poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lubelskie

Obiecanki kandydatów na burmistrza Bełżyc

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 lutego 2008, 18:03

O najważniejszy fotel w mieście będzie rywalizować czterech kandydatów. Wszystkim zadaliśmy pytanie, dlaczego chcą zostać burmistrzem.Bogdan Abramowicz, KWW Bogdana Abramowicza "Jedność”, 65 lat, absolwent Wydziału Prawa UMCS, członek SLD:

- Chcę zmienić niezdrową atmosferę, jaka tu panuje. Jako doświadczony samorządowiec wiem, jak to zrobić. Kiedy pracowałem w samorządzie, to sporo budowaliśmy. W ostatnich 6 latach to zostało zaprzepaszczone i poszło na marne. Startowałem w ostatnich wyborach i przegrałem niewielką ilością głosów. Wiem, że dużo ludzi mi ufa.

Ryszard Góra, Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Góry "Wspólne dobro”. 41 lat, absolwent AR w Lublinie, członek PSL:

-Mój cel to zwiększenie skuteczności w pozyskiwaniu środków zewnętrznych dla gminy. Gdybym zwyciężył, to zechcę poprawić wizerunek urzędu i relacje między urzędnikiem a petentem. Planuję dokończyć kompleksową informatyzację urzędu.

Zbigniew Król, KWW Zbigniewa Króla, 51 lat, technik budowlany, bezpartyjny:
- Jako radny widzę nieudolność władzy w gminie. Marnujemy czas i dobre imię gminy. Trzeba przerwać ten marazm. Należy zmienić politykę finansową gminy, która nie odzwierciedla potrzeb mieszkańców.

Rodak Janusz, KWW Janusza Rodaka "Przyszłość i Zgoda”, 47 lat, wykształcenie wyższe, bezpartyjny

- Moje doświadczenia chcę wykorzystać dla dobra mieszkańców. Pragnę zaktywizować młodzież, powołać społeczną radę młodzieży, dać jej szansę współdecydowania o sobie. Widzę wiele zaniedbań, które pilnie trzeba naprawić. Należy spotykać się z ludźmi, rozmawiać i być otwartym na ich potrzeby.
Naturalnie każdy z kandydatów ma obszerniejszy program wyborczy i obiecuje więcej. Który jest bardziej przekonujący? Okaże się w niedzielę.

Maria Kolesiewicz
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
krys
ja
Gość
(57) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

krys
krys (17 listopada 2010 o 09:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Fajny gość' timestamp='1205521373' post='19639']
Tak tak tak Król burmistrzem!!!
[/quote]
Rozwiń
ja
ja (13 kwietnia 2008 o 14:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
człowieku ty chyba nie wiesz jak ciężko jest zdobyć pieniądze że stawiasz na śmierdzące konie.
Rozwiń
Gość
Gość (6 kwietnia 2008 o 08:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
cyt."Festiwal koni powinni robić ci co na nim zarabiają, bo gmina nie zarobiła ani grosza na tym, tylko kupę forsy musiała dołożyć."

To jest typowe myślenie przez pryzmat łba a nie głowy. Takim ludziom jak ty, każdy i wszędzie powinien patrzeć na ręce.
Gdzie ty się nauczyłeś tego złodziejskiego myślenia?
kasa, [size=2]kasa[/size], [size=3]kasa[/size], [size=4]kasa[/size], [size=5]kasa[/size], [size=6]kasa[/size], [size=7]kasa[/size]

Ty i twoi współtowarzysze- machora, król i reszta- nie jesteście w stanie zrobić nawet namiastki takiej imprezy jak ta którą zniszczyliście.

Ludzie z Bełżyc

[size=3]Polski Festiwal Koni to historia.[/size][color="#8B0000"][/color]
Rozwiń
gość
gość (4 kwietnia 2008 o 22:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dociekliwy i ciekawy napisał:


To co dobre to pamięć zawodzi.
Niekompetentna to była komisja , która przyjęła taki skład komitetu, a pewnie zrobiono to celowo. póki co jeszcze mandatu Pani Stelmach nie wygaszono.
Festiwal koni powinni robić ci co na nim zarabiają, bo gmina nie zarobiła ani grosza na tym, tylko kupę forsy musiała dołożyć.
Co do dni Bełżyc- to nowa władza pewnie coś na tę okoliczność zafunduje- Góra ma wielkie poparcie młodzieży - to niech młodzież współpracuje w tym zakresie, a nie czeka na gotowe, aż im starzy urządzą zabawę.
Na temat możliwości wykorzystania energii wiatru w naszej okolocy masz skąpa wiedzę, zapoznaj sie ze studium wykonalności i badań hipotetycznych energii wiatrowej, najlepiej jako prekursor postaw sobie wiatrak na podwórku, jak nałapiesz prądu, to wezmą przykład inni.
Góra wygrał,więc niech buduje zakład, PSL niech pomoże kasę zdobyć bo tak zapewniali, uruchomić znajomych tych wszystkich ze zdjęć znanej wszystkim gazetki wyborczej - i zakład stanie.
Osobowe przepychanki to dopiero nastąpią ale nie w radzie.
Rozwiń
gość
gość (4 kwietnia 2008 o 22:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
obserwator napisał:
Gościo1.Jeżeli podajesz kwotę 120 tyś.wydaną na organizację festiwalu koni z budżetu miasta to rozpowszechniasz nieprawdę.Sprawdź w budżecie ile przeznaczono a ile wpłacili uczestnicy i sponsorzy.(wszystko jest do sprawdzenia).Taką wypowiedzią trącasz Urbanem z minionej epoki.A przy okazji napisz ile kosztowały jednodniowe dożynki.
Pewnie,że nie prawda, bo kwota jeszcze wyższa. Sponsor- A. Wójtowicz - 0, 00 zł. Skoro masz takie pewne informacje to po co pytasz ile kosztowały dożynki- tylko o które ci chodzi?, czy te w Wierzchowiskach, które nieprawidłowo finansowano częściowo z programu ,, Szkoła dla ciebie"?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (57)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!