Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 listopada 2009 r.
11:49
Edytuj ten wpis

Nowoczesny szalet powstał w Chodlu

Autor: Zdjęcie autora (mm)
0 10 A A

Oddzielna kabina dla niepełnosprawnych, urządzenia sterowane elektronicznie, ściany wyłożone płytkami – tak wygląda pierwszy publiczny szalet w Chodlu. Toaleta powstała przy cmentarzu, w połowie drogi między urzędem a kościołem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jest bardzo nowoczesny. Może na co dzień nie służy zbyt często mieszkańcom, ale w każdy weekend sporo ludzi przyjeżdża na groby bliskich – mówi Jan Majewski, wójt Chodla. – A we Wszystkich Świętych to była kolejka. To pokazało, że inwestycja była potrzebna.

Budynek przeznaczony na publiczny szalet dał proboszcz miejscowej parafii. Był bardzo zniszczony, dlatego wyremontowała go gmina. – Szalet jest bardzo potrzebny, zwłaszcza starszym ludziom. A takich w naszej miejscowości nie brakuje – mówi pani Teresa z Chodla.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jola / 11 listopada 2009 o 06:42
W Kraśniku mamy dwa sracze typu toy toy za jedyne 200tys zł ! Ale za to w kolorze zielonym ! Za mniej niż 200 tys zł wybudowałem dom dwa lata temu. To tak dla porównania. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 7 listopada 2009 o 21:55
~gość~ napisał:
a poprzedni jaki był nieudacznik nijaki ....lebicki

Ale przynajmniej latarnie dzięki niemu mamy nowe, światło też się na nich świeciło
Nie to co teraz
Avatar
~gość~ / 4 listopada 2009 o 23:17
Gość napisał:
No na pewno będzie nam się żyło lepiej Wójt oszczędza na oświetleniu ulicznym bo przecież bez tego można się obyć, jak ktoś się pozabija to jego wina że sobie latarki nie kupił Taka sama sytuacja jest z drogami A kibel każdego 1 listopada się przyda

Mam nadzieję, że nadejdą czasy w których wójt nie będzie tylko brał pieniędzy za to że jest, ale w końcu zacznie coś robić dla gminy i mieszkańców.
Bo póki co to tylko marnuje publiczne pieniądze.

a poprzedni jaki był nieudacznik nijaki ....lebicki
rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2009 o 23:02
Gość napisał:
I to jest inwestycja na miarę Lubelszczyzny! Brawo! Teraz na pewno będzie żyło nam się lepiej


No na pewno będzie nam się żyło lepiej Wójt oszczędza na oświetleniu ulicznym bo przecież bez tego można się obyć, jak ktoś się pozabija to jego wina że sobie latarki nie kupił Taka sama sytuacja jest z drogami A kibel każdego 1 listopada się przyda

Mam nadzieję, że nadejdą czasy w których wójt nie będzie tylko brał pieniędzy za to że jest, ale w końcu zacznie coś robić dla gminy i mieszkańców.
Bo póki co to tylko marnuje publiczne pieniądze.


No na pewno będzie nam się żyło lepiej Wójt oszczędza na oświetleniu ulicznym bo przecież bez tego można się obyć, jak ktoś się pozabija to jego wina że sobie latarki nie kupił Taka sama sytuacja jest z drogami A kibel każdego 1 listopada się przyda

Mam nadzieję, że nadejdą czasy w których wójt nie będzie tylko brał pieniędzy za to że jest, ale w końcu zacznie coś robić dla gminy i mieszkańców.
Bo póki co to tylko marnuje publiczne pieniądze. rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2009 o 18:00
I to jest inwestycja na miarę Lubelszczyzny! Brawo! Teraz na pewno będzie żyło nam się lepiej
Avatar
olik / 4 listopada 2009 o 14:54
a czy w szanownym przybytku jest tzw ściana płaczu - to własnie dobre miejsce dla oficjeli podczas wspólnego otwarcia ,chciałoby się rzec odlania
Avatar
mieszkaniec / 4 listopada 2009 o 14:50
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090320/NEWS01/84579355"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...NEWS01/84579355[/url] a co z nasz drogą????????
Avatar
zośka / 4 listopada 2009 o 14:21
Taki ten sracz nowoczesny bo poszły na jego budowę "ogromne" pieniądze, z UE tez i w związku z tym zabrakło wójtowi na nową elewację jednej, wschodniej ściany swojego biura, byłam i widziałam. Gospodarz z tego wójta, ze hej taki na 3/4-te, jak walczyk.
Avatar
jano / 4 listopada 2009 o 14:12
Wiadomość dnia w regionalnej gazecie! Gratuluję redakcji! Wreszcie powiało optymizmem![url="http://www.janostrzyca.bloog.pl"]Odwiedź moją stronę[/url]
Avatar
ja / 4 listopada 2009 o 14:03
Inwestycja "unijna" a nie było oficjalnego oddania moczu ani przez wójta, przewodniczącego rady gminy, proboszcza, to jak to tak? Ale swoją drogą news warty Dziennika Wschodniego, gratulacje z tego tytułu. A tony śmieci z tyłu cmentarza jak leżały tak leżą. Może tym tematem zajmie się Dziennik Wschodni?
Avatar
Jola / 11 listopada 2009 o 06:42
W Kraśniku mamy dwa sracze typu toy toy za jedyne 200tys zł ! Ale za to w kolorze zielonym ! Za mniej niż 200 tys zł wybudowałem dom dwa lata temu. To tak dla porównania. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 7 listopada 2009 o 21:55
~gość~ napisał:
a poprzedni jaki był nieudacznik nijaki ....lebicki

Ale przynajmniej latarnie dzięki niemu mamy nowe, światło też się na nich świeciło
Nie to co teraz
Avatar
~gość~ / 4 listopada 2009 o 23:17
Gość napisał:
No na pewno będzie nam się żyło lepiej Wójt oszczędza na oświetleniu ulicznym bo przecież bez tego można się obyć, jak ktoś się pozabija to jego wina że sobie latarki nie kupił Taka sama sytuacja jest z drogami A kibel każdego 1 listopada się przyda

Mam nadzieję, że nadejdą czasy w których wójt nie będzie tylko brał pieniędzy za to że jest, ale w końcu zacznie coś robić dla gminy i mieszkańców.
Bo póki co to tylko marnuje publiczne pieniądze.

a poprzedni jaki był nieudacznik nijaki ....lebicki
rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2009 o 23:02
Gość napisał:
I to jest inwestycja na miarę Lubelszczyzny! Brawo! Teraz na pewno będzie żyło nam się lepiej


No na pewno będzie nam się żyło lepiej Wójt oszczędza na oświetleniu ulicznym bo przecież bez tego można się obyć, jak ktoś się pozabija to jego wina że sobie latarki nie kupił Taka sama sytuacja jest z drogami A kibel każdego 1 listopada się przyda

Mam nadzieję, że nadejdą czasy w których wójt nie będzie tylko brał pieniędzy za to że jest, ale w końcu zacznie coś robić dla gminy i mieszkańców.
Bo póki co to tylko marnuje publiczne pieniądze.


No na pewno będzie nam się żyło lepiej Wójt oszczędza na oświetleniu ulicznym bo przecież bez tego można się obyć, jak ktoś się pozabija to jego wina że sobie latarki nie kupił Taka sama sytuacja jest z drogami A kibel każdego 1 listopada się przyda

Mam nadzieję, że nadejdą czasy w których wójt nie będzie tylko brał pieniędzy za to że jest, ale w końcu zacznie coś robić dla gminy i mieszkańców.
Bo póki co to tylko marnuje publiczne pieniądze. rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2009 o 18:00
I to jest inwestycja na miarę Lubelszczyzny! Brawo! Teraz na pewno będzie żyło nam się lepiej
Avatar
olik / 4 listopada 2009 o 14:54
a czy w szanownym przybytku jest tzw ściana płaczu - to własnie dobre miejsce dla oficjeli podczas wspólnego otwarcia ,chciałoby się rzec odlania
Avatar
mieszkaniec / 4 listopada 2009 o 14:50
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090320/NEWS01/84579355"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...NEWS01/84579355[/url] a co z nasz drogą????????
Avatar
zośka / 4 listopada 2009 o 14:21
Taki ten sracz nowoczesny bo poszły na jego budowę "ogromne" pieniądze, z UE tez i w związku z tym zabrakło wójtowi na nową elewację jednej, wschodniej ściany swojego biura, byłam i widziałam. Gospodarz z tego wójta, ze hej taki na 3/4-te, jak walczyk.
Avatar
jano / 4 listopada 2009 o 14:12
Wiadomość dnia w regionalnej gazecie! Gratuluję redakcji! Wreszcie powiało optymizmem![url="http://www.janostrzyca.bloog.pl"]Odwiedź moją stronę[/url]
Avatar
ja / 4 listopada 2009 o 14:03
Inwestycja "unijna" a nie było oficjalnego oddania moczu ani przez wójta, przewodniczącego rady gminy, proboszcza, to jak to tak? Ale swoją drogą news warty Dziennika Wschodniego, gratulacje z tego tytułu. A tony śmieci z tyłu cmentarza jak leżały tak leżą. Może tym tematem zajmie się Dziennik Wschodni?
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 0 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 3

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 14 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 218 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!