko jego wina oni też się do tego wszystkiego przyczynili a tak na marginesie który kierowca wyprzedza 11m tira prze wzniesieniem ?
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z was na tym forum wie doskonale że to nie była tylko jego wina oni też się do tego wszystk... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2013 o 23:01
i ten człowiek wyszedł z więzienia od tak to jest najgorsze ...
Avatar
siostra / 4 października 2011 o 22:11
Dzisiaj minął rok od tragicznego wypadku, w skutek którego straciliśmy Cię Kochany Braciszku:(
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach[*]
Avatar
siostra / 1 lipca 2011 o 21:14
Czaruś dzisiaj razem świętowalibyśmy Twoje 18 urodziny, ale bezmyślność dorosłego człowieka zabrała nam Ciebie ((
Avatar
siostra / 23 kwietnia 2011 o 17:54
Czarusiu to pierwsza Wielkanoc bez Ciebie, bardzo nam Ciebie brakuje[*]
Avatar
marcin / 1 kwietnia 2011 o 22:02
Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś osobą znającą temat odszkodowań i wiesz co trzeba zrobić. A jeśli ubezpieczyciel nie wypłaci to zapewne też wiesz jak o to walczyć, o to co należy się. Na przyszłość nie nazywaj kogoś 'Hieną', bo to jest normalna praca, wdzięczna praca. Ludzie są wdzięczni za to, że się im POMOŻE, a nie jak twierdzisz ZAROBI NA TRAGEDII. Pozdr dla Ciebie. Obyś nie musiała korzystać z usług takiej firmy lub sama dochodzić swoich roszczeń.
Avatar
marcin / 1 kwietnia 2011 o 21:56
[quote name='Jaga' timestamp='1286438181' post='357976']
Już hieny się zbiegają!!! Zamiast współczuć, to liczą, ile mogą zarobić na tragedii!!! Wstyd!!!!!! I podłość, aby teraz dbać o swój interes. Bez pomocy takich osób tez można dostać odszkodowanie i nie trzeba się nim z nikim dzielić......
[/quote]
Avatar
Sylwia / 26 stycznia 2011 o 16:06
People! Jeśli chcecie wziąć udział w ciekawym szkoleniu pt.: „Świadomy Motocyklista” i jednocześnie pomóc Adrianowi, wpadnijcie 17 i 18 lutego do OSK Klasa! Organizatorem szkolenia jest właściciel OSK Klasa - Pan Daniel Piecychna. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie.

http://www.oskklasa.info/aktualnosci.php?post=25
Avatar
siostra / 17 stycznia 2011 o 11:59
[quote name='Gość' timestamp='1295043699' post='422991']
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z was na tym forum wie doskonale że to nie była tylko jego wina oni też się do tego wszystkiego przyczynili a tak na marginesie który kierowca wyprzedza 11m tira prze wzniesieniem ?
[/quote]
Kolejna plotka która jest bez sensu ,twierdzisz że mój brat wyprzedzał tira to gdzie ten tir jest????
Jeżeli oni go wyprzedzali jak twierdzisz 11m od wzniesienia to najechałby na wypadek bo napewno nie zdążyłby wyhamować. Mielibyśmy naocznego świadka. A ten tir to kolejny wymysł twojej chorej wyobraźni.
I dajcie spokój mojemu bratu a nie nawet po śmierci targacie jego dobre imie!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1295043699' post='422991']
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z wa... rozwiń
Avatar
azs / 14 stycznia 2011 o 23:29
[quote name='Gość' timestamp='1295043699' post='422991']
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z was na tym forum wie doskonale że to nie była tylko jego wina oni też się do tego wszystkiego przyczynili a tak na marginesie który kierowca wyprzedza 11m tira prze wzniesieniem ?
[/quote]

Ten jak piszesz spokojny zrównoważony człowiek, kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść zignorował znak STOP i uderzył w motor, był pijany i uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy " swoim" ofiarom i przez parę dni byl nie uchwytny. Zmarnował życie chłopców i ich rodzin.
[quote name='Gość' timestamp='1295043699' post='422991']
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z wa... rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2011 o 23:21
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z was na tym forum wie doskonale że to nie była tylko jego wina oni też się do tego wszystkiego przyczynili a tak na marginesie który kierowca wyprzedza 11m tira prze wzniesieniem ?
Moim zdaniem to nie jest tak jak mówicie każdy najeżdza na kierowcę golfa ja nie twierdzę że on był bez winy ale spójrzcie na to z drugiej strony gdyby rodzice ich dopilnowali i nie pozwolili 17 letniemu chłopakowi jeździć tak szybkim motorem to do niczego by nie doszło. Znam osobiście sprawcę wypadku i wiem jaki to jest człowiek spokojny zrównoważony kochający ojciec dobry mąż i wspaniały teść naj łatwiej jest zwalić wina na jedną osobę a co a każdy z was na tym forum wie doskonale że to nie była tylko jego wina oni też się do tego wszystk... rozwiń